09.-10.11.13. CACIB “Baltijas uzvarētājs ’2013”, Ķīpsala

LKF/FCI izstādes u.c. / Dog Shows

Re: 09.-10.11.13. CACIB “Baltijas uzvarētājs ’2013”, Ķīpsala

Postby Ge-lo » 08 Nov 2013, 15:19

Кто едет с Вентспилса?!
Может у кого найдётся 1 место в машине,на челвоека без собаки????Хотя бы туда(в Ригу) отвезти,дорога буде оплачена!
User avatar
Ge-lo
Puppy
Puppy
 
Posts: 121
Joined: 28 Jul 2011, 13:43

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: 09.-10.11.13. CACIB “Baltijas uzvarētājs ’2013”, Ķīpsala

Postby julika » 09 Nov 2013, 00:11

Varbūt kāds zin - izstādē varēs maksāt ar karti? Jeb tikai skaidrā?
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: 09.-10.11.13. CACIB “Baltijas uzvarētājs ’2013”, Ķīpsala

Postby julika » 09 Nov 2013, 12:52

Eh, izskatās, ka mēs netiekam abās dienās - gan vīrs, gan meita ir saslimuši. Ja kādam ir bildītes no korgiju ringiem, padalieties, lūdzu!
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: 09.-10.11.13. CACIB “Baltijas uzvarētājs ’2013”, Ķīpsala

Postby murkata » 09 Nov 2013, 23:11

bildes, bildes, bildes ...? ir kādam?
BT1 oficiālais fotogrāfs manu vizītkarti paņēma, bet gribas tak bildes ātrāk :) var būt kādam ir no veimāriešiem kaut kas ?
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: 09.-10.11.13. CACIB “Baltijas uzvarētājs ’2013”, Ķīpsala

Postby Bafija » 12 Nov 2013, 10:48

mūsu panākumi:

Jette Jubilee Lielvārde - CACIB, BALTIC WINNER, BOO
Jalerran's Black Pearl - Best Veteran, Baltic Veteran Winner
:aptracis:
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: 09.-10.11.13. CACIB “Baltijas uzvarētājs ’2013”, Ķīpsala

Postby Cleo » 14 Nov 2013, 08:48

Īru terjers CHAMPION'S FAMILY RAMSEY (īpašnieks A.Parahins):
Baltic Winner'2013, CQ, BOB, CACIB no 13 IT.

Image
User avatar
Cleo
Puppy
Puppy
 
Posts: 194
Joined: 13 Jan 2010, 13:32


Re: 09.-10.11.13. CACIB “Baltijas uzvarētājs ’2013”, Ķīpsala

Postby gunele » 20 Nov 2013, 18:45

Šajā izstādē nepatīkami pārsteidza ierobežojumi kustībai kopā ar suni. Izstādē ierados kā dalībnieks kopā ar 5 gadīgu bērnu. Pirmais pārsteigums, nedrīkst ieiet tualetē kopā ar suni. Kā pačurināt bērnu? Kur likt suni tualetes apmeklējuma laikā? Apkopējas arguments - suns ar ķepām ienes daudz smilšu. Cilvēki ar apaviem arī ienes daudz smilšu, nākamais solis būs ieeja hallē tikai ar maiņas apaviem? Izstādē bija piepūšamās atrakcijas, cauri hallei ar suni ieeja liegta, kā lai 5 gadīgais tiek uz atrakcijām? Kaķu izstādē nekad ar suni neesmu gājusi un to nedomāju darīt, bet otrā hallē bija arī tirdzniecība, sakarā ar aizliegumu ieiet ar suni, daļu ienākumu zaudēja arī tirgotāji. LKF izstādes drīkst apmeklēt skatītāji ar suņiem, domāju, ka arī viņi bija nepatīkami pārsteigti par šiem jaunajiem aizliegumiem. Ja katrs dalībnieks ieradīsies ar suņu būri pa kurieni pārvietosies skatītāji?
Šo vēstuli nosūtīju BT1. Varbūt bija vēl nepatīkami pārsteigtie? Uz Ķīpsalu būri neņemu tieši vietas trūkuma dēļ un tāpēc , ka smagi stiept ar sabiedrisko transportu.
gunele
Puppy
Puppy
 
Posts: 148
Joined: 06 Mar 2010, 17:46

Re: 09.-10.11.13. CACIB “Baltijas uzvarētājs ’2013”, Ķīpsala

Postby Henriete » 20 Nov 2013, 19:48

gunele wrote:Ja katrs dalībnieks ieradīsies ar suņu būri pa kurieni pārvietosies skatītāji?



Lasot, visu sapratu, un piekrītu arī par dažu neadekvātu aizliegumu Jūsu minējumu, piemēram tualeti. Bet no otras puses, tas ko Jūs sakāt par to, ja visi ar suņiem ies ar būriem.. tad šeit, ja visi ar suņiem ies tualetē.. murgs.
Par būriem nepiekrītu. Izstādē var iegriezties apmeklētāji, viņi arī šīs izstādes daļa, bet galvenais uzsvars iztādē ir suņu īpašniekiem/audzētājiem, kas brauc un ved savus suņus izstādīties.
Tur jau tā lieta, ka būri nav visiem, un nekad nebūs visiem. "Kā būtu,ja būtu.." vienmēr pastāv, bet nav. Man būris ir ļoti svarīga lieta, un bez tā daudzās izstādēs nemaz nevarētu būt. Tajā ziņā man skatītāju viedoklis maz interesē, jo svarīgāk ir mana suņa labsajūta ārpus trokšņa, burzmas, un kāpšanas uz kājām vai astes. Turklāt ir ļoti daudz situācijas, kurās man jāatsāj vairāk par 1 suni, un rokās vislaik turēt pavadu nemaz nespēju iedomāties.
Bet kopumā, saprotu, ar bērnu un suni ir grūti, varu iedomāties. laikam jau jārod risinājums ņemt līdzi vēl kāds cilvēks, vai vienkārši izvēlēties doties ar suni uz izstādi vai ar bērniņu spēlēties un atpūsties.
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: 09.-10.11.13. CACIB “Baltijas uzvarētājs ’2013”, Ķīpsala

Postby gunele » 20 Nov 2013, 21:14

Ja suņu izstāde paliek par uzturēšanos tikai pie ringa, ļoti lielā šaurībā ar problēmu izvilkt suni no būra vai ievietot to atpakaļ ( ir nācies celt 26 kg smagu suni pa būra augšu), tad tie vairs nav svētki. Man nav problēmu visu dienu turēt suņa pavadu rokās un arī piedāvāto tirdzniecību gribētos aplūkot visu piedāvājumu. Nu jā, tās varbūt ir tikai manas neērtības, bet par nākošās izstādes apmeklējumu kopā ar bērnu es stipri padomāšu, vai mums to vajag?
gunele
Puppy
Puppy
 
Posts: 148
Joined: 06 Mar 2010, 17:46

Re: 09.-10.11.13. CACIB “Baltijas uzvarētājs ’2013”, Ķīpsala

Postby Henriete » 20 Nov 2013, 21:28

Protams, es arī labprāt apskatītu visu piedāvājumu. :)
Ne ne, suni celt nekur netaisos, vienreiz jau savu roku operēja šāda iemesla dēļ, negribu vēlreiz.
Turklāt tieši šajā izstādē dabūju saišu traumu nesot savu lielo dzelzs būri un kucēnu, takā es absolūti saprotu.
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: 09.-10.11.13. CACIB “Baltijas uzvarētājs ’2013”, Ķīpsala

Postby Mignone » 21 Nov 2013, 16:56

Меня больше всего поразило то, что гардероб был платный. :lamajas: Извините, но это уже наглость, заплатить 3.5 ls за вход, плюс 0.7Ls за гардероб и еще за парковку. Мы в субботу пришли просто погулять по выставке, в итоге заплатив 7 лат за билеты, у нас дыже не было возможности выйти на улицу, положить те же куртки в машину и выгулять собаку, т.к с одноразовым билетом печати не ставили. В воскресение ситуация изменилась, видимо было много недовольных. В следующий раз желания совсем отпадет посещать выставку. В Сконто условия для участников были гораздо лучше.
User avatar
Mignone
Puppy
Puppy
 
Posts: 109
Joined: 16 Nov 2010, 11:43
Location: Rīga, Latvija

Re: 09.-10.11.13. CACIB “Baltijas uzvarētājs ’2013”, Ķīpsala

Postby Sisija » 21 Nov 2013, 19:55

gunele wrote:... bet otrā hallē bija arī tirdzniecība, sakarā ar aizliegumu ieiet ar suni, daļu ienākumu zaudēja arī tirgotāji. LKF izstādes drīkst apmeklēt skatītāji ar suņiem, domāju, ka arī viņi bija nepatīkami pārsteigti par šiem jaunajiem aizliegumiem. Ja katrs dalībnieks ieradīsies ar suņu būri pa kurieni pārvietosies skatītāji?

Par aizliegumu ieet ar suni otrā hallē gan nav taisnība, tur ne tikai varēja ieiet ar suni, bet pat notika adžilitī un IPO paraugdemonstrējumi. Ar suni nedrīkstēja iet gaitenī starp zālēm (es šo aizliegumu ignorēju, jo bija jābūt ar suni gan izstādē, gan jāpiedalās paraugdemonstrējumos un skriet pa ārpusi apkārt hallēm nebija ne mazākās vēlēšanās).
Kas attiecas uz dalībniekiem, kuri ierodas ar būriem, tad man kā suņa īpašniekam, piedodiet, ir pilnīgi vienalga kā jūtas skatītāji. Es domāju par sava suņa ērtībām un drošību.
Šoreiz, tā kā nebija paredzēts ilgi uzturēties izstādē un bija jāpārvietojas starp abām hallēm, būri nepaņēmu, rezultātā, kad mierīgi stāvēju pie ringa un suns sēdēja blakus, garām ejošs vīrietis pamatīgi uzkāpa sunim uz astes, mana meitene iekaucās, acīmredzot bija ļoti sāpīgi. Bet vīrietis paskatījās uz suni ar tādu nievājošu skatienu un mierīgi aizgāja garām, tā it kā nekas nebūtu noticis, pat neatvainojās :lamajas: Bija milzīga vēlēšanās viņam kārtīgi iekrāmēt :ninja:
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: 09.-10.11.13. CACIB “Baltijas uzvarētājs ’2013”, Ķīpsala

Postby Henriete » 21 Nov 2013, 21:19

Sisija wrote:
gunele wrote:Kas attiecas uz dalībniekiem, kuri ierodas ar būriem, tad man kā suņa īpašniekam, piedodiet, ir pilnīgi vienalga kā jūtas skatītāji. Es domāju par sava suņa ērtībām un drošību.
Šoreiz, tā kā nebija paredzēts ilgi uzturēties izstādē un bija jāpārvietojas starp abām hallēm, būri nepaņēmu, rezultātā, kad mierīgi stāvēju pie ringa un suns sēdēja blakus, garām ejošs vīrietis pamatīgi uzkāpa sunim uz astes, mana meitene iekaucās, acīmredzot bija ļoti sāpīgi. Bet vīrietis paskatījās uz suni ar tādu nievājošu skatienu un mierīgi aizgāja garām, tā it kā nekas nebūtu noticis, pat neatvainojās :lamajas: Bija milzīga vēlēšanās viņam kārtīgi iekrāmēt :ninja:


āmen... +++ Jums
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: 09.-10.11.13. CACIB “Baltijas uzvarētājs ’2013”, Ķīpsala

Postby gunele » 21 Nov 2013, 21:26

Es redzēju tikai aizliegumu ieiet gaitenī, bet norādes, ka otrā hallē ir iespējams nokļūt arī savādāk, nebija. Izstādes manuprāt ir gan priekš dalībniekiem, gan skatītājiem. Ja nebūs skatītāju, kā cilvēks parastais, iespējam tieši jūsu kucēnu nākamais īpašnieks, iepazīs šķirni, iepazīsies sava nākamā kucēna audzētāju?
Suns no uzkāpējiem, uzrūcējiem un visādiem citiem pāridarītājiem ir pasargāts tikai kamēr atrodas būrī, bet ir vēl ceļš līdz ringam jo reti gadās brīva vieta būrim tieši pie ieejas ringā. Bet šeit ir cits apdraudējums alfa kobeļu veidolā, jo gribētāju apčurāt būra stūri netrūkst. Tā, ka gan šitā slikti, gan tā nav labi. Uz tālajām izstādēm esmu būru piekritēja uz pašmāju suns pavadā, un uzvaras gadījumā klusu vietiņu tribīnēs kur sunim atpūsties atrast var viegli.
gunele
Puppy
Puppy
 
Posts: 148
Joined: 06 Mar 2010, 17:46

Re: 09.-10.11.13. CACIB “Baltijas uzvarētājs ’2013”, Ķīpsala

Postby Anna » 21 Nov 2013, 22:58

Присоеденюсь к вышесказанному. Гардероб за деньги это фантастика! Еще бы и туалет платным сделали!!!! Хотя относительно туалета, надо бы, что б кто то пришел с каким обученным Азиатом или другим служебником, оставить перед дверью, да что б никого не впустил и не выпустил! Ведь нельзя же во внутрь с собакой.... И что б тогда?

Так же очень хотелось попасть к стенду Специфика, но увы, меня туда не пустили.... Если я беру собаку, то я ее одну оставляю. И не важно моя она или клиентская.
http://www.handler.tk un GREAT DANES and ENGLISH BULLDOGS http://www.olvig.tk
User avatar
Anna
Puppy
Puppy
 
Posts: 349
Joined: 14 Jan 2010, 10:16

Re: 09.-10.11.13. CACIB “Baltijas uzvarētājs ’2013”, Ķīpsala

Postby NARDICUM » 21 Nov 2013, 23:12

Nu es nezinu... Man vietas pietika. Tribīnes bija GALĪGI tukšas! Maksa par autostāvvietu, manuprāt 2 Ls par dienu bija OK, cik maksā biļete, es nezinu, un , godīgi sakot, mani tas neinteresē, mēs- suņu īpašnieki- maksājam krietni vien vairāk.
Suņu drošībai ir vajadzīgs būris, diemžēl, mums vēl joprojām ir diezgan neaudzinātu suņu un vēl vairāk ir neaudzinātu cilvēku starp skatītājiem. :(
Mums šajā izstādē gāja labi :samilejies:
Vācu medību terjers
NARDICUM FREDERICO FELLINI- JUNCAC, BALT JUNIOR WINNER, BOB :aptracis: :aptracis: :aptracis:
NARDICUM CHARA- CAC,CACIB, BALTIC WINNER, BOO :aptracis: :aptracis: :aptracis:
Image
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: 09.-10.11.13. CACIB “Baltijas uzvarētājs ’2013”, Ķīpsala

Postby Linda B. » 22 Nov 2013, 02:29

Nepatika man Ķipsalas halle.Salīdzinot ar Skonto maza,neērta un es pat apmaldīties pamanījos mēginot atrast,kur tur visā tajā burzmā un n-tajos stendos ir izejas durvis.Neizteikšos par šķirņu parādi,kas atradās aiz kaķiem,seskiem un visiem citiem nesuniskajiem zvēriem,gar kuriem iet taču ar suni nedrīkst!Tā arī nesapratām pa kurieni tad mums vajadzētu tur tikt un bridām vien cauri par spīti tam,ka mūs tur dzen ārā.Izrādijās,ka mums esot bijis jāiet pa āru kaut kur apkārt.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: 09.-10.11.13. CACIB “Baltijas uzvarētājs ’2013”, Ķīpsala

Postby NARDICUM » 22 Nov 2013, 08:20

Par šķirņu parādi Lindai pilnīgi piekrītu!
Uzskatu, ka tā bija jātaisa BESTa ringā, nevis kaut kur nomalē, kur skatītāju tikpat kā nebija.
Bet par halli- nu nevaru piekrist! Ķīpsala ir daudz lielāka par Skonto!
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: 09.-10.11.13. CACIB “Baltijas uzvarētājs ’2013”, Ķīpsala

Postby AMBER BALTIC » 22 Nov 2013, 11:35

Linda B. wrote:Nepatika man Ķipsalas halle.Salīdzinot ar Skonto maza,neērta un es pat apmaldīties pamanījos mēginot atrast,kur tur visā tajā burzmā un n-tajos stendos ir izejas durvis.

У меня было тоже самое.....До машины пришлось обходить весь хал..Потому что вышла не в те двери..Хотела зайти обратно не впустили......ринги не понравились...
User avatar
AMBER BALTIC
Baby
Baby
 
Posts: 29
Joined: 19 Sep 2013, 16:47

PreviousNext

Return to Izstādes / citi pasākumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests