09.-10.11.13. CACIB “Baltijas uzvarētājs ’2013”, Ķīpsala

LKF/FCI izstādes u.c. / Dog Shows

Re: 09.-10.11.13. CACIB “Baltijas uzvarētājs ’2013”, Ķīpsala

Postby čība » 22 Nov 2013, 12:16

NARDICUM wrote:Par šķirņu parādi Lindai pilnīgi piekrītu!
Uzskatu, ka tā bija jātaisa BESTa ringā, nevis kaut kur nomalē, kur skatītāju tikpat kā nebija.
Bet par halli- nu nevaru piekrist! Ķīpsala ir daudz lielāka par Skonto!


Mja, tā parugdemonstrējumu un šķirņu prezentāciju vieta bija ļoti "veiksmīga"...
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: 09.-10.11.13. CACIB “Baltijas uzvarētājs ’2013”, Ķīpsala

Postby AMBER BALTIC » 22 Nov 2013, 15:38

Очень бы хотелось, летнии САСИБЫ чтобы проходили на улице...
User avatar
AMBER BALTIC
Baby
Baby
 
Posts: 29
Joined: 19 Sep 2013, 16:47

Re: 09.-10.11.13. CACIB “Baltijas uzvarētājs ’2013”, Ķīpsala

Postby Maija_Dakota » 22 Nov 2013, 16:25

Tad tomēr specific stends bija? Kur bija info, par to kas notiks otrā zālē u kā tur nokļūt?
Ūdeni no tualetes iznest nācās lūgt garāmgājējiem. :(
Suņa atstāšana bez pieskatisanas būrī, lai ietu uz tualeti vai blakus halli, ir kategoriski nepieņemami.
Image Image Image
User avatar
Maija_Dakota
Junior
Junior
 
Posts: 913
Joined: 13 Jan 2010, 16:41
Location: Rīga, Iļģuciems, +371 22086944

Re: 09.-10.11.13. CACIB “Baltijas uzvarētājs ’2013”, Ķīpsala

Postby gunele » 22 Nov 2013, 16:42

Šādu atbildi saņēmu no BT1
Pateicamies par Jūsu viedokli!
Sākotnēji Jūsu argumentus uztvēru kā no izstādes apmeklētāja viedokļa.....
Taču, ja Jūs bijāt suņu izstādes dalībnieks, tad Jūs noteikti iepriekš tikāt informēta par dalībnieku pienākumiem, kuri jāievēro izstādes norises laikā.
Cik man zināms (tā vismaz ir bijis līdz šim), tad suņu izstādes dalībnieki izstādes laikā rūpējas par savu dzīvnieku vai nu paši vai pieaicinot pavadošo personu.
Jūsu gadījumā, ja atļausiet aizrādīt, Jūs nebijāt īsti gatava ne dalībai izstādē (jo jāpieskata 5gadīgais bērns), ne arī tās pilnvērtīgam apmeklējumam ar bērnu (jo ar suni liegta pārvietošanās pa visu izstāžu centru)!
Tā kā suņu izstāde notiek atsevišķā hallē no kaķiem un citiem publiskajiem pasākumiem, tad saprotamu iemeslu dēļ pastaigas ar suņiem pa visu izstāžu centru ir liegtas - gribētu cerēt, ka saprotiet, tas tiek darīts tikai apmeklētāju ērtību un drošības nolūkos.
Tā kā tuvākā laikā nevarēsim nodrošināt tualešu apmeklējumu ar dzīvniekiem, lūgums iepriekš attiecīgi sagatavoties dalībai izstādē, pieaicinot pavadošo personu, kas varētu uzraudzīt Jūsu suni. Vai arī kā to dara citi dalībnieki - izmanto būrus vai, ja sunim sacensības ir beigušās, nogādā to uz automašīnu, lai tad netraucēti priecātos atrakcijās kopā ar bērnu.
Katrā ziņā, ikkatra kritika par pasākumiem mūsu izstāžu centrā tiek uztverta pozitīvi un kalpo par pamatu nākamo pasākumu veiksmīgākai norisei.

# Vai izstādē drīkst būt tikai suns vai tikai bērns? Abi kopā nekādi nav savienojami?
# Vai es nepienācīgi rūpējos par suni, ja līdzi ir arī bērns, vai par bērnu, ja līdzās suns?
# Vai sunim patīkamāk atrasties vienam mašīnā (vasarā karsts, rudenī auksts), vai kopā ar ģimeni?
Secinājums: uz nākošo izstādi braucu ar būri un saliekamo krēslu, un aizņemu apmēram 3 kvadrātmetrus grīdas platības ringa tuvumā, jo neredzu jēgu būrim halles otrā galā kādā brīvā vietiņā, un bērns paliek mājās, kas ir + 2 lati par bērnu biļeti manam maciņam.
gunele
Puppy
Puppy
 
Posts: 148
Joined: 06 Mar 2010, 17:46

Re: 09.-10.11.13. CACIB “Baltijas uzvarētājs ’2013”, Ķīpsala

Postby ievish » 22 Nov 2013, 17:38

gunele, paldies par atbildes nopublicēšanu! Cik "jauki" zināt, ka turpmāk, ja es viena ar suni dodos uz izstādi Ķīpsalā, es skaitos slikti sagatavojusies telpu izīrētāju izpratnē. Un viņu izpratnē VISI suņu saimnieki ierodas izstādē ar mašīnu. Nav tādu, kad tikai ar suni pie pavadas atbrauc ar sabiedrisko transportu.
Un ja tādi ir, tad tie ir tik nepieskaitāmi un nesvarīgi (kaut maksājuši par dalību izstādē tikpat daudz kā visi citi), ka viņiem tualetes apmeklējums nepienākas.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: 09.-10.11.13. CACIB “Baltijas uzvarētājs ’2013”, Ķīpsala

Postby pixy » 22 Nov 2013, 19:08

gunele wrote:Tā kā suņu izstāde notiek atsevišķā hallē no kaķiem un citiem publiskajiem pasākumiem, tad saprotamu iemeslu dēļ pastaigas ar suņiem pa visu izstāžu centru ir liegtas - gribētu cerēt, ka saprotiet, tas tiek darīts tikai apmeklētāju ērtību un drošības nolūkos.
Viņi nebija pamanījuši, ka hallē, kurā NEnotika suņu izstāde bija paraugdemonstrējumi, kuros piedalījās suņi? Varbūt tas bija nelikumīgi? Vai arī viņiem liekas, ka ir pilnīgi neiespējami, ka tie varētu būt vieni un tie paši suņi... Un man baigi patīk šitas -
apmeklētāju ērtību un drošības nolūkos
- mēs ar saviem agresīvajiem izstāžu un sporta suņiem traucējam pilsoņiem baudīt izstādi...
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: 09.-10.11.13. CACIB “Baltijas uzvarētājs ’2013”, Ķīpsala

Postby NARDICUM » 22 Nov 2013, 20:02

Es laikam pateikšu tagad kaut ko galīgi nepopulāru :sarkstosa: , bet mani apmeklētāju ērtības vispār neuztrauc!
Domāju, ka LKF būtu jāpanāk, lai ar suņiem ļauj apmeklēt tualetes. Ja šāds kompromiss nav iespējams, lai novieto pārnēs\ajamās kabīnes pie tās vietas, kur ir ieeja ar suņiem.
Es personīgi gāju un iešu ar suni uz tualeti un lai man kāds kaut ko pamēģina aizrādīt :kanepe: Esmu samaksājusi par dalību izstādē krietni vairāk par jebkuru skatītāju, man tur jāuzturas visu dienu un tas, ka man tiek liegts mierīgi pa*irst ir uzskatāms par cilvēktiesību pārkāpumu.
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: 09.-10.11.13. CACIB “Baltijas uzvarētājs ’2013”, Ķīpsala

Postby Linda B. » 22 Nov 2013, 20:07

Kāpēc īsti vispār LKF izstādes notiek Ķīpsalas hallē,bet LKBA Skonto hallē?Visu laiku taču bija otrādi.
Aizliegums ieiet tualetē ir galīgi neloğisks,tā pat norises vieta paraugdemonstrējumiem un šķirņu parādēm.Ķīpsalas halle šādam pasākumam ir vismaz uz pusi par mazu.Radās patiesa nepatika pret apmeklētājiem,kas visur spiežas garām,bez maz kāpj uz galvas suņiem un kāds vēl stumjās ar milzīgiem bērnu ratiem.Bet tie skatītāji diezgan daudzās izstādēs krīt uz nerviem,jo jau dalībniekiem nav vietas,bet vēl kaut kādi no malas šurpu turu vazājas,kaut gan saprotu,ka ir labi,ka viņi nāk un interesējas,bet šaurībā tiešām tracina.Skonto hallē skatītājus kaut kā nemanīja,varēja normāli apstaigāt visus ringus un stendus ar suņiem,neviens nekur netraucēja,bet te kā tādas siļķes bundžā.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: 09.-10.11.13. CACIB “Baltijas uzvarētājs ’2013”, Ķīpsala

Postby gabra » 22 Nov 2013, 20:37

Mani, kā dalībnieci ar 2 suņiem viss apmierināja. Man bija būris, kurā suņi sēdēja pirms un pēc ringa. Ja man būtu jācīnās ar 2 takšiem bez būra - nezin kā būtu bijis. Bet tā - normāli. Vietas bija pietiekoši. Kafejnīca, tualete, viss bija. Ko vēl vajag? Arī stāvlaukums tuvu. 2 lati - tas ir normāli. Galu galā tas bija starptautisks pasākums ar dzīvnieku piedalīšanos, tādēļ skatītājiem bija jārēķinās ar to, ka tur būs dzīvnieki. Vienīgais, jā tā šķirņu demonstrācija notika ne tur, kur vajadzēja. Dabūjām iet cauri visiem kaķiem un seskiem. Cilvēku tur bija pamaz - tomēr gribējās, lai skatītāju būtu vairāk,jo gatavojām kostīmus, suņi centās... Bet pārējais viss bija labi. :rej:
gabra
Puppy
Puppy
 
Posts: 219
Joined: 15 Jan 2010, 12:00

Re: 09.-10.11.13. CACIB “Baltijas uzvarētājs ’2013”, Ķīpsala

Postby Anna » 23 Nov 2013, 04:09

:arrow: Предлагаю для безопастности тех же зрителей запретить им входить в холл где выставляются собаки. А то мало ли что...
:arrow: Кто приехал без машины - плохо подготовился к выставке! Таким запрещать вход на выставку!
:arrow: На 11-м входе, проверять наличие большого памперса у каждого одинокого участника.

Латвия рулит как всегда!!!! :latvija: :pilnmeness:
http://www.handler.tk un GREAT DANES and ENGLISH BULLDOGS http://www.olvig.tk
User avatar
Anna
Puppy
Puppy
 
Posts: 349
Joined: 14 Jan 2010, 10:16

Re: 09.-10.11.13. CACIB “Baltijas uzvarētājs ’2013”, Ķīpsala

Postby NARDICUM » 23 Nov 2013, 05:58

Godīgi sakot, mani arī viss apmierināja.
Par to, ka tualetē nevarēja iet ar suni uzzināju tikai no foruma :sarkstosa: , visos Kīpsalas CACIBos iepriekš biju gājusi un nekad neviens neaizrādīja. Domāju, ka LKF vienkārši ir jārisina šis jautājums ar zāles īpašniekiem. Nav ko te cepties, ir vienkārši jārunā. Galu galā, ja Ķīpsalas vadība uzskata, ka katram sunim ir nepieciešami vismaz 2 pavadoņi, tad var atgriest veco labo praksi, kad ar vienu suni iekšā laida 2 cilvēkus un viss.
Man laikam vairs nav labi ar acumēru... , bet Ķīpsalas halle ir krietni plašāka par Skonto halli. Cits jautājums, ka skatītāju tagad ir n-x vairāk. Lieta ir tāda, ka tad, kad izstādes notika Skonto, ar reklāmu nodarbojās LKF, bet tagad- Ķīpsalas vadība un viņiem tas sanāk labāk, jo viņi šajā ziņā ir profesionāļi, bet mēs tomēr esam kinologi, nevis piarščiki. Katrs dara to, ko prot darīt. Rezultātā skatītāju plūsma ļoti liela. Atceros , kaut kādus gadus atpakaļ vienīgo reizi mūžā biju apmeklējusi Favorīta izstādi Ķīpsalā un mani pārsteidza, ka pēc biļetēm stāvēja rinda bezmaz vai līdz vecajai Federācijai! :soks: :soks: :soks: :soks: :soks: Bet iekšā bija reāli 1.5 suņi un padsmit kaķi un pārdesmit vistas. Reāli es savā sētā varēju parādīt apmēram to pašu :kanepe: Mani tas toreiz vienkārši nokautēja! Biju pārsteigta- ko tie cilvēki tur laužas??? :jaut: Nu tagad mums liekas, ka skatītāju ir par daudz... Jā, mani kā suņu īpašnieku, šī nepārtrauktā skatītāju plūsma traucē, bet es saprotu, ka tas ir nepieciešams, galu galā, mums pat Statūtos rakstīts, ka mēs kinoloģiju popularizējam utt. Cits jautājums, ka vairums šo skatītāju atnāks, paskatīsies un rezultātā vienalga 99% nopirks tādu pašu, bet par 50 Ls :lamajas: Tāda ir mūsu valstī cilvēku kinoloģiskā kultūra ;( Bet, ja mēs nereklamēsimies, tad tā arī nemainīsies, tagad vismaz varam pateikt, ka esam darījuši visu iespējamo, lai cilvēkus izglītotu.
Šķirņu parādei vieta nebija izvēlēta īsti laba, mans ieteikums nākamreiz to darīt BESTa ringā. :jaa:
Es jau sen neapmeklēju izstādes apkrāvusies kā tāds ēzelis ar suņiem un bērniem. Un nav svarīgi, vai mani laidīs tualetē ar visu manu karavānu, vai nē, man gribas uz izstādi braukt atpūsties un ņemt tik daudz suņu (bērni man jau tajā vecumā, kad nav jāvāc, viņi paši var līdzēt savākt suņus), lai man nav jāpārdzīvo, kā es to visu savākšu. Ja cilvēks aiziet uz izstādi ar suni un 5-gadīgu bērnu, viņam ir jārēķinās ar to, ka viegli nebūs. Vienalga radīsies situācija, kad bez uzraudzības būs jāatstāj vai nu suns, vai bērns, un tas nav labi!
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Previous

Return to Izstādes / citi pasākumi

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 3 guests

cron