by canis » 15 Apr 2013, 14:55
Retriever speciality 14.04.2013.g., S. Forchhammer (Dānija)
Labradori
Mazuļi suņi (1)
1. My Brand Specially For You, šok. (Stenveyz Get Popular x My Brand Mademoiselle ) EST/LV– PP, BOB mazulis
Mazuļi Kuces (3)
1. Tierny Maura Tales Of Tommorrow, melna (Devonshires Crusador x Terny Zetta Lady Favorit) RUS/LV – PP, BOO mazulis
2. Best Bema Berbadetta, šok. (Gilbron Pride Navigator Master Nose x Viva La Vita Afi-Fur) LV/LV
3. Laumiņas Utopia, melna (Street Of Heaven Da Real Corte x Orlanda D'Garnd) LV/LV
Kucēnu klase-suņi. (1)
1. Hadron’s Collider, dz. (Tintagel Winds Xanadu x Dumb Blond Of Tintagel Winds ) FRA/LV–PP, BOB kucēns
Kucēnu klase-kuces. (1)
1. Angebble Yellow Bakouma, dz. (Aston De L'Etang Anglable x Latakia Anglable) LV/LV–PP, BOO kucēns
Junioru klase suņi (4)
1. Zulu Almodovar Beckett Elf, šok. (Hilberts Grey Love x Teepee Teodori Elegant Elf ) LV/LV–teicami, PP, 2.Labākais suns
2. Gilbron Pride Sea Dog Skipper, šok (Thurbajen’s Just Jesting x Gilbron Pride Nixie Sparkling Smile) LV/LV – teicami
3. Laumiņas Richy, melns (Only For Me Balzamas x Harmony Grey Love) LV/LV - teicami
4. Laumiņas Pikko Pikasso, dzelt (Choicemaker’s Gladiator x Nensy Ze-Chan) LV/LV – ļoti labi
Starpklase suņi (1)
1. Notre Dame Mascot Skif, dzelt. (Yankee Goodwill Free-Way At Mascot Skif x Balrion Weathertop Columbine) UKR/LV – teicami
Atklātā klase suņi (3)
1. Silver Sky Reimas, melns. ( Gilbron Pride Navigator Master Nose x Reichel Tropic Chans) LV/LV – teicami
2. Laumiņas Bruno, šok. ( Gilbron Pride Navigator Master Nose x Svētes Greja Fergus) LV/LV – teicami
3. Ilzlata's Gotje Delightful, dzelt. (Midnight Escape x Ilzlata's Ida Beautiful) BLR/LV – teicami
Darba klase – suņi (2)
1. Gilbron Pride Navigator Master Nose, šok. (Ballyhenry Say No Say Yes x Stormley Anaka) LV/LV – teicami, CQ, 3. Labākais suns
2. Hilberts Grey Love, melns (Loresho Love Mail x Svētes Greja Fergus) LV/LV - teicami
Čempionu klase suņi (3)
1. Rocheby Pop Larkin, dzelt. (Rocheby Suttonpark Travis x Rocheby Wild Snow Drop) GBR/LT – teicami, CQ, 1.Labākais suns, BOB
2. Laumiņas Dons Dafijs, melns, (Choicemaker’s Gladiator x Harmony Grey Love) LV/LV – teicami, CQ, 5.Labākais suns
3. Icelander Otello Dolce Yeager, dzelt (Yeager Gorska Fantazja x La Dolce Vita Arctus Summer) LV/LV – teicami
Veterānu klase-suņi (2)
1. Arkiz Goldswim Arkio, dzelt (Hirsipirtin Ikioma x Svētes Artemīda Stanley) LV/LV – teicami, PP, BOB veterāns, 4.Labākais suns
2. Svētes Grass Gastons Fergus, šok (Stormley Furgus x Svētes Aira Stanley) LV/LV – teicami
Salīdzinošais rings (5)
1. Rocheby Pop Larkin, dzelt. (Rocheby Suttonpark Travis x Rocheby Wild Snow Drop) GBR/LT – teicami, CQ, BOB
2. Zulu Almodovar Beckett Elf, šok. (Hilberts Grey Love x Teepee Teodori Elegant Elf ) LV/LV–teicami, PP
3. Gilbron Pride Navigator Master Nose, šok. (Ballyhenry Say No Say Yes x Stormley Anaka) LV/LV – teicami, CQ
4. Arkiz Goldswim Arkio, dzelt (Hirsipirtin Ikioma x Svētes Artemīda Stanley) LV/LV – teicami, PP, BOB veterāns
5. Laumiņas Dons Dafijs, melns, (Choicemaker’s Gladiator x Harmony Grey Love) LV/LV – teicami, CQ
Juniori kuces (7)
1. Gilbron Pride Sherry-Li, šok (Thurbajen’s Just Jesting x Gilbron Pride Nixie Sparkling Smile) LV/LV – teicami, PP, LV JCAC, 2.Labākā kuce
2. Laumiņas Pamela, dzelt (Choicemaker’s Gladiator x Nensy Ze-Chan) LV/LV – teicami
3. Teepee Teodori Gracie Hart, šok. (Gilbron Pride Odin x Teepee Teodori Especial Estee) LV/LV – ļoti labi
4. Svētes Ilina Lana, melna (Hilberts Grey Love x Laumiņas Aura-Aurēlija) LV/LV – ļoti labi
5. Adele Rozes, šok (Only For Me Balzamas x Laumiņas Bella) LV/LV – ļoti labi
Laumiņas Rebecca, šok ( Only For Me Balzamas x Harmony Grey Love) LV/LV – ļoti labi
Zoe Abigail Beckett Elf, šok. (Hilberts Grey Love x Teepee Teodori Elegant Elf ) LV/LV – ļoti labi
Starpklase (4)
1. Barbeque Sielos Balzamas, šok (Mallorn's Rogues Gallery x Linjor Chocisserie) LT/LT – teicami, CQ, LV CAC, 1.Labākā kuce, BOO
2. Laumiņas Lady Chocolate, šok (Teepee Teodori Cee Cesar x Richie Greysylvan) LV/LV - teicami
3. Gilbron Pride Smart Chilli Pepper, šok (Thurbajen’s Just Jesting x Gilbron Pride Nixie Sparkling Smile) LV/LV – teicami
4. Laumiņas Mika Modesty, dzelt (Choicemaker's Gladiator x Laumiņas Amber) LV/LV - teicami
Atklātā klase kuces (3)
1. Gilbron Pride Romantic Rocket, šok. (Lab Treasure’s He’s a Hunk x Stormley Anaka) LV/LV – teicami, CQ, 3.Labākā kuce
2. Gilbron Pride Prefer Bona-Fide, melna (Richbourn Kuri x Gilbron Pride Nixie Sparkling Smile) LV/LV – teicami
3. Laumiņas Jenny, šok ( Teepee Teodori Cee Cesar x Greisa Lovester) LV/LV – ļoti labi
Salīdzinošais rings (3)
1. Barbeque Sielos Balzamas, šok (Mallorn's Rogues Gallery x Linjor Chocisserie) LT/LT – teicami, CQ, LV CAC, BOO
2. Gilbron Pride Sherry-Li, šok (Thurbajen’s Just Jesting x Gilbron Pride Nixie Sparkling Smile) LV/LV – teicami, PP, LV JCAC
3. Gilbron Pride Romantic Rocket, šok. (Lab Treasure’s He’s a Hunk x Stormley Anaka) LV/LV – teicami, CQ
****
Golden retriever
Kucēni suņi (2)
1. Milbu Zorro (Sandusky Alain Prost x Milbu gretta Grietiņa) LV/LV - PP, BOO kucēns
2. Milbu Zuper Lux (Sandusky Alain Prost x Milbu gretta Grietiņa) LV/EST
Kucēni kuces (1)
1. Milbu Zodiac (Sandusky Alain Prost x Milbu gretta Grietiņa) LV/LV - PP, BOB kucēns
Junioru klase suņi (1)
1. Adriano Elaiodoro (Cheer's Evergate Garden x Rhapsody Tik Herkus) LV/LV – teicami, PP, LVJ CAC, 4.Labākais suns
Atklātā klase suņi (3)
1. Aiko (Nav informācijas x nav informācijas) LV/LV – teicami, CQ, 2.Labākais suns
2. Ipcress Fly Me To The Moon (Zampanzar Say It Again x Gracewood Irresistable At Ipcress) GBR/EST – teicami, CQ, 5.labākais suns
3. Cayring Eldon Edholm (Ritzilyn Jimmy Mac x Guldfynd's Alter Ego) EST/LV - teicami
Čempionu klase suņi (2)
1. Combine Quite A Boy (Terra Antyda Sani New Prince Of Heart x Combine Flames Of Fantasy) SWE/SWE – teicami, CQ, LV CAC, 1.Labākais suns , BOO
2. Nenuoramos My Marchello (Guess Nashville x Nenuoramos Yellow Jamaica) LT/LT – teicami, CQ, 3.labākais suns
Salīdzinošais rings (5)
1. Combine Quite A Boy (Terra Antyda Sani New Prince Of Heart x Combine Flames Of Fantasy) SWE/SWE – teicami, CQ, LV CAC
2. Aiko (Nav informācijas x nav informācijas) LV/LV – teicami, CQ
3. Nenuoramos My Marchello (Guess Nashville x Nenuoramos Yellow Jamaica) LT/LT
4. Adriano Elaiodoro, LV/LV
5. Ipcress Fly Me To The Moon (Zampanzar Say It Again x Gracewood Irresistable At Ipcress) GBR/EST
Juniori kuces (3)
1. Thornwait Candy Crisp At Si (Chilzer Step Forward x Thornwait Apple Of My Eye) GBR/EST – teicami, PP, LV JCAC, 3.Labākā kuce
2. Milbu X-Tra Dream (Basic Blend v.d. Meerse Hoeve x Milbu Laurella) LV/LV – teicami
3. Laumiņas Olivia Odetta (Milbu Nickson x Milbu Marliza) LV/LV – ļoti labi
Atklātā klase kuces (2)
1. Milbu Nora (Sequins Shamrock x Waterlily Oligarchia) LV/LV – teicami, CQ, 2.Labākā kuce
2. Milbu Ufa Uflora Uhoka Sanbukki (Milbu Nickson x Milbu Mariska) LV/LV - teicami
Čempionu klase kuces (1)
1. Combine Quite A Miracle (Terra Antyda Sani New Prince Of Heart x Combine Flames Of Fantasy) SWE/SWE – teicami, CQ, LV CAC, 1.Labākā kuce, BOB
Salīdzinošais rings (3)
1. Combine Quite A Miracle (Terra Antyda Sani New Prince Of Heart x Combine Flames Of Fantasy) SWE/SWE – teicami, CQ, LV CAC
2. Milbu Nora (Sequins Shamrock x Waterlily Oligarchia) LV/LV
3. Thornwait Candy Crisp At Si (Chilzer Step Forward x Thornwait Apple Of My Eye) GBR/EST
Sprogainais retrivers
Kucēns – kuce (1)
1. Laguna Love Audrey Hepburn, melna (Gypsy's Soul LLudd x Gypsy's Soul Ornella) LV/LV – PP, kucēnu BOB
Gludspalvainais retrivers
Juniors suns (1)
Happy Boss Black & Wait, melns (Cuivienen Aapeli x Almanza Alltid Pa Top) POL/RUS – labi
Čempions suns (1)
1. Starworker's Quency Jones, melns (Comic's New Blue Chip x Starworkers Flower Power) DK/RUS – teicami, CQ, 1.Labākais suns, BOB