Panevėžys, 21.02.2010

LKF/FCI izstādes u.c. / Dog Shows

Re: Panevėžys, 21.02.2010

Postby Mada » 23 Feb 2010, 09:30

alyna wrote:
Mada wrote:Mūsu BOB (melnais) un BOO





Mada
Apsveicu :aptracis: :davinuziedus:


Alyna, diemžēl tie neesam mēs.... :grr: Ieliku šo foto, lai parādītu tiesneses gaumi :asaras: Redzot tiesāšanu, Somi pat neizveda vienu savu suni, jo uzskatīja to par bezjēdzīgu. Faktiski, ja es to zinātu, arī mēs nebrauktu un netērētu laiku uz tādu izstādi :aizsvilstas:
Ļoti žēl, ka pēc ilgiem laikiem cilvēki atveda uz mūsu galu Dānijas suņus un tieši uztrāpījās uz tik "ekstravagantas" tiesāšanas :aizsvilstas: Domājams vairs viņi uz Baltiju nebrauks, īpaši zem Latvijas tiesnešiem :grr:
ImageImageImage
User avatar
Mada
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1202
Joined: 13 Jan 2010, 13:33

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Panevėžys, 21.02.2010

Postby alyna » 23 Feb 2010, 09:41

Mada wrote:
alyna wrote:
Mada wrote:Mūsu BOB (melnais) un BOO





Mada
Apsveicu :aptracis: :davinuziedus:


Alyna, diemžēl tie neesam mēs.... :grr: Ieliku šo foto, lai parādītu tiesneses gaumi :asaras: Redzot tiesāšanu, Somi pat neizveda vienu savu suni, jo uzskatīja to par bezjēdzīgu. Faktiski, ja es to zinātu, arī mēs nebrauktu un netērētu laiku uz tādu izstādi :aizsvilstas:
Ļoti žēl, ka pēc ilgiem laikiem cilvēki atveda uz mūsu galu Dānijas suņus un tieši uztrāpījās uz tik "ekstravagantas" tiesāšanas :aizsvilstas: Domājams vairs viņi uz Baltiju nebrauks, īpaši zem Latvijas tiesnešiem :grr:


Skaidrs. :aknee:
Piedoshanu par kludishanos :roze:
User avatar
alyna
Puppy
Puppy
 
Posts: 130
Joined: 26 Jan 2010, 20:22
Location: Latvija-Riga-Imanta

Re: Panevėžys, 21.02.2010

Postby Eklēriņš » 23 Feb 2010, 09:48

Es no šīs šķirnes kā no ziloņiem - neko nesaprotu :sarkstosa: , bet BOBam pēc ķepu novietojuma neredzu nevienu leņķi! :nadzinji: Un cik acis iemetu standartā 8-) , tad tur tā kā rakstīts, ka muguras līnija jābūt viegli krītošai, bet te ir pilnīgi taisna, turklāt neredzu skaustu un kakla izeja ir dīvaina :neparliecinats:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Panevėžys, 21.02.2010

Postby Noise » 23 Feb 2010, 17:33

Eklēriņš wrote:Es no šīs šķirnes kā no ziloņiem - neko nesaprotu :sarkstosa: , bet BOBam pēc ķepu novietojuma neredzu nevienu leņķi! :nadzinji: Un cik acis iemetu standartā 8-) , tad tur tā kā rakstīts, ka muguras līnija jābūt viegli krītošai, bet te ir pilnīgi taisna, turklāt neredzu skaustu un kakla izeja ir dīvaina :neparliecinats:


es arii neko nesaprotu, bet mani tas veel nekad nav attureejis :D kas man liekas diivaini, ka shie divi sunji - BOB un BOO, izskataas pilniigi savaadaaki.
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Panevėžys, 21.02.2010

Postby Mada » 23 Feb 2010, 17:55

Pazīstu saimnieci, jauks cilvēks, bet nu jāzina ko dara.... :aknee:
Piebilstot pie iepriekšminētā ir tāds sīkums - TA SUNS IR DISKVALIFICĒJAMS KRĀSAS DĒĻ!!!!!

TAS IR MELNS SUNS AR ĻOTI DAUDZ BALTU KRĀSU....

TAS IR DISKVAL PRIEKŠ MELNAS KRĀSAS!!!

• Black variety : Solid colour black, to include black with tan points. The black should be jet; shadings of brown or liver in the coat are not desirable. A small amount of white on the chest and/or throat is allowed; white in any other location shall disqualify.


TAS IR ARĪ DISKVAL PRIEKŠ RAIBAS KRĀSAS ...

TAS NAV ARĪ MELNS AR LĀSUMIEM... LĀSUMI NEDRĪKST BŪT BALTI UN TIEM JĀBŪT KOREKTĀS VIETĀS...........
ImageImageImage
User avatar
Mada
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1202
Joined: 13 Jan 2010, 13:33

Re: Panevėžys, 21.02.2010

Postby Kriste » 23 Feb 2010, 18:18

Jā, kārtējā darvas karote šai ekspertei....
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Previous

Return to Izstādes / citi pasākumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests