by Mada » 18 Nov 2010, 00:12
VI WALENTYNKOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH
12.02.2011.
Gr I
Barbara Larska- bearded collie, border collie, bouvier des flandres, owcz., belgijskie, bobtail, owcz. szetlandzki, owcz. szkockie, schipperke, welsh corgi cardigan, welsh corgi pembroke
Beata Klawińska - pozostałe
Piotr Król - on
Gr II
Andrzej Mania - pinczery, sznaucery
Andrzej Szutkiewicz - boksery, szwajcarskie psy pasterskie, leonberger
Zbigniew Ostrowski - dog argent.bullmastiff, cane corso, dog kanaryjski, dog z Majorki, mastif ang., mastif neapolitański, hovawart, rottweiler
Zygmunt Jakubowski - bernardyn, dog de Bordeaux, fila, shar pei
tosa,mastif tybet.,o.środ.azjat., o.kaukaski, mastif hiszpański, mastif pirenejski
Elvira Romanenkova (Rosja) - buldog ang, dog niem.landseer, nowofundland , CTR
Grupa IX
Zofia Konderla -cavalier king charles spaniel, gryfoniki, mops, shih-tzu
Elżbieta Junikiewicz - bichon frise, buldog francuski, boston terrier, pudle, rosyjski toy, pozostałe
Anna Rogowska - chiński grzywacz, chin japoński, coton de tulear, maltańczyk, spaniel kontynentalny miniaturowy - papillon, spaniel tybetański, terier tybetański
Peter Rehanek (Czechy) - chihuahua dł., chihuahua kr.,mops, hawańczyk, lhasa apso
MP - P. Król
13.02.2011
Gr III
Marek Trębala - yorkshire terrier, australian silky terrier
Anna Winiarska - typu bull, west highland white terrier
Zygmunt Jakubowski - pozostałe
Gr IV
Elvira Romanenkova (Rosja) + V gr
Gr V
Piotr Król - pozostałe
Elvira Romanenkova (Rosja ) - basenji, samoyed, chow-chow, pomeranian
Gr VI
Barbara Larska- beagle, basset hound, pozostałe
Dorota Kuczyńska - Standełło - alpejski gończy krótkonożny, gończy polski, ogar polski, posokowiec bawarski, rhodesian ridgeback
Gr VII
Jadwiga Niciewicz
Gr VIII
Zofia Konderla- Golden Retriever, pozostałe rasy
Peter Rehanek (Czechy) - Cocker spaniel amerykański, Cocker spaniel angielski, Labrador Retriever
Gr X
Andrzej Szutkiewicz
MP - Z. Jakubowski
II NOCNA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH 12/13 LUTY
GR I
Jerzy Prywiński - pozostałe
Beata Klawińska- bearded collie, border collie, bouvier des flandres, owcz., belgijskie, bobtail, owcz. szetlandzki, owcz. szkockie, schipperke, welsh corgi cardigan, welsh corgi pembroke
Zbigniew Szcześniak - on
GR II
Zbigniew Ostrowski - pinczery,sznaucery,buldog.ang.
Andrzej Szutkiewicz - landseer, o.środ.azjat., o.kaukaski, mastif hiszpański, mastif pirenejski, rottweiler
Dorota Kuczyńska-Standełło - dog niem.szwajcarskie psy pasterskie, dog argent., dog kanaryjski, dog z Majorki, mastif tybetański, hovawart
Anna Rogowska - bokser,dog de Bordeaux,bullmastiff,cane corso
Wanda Kotik - bernardyn,nowofundland,fila,shar pei,tosa,mastif ang.mastif neapolitański, leonberger
Gr III
Marek Trębala - typu bull, west highland white terrier CTR
Anna Winiarska - pozostałe
Jadwiga Niciewicz - yorkshire terrier, australian silky terrier
Gr IV
Anna Rogowska
Gr V
Barbara Larska - basenji, siberian husky, alaskan malamute, samoyed, pies grenlandzki, xolo, peruwiański nagi, chow-chow, pomeranian, volpino, shiba inu, akita, akita amerykański, podenco, podengo
Gr VI
Jan Sochalski
Gr VII
Andrzej Mania
Gr VIII
Peter Rehanek (Czechy) - Golden Retriever, pozostałe
Elvira Romanenkova (Rosja) - Cocker spaniel amerykański, Cocker spaniel angielski, Labrador Retriever
Gr IX
Zofia Konderla -chihuahua długowłosy, chihuahua krótkowłosy, boston terier, bichon, mops, hawańczyk, lhasa anso, pudle, rosyjski toy
Elżbieta Junikiewicz - cavalier king charles spaniel chiński grzywacz, chin japoński, coton de tulear, maltańczyk, spaniel kontynentalny miniaturowy - papillon
Piotr Król - buldog francuski, pozostałe
Gr X
Zygmunt Jakubowski