Par tituliem

LKF/FCI izstādes u.c. / Dog Shows

Re: Par tituliem

Postby Mada » 01 Aug 2012, 17:11

White wrote:Man ir jautajums ,
Ja suns kljuva par Betlkrieviju CH , tas bus vienalga kada ranga izstade vins dabuja CAC ?


Титул “Кандидат в Чемпионы Беларуси” (САС) присваивается на республиканских выставках в классах: промежуточном, открытом, рабочем, победителей, чемпионов. На региональных - Лучшему кобелю и Лучшей суке в каждой породе. «Чемпионата» - на которой Лучшая сука породы и Лучший кобель породы получают титул "Чемпион породы", а Лучший юниор – кобель и Лучший юниор – сука получают титул «Юный Чемпион породы».
ImageImageImage
User avatar
Mada
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1202
Joined: 13 Jan 2010, 13:33

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Par tituliem

Postby Demix » 01 Aug 2012, 17:19

Mada wrote:
Demix wrote:Kad dod BOG,kad BIG,tas in un of ir skaidrs,bet kādos gadījumos vienu,kādos otru?



Best of Group un Best in Group ....viens un tas pats, atkarībā no valsts :roze:

Kas slēpjas zem šīm abreviatūrām jau es saprotu :jaa: Tad tikai ašķirās,kādā valstī ko dod?Viena apzīmē ar BIG,cita ar BOG,tā?
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Par tituliem

Postby Mada » 01 Aug 2012, 17:21

Demix wrote:
Mada wrote:
Demix wrote:Kad dod BOG,kad BIG,tas in un of ir skaidrs,bet kādos gadījumos vienu,kādos otru?



Best of Group un Best in Group ....viens un tas pats, atkarībā no valsts :roze:

Kas slēpjas zem šīm abreviatūrām jau es saprotu :jaa: Tad tikai ašķirās,kādā valstī ko dod?Viena apzīmē ar BIG,cita ar BOG,tā?

Demix - tas ir kautkas līdzīgs : Latvian Champion vai Champion of Latvia :jaa: Zinu, ka dienvidvalstīs dod BOG, Pie mums BIG...
ImageImageImage
User avatar
Mada
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1202
Joined: 13 Jan 2010, 13:33

Re: Par tituliem

Postby Demix » 01 Aug 2012, 21:35

Mada wrote:
Best of Group un Best in Group ....viens un tas pats, atkarībā no valsts :roze:

Kas slēpjas zem šīm abreviatūrām jau es saprotu :jaa: Tad tikai ašķirās,kādā valstī ko dod?Viena apzīmē ar BIG,cita ar BOG,tā?[/quote]
Demix - tas ir kautkas līdzīgs : Latvian Champion vai Champion of Latvia :jaa: Zinu, ka dienvidvalstīs dod BOG, Pie mums BIG...[/quote]

Nē nu to,ka tas ir viens un tas pats sprotu :apstulbis:
Bafija wrote:Otrā diena Reto rīkotajā izstādē: :jiihaa:
IRON MAIDEN BALTIC AMBER - EX1,CQ,CAC, BOB, BOG 5

Redzi,Mada,šitapēc arī jautājums uzradās :jaut:Nu ja nu vienīgi šis Reto kkādā Suhumi atrodas :jautri:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Par tituliem

Postby Mada » 01 Aug 2012, 21:37

Vai BIG vai BOG...vienalga :kanepe: Tas tik un tā nemaina Fakta būtību, ka esi labākais savā grupā :roze:
ImageImageImage
User avatar
Mada
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1202
Joined: 13 Jan 2010, 13:33

Re: Par tituliem

Postby Demix » 01 Aug 2012, 21:40

Mada wrote:Vai BIG vai BOG...vienalga :kanepe: Tas tik un tā nemaina Fakta būtību, ka esi labākais savā grupā :roze:

Tev pilnīga taisnība,man tikai gribējās noskaidrot,lai nu paliek...
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Par tituliem

Postby White » 05 Aug 2012, 23:39

На Белорусском сайте выложили новости

Уважаемые белорусские экспоненты !

Сообщаем, что с 1.04.2012 года вступил в силу двухсторонний договор между
Кинологическим Союзом в Польше в лице
президента КСвП А.Маня
и СОО БКО в лице председателя СОО БКО А.В.Киcлякова
о присвоении титула "Чемпион Польши" и "Чемпион Белоруссии"
по одному сертификату CWC (в Польше) и САС (в Белоруссии),
полученных на выставках CACIB-FCI и
при наличии сертификата национального шоу-чемпиона своей страны.

И теперь я ничего не понимаю ,то есть к ним на выставку ранга САС уже ехать бессмысленно ? :jaut:
Leonberger Kennel
"Baltic Leon's"
http://www.balticleons.com/
User avatar
White
Puppy
Puppy
 
Posts: 340
Joined: 28 Feb 2010, 18:33
Location: http://www.balticleons.com/

Re: Par tituliem

Postby MAC » 06 Aug 2012, 08:30

Это двухсторонний договор между Кинологическим Союзом в Польше и СОО БКО. К Латвии договор отношения не имеет. Понятно же написано.
MAC
Baby
Baby
 
Posts: 64
Joined: 13 Jul 2012, 07:49
Location: Riga

Re: Par tituliem

Postby Mada » 06 Aug 2012, 08:40

White wrote:На Белорусском сайте выложили новости

Уважаемые белорусские экспоненты !

Сообщаем, что с 1.04.2012 года вступил в силу двухсторонний договор между
Кинологическим Союзом в Польше в лице
президента КСвП А.Маня
и СОО БКО в лице председателя СОО БКО А.В.Киcлякова
о присвоении титула "Чемпион Польши" и "Чемпион Белоруссии"
по одному сертификату CWC (в Польше) и САС (в Белоруссии),
полученных на выставках CACIB-FCI и
при наличии сертификата национального шоу-чемпиона своей страны.

И теперь я ничего не понимаю ,то есть к ним на выставку ранга САС уже ехать бессмысленно ? :jaut:



Уважаемые белорусские экспоненты ! - tā r vienošanās starp Poliju un Baltkrieviju. Poļi ar 1 BLR CAC aizver BLR CH un Baltkrievi ar 1 PL CWC - aizver PL CH. Mums ir tas pats - CWC jābūt no INT izstādes
ImageImageImage
User avatar
Mada
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1202
Joined: 13 Jan 2010, 13:33

Re: Par tituliem

Postby ainsofaur » 07 Aug 2012, 00:43

reāli, ta un nesapratu: ja mans suns tagad ir tikai JCH LV, brucot uz Poliju uz CACIBu, vai es varu noformēt PL CH velāk (pēc LV CH noformēsanas) :pastaiga: vai nē?
User avatar
ainsofaur
Baby
Baby
 
Posts: 51
Images: 100
Joined: 25 Jan 2012, 16:32
Location: Daugavpils-Rēzekne

Re: Par tituliem

Postby Bafija » 07 Aug 2012, 09:45

ainsofaur wrote:reāli, ta un nesapratu: ja mans suns tagad ir tikai JCH LV, brucot uz Poliju uz CACIBu, vai es varu noformēt PL CH velāk (pēc LV CH noformēsanas) :pastaiga: vai nē?

Nē! Lai kļūtu par PL CH ar vienu CACIBā saņemtu CAC, sunim IR jābūt uz izstādes dienu noformētam LVCH! Tieši tādi paši noteikumi ir Čehijā!
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Par tituliem

Postby Mada » 07 Aug 2012, 10:13

Bafija wrote:
ainsofaur wrote:reāli, ta un nesapratu: ja mans suns tagad ir tikai JCH LV, brucot uz Poliju uz CACIBu, vai es varu noformēt PL CH velāk (pēc LV CH noformēsanas) :pastaiga: vai nē?

Nē! Lai kļūtu par PL CH ar vienu CACIBā saņemtu CAC, sunim IR jābūt uz izstādes dienu noformētam LVCH! Tieši tādi paši noteikumi ir Čehijā!


Ne tikai Čeijā, bet arī Skandināvijā, Luksemburā un noteikti vēl kādā valstī :roze:
ImageImageImage
User avatar
Mada
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1202
Joined: 13 Jan 2010, 13:33

Re: Par tituliem

Postby mika » 07 Aug 2012, 10:46

Būtu ļoti jauki ,ja par titulu saņemšanas noteikumiem tēmu piestiprinātu un sarakstītu kur, ko, cik :sarkstosa:
mika
Puppy
Puppy
 
Posts: 164
Joined: 16 Jan 2010, 18:05
Location: Ogre

Re: Par tituliem

Postby B&M » 07 Aug 2012, 13:13

Mada wrote:
Bafija wrote:
ainsofaur wrote:reāli, ta un nesapratu: ja mans suns tagad ir tikai JCH LV, brucot uz Poliju uz CACIBu, vai es varu noformēt PL CH velāk (pēc LV CH noformēsanas) :pastaiga: vai nē?

Nē! Lai kļūtu par PL CH ar vienu CACIBā saņemtu CAC, sunim IR jābūt uz izstādes dienu noformētam LVCH! Tieši tādi paši noteikumi ir Čehijā!


Ne tikai Čeijā, bet arī Skandināvijā, Luksemburā un noteikti vēl kādā valstī :roze:


Vai ir kada nozīme kad un kāda vecuma ir noformēts tas LV CH???
B&M
Baby
Baby
 
Posts: 93
Joined: 06 Feb 2010, 15:16

Re: Par tituliem

Postby Eklēriņš » 07 Aug 2012, 14:04

Elementāri! Kas ir teikts LV CH piešķiršanas noteikumos? Vai tur ir kas minēts par vecumu? Ja tur nekas nav minēts par vecuma ierobežojumiem, izņemot to, ka starp pirmo CAC vai JCAC un noslēdzošo CAC ir jāpaiet 52 nedēļām, tad nevar būt būtiski kādā vecumā LV CH ir noformēts. Latvijai nav noteikumos atrunāti LV CH vecuma ierobežojumi.
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Par tituliem

Postby Creme de la Creme » 07 Aug 2012, 19:41

Eklēriņš wrote:Elementāri! Kas ir teikts LV CH piešķiršanas noteikumos? Vai tur ir kas minēts par vecumu? Ja tur nekas nav minēts par vecuma ierobežojumiem, izņemot to, ka starp pirmo CAC vai JCAC un noslēdzošo CAC ir jāpaiet 52 nedēļām, tad nevar būt būtiski kādā vecumā LV CH ir noformēts. Latvijai nav noteikumos atrunāti LV CH vecuma ierobežojumi.

Nū....vispār jau ir gan. Līdz 8 gadiem :kanepe: :jautri:
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Par tituliem

Postby donna-tonna » 07 Aug 2012, 21:34

un kas tad notiek pēc 8 gadiem? Luminiscē uzraksts penža? :tikainesaki: Man ir tiesības rakstīt savu suni veterānos, bet es varu turpināt vākt CACus, ja jau suns vēl nav noslēdzis LV Ch. Tā taču daudzi somi dara - raksta savus 10-gadīgos un noslēdz LV Ch. Kāpēc ne, ja suns labi jūtas un izskatās?!
Life is too short to wake up in the mornings with regrets. So, love the ones who treat you right, forget the ones who don’t. Remember that everything happens for a reason. If you get a chance take it, if it changes your life, then let it.
User avatar
donna-tonna
Junior
Junior
 
Posts: 944
Joined: 19 Jan 2010, 21:48
Location: Riga / Latvia

Re: Par tituliem

Postby Eklēriņš » 08 Aug 2012, 08:47

I nekā! :medos: Apskatamies iepriekš minētos noteikumus - par vecumu ne vārda!!!!!! :flirts: Kā jau donna-tonna pieminēja, kurā klasē gribu, tajā rakstu, jo atklātās, darba un CH klasēs nav vecuma ierobežojuma uz augšu, tikai sākuma vecums 15 mēneši. Tā kā, ja gribu, tad arī 15 gadīgu suni rakstu tik iekšā un formēju CH! :dejo:

Un vēl tiem, kuriem viss nav līdz galam skaidrs!!!!!
Citas valstis nav tiesīgas noteikt kad un kā suņi var saņemt LV CH (tas ir nacionālais čempiona tituls un tā saņemšanas kārtību nosaka Latvija), līdz ar to visi noteikumi par 2 gadiem utt., var attiekties vienīgi uz viņu CH tituliem.
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Par tituliem

Postby Creme de la Creme » 08 Aug 2012, 14:14

LKF izstāžu reglaments:
11. KLAŠU IEDALĪJUMS, NOVĒRTĒJUMI UN TITULI.


11.1. Suņa atbilstību izstādes klasei nosaka tā vecums. Suņa vecumu nosaka uz izstādīšanas dienu.

11.2. Klašu iedalījums pēc suņu vecuma:

kucēnu klase 6-9 mēneši
junioru klase 9-18 mēneši
starpklase 15-24 mēneši
atklātā klase no 15 mēnešiem
darba klase no 15 mēnešiem
čempionu klase no 15 mēnešiem
veterānu klase no 8 gadiem


Ja sunim ir 8 gadi un vairāk, tad tas tiek reģistrēts veterānu klasē. Veterānu klasē tiek piešķirts tikai VCAC. Suns var kļūt par VCH.
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Par tituliem

Postby donna-tonna » 08 Aug 2012, 18:45

Creme de la Creme wrote:Ja sunim ir 8 gadi un vairāk, tad tas tiek reģistrēts veterānu klasē.

kur Tu šito izrāvi? Izdomāji pati? :kanepe: es VARU reģistrēt suni no 8 gadu vecuma veterānu klasē, bet neviens man nevar aizliegt viņu reģistrēt open, darba (ja ir attiecīgās parbaudes) vai ch klasē. Tieši tāpat, kā suni, kas ir ch, es varu reģistrēt open klasē. Vienīgie striktie vecuma ierobežojumi ir kucēnu, jr- un starpklasei. Priekš kam man tā vet klase, ja es piem., gribu dabūt CACIBu? cita lieta, ja man jau ir kaudze titulu un Vet Ch vai W ir vienīgais, kas mani iekārdina. Es Tev saku, ir pilni ringi ar suņiem, kuri teorētiski varētu startēt vet. klasē, bet mierīgi noslēdz gan valsts Ch, gan vēl paķer CACIBus.
Life is too short to wake up in the mornings with regrets. So, love the ones who treat you right, forget the ones who don’t. Remember that everything happens for a reason. If you get a chance take it, if it changes your life, then let it.
User avatar
donna-tonna
Junior
Junior
 
Posts: 944
Joined: 19 Jan 2010, 21:48
Location: Riga / Latvia

PreviousNext

Return to Izstādes / citi pasākumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests

cron