NATIOANL DOG SHOW in LIEPAJA 5-6.12.2015

LKF/FCI izstādes u.c. / Dog Shows

Re: NATIOANL DOG SHOW in LIEPAJA 5-6.12.2015

Postby NARDICUM » 10 Dec 2015, 08:21

BaibaB
Mans kucēns- Multi Ch; WVW, EURW utt. vienu reizi dabūja vērtējumu "labi" par to, ka viņai nav bārdas!
Piebildīšu, ka jagdterjeram bārdai nav obligāti jābūt. :kanepe:
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: NATIOANL DOG SHOW in LIEPAJA 5-6.12.2015

Postby Creme de la Creme » 10 Dec 2015, 10:08

NARDICUM wrote:Ko nu tagad vārās? Mēs Budapeštā EDS tieši tādā pagrabā izstādījāmies. Rings aizkavējās 3 stundas un ekspertīze bija graujoša.

Un ar to tagad būtu jāsamierinās un jāuzskata pat normālu lietu?
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: NATIOANL DOG SHOW in LIEPAJA 5-6.12.2015

Postby NARDICUM » 10 Dec 2015, 14:05

Nu es personīgi neuzskatu, ka EDS pagrabā ir normāla lieta.
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: NATIOANL DOG SHOW in LIEPAJA 5-6.12.2015

Postby Beka » 14 Dec 2015, 23:45

Negribējās šo tēmu vairs skart, bet tomēr... ok, aizmirsu par C.I.E. piebilst... tas nu tā.
Par šnauceriem neko nezinu, tāpēc nespriežu.
Man ir 2 kurči. Vecākajam ir plusi un daži mīnusi, par kuru šoreiz neiet runa, bet jaunākais ir exelents suns. To es zinu un esmu pārliecināta!
Dažus gadus atpakaļ ar abiem sunčiem biju Lietuvā uz specializēto medību suņu kluba izstādi, kuru tiesāja kurču audzētājs. Vecāko paņēmu kompānijas pēc, zinot, ka ir izredzes dabūt očhoru. Pierakstīju čempionu klasē. Man patika eksperta attieksme/izskaidrojums - ja suns nebūtu čempionu klasē, liktu "ļoti labi", tāpēc dodu ex un CQ. Tādā veidā viņš parāda savu attieksmi pret citu ekspertu viedokli.
Jā, ok, atklātajā klasē "ļoti labi" tas ir štrunts, bet čempju klasē apraksts (suns tiešām ir teicams... nu nav mīnusu!!!) - "kropls suns", tas ir biki par daudz.
Visu, ko gribēju, pateicu, vairāk par šo tēmu nerunāšu. :)
Par telpām.... jā, zinu, nebija smuki. Bet, tā kā esmu liepājniece, zinu, ka piektdien bija pasākums ierastajās telpās, tāpēc laikam izstādes organizatori bija spiesti meklēt citu variantu (neesmu Liepājas kluba biedrs, bet LMSK, ja kas, nevienu neaizstāvu), jo nevarēja paspēt sagatavot visu izstādei. Te vairāk ir vainīga Olimpiskā centra vadība!
Vispār jau Liepājas klubs tomēr varēja informēt par telpām savā mājas lapā, ka tādu un tādu iemeslu dēļ izstāde būs pagrabā. Ļoti ceru, ka turpmāk tā nebūs.
User avatar
Beka
Puppy
Puppy
 
Posts: 219
Images: 0
Joined: 15 Apr 2011, 00:10
Location: Liepāja

Re: NATIOANL DOG SHOW in LIEPAJA 5-6.12.2015

Postby Inga.S » 13 Feb 2016, 12:06

Linda B. wrote:Jā,telpas graujošas,pilnīgs bezgaiss.Tieši bija aizbrauksui mana kucēna saimniece puiku izstādīt,otrā izstāde cilvēkam,nu es ceru,ka viņa nedomā,ka visas izstādes notiks kaut kur piesmakušā pagrabstāvā.


Izstāde notika sporta manēžā, kur trenējas sportisti. Ēka tā pati. Nav vainīgs organizātors, bet gan tie, kuri atteica lielo zāli, kur līdz šim notika izstāde. Liepāja nav Rīga, kur ir varianti no kuriem var izvēlēties. Varēja būt vēl sliktāk. Toties vasaras izstāde Liepājā 2016 notiks stadionā Daugava http://www.liepajadogs.net/latviski/izs ... 4%81-2016/
User avatar
Inga.S
Baby
Baby
 
Posts: 17
Joined: 24 Sep 2014, 12:46
Location: Latvia/Liepaja

Previous

Return to Izstādes / citi pasākumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests