Crufts 2010

LKF/FCI izstādes u.c. / Dog Shows

Re: Crufts 2010

Postby donna-tonna » 05 Feb 2010, 23:12

Redzi, tie ir divi dažādi šovi, arī organizācijas ziņā, nemaz nerunājot par šovmeņu kvalitāti :roll: jā, Tev laikam labāk ir paskatīties visu klātienē. Drošvien arī TO ir labāk pagaršot, kur citi neiesaka iekāpt - kā tad savādāk zināsi, ka kaka?! :mrgreen: Klau, a kur kāds teica, ka Marika slikti dara, ka brauc, ka viņas āboļi ir skābi? :twisted: Es (un ne tikai es) pateicu savu viedokli, kāpēc nav daudz entuziastu uz braukšu un nepareizi ir domāt, ka tikšana TUR ir kaut kas tik ļoti eskluzīvs, ka tikai izredzētie to var atļauties... Kā jau teicu, ir cilvēki, kuri brauc gandrži katru gadu ;) Tas taču forši, ka kāds to šovu novērtē pietiekami augstu un arī atrod laiku aizbraukt.
Life is too short to wake up in the mornings with regrets. So, love the ones who treat you right, forget the ones who don’t. Remember that everything happens for a reason. If you get a chance take it, if it changes your life, then let it.
User avatar
donna-tonna
Junior
Junior
 
Posts: 944
Joined: 19 Jan 2010, 21:48
Location: Riga / Latvia

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Crufts 2010

Postby zeina » 05 Feb 2010, 23:31

Par Mariku, ceru, ka šie laba vēlējumi viņu neietekmēs, kā saka, latvieši ir saliedēti tikai hokejā :D
Last edited by zeina on 05 Feb 2010, 23:35, edited 1 time in total.
User avatar
zeina
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1359
Joined: 13 Jan 2010, 14:08
Location: Jurmala

Re: Crufts 2010

Postby zeina » 05 Feb 2010, 23:32

Donna-tonna: ārprātīgi asprātīga esi, Neris pat ķiķina :lol:
Ko nozīmē ekskluzīvs - izredzētie. Da jebkuru izstādi var apmeklēt ikviens, kas to var atļauties, nav nozīmes kāda mēroga izstāde tā ir. Ko nevar nopirkt par naudu, to var nopirkt par lielu naudu 8-)[/quote]
User avatar
zeina
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1359
Joined: 13 Jan 2010, 14:08
Location: Jurmala

Re: Crufts 2010

Postby donna-tonna » 05 Feb 2010, 23:40

Jā, tikai dažās vēl arī paralēli lielai naudai nepieciešama veiksme (kas izstādēs nav sīkums) un relatīvi smuks suns (nevis viens BOB/BOO kādā noteiktā izstādē) un... nu, neviens no šī krasta tā arī Vestminsterē vēl nav paspīdējis (pat ar piedalīšanos)... :twisted: Protams, protams, tas jau tāpat, kā Cruft`s, tikai neviens uz turieni negrib :mrgreen:
Pie kam - atkal - tā nebiju es, kas kaut kādu suņu pasākumu nosauca par ekskluzīvu... :roll:
Life is too short to wake up in the mornings with regrets. So, love the ones who treat you right, forget the ones who don’t. Remember that everything happens for a reason. If you get a chance take it, if it changes your life, then let it.
User avatar
donna-tonna
Junior
Junior
 
Posts: 944
Joined: 19 Jan 2010, 21:48
Location: Riga / Latvia

Re: Crufts 2010

Postby donna-tonna » 05 Feb 2010, 23:44

Noise wrote:nu man liktos pietiekoshi forsh fiilings, ja maneejais suns no 100 - 400 tiktu atziits par to vislabaako. tieshaam kaut kaa neticaas, ka ieguut BOB vai grupu vienalga kaada sunja izstaazhu dosjee skaitaas kaa no big deal

Noise, mums te par tādiem cipariem neviens nerunā. Tādus var salasīt tikai EW, FIN W vai WW. Lielākā daļa šeit tusējošo labākajā gadījumā ir cīnijušies konkurencē, kā Tavi cipari, tikai noņemot vienu nulli :twisted: Nav te tik daudz drosmīgu, kuri, zinot, ka izstādē būs pāri par 50 suņiem, uz tādu vispār rakstīsies... Nemaz nerunājot, ka pie mums tas nav iespējams. Labi, es nerunāju par ūberpopulārām šķinēm (piem. jorikiem).
Life is too short to wake up in the mornings with regrets. So, love the ones who treat you right, forget the ones who don’t. Remember that everything happens for a reason. If you get a chance take it, if it changes your life, then let it.
User avatar
donna-tonna
Junior
Junior
 
Posts: 944
Joined: 19 Jan 2010, 21:48
Location: Riga / Latvia

Re: Crufts 2010

Postby Noise » 06 Feb 2010, 00:37

donna-tonna wrote:
Noise wrote:nu man liktos pietiekoshi forsh fiilings, ja maneejais suns no 100 - 400 tiktu atziits par to vislabaako. tieshaam kaut kaa neticaas, ka ieguut BOB vai grupu vienalga kaada sunja izstaazhu dosjee skaitaas kaa no big deal

Noise, mums te par tādiem cipariem neviens nerunā. Tādus var salasīt tikai EW, FIN W vai WW. Lielākā daļa šeit tusējošo labākajā gadījumā ir cīnijušies konkurencē, kā Tavi cipari, tikai noņemot vienu nulli :twisted: Nav te tik daudz drosmīgu, kuri, zinot, ka izstādē būs pāri par 50 suņiem, uz tādu vispār rakstīsies... Nemaz nerunājot, ka pie mums tas nav iespējams. Labi, es nerunāju par ūberpopulārām šķinēm (piem. jorikiem).


es par pashu faktu - vienalga kuraa shkjirnee ieguut Crufts BOB vai G1 buutu tiiri feini, Tu tachu arii nekautreetos to atziimeet?

un velti - nav LV tie sliktaakie sunji. un kas neriskee, nedzer shampanieti, vai ne ;)
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Crufts 2010

Postby guna » 06 Feb 2010, 01:29

Noise-Mēs jau esam par šo runājušas ar tevi, bet man ir radies iespaids, ka konservatīvie angļi mēģina sevī principā noliegt Eiropas suņus :) Jo izstādē ļoti duras acīs tie suņi kuriem vismaz viens vecāks ir no Eiropas. Viņi atširas ļoti- anatomija ir daudz pareizāka un arī mūsdienīgāka, bet nekad neesmu redzējusi, ka kāds no viņiem būtu nolikts augstāk kā 4 vietā. Un pirmajās vietās nostājas tipiskie angļu suņi, kuri ir radušies krustojoties tepat uz salas :? Līdz ar to neredzu nekādu jēgu atbraukt ar dobermani no Latvijas un nokonstatēt, ka par spīti eksterjeram vari mierīgi nepretendēt ne uz ko 8-)
User avatar
guna
Baby
Baby
 
Posts: 41
Joined: 25 Jan 2010, 22:08

Re: Crufts 2010

Postby Noise » 06 Feb 2010, 07:35

guna wrote:Noise-Mēs jau esam par šo runājušas ar tevi, bet man ir radies iespaids, ka konservatīvie angļi mēģina sevī principā noliegt Eiropas suņus :) Jo izstādē ļoti duras acīs tie suņi kuriem vismaz viens vecāks ir no Eiropas. Viņi atširas ļoti- anatomija ir daudz pareizāka un arī mūsdienīgāka, bet nekad neesmu redzējusi, ka kāds no viņiem būtu nolikts augstāk kā 4 vietā. Un pirmajās vietās nostājas tipiskie angļu suņi, kuri ir radušies krustojoties tepat uz salas :? Līdz ar to neredzu nekādu jēgu atbraukt ar dobermani no Latvijas un nokonstatēt, ka par spīti eksterjeram vari mierīgi nepretendēt ne uz ko 8-)


jaa, bet ir bijushi gadiijumi, ka Tev naak klaat un patiesi juusmo par Taviem sunjiem ;)

arii Latvijaa ne vienmeer piekriitat ar esperta viedokli? mans Kenets naak no tiiraam anglju liinijaam un vienalga ir eksperti zem, kuriem iet nav jeega. atceros veerojam greju ringu, kur bija dazhi ievestie sunji no Skandinaavijas (viens no tiem no taas pashas slavenaas Jet's), panjeema visu ko vareeja un uzskataami atstaaja anglju sunjus aiz muguras.

nekad nevar zinaat - varbuut tieshi Tava Adele vai Donnas Desa kaadam mainu visu viiziju par shkjirni un cilveekam rodas uz ko tiekties ;)
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Crufts 2010

Postby donna-tonna » 06 Feb 2010, 10:36

Noise wrote:es par pashu faktu - vienalga kuraa shkjirnee ieguut Crufts BOB vai G1 buutu tiiri feini, Tu tachu arii nekautreetos to atziimeet?
un velti - nav LV tie sliktaakie sunji. un kas neriskee, nedzer shampanieti, vai ne

Noise, PROTAMS, jebkura uzvara pieklājīgā konkurencē IR izstāžu apmeklēšanas sāls ;) Bet par Cruft`s es pilnībā piekrītu Gunai - nē, mūsu suņi nav sliktāki un to pierāda mierīgi konkurēdami ar lielāko daļu Eiropas valstu suņu. Asākām izjūtām es arī ienirstu avantūrā, kā, piem., 3xCACIB SWE vai FIN W. Bet - Cruft`s nav priekš MANIEM suņiem, jo tur fons ir daudz savādāks. Mēs viendien ar Ingitu (Fifas saimnieci) par šo spriedām, ka vienīgais, kurš varētu braukt un tur neizlekt kā blusa uz tepiķa, būtu Fero :twisted: Pārējiem tur vienkārši nav ko darīt. Man ir viena vājība - es slikti panesu labu suņu aizbīdīšanu aiz sliktiem suņiem un pa šiem gadiem es varu teikt, ka varu atļauties neatkarīgi no eksperta (priekš sevis) sašķirot dalībniekus :twisted:
Viens variants, kad es varētu domāt par Cruft`s apmeklēšanu ar saviem suņiem, būtu kāds interesants eksperts. Bet jums tur ir ne tikai fons, kas nosaka kopējo suņu tendenci UK, bet arī ringā tādi grandi, kā Edith :mrgreen: Love Supreme līdz šim bija vienīgais ārzemnieks, kuŗ paņēma šķirni, citādi... ja pamani, tad brau uz Cruft`s arī tādi, kuru suņi ir ļoti tuvu Nevedith - kad tiesāja Edith, arī Barts (Boxing Helena`s) aizbrauca ar savējiem. Viņam ir stipri inbridēti suņi uz Nevedith un viņš pieturās pie tām asinīm.
Varbūt, ja mans 1.suns būtu dabūjis Cruft`s Q un es izstādītu suņus 1.gadu, es aizskrietu mēli izkārusi, bet tagad... sēžu taisni. Visticamāk, ka man skauž, ka Marika brauc :mrgreen: Viennozīmīgi vēlu viņai veiksmi. Vienīgi ar Tevi, Noise, gribātos kadreiz tieši Londonā saskrieties, tāpēc es padomāšu, kad es to varētu iespēt ;)
Life is too short to wake up in the mornings with regrets. So, love the ones who treat you right, forget the ones who don’t. Remember that everything happens for a reason. If you get a chance take it, if it changes your life, then let it.
User avatar
donna-tonna
Junior
Junior
 
Posts: 944
Joined: 19 Jan 2010, 21:48
Location: Riga / Latvia

Re: Crufts 2010

Postby Noise » 06 Feb 2010, 15:51

nu bet - laipni luugti ;)

he he, shodien mums bija nacionaalaas vipetu asociaacijas open izstaade, kur Kenetam zem eksperta nevedith piekriteeja veicaas itin labi :)
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Crufts 2010

Postby Anna » 07 Feb 2010, 22:48

Mes gribejam, kompanija... Bet... vecums, potes un pus gada karantins - nu ne ka nesanak uz so gadu... Bet musu kompashkai bija gan velme, gan kvalifikacijas, gan naudas iespejas... Ehh... Laikam tikai nakamgad!
http://www.handler.tk un GREAT DANES and ENGLISH BULLDOGS http://www.olvig.tk
User avatar
Anna
Puppy
Puppy
 
Posts: 349
Joined: 14 Jan 2010, 10:16

Re: Crufts 2010

Postby zeina » 01 Mar 2010, 14:12

User avatar
zeina
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1359
Joined: 13 Jan 2010, 14:08
Location: Jurmala

Re: Crufts 2010

Postby Sandra » 01 Mar 2010, 14:59

zeina wrote:http://www.sobaka.lv/forum/viewtopic.php?f=28&t=1881&start=60


Ļoti interesanta un noderīga informācija, paldies! :smarzas:
Image
"Sanbukki Goldens"
sanbukki.goldens@gmail.com
t.: +371 28852377
User avatar
Sandra
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1017
Images: 4
Joined: 27 Jan 2010, 13:12
Location: Pasaules Centrs - RĪGA

Re: Crufts 2010

Postby Demix » 11 Mar 2010, 18:39

User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Crufts 2010

Postby Noise » 12 Mar 2010, 00:18

Pastoral Group - korgijs kardigans CH BYMIL PICTURE THIS

Working Group - rotveilers CH OLEARIA BLAZE OF GOLD
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Crufts 2010

Postby Demix » 14 Mar 2010, 00:40

donna-tonna wrote:būšu kārtējoreiz nepopulāra, bet perosnīgi man Cruft`s nav nekas... ēēēē... prestižs. Angļu suņi tur piesakās tādi pat, kā mūsu CAC izstādēs (kam nav slinkums). Tas, ka ārzemniekiem atlase varbūt liekās stingrāka, arī nav kvalitātes rādītājs, jo - čem čertji ņe šutjat - BOBu savu reizi var dabūt jebkurš. Man Q ir 3 suņiem, bet domāju, ka nebraukšu ne ar vienu. Ja nu vienīgi kādreiz - bez suņiem pačolēt. nujā, vipetiem arī UK ir izcelsmes valsts, bet... nu, tie, kas ir tur nav mans mīļākais tips :roll: pieļauju, ka ne es vienīgā tāda un tāpēc neredz jēgu stumties ar suni samērā grūtā ceļā. Cik zinu, tad samērā bieži uz turieni brauc Benita ar čivauvām, bet nevaru apgalvot, ka arī šogad brauks. Liekas, ka forumu viņa nelasa.

:par: http://crufts.fossedata.co.uk/Breed.asp ... eduleID=22
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Crufts 2010

Postby Noise » 14 Mar 2010, 01:54

Terrier group - Skotu terjers CH RUS/SLO/EUR FILICITE BRASH CELEBRATION - from russia with love :1:

Hound group - Faronu suns INT CH NORTHGATE'S AS YOU LIKE IT - arii pagaajusho gadu panjeema grupu

Toy group - Maltas ziida suns CH BENATONE GOLD RING

Utility group - Akita CH RUTHDALES NEXT TOP MODEL
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Crufts 2010

Postby donna-tonna » 14 Mar 2010, 10:58

Nu, Demix, jūsu vinneris pārspļāva citus, kurus es paskatījos... Vēl man interesants likās mastifs.
Life is too short to wake up in the mornings with regrets. So, love the ones who treat you right, forget the ones who don’t. Remember that everything happens for a reason. If you get a chance take it, if it changes your life, then let it.
User avatar
donna-tonna
Junior
Junior
 
Posts: 944
Joined: 19 Jan 2010, 21:48
Location: Riga / Latvia

Re: Crufts 2010

Postby Eklēriņš » 14 Mar 2010, 11:00

donna-tonna, un bīgls Tev nepatika! :soks:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Crufts 2010

Postby donna-tonna » 14 Mar 2010, 11:06

Bīgls? Tas bez kakla, ar tāāādiem leņķiem? Nebij ne vainas... tāpat, kā vipetam :nadzinji: Pēc haskija, šie bija tīri OK.
Life is too short to wake up in the mornings with regrets. So, love the ones who treat you right, forget the ones who don’t. Remember that everything happens for a reason. If you get a chance take it, if it changes your life, then let it.
User avatar
donna-tonna
Junior
Junior
 
Posts: 944
Joined: 19 Jan 2010, 21:48
Location: Riga / Latvia

PreviousNext

Return to Izstādes / citi pasākumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron