Page 4 of 20

Re: Par tituliem

PostPosted: 17 Oct 2010, 15:33
by Toy
Velreiz grību noskaidrot! Esam LV JCH, vai nevaram ņemt "kredita" lielo CAC, vai tikai pēc 52 nedeļam pēc pirma JCAC?
Paldies.

Re: Par tituliem

PostPosted: 17 Oct 2010, 17:10
by Rotija
Toy, lielo CACu varat ņemt tikai pēc pilnām 52 ned. pēc pirmā JCACa.

Re: Par tituliem

PostPosted: 25 Oct 2010, 16:06
by Toy
Labdien! Mēs startesim izstadē Baltijas Uzvarētājs starpklasē! Uz kadiem tituliem mēs varam cēret un ka notiek saldzinašana starpklasēs?
Paldies!

Re: Par tituliem

PostPosted: 25 Oct 2010, 16:10
by Rotija
Toy, ja CACu vēl nevarat ņemt (ja nav tās 52 ned. kopš pirmā JCACa), tad tie starpklases suņi,kas saņems CQ,ies salīdzināties ar atklātās/darba/CH klases suņiem,kas arī būs saņēmuši CQ un kandidēs uz R.CACIBu un CACIBu.
Tas,kurš saņems CACIBu,attiecīgi tālāk ies salīdzināties uz BOB un BOO.

Re: Par tituliem

PostPosted: 25 Oct 2010, 17:42
by Toy
Paldies! Bet kam pienakas tituls "Baltijas Uzvarētajs"?

Re: Par tituliem

PostPosted: 25 Oct 2010, 18:03
by donna-tonna
nu, takš vai tad nosaukums pats par sevi neko neizsaka? Uzvarētājiem - sunim un kucei - tiem pašiem, kas paņems CACIBus, BOB / BOO.
Nav bijusi interese pirms izstādes izlasīt Izstāžu reglamentu? Tu ir daudz atbildes uz jautājumiem par izstādēm... Samērā interesanti. Ja tomēr ir ineterse, tad te viņu var dabūt apskatīt: http://www.dogs.lv/index.php?mode=ldoc& ... depart=132

Re: Par tituliem

PostPosted: 25 Oct 2010, 20:14
by Impera Dog
Lūdzu paskaidroiet.....
Snāk,ja izstādu suni CH klasē un nēsam tās valsts CH,tad CACIBS netiek akceptēts?

Circular :87/2010 - 20/10/2010
NATIONAL CHAMPION TITLE AND ENTRY IN CHAMPION CLASS :
REMINDER

The FCI Office strongly reminds the FCI members and contract partners that national champion titles
are valid for entry in champion class at international FCI CACIB shows exclusively if they were earned
in the same FCI member country/contract partner with at least 2 awards (Regulations for FCI Dog
Shows §5 CLASSES ).
Any proposal of CACIB to a dog entered in champion class that does not meet the above
requirement cannot be confirmed by the FCI.
We thank you for applying the above rule.

Re: Par tituliem

PostPosted: 26 Oct 2010, 09:32
by Eklēriņš
ROTIJA wrote:Tas,kurš saņems CACIBu,attiecīgi tālāk ies salīdzināties uz BOB un BOO.

Izņemot gadījumu, ja par labāko suni vai kuci tiks atzīts juniors, jo arī juniors var pretendēt uz BOB un BOO.

Re: Par tituliem

PostPosted: 26 Oct 2010, 09:44
by Robins
Eklēriņš wrote:
ROTIJA wrote:Tas,kurš saņems CACIBu,attiecīgi tālāk ies salīdzināties uz BOB un BOO.

Izņemot gadījumu, ja par labāko suni vai kuci tiks atzīts juniors, jo arī juniors var pretendēt uz BOB un BOO.


... vai veterāns. ;)

Re: Par tituliem

PostPosted: 26 Oct 2010, 09:47
by Eklēriņš
Uiii, toč, par veterānu pavisam biju piemirsusi :sarkstosa:

Re: Par tituliem

PostPosted: 26 Oct 2010, 09:52
by Robins
Rafaella wrote:Lūdzu paskaidroiet.....
Snāk,ja izstādu suni CH klasē un nēsam tās valsts CH,tad CACIBS netiek akceptēts?

Circular :87/2010 - 20/10/2010
NATIONAL CHAMPION TITLE AND ENTRY IN CHAMPION CLASS :
REMINDER

The FCI Office strongly reminds the FCI members and contract partners that national champion titles
are valid for entry in champion class at international FCI CACIB shows exclusively if they were earned
in the same FCI member country/contract partner with at least 2 awards (Regulations for FCI Dog
Shows §5 CLASSES ).
Any proposal of CACIB to a dog entered in champion class that does not meet the above
requirement cannot be confirmed by the FCI.
We thank you for applying the above rule.


Vispār šitas ir bišķi neskaidri uzrakstīts. Negribās meklēt tagad attiecīgos paragrāfus, bet es to drīzāk izprastu tā, ka čempionu klasē būtu tiesības piereģistrēties tikai tiem suņiem, kuri ir savas valsts čempioni, pie tam - šis tituls ir piešķirts par vismaz 2 novērtējumiem.
Respektīvi, ja pastāv valsts, kurā var kļūt par čempionu ar 1 CACu, tad tas neder, un arī ja Latvijas suns ir tikai Lietuvas čempions, tad tas arī neder.

Re: Par tituliem

PostPosted: 26 Oct 2010, 10:27
by AliseM
Tātad, ja mans suns ir LV CH un es viņu vēlos izstādīt citā valstī (kuras čempions viņs vēl nav) CACIB izstādē - es drīkstu viņu rakstīt čempionu klasē? ... vai tomēr - nē? :sarkstosa:

Re: Par tituliem

PostPosted: 26 Oct 2010, 15:10
by Cleo
Bet kam ir pieredze ar POL CH? Rakstīju iesniegumu online kādus 2 mēnešus atpakaļ. Cik ilgi parasti ir jāgaida :neparliecinats:

Re: Par tituliem

PostPosted: 28 Oct 2010, 17:43
by Ateni
Par POL JCH vai CH tiešām nekas nav jāmaksā. Visvienkāršāk ir aizpildīt pieteikuma formu onlainā, un gaidīt. Oficiālais gaidīšanas laiks ir 45 darba dienas, reāli sanāk vairāk. Es pēc 50 darba dienām uzrakstīju e-pastu ar lūgumu noskaidrot, kādā stadijā ir titula noformēšanas process, atbildi diemžēl nesaņēmu, taču pēc pāris nedēļām saņēmu vēstuli ar čempiona sertfikātu tajā.
Te būs links uz online pieteikuma formu:
http://www.zkwp.pl/zg/index.php?n=wni

Re: Par tituliem

PostPosted: 28 Oct 2010, 18:26
by Ateni
Robins wrote:
Rafaella wrote:Lūdzu paskaidroiet.....
Snāk,ja izstādu suni CH klasē un nēsam tās valsts CH,tad CACIBS netiek akceptēts?

Circular :87/2010 - 20/10/2010
NATIONAL CHAMPION TITLE AND ENTRY IN CHAMPION CLASS :
REMINDER

The FCI Office strongly reminds the FCI members and contract partners that national champion titles
are valid for entry in champion class at international FCI CACIB shows exclusively if they were earned
in the same FCI member country/contract partner with at least 2 awards (Regulations for FCI Dog
Shows §5 CLASSES ).
Any proposal of CACIB to a dog entered in champion class that does not meet the above
requirement cannot be confirmed by the FCI.
We thank you for applying the above rule.


Vispār šitas ir bišķi neskaidri uzrakstīts. Negribās meklēt tagad attiecīgos paragrāfus, bet es to drīzāk izprastu tā, ka čempionu klasē būtu tiesības piereģistrēties tikai tiem suņiem, kuri ir savas valsts čempioni, pie tam - šis tituls ir piešķirts par vismaz 2 novērtējumiem.
Respektīvi, ja pastāv valsts, kurā var kļūt par čempionu ar 1 CACu, tad tas neder, un arī ja Latvijas suns ir tikai Lietuvas čempions, tad tas arī neder.


Pilnībā piekrītu iepriekš teiktajam, ka, lai suni pieteiktu uz starptautisko CACIB izstādi CH klasē, tad uz pieteikšanas brīdi sunim jābut noformētam CH titulam savā valstī ar vismaz 2 novērtējumiem. Sameklēju §5, kas skan šādi: "To enter a dog in Champion Class, one of the following titles must have been confirmed by the day of the official closing date of entries; proof of this, by copy, must be enclosed with the entry form.
-International Champion of the FCI
-National Champion (this title must have been earned in the same FCI member country with at least 2 awards).
-National Champion from countries which are not members of the FCI may be recognized."

Tulkojums: Lai suni pieteiktu CH klasē, tam līdz pieteikšanās pēdējai dienai jābūt oficiāli noformētam vienam no sekojošiem tituliem, pie kam, kā pierādījums obligāti kopā ar pieteikuma formu jānosūta titula kopija:
1) FCI Interčempiona tituls
2) Nacionālā čempiona tituls (šim titulam jābūt iegūtam savā valstī ar vismaz 2 novērtējumiem)
3) Nacionālā čempiona tituls, kas iegūts valstīs, kuras nav FCI biedri, var tikt atzīts.

Re: Par tituliem

PostPosted: 28 Oct 2010, 19:01
by murkata
ko nozīmē H tituls ar diviem novērtējumiem?

Re: Par tituliem

PostPosted: 30 Oct 2010, 19:35
by FANE
Vai CACIB izstādē var saņemt tikai CACIB vai arī CACIB + CAC?

Re: Par tituliem

PostPosted: 30 Oct 2010, 20:16
by Inese A
FANE wrote:Vai CACIB izstādē var saņemt tikai CACIB vai arī CACIB + CAC?


CACIB + CAC :pedinja:

Re: Par tituliem

PostPosted: 01 Nov 2010, 19:54
by OSENNIJ BRIZ
Ateni-paldies!Jau izmantoju PL CH formēšanas pieteikumu!

Re: Par tituliem

PostPosted: 02 Nov 2010, 09:04
by Zuzanna
Ateni wrote:Tulkojums: Lai suni pieteiktu CH klasē, tam līdz pieteikšanās pēdējai dienai jābūt oficiāli noformētam vienam no sekojošiem tituliem, pie kam, kā pierādījums obligāti kopā ar pieteikuma formu jānosūta titula kopija:
1) FCI Interčempiona tituls
2) Nacionālā čempiona tituls (šim titulam jābūt iegūtam savā valstī ar vismaz 2 novērtējumiem)
3) Nacionālā čempiona tituls, kas iegūts valstīs, kuras nav FCI biedri, var tikt atzīts.


LKF par šo noteikti nav informēts, vai arī vēl nav apguvuši jaunumus, jo mums CH klasē startēja igaunijas suns ar BLR čempiona titulu. Līdz CACIBam gan viš netika, bet faktu jau tas nemaina.

Man tik neskaidrība par 2. punktu. Ja mans suns ir LV JCH, tad lai noslēgtu lielo CH, man pietiek tikai ar 1 CAC jeb vērtējumu. Tātad, teorētiski, ja man nav Inters, tad čempionu klasē rakstīties nevaru???