Par tituliem

LKF/FCI izstādes u.c. / Dog Shows

Re: Par tituliem

Postby murkata » 23 Oct 2012, 10:35

Eklēriņš wrote:Jā, tas ir tas par ko es runāju :( Žēl

;sodien uzrakstīju un vaicāju par Igaunijā saņemtu diplomu... redzēs, ko atbildēs :)
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
murkata
Veteran
Veteran

Images: 24

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Postby AliseM » 23 Oct 2012, 21:12

Nezināju, kur īsti uzdot mani interesējošo jautājumu. Mans suns dzimis 14.10.2011., Tallinas 2XCACIB notiek 13. un 14.04.2013., tātad 14.04.2013. viņam paliek apaļi 18 mēneši. Vai mēs varam rakstīties junioru klasē vai tomēr jau jārakstās starpklasē?
AliseM
Veteran
Veteran

Postby kira » 23 Oct 2012, 22:16

AliseM wrote:Nezināju, kur īsti uzdot mani interesējošo jautājumu. Mans suns dzimis 14.10.2011., Tallinas 2XCACIB notiek 13. un 14.04.2013., tātad 14.04.2013. viņam paliek apaļi 18 mēneši. Vai mēs varam rakstīties junioru klasē vai tomēr jau jārakstās starpklasē?

Вы можете писать собаку в промежуточный и открытый класс с 15 месяцев. В класс юниоров до 18 месяцев. Следовательно 13.04.2013 - собака в классе юниоров, промежутке или открытом. 14.04.2013 - собака в классе промежуточном или открытом.
kira
Baby
Baby

Postby Chioma » 24 Oct 2012, 08:09

AliseM wrote:Nezināju, kur īsti uzdot mani interesējošo jautājumu. Mans suns dzimis 14.10.2011., Tallinas 2XCACIB notiek 13. un 14.04.2013., tātad 14.04.2013. viņam paliek apaļi 18 mēneši. Vai mēs varam rakstīties junioru klasē vai tomēr jau jārakstās starpklasē?

насколько мне известно, возраст собаки считается на день предшествующий выставке, так что и 14-го числа считается еще 17 месяцев. можете писаться в любой класс: юниор, промежуток или открытый.
Chioma
Baby
Baby

Postby Robins » 24 Oct 2012, 09:26

Chioma wrote:

насколько мне известно, возраст собаки считается на день предшествующий выставке, так что и 14-го числа считается еще 17 месяцев. можете писаться в любой класс: юниор, промежуток или открытый.

Ja vien Igaunijā kas nav savādāk, tad saskaņā ar Latvijas noteikumiem:

11.1. Suņa atbilstību izstādes klasei nosaka tā vecums. Suņa vecumu nosaka uz izstādīšanas dienu.

14.10. dzimušam sunim 14.04. paliek 18 mēneši un jau sākas 19., tātad šajā dienā vairs junioros startēt nevarētu.
Robins
Champion
Champion

Images: 43

Postby murkata » 24 Oct 2012, 10:47

man arī tā šķiet. tad jau labi -otrajā dienā jau var cerēt uz piaugušo novērtējumu
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
murkata
Veteran
Veteran

Images: 24

Postby ajame » 26 Oct 2012, 00:38

Man savādāk sanāca ar pagājušā gada Ventspils izstādi. Kucei tajā dienā palika 9 mēneši, bet mūs pierakstīja kucēnos. Izstādē mūs pārrakstīja uz junioriem, bet eksperte neko neiedeva sakot, ka ja ir jābūt 9 mēnešiem un 1 dienai. Palikām tikai ar pliku aprakstu.
ajame
Intermediate
Intermediate

Postby kira » 26 Oct 2012, 00:49

Чтоб Вы были уверены, позвоните в ЛКФ и получите официальный ответ.
kira
Baby
Baby

Postby Robins » 26 Oct 2012, 09:53

ajame wrote:Man savādāk sanāca ar pagājušā gada Ventspils izstādi. Kucei tajā dienā palika 9 mēneši, bet mūs pierakstīja kucēnos. Izstādē mūs pārrakstīja uz junioriem, bet eksperte neko neiedeva sakot, ka ja ir jābūt 9 mēnešiem un 1 dienai. Palikām tikai ar pliku aprakstu.

Tā noteikti nevarētu būt eksperta kompetence. Eksperta darbs ir novērtēt suni, ar klasēm, vecumiem, utt. nodarbojas sekretariāts un ringa darbinieki.

AliseM, bet kāpēc vispār ideja abas dienas rakstīties junioros? Pirmajā noteikti var rakstīties junioros, noslēgt junCh, tad otrajā - starpklasē - piebeigt arī EstCh un vēl CACIBu dabūt. Tā teikt - 3 zaķi ar vienu braucienu :)
Pie tam, ja liekas, ka konkurences dēļ šitas var neiet cauri, tad var gadīties, ka junioros konkurence izrādās pārāk spēcīga, bet pieaugušajos - nē. Vai otrādi...
Robins
Champion
Champion

Postby Creme de la Creme » 26 Oct 2012, 13:35

Robins wrote:
ajame wrote:Man savādāk sanāca ar pagājušā gada Ventspils izstādi. Kucei tajā dienā palika 9 mēneši, bet mūs pierakstīja kucēnos. Izstādē mūs pārrakstīja uz junioriem, bet eksperte neko neiedeva sakot, ka ja ir jābūt 9 mēnešiem un 1 dienai. Palikām tikai ar pliku aprakstu.

Tā noteikti nevarētu būt eksperta kompetence. Eksperta darbs ir novērtēt suni, ar klasēm, vecumiem, utt. nodarbojas sekretariāts un ringa darbinieki.

AliseM, bet kāpēc vispār ideja abas dienas rakstīties junioros? Pirmajā noteikti var rakstīties junioros, noslēgt junCh, tad otrajā - starpklasē - piebeigt arī EstCh un vēl CACIBu dabūt. Tā teikt - 3 zaķi ar vienu braucienu :)
Pie tam, ja liekas, ka konkurences dēļ šitas var neiet cauri, tad var gadīties, ka junioros konkurence izrādās pārāk spēcīga, bet pieaugušajos - nē. Vai otrādi...

EST Ch diez vai varēs noslēgt, jo ar 1 CAC var slēgt tikai, ja šis CAC saņemts pēc 24 mēnešu vecuma.
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
Creme de la Creme
 moderator
 moderator

Postby Robins » 26 Oct 2012, 14:58

Creme de la Creme wrote: EST Ch diez vai varēs noslēgt, jo ar 1 CAC var slēgt tikai, ja šis CAC saņemts pēc 24 mēnešu vecuma.

Kopš kura laika?

Ja vien nav ar neizdevīgākiem noteikumiem pārslēgts vecais līgums starp LKF un EKU, tad šis ir kārtējais "viena tante teica" uzplaiksnījums. Šis jautājums laiku pa laikam atkal uzpeld, un kāds noteikti droši zin (reizēm pat Igauņu izstādes ringu darbinieki, kuri atsakās dot CACus), ka der tikai no 24 mēnešiem. Bet realitātē man (un daudziem citiem) ir mājās EstCh, ar CACU, kurš saņemts 15 mēnešu un 2 dienu vecumā.
Robins
Champion
Champion

Postby Creme de la Creme » 26 Oct 2012, 16:02

Nu nezinu, es vēl šorīt lasīju EST čempiona formēšanas noteikumus...var jau būt ka starp LKF un EST kennelit ir kāds īpašs līgums...

2.3. Dogs, who have obtained the Show Champion title of a FCI (recognised) country, need one CAC – received earliest when turning 24 months of age – to obtain the title Estonian Show Champion. Working/hunting breeds, that need working results for INT CH, must have passed relevant working trials (Appendix 1), except in case of a special contract between EKU and the given country.
Creme de la Creme
 moderator
 moderator

Postby AliseM » 26 Oct 2012, 21:36

Paldies par atbildēm! :labipadarits:
Lai būtu skaidrs mans domu gājiens, mazliet paskaidrošu, ka gribu mazliet stratēģiski pieiet titulu iegūšanai, jo lai kā man patīk visa tā izstāžu atmosfēra, tomēr naudiņas ir tik, cik ir! šoreiz es mazliet vairāk gribu, lai mans puika dabū panākumus junioru klasē nekā diezgan nevienlīdzīgā cīņa iet salīdzināties ar nobriedušiem pieaugušiem, labi apaugušiem večiem. lai arī esam piedzīvojuši (ar citu suni) spīdošu uzvaru CACIB izstādē 17 mēnešu vecumā, apejot ļoti nopietnus konkurentus, tomēr tas ir vairāk attiecināms uz "brīnumi notiek!"
Par +1 diena es arī kaut kur esmu dzirdējusi - mēģināšu apjautāties LKF un, ja man sniegs atbildi, tad nesīšu skaidrību arī šeit! paldies visiem!
AliseM
Veteran
Veteran

Postby AliseM » 26 Oct 2012, 21:37

Creme de la Creme wrote:Nu nezinu, es vēl šorīt lasīju EST čempiona formēšanas noteikumus...var jau būt ka starp LKF un EST kennelit ir kāds īpašs līgums...

2.3. Dogs, who have obtained the Show Champion title of a FCI (recognised) country, need one CAC – received earliest when turning 24 months of age – to obtain the title Estonian Show Champion. Working/hunting breeds, that need working results for INT CH, must have passed relevant working trials (Appendix 1), except in case of a special contract between EKU and the given country.

Latviešu suņi var ņemt Est CAC jau no 15 mēnešu vecuma, 24 mēneši attiecas uz EST kluba biedriem!
AliseM
Veteran
Veteran

Postby Creme de la Creme » 28 Oct 2012, 09:25

AliseM wrote:
Creme de la Creme wrote:Nu nezinu, es vēl šorīt lasīju EST čempiona formēšanas noteikumus...var jau būt ka starp LKF un EST kennelit ir kāds īpašs līgums...

Latviešu suņi var ņemt Est CAC jau no 15 mēnešu vecuma, 24 mēneši attiecas uz EST kluba biedriem!

Jā, es neizlaboju savu postu līdz galam :sarkstosa:
Iepriekš (sazinoties ar EST takšu klubu) saņēmu atbildi ka jāgaida 24 mēneši. Tagad saņēmu šo te atbildi. Kuru, godīgi sakot, īsti neizprotu. Par to darba diplonu arī īsti skaidru atbildi nesaņēmu. Man sāk likties ka viņi tur paši neko īsti nezin...
Creme de la Creme
 moderator
 moderator

Postby Mignone » 06 Nov 2012, 21:56

Кто знает, можно ли оформить чемпиона Польши в ЛКФ?Какая стоимость чемпионства?
Mignone
Puppy
Puppy

Postby Eklēriņš » 07 Nov 2012, 09:37

Var un nemaksā neko - tāda ir savstarpējā vienošanās!
Eklēriņš
Veteran
Veteran

Postby saphire » 08 Nov 2012, 12:57

Mignone wrote:Кто знает, можно ли оформить чемпиона Польши в ЛКФ?Какая стоимость чемпионства?

Да,через ЛКФ точно можно!А вот про стоимость...Было бесплатно,но прошёл слух,что с 2012 года будет стоить 20-25 евро.Так что лучше узнать. :rej:
saphire
Intermediate
Intermediate

Postby Eklēriņš » 08 Nov 2012, 13:39

Nodevu dokumentus šā gada septembra sākumā - nebija nekas jāmaksā!
Eklēriņš
Veteran
Veteran

Postby frise » 16 Nov 2012, 12:32

Lūdzu palīdziet, kāds ar informāciju...par CZ junioru CH. :histerija: Vai kāds ir kārtojis un kā to pareizi izdarīt. Es sūtīju vairākus epastus uz CMKU bet neesmu saņēmusi nekādu atbildi jau trīs nedēļas. Vai to var izdarīt pa epastu, cik tas maksā un vai ir pareizi, ka ar latvijas JCH ir nepieciešams 1 CZJCAC. Mūsu fedrācijā man tikai strupi atteica ka viņi neko nekārto un vajag vienu JCAC. Vairāk ar neko neizdibināju... :pilnmeness:
frise
Intermediate
Intermediate

PreviousNext

Return to Izstādes / citi pasākumi