STARPTAUTISKĀ ŠĶIRNES SUŅU IZSTĀDE “LATVIJAS UZVARĒTĀJS’14”

LKF/FCI izstādes u.c. / Dog Shows

Re: STARPTAUTISKĀ ŠĶIRNES SUŅU IZSTĀDE “LATVIJAS UZVARĒTĀJS’14”

Postby Saulpurene » 23 Mar 2014, 22:47

Es vnm mašīnu lieku zem Olimpijas. Līdz hallei 5 minūšu gājiens, pēc tam fiksi var tikt prom. Pirmā reizē, kad izstāde notika Ķīpsalā, pamēģināju piebraukt tuvāk un sapratu, ka tā bija smaga kļūda. Vairs neatkārtoju.
Ap pl 10 vairs rindas uz vetkontroli arī nebija.
User avatar
Saulpurene
Puppy
Puppy
 
Posts: 410
Images: 1
Joined: 31 Jan 2010, 23:47
Location: Jelgavas novads, Latvija

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: STARPTAUTISKĀ ŠĶIRNES SUŅU IZSTĀDE “LATVIJAS UZVARĒTĀJS’14”

Postby ievish » 24 Mar 2014, 09:23

6dien braucu ap 9 un dabūju mašīnu nolikt pat samērā tuvu uz ieliņas blakus kanālam. 7dien braucu pēc 12, tad noliku mašīnu Olimpijas stāvvietā, kur bija vēl daudz brīvu vietu un vēlāk piebraucu tuvāk. 6dien 9:00 rindas pie vetkontroles nebija vispār.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: STARPTAUTISKĀ ŠĶIRNES SUŅU IZSTĀDE “LATVIJAS UZVARĒTĀJS’14”

Postby Bafija » 24 Mar 2014, 14:36

pirmajā dienā braucām uz pl. 11 un bija rinda līdz peldbaseinam. Toties uz otro parking vietu tur pat blakus bija tikai divas mašīnas. Novietojām savu auto bez problēmām! :)

Mums ar haskijiem bija jocīgi pabūt kopā vienā hallē ar vistām, bet nu neko, cepetis nesanāca :launigs: Bet ja godīgi tad labāk ar vistām, nekā pirmās halles saspiestībā!
Nezinu kā citiem, bet mani enerģiskie suņi ringā nenormāli slīdēja :( Eksperti & apraksti bija ļoti ok, kopumā esam apmierināti :stiligs2: Pat vienu winner titulu mājā aizvedām :)
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: STARPTAUTISKĀ ŠĶIRNES SUŅU IZSTĀDE “LATVIJAS UZVARĒTĀJS’14”

Postby AliseM » 24 Mar 2014, 14:59

viss kopumā bija normāli, bet nu puiši "šveicari" no BT1 bija kaut kādi no meža pasaukti. Ne labrīt, ne paldies, ne lūdzu - sagaidīja viņi dalībniekus ļoti atvēsinoši - lai gan neērti tieši šādi šajā forumā salīdzināt, piemēram, man kā "suņi norēja" :number! un skatās uz mani kā uz kādu brīnumu. tad vēl viens lauzītā angļu valoda pierēja: one number - one people! kad es par šo visu pajokoju un piebildu, ka tik very strong ir tikai Latvijā un tikai Ķīpsalā, tad viens no puišiem mani mierināja, lai es ne uz ko vairāk neceru, jo Latvija ir brīnumu zeme! Tiešām nepatīkama sagaidīšana! Ārā ejot, arī vajadzēja atsevišķi palūgt, lai atver durvis, jo pa vienām mēs pilnīgi acīmredzami netikām ārā - puisis pats to nesaprata :) vai arī ļoti vēlējās, lai viņu atsevišķi palūdz! :apcelta:
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

Re: STARPTAUTISKĀ ŠĶIRNES SUŅU IZSTĀDE “LATVIJAS UZVARĒTĀJS’14”

Postby čība » 24 Mar 2014, 15:25

AliseM wrote:viss kopumā bija normāli, bet nu puiši "šveicari" no BT1 bija kaut kādi no meža pasaukti. Ne labrīt, ne paldies, ne lūdzu - sagaidīja viņi dalībniekus ļoti atvēsinoši - lai gan neērti tieši šādi šajā forumā salīdzināt, piemēram, man kā "suņi norēja" :number! un skatās uz mani kā uz kādu brīnumu. tad vēl viens lauzītā angļu valoda pierēja: one number - one people! kad es par šo visu pajokoju un piebildu, ka tik very strong ir tikai Latvijā un tikai Ķīpsalā, tad viens no puišiem mani mierināja, lai es ne uz ko vairāk neceru, jo Latvija ir brīnumu zeme! Tiešām nepatīkama sagaidīšana! Ārā ejot, arī vajadzēja atsevišķi palūgt, lai atver durvis, jo pa vienām mēs pilnīgi acīmredzami netikām ārā - puisis pats to nesaprata :) vai arī ļoti vēlējās, lai viņu atsevišķi palūdz! :apcelta:


Mums gan visas reizes durvis atvēra bez jebkādas jautāšanas. Bet pārmest cilvēkiem to, ka viņi ievēro darba devēja norādījumus ir nekorekti (viens numurs - viens cilvēks). Turklāt jāpazinās, ka viņiem nemaksā tik daudz, lai varētu baigo konkursu rīkot, lai pie durvīm noliktu pieklājīgākos svešvalodu pratējus!
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: STARPTAUTISKĀ ŠĶIRNES SUŅU IZSTĀDE “LATVIJAS UZVARĒTĀJS’14”

Postby gunele » 24 Mar 2014, 15:59

IneseL wrote:
Nora wrote:Prieku par audzēkņu un radiņu panākumiem aptumšoja gan sastrēgumi, gan kārtējo reizi arī mazie ringi... Ir jau forši, ka bērneļiem otrajā hallē ir iespēja iztrakoties piepūšamās atrakcijās utt, bet, bāc, tā halle pa lielam tomēr ļoti tukša, kamēr tā, kurā vairums ringu, vienkārši nav kur apgriezties normāli pat ar vidēja izmēra suņiem...

Piekrītu! Man ar prasījās vairāk vietas, nevis kāpt citiem uz galvas, lai garām tiktu...

Visiem čurātgribētājiem būri līdzi :kanepe: . Man arī. Tas krietni samazināja grīdas platību :jaa: .
gunele
Puppy
Puppy
 
Posts: 148
Joined: 06 Mar 2010, 17:46

Re: STARPTAUTISKĀ ŠĶIRNES SUŅU IZSTĀDE “LATVIJAS UZVARĒTĀJS’14”

Postby Demiana » 24 Mar 2014, 16:20

Mans prieks par organizāciju: :pastaiga: pavadonim ieejas maksa bija - 3 Eur.

Iespējams ka arī citās jau izstādēs tāda bija, mēs pamanījām tikai šajā.
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: STARPTAUTISKĀ ŠĶIRNES SUŅU IZSTĀDE “LATVIJAS UZVARĒTĀJS’14”

Postby IneseL » 24 Mar 2014, 17:11

čība wrote:
AliseM wrote:viss kopumā bija normāli, bet nu puiši "šveicari" no BT1 bija kaut kādi no meža pasaukti. Ne labrīt, ne paldies, ne lūdzu - sagaidīja viņi dalībniekus ļoti atvēsinoši - lai gan neērti tieši šādi šajā forumā salīdzināt, piemēram, man kā "suņi norēja" :number! un skatās uz mani kā uz kādu brīnumu. tad vēl viens lauzītā angļu valoda pierēja: one number - one people! kad es par šo visu pajokoju un piebildu, ka tik very strong ir tikai Latvijā un tikai Ķīpsalā, tad viens no puišiem mani mierināja, lai es ne uz ko vairāk neceru, jo Latvija ir brīnumu zeme! Tiešām nepatīkama sagaidīšana! Ārā ejot, arī vajadzēja atsevišķi palūgt, lai atver durvis, jo pa vienām mēs pilnīgi acīmredzami netikām ārā - puisis pats to nesaprata :) vai arī ļoti vēlējās, lai viņu atsevišķi palūdz! :apcelta:


Mums gan visas reizes durvis atvēra bez jebkādas jautāšanas. Bet pārmest cilvēkiem to, ka viņi ievēro darba devēja norādījumus ir nekorekti (viens numurs - viens cilvēks). Turklāt jāpazinās, ka viņiem nemaksā tik daudz, lai varētu baigo konkursu rīkot, lai pie durvīm noliktu pieklājīgākos svešvalodu pratējus!

Man ar nekādu pretenziju - neviens neko nerēja un arī durvis atvēra! :)
User avatar
IneseL
Puppy
Puppy
 
Posts: 262
Joined: 20 Sep 2010, 09:34
Location: Rīgas rajons

Re: STARPTAUTISKĀ ŠĶIRNES SUŅU IZSTĀDE “LATVIJAS UZVARĒTĀJS’14”

Postby Nora » 24 Mar 2014, 22:59

Par halles (t.i., BT1) darbiniekiem mūsu kompānijai gan šoreiz tikai vislabākās atsauksmes :)
Suns nesaprot, kad tu saki "Es tūlīt atgriezīšos". Viņš saprot, ka tu aizej.
http://clicker-nealremy.blogspot.com/
User avatar
Nora
Junior
Junior
 
Posts: 755
Joined: 14 Jan 2010, 12:49

Re: STARPTAUTISKĀ ŠĶIRNES SUŅU IZSTĀDE “LATVIJAS UZVARĒTĀJS’14”

Postby murkata » 25 Mar 2014, 10:48

nezinu, man vispār nekādu pretenziju :) izstāde bija jauka un apkalpošana arī. Vietas pietika gan stāvvietā, gan zālē.
puišus arī var saprast - viņi tikai 4-5, bet suņinieku vesela jūra :)
Man liels prieks, ka izstāde aug! Tik biezu katalogu Latvijā vēl netiku redzējusi! Apmeklētāju arī bija daudz un visi tik pozitīvi!
Paldies par izstādi, par pozitīvām emocijām un organizāciju!

Mūsu suņi
LVW`14
ARGAS: exc, cq, R.CACIB
ARGAS & Amber Rain Carski Trakt Best Couple 2 (from 30 couples)

CACIB
ARGAS: exc, CQ, BM, BOO, CACIB
Amber: exc, CQ, BB, BOB, CACIB


Drahthaar
Brait Darbinis Dratas
2x Best Male
BOB & BOO
Latvian Junior Winner 2014
2x JCAC

Brita Darbinis Dratas (izstādija Kitija Mackare)
2x best bitch
BOO & BOB
Latvian Junior Winner 2014
2x JCAC
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: STARPTAUTISKĀ ŠĶIRNES SUŅU IZSTĀDE “LATVIJAS UZVARĒTĀJS’14”

Postby Demix » 01 Apr 2014, 14:53

Ja neskaita 3 suņu uzbrukumu manam sunim(tieši šaurības dēļ),izstāde bija o.k. :kanepe:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: STARPTAUTISKĀ ŠĶIRNES SUŅU IZSTĀDE “LATVIJAS UZVARĒTĀJS’14”

Postby ainsofaur » 14 Apr 2014, 23:33

Un nav nevienas fotkas no izstādes??? Var būt kāds ietrapīja (ar foto ierīcem protams) Bedlingtonu vai Afganus? :pastaiga: :dejosuns:
User avatar
ainsofaur
Baby
Baby
 
Posts: 51
Images: 100
Joined: 25 Jan 2012, 16:32
Location: Daugavpils-Rēzekne

Previous

Return to Izstādes / citi pasākumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron