Split 4 Nights Summer show 22-25.07.2010, 2 CACIB X 2 CAC
http://www.ksp-split.com/summershows
CAC SPLIT – 22. 7. 2010.
FCI I (ovčarski i pastirski psi bez švicarskih pastirskih pasa)
MONIQUE V. BREMPT (BE) – velški korgiji / Welsh Corgies
LAURENT PICHARD (CH) – ostali britanski ovčari / other British Sheepdogs
AGNES GANAMI KERTES (ISR) – ostale pasmine / other breeds
FCI II (pinčeri i šnauceri, molosi, švicarski planinski i pastirski psi)
EMIL MIKASOVIĆ (HR) – njemačka doga, bordoška doga, napuljski mastif, bulmastif, mastif, dogo argentino, tosa inu, brazilska fila / Great Dane, Dogue de Bordeaux, Neapolitan Mastiff, Bullmastiff, Dogo Argentino, Tosa, Fila Brasileiro
MONIQUE V. BREMPT (BE) – majmunski pinč, patuljasti pinč, šnauceri, engleski buldog / Affenpinscher, Miniature Pinscher, Schnauzers, English Bulldog
ANNIKA ULLTVEIT – MOE (S) – njufaundlender, švicarski planinski i pastirski psi / Newfoundland, Swiss Mountain and Cattle Dogs
CRISTIAN STEFANESCU (ROM) – doberman, rotvajler, bokser, cane corso / Dobermann, Rottweiler, German Boxer, Italian Corso Dog
ALEXEY BELKIN (RUS) – šar pei / Shar Pei
PHYLLIS PODUSCHKA – AIGNER (A) – ostale pasmine / other breeds
FCI III (terijeri)
IGOR SELIMOVIĆ (HR) – bulterijeri / Bullterriers
FRANCESCO COCHETTI (I) – visokonogi terijeri, ostali terijeri tipa bull / Large and medium-sized Terriers, other Bull type Terriers
LAURENT PICHARD (CH) – ostale pasmine / other breeds
FCI IV (jazavčari)
ŠTEFAN ŠINKO (SLO) – sve pasmine / all breeds
FCI V (špicevi i primitivne pasmine)
SUNČICA LAZIĆ ANTONIOU (SER) – sve pasmine / all breeds
FCI VI (goniči i srodne pasmine)
MONIQUE V. BREMPT (BEL) – dalmatinski pas / Dalmatian
ŠTEFAN ŠINKO (SLO) – rodezijski riđbek, bigl / Rhodesian Ridgeback, Beagle
IGOR SELIMOVIĆ (HR) – ostale pasmine / other breeds
FCI VII (ptičari)
CRISTIAN STEFANESCU (ROM) – britanski ptičari / British and Irish Pointers and Setters
PHYLLIS PODUSCHKA – AIGNER (A) – ostale pasmine / other breeds
FCI VIII (retriveri, šunjkavci i psi za vodu)
ANNIKA ULLTVEIT – MOE (S) – retriveri / Retrievers
AGNES GANAMI KERTES (ISR) – ostale pasmine / other breeds
FCI IX (patuljasti psi i psi za pratnju)
IGOR SELIMOVIĆ (HR) – mops, francuski buldog / Pug, French Bulldog
RAFAEL MALO ALCRUDO (E) – pudli / Poodles
FRANK T. SABELLA (USA) – ši cu, lasa apso, tibetski terijer, tibetski španijel, kineski kukmasti pas, boston terijer, bišon frise, maltezer, havanezer, papijon, briselski grifon / Shih Tzu, Lhasa Apso, Tibetan Terrier, Tibetan Spaniel, Chinese Crested Dog, Boston Terrier, Bichon Frise, Maltese, Havanese, Papillon, Brussels Griffon
ALEXEY BELKIN (RUS) – ostale pasmine / other breeds
FCI X (hrtovi)
RAFAEL MALO ALCRUDO (E) – sve pasmine / all breeds
JUNIOR BIS: PHYLLIS PODUSCHKA – AIGNER (A)
BIS: CRISTIAN STEFANESCU (ROM)
CACIB SPLIT – 23. 7. 2010.
FCI I ( Sheepdogs and Cattle Dogs except Swiss Cattle Dogs)
SINIŠA CUJAN (HR) – njemački ovčar / German Shepherd
ANNIKA ULLTVEIT – MOE (S) – britanski ovčari / British Sheepdogs
LAURENT PICHARD (CH) – ostale pasmine / other breeds
FCI II ( Pinscher & Schnauzer, Molossoid Breeds, Swiss Mountain and Cattle Dogs)
SINIŠA CUJAN (HR) – veliki šnauceri, tornjak, engleski buldog, dogo argentino, šarplaninac / Giant Schnauzers, Tornjak, English Bulldog, Dogo Argentino, Sharplanina
FRANK T. SABELLA (USA) – šar pei / Shar Pei
RAFAEL MALO ALCRUDO (E) – cane corso / Italian Corso Dog
PHYLLIS PODUSCHKA – AIGNER (A) – njemačka doga, rotvajler, doberman / Great Dane, Rottweiler, Dobermann
CRISTIAN STEFANESCU (ROM) – švicarski planinski i pastirski psi, njufaundlender, leonberger, crni ruski terijer, pinčeri, srednjeazijski ovčar, kavkaski ovčar / Swiss Mountain and Cattle Dogs, Newfoundland, Leonberger, Black Russian Terrier, Pinschers, Central Asia Shepherd Dog, Caucasian Shepherd Dog
ALEXEY BELKIN (RUS) – ostale pasmine / other breeds
FCI III ( Terriers)
SINIŠA CUJAN (HR) – američki stafordski terijer, erdel terijer / American Staffordshire Terrier, Airedale Terrier
LAURENT PICHARD (CH) – ostali terijeri tipa bull, parson russel terijer / other Bull type Terriers, Parson Russel Terrier
FRANK T. SABELLA (USA) – jorkširski terijer / Yorkshire Terrier
SUNČICA LAZIĆ ANTONIOU (SER) – ostale pasmine / other breeds
FCI IV ( Dachshunds)
FRANCESCO COCHETTI (I) – sve pasmine / all breeds
FCI V (Spitz and Primitive types)
ALEXEY BELKIN (RUS) – samojed / Samoyed
MONIQUE V. BREMPT (BE) – ostale pasmine / other breeds
FCI VI ( Scenthounds and Related Breeds)
SINIŠA CUJAN (HR) – dalmatinski pas / Dalmatian
FRANK T. SABELLA (USA) – baset, bigl, rodezijski riđbek / Basset Hound, Beagle, Rhodesian Ridgeback
ŠTEFAN ŠINKO (SLO) – ostale pasmine / other breeds
FCI VII ( Pointing Dogs)
ŠTEFAN ŠINKO (SLO) – sve pasmine / all breeds
FCI VIII ( Retrievers, Flushing Dogs, Water Dogs)
RAFAEL MALO ALCRUDO (E) – sve pasmine / all breeds
FCI IX ( Companion and Toy Dogs)
FRANCESCO COCHETTI (I) – pudli, bišon frise, bolonjezer / Poodles, Bichon Frise, Bolognese
FRANK T. SABELLA (USA) – mops / Pug
AGNES GANAMI KERTES (ISR) – francuski buldog, boston terijer, čivave, kineski kukmasti pas / French Bulldog, Boston Terrier, Chihuahuas, Chinese Crested Dog
IGOR SELIMOVIĆ (HR) – ostale pasmine / other breeds
FCI X ( Sighthounds)
LAURENT PICHARD (CH) – afganistanski hrt / Afghan Hound
ANNIKA ULLTVEIT – MOE (S) – ostale pasmine / other breeds
JUNIOR BIS: MONIQUE V. BREMPT (BE)
BIS: RAFAEL MALO ALCRUDO (E)
CAC SPLIT – 24. 7. 2010.
FCI I (ovčarski i pastirski psi bez švicarskih pastirskih pasa)
JASNA MATEJČIĆ (HR) – britanski ovčari / British Sheepdogs
MONIQUE V. BREMPT (BE) - australski ovčarski pas / Australian Shepherd
PHYLLIS PODUSCHKA – AIGNER (A) – ostale pasmine / other breeds
FCI II (pinčeri i šnauceri, molosi, švicarski planinski i pastirski psi)
SUNČICA LAZIĆ ANTONIOU (SER) – rotvajler, bokser, doberman, dogo argentino, cane corso, leonberger / Rottweiler, German Boxer, Dobermann, Dogo Argentino, Italian Corso Dog, Leonberger
MONIQUE V. BREMPT (B) – njufaundlender / Newfoundland
ANNIKA ULLTVEIT – MOE (S) – pinčeri i šnauceri / Pinschers and Schnauzers
RAFAEL MALO ALCRUDO (E) – njemačka doga / Great Dane
IGOR SELIMOVIĆ (HR) – šar pei, tornjak / Shar Pei, Tornjak
AGNES GANAMI KERTES (ISR) – ostale pasmine / other breeds
FCI III (terijeri)
FRANCESCO COCHETTI (I) – kratkonogi i toy terijeri / Small-sized and Toy Terriers
FRANK T. SABELLA (USA) – terijeri tipa bull / Bull type Terriers
ŠTEFAN ŠINKO (SLO) – parson russel terijer / Parson Russel Terrier
LAURENT PICHARD (CH) – ostale pasmine / other breeds
FCI IV (jazavčari)
MONIQUE V. BREMPT (BE) – sve pasmine / all breeds
FCI V (špicevi i primitivne pasmine)
ŠTEFAN ŠINKO (SLO) – njemački špicevi / German Spitzs
CRISTIAN STEFANESCU (ROM) – ostale pasmine / other breeds
FCI VI (goniči i srodne pasmine)
MONIQUE V. BREMPT (BE) – baset / Basset Hound
ALEXEY BELKIN (RUS) – bigl / Beagle
RAFAEL MALO ALCRUDO (E) – rodezijski riđbek / Rhodesian Ridgeback
FRANK T. SABELLA (USA) – dalmatinski pas / Dalmatian
PHYLLIS PODUSCHKA – AIGNER (A) – ostale pasmine / other breeds
FCI VII (ptičari)
IGOR SELIMOVIĆ (HR) – sve pasmine / all breeds
FCI VIII (retriveri, šunjkavci i psi za vodu)
FRANK T. SABELLA (USA) – američki koker španijel / American Cocker Spaniel
LAURENT PICHARD (CH) – retriveri / Retrievers
IGOR SELIMOVIĆ (HR) – ostale pasmine / other breeds
FCI IX (patuljasti psi i psi za pratnju)
JASNA MATEJČIĆ (HR) – pudli, tulearski pas / Poodles, Coton de Tulear
RAFAEL MALO ALCRUDO (E) – boston terijer / Boston Terrier
ANNIKA ULLTVEIT – MOE (S) – kineski kukmasti pas / Chinese Crested Dog
ALEXEY BELKIN (RUS) – mops, francuski buldog, tibetski španijel, tibetski terijer, ši cu, lasa apso / Pug, French Bulldog, Tibetan Spaniel, Tibetan Terrier, Shih Tzu, Lhasa Apso
ŠTEFAN ŠINKO (SLO) – ostale pasmine / other breeds
FCI X (hrtovi)
FRANK T. SABELLA (USA) – afganistanski hrt / Afghan Hound
FRANCESCO COCHETTI (I) – ostale pasmine / other breeds
JUNIOR BIS: IGOR SELIMOVIĆ (HR)
BIS: AGNES GANAMI KERTES (ISR)
CACIB SPLIT – 25. 7. 2010.
FCI I ( Sheepdogs and Cattle Dogs except Swiss Cattle Dogs)
AGNES GANAMI KERTES (ISR) – velški korgiji / Welsh Corgies
ALEXEY BELKIN (RUS) – ostali britanski ovčari / other British Sheepdogs
IGOR SELIMOVIĆ (HR) – ostale pasmine / other breeds
FCI II ( Pinscher & Schnauzer, Molossoid Breeds, Swiss Mountain and Cattle Dogs)
MLADEN ERCEGOVIĆ (HR) – pinčeri, šnauceri, šar pei / Pinschers, Schnauzers, Shar Pei
ŠTEFAN ŠINKO (SLO) – njemačka doga, njufaundlender, cane corso / Great Dane, Newfoundland, Italian Corso Dog
RAFAEL MALO ALCRUDO (E) – rotvajler, bokser, doberman, dogo argentino, leonberger, tornjak / Rottweiler, German Boxer, Dobermann, Dogo Argentino, Leonberger, Tornjak
SUNČICA LAZIĆ ANTONIOU (SER) – ostale pasmine / other breeds
FCI III ( Terriers)
FRANK T. SABELLA (USA) – foksterijeri, zapadno škotski bijeli terijer / Foxterriers, West Highland White Terrier
LAURENT PICHARD (CH) – američki stafordski terijer / American Staffordshire Terrier
MONIQUE V. BREMPT (BE) – ostale pasmine / other breeds
FCI IV ( Dachshunds)
PHYLLIS PODUSCHKA – AIGNER (A) – sve pasmine / all breeds
FCI V (Spitz and Primitive types)
RAFAEL MALO ALCRUDO (E) – američka akita / American Akita
AGNES GANAMI KERTES (ISR) – ostale pasmine / other breeds
FCI VI ( Scenthounds and Related Breeds)
ALEXEY BELKIN (RUS) – dalmatinski pas / Dalmatian
ANNIKA ULLTVEIT –MOE (S) – ostale pasmine / other breeds
FCI VII ( Pointing Dogs)
FRANK T. SABELLA (USA) – vajmarski ptičari / Weimaraners
LAURENT PICHARD (CH) – ostale pasmine / other breeds
FCI VIII ( Retrievers, Flushing Dogs, Water Dogs)
IGOR SELIMOVIĆ (HR) – labrador i zlatni retriver / Labrador and Golden Retriever
ALEXEY BELKIN (RUS) – ostale pasmine / other breeds
FCI IX ( Companion and Toy Dogs)
FRANK T. SABELLA (USA) – pudli / Poodles
LAURENT PICHARD (CH) – kineski kukmasti pas, tulearski pas, lasa apso / Chinese Crested Dog, Coton de Tulear, Lhasa Apso
FRANCESCO COCHETTI (I) –mops,francuski buldog, boston terijer, ši cu, kavalir king charles španijel / Pug, French Bulldog, Boston Terrier, Shih Tzu, Cavalier King Charles Spaniel
CRISTIAN STEFANESCU (ROM) – ostale pasmine / other breeds
FCI X ( Sighthounds)
FRANCESCO COCHETTI (I) – afganistanski hrt / Afghan Hound
PHYLLIS PODUSCHKA – AIGNER (A) – ostale pasmine / other breeds
JUNIOR BIS: ALEXEY BELKIN (RUS)
BIS: ANNIKA ULLTVEIT –MOE (S)
SUPREME JBIS: ŠTEFAN ŠINKO (SLO)
SUPREME BIS: FRANK T. SABELLA (USA)