Trīs izstādes maija beigās Polijā

LKF/FCI izstādes u.c. / Dog Shows

Trīs izstādes maija beigās Polijā

Postby Veller » 20 Apr 2010, 21:44

Kādam varbūt interesē būt par līdzbraucēju uz sekojošām izstādēm Polijā-

Три выставки в Польше- Антонинек, Плоцк.
28 мая специализированная 7-ой группы, регистрация до 03 мая;
29 мая выставка охотничьих собак 3,4,5,6,7,8 и 10- группы, регистрация до 03 мая;
30 мая САС выставка в Плоцке, регистрация до 25 апреля.
Ссылки :

http://www.poznan.zkwp.pl/oddzialy.php? ... ial=poznan Poznań-Antoninek, 28.05.2010

http://www.poznan.zkwp.pl/oddzialy.php? ... ial=poznan Antoninek, 29.05.2010

http://zkwpplock.pl/news.php?readmore=121 Płock, 30.05.2010
Veller
Baby
Baby
 
Posts: 29
Joined: 10 Mar 2010, 22:20

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Trīs izstādes maija beigās Polijā

Postby Veller » 23 Apr 2010, 13:40

Nu ka neviens negrib noriskēt aizbraukt uz šīm izstādēm? :ripo:
Veller
Baby
Baby
 
Posts: 29
Joined: 10 Mar 2010, 22:20

Re: Trīs izstādes maija beigās Polijā

Postby Veller » 03 May 2010, 13:12

Izstādes dienā tāpat var pierakstīties, maksā tas 100 zlotus, būs numurs, bet bez ieraksta katalogā.posting.php?mode=reply&f=19&t=612#
Veller
Baby
Baby
 
Posts: 29
Joined: 10 Mar 2010, 22:20

Re: Trīs izstādes maija beigās Polijā

Postby Veller » 03 May 2010, 13:14

Izstādes dienā tāpat var pierakstīties, maksā tas 100 zlotus :rej: , būs numurs, bet bez ieraksta katalogā. :braucam:
Veller
Baby
Baby
 
Posts: 29
Joined: 10 Mar 2010, 22:20

Re: Trīs izstādes maija beigās Polijā

Postby donna-tonna » 03 May 2010, 13:17

Veller wrote:Izstādes dienā tāpat var pierakstīties, maksā tas 100 zlotus, būs numurs, bet bez ieraksta katalogā

:soks: tā ir ZKWP rīkota izstāde? Tas taču pretrunā ar FCI noteikumiem!!! varbūt arī c-raksti nav īpaši nepieciešami? :sajucis:
Life is too short to wake up in the mornings with regrets. So, love the ones who treat you right, forget the ones who don’t. Remember that everything happens for a reason. If you get a chance take it, if it changes your life, then let it.
User avatar
donna-tonna
Junior
Junior
 
Posts: 944
Joined: 19 Jan 2010, 21:48
Location: Riga / Latvia

Re: Trīs izstādes maija beigās Polijā

Postby Veller » 03 May 2010, 13:38

Informācija atrasties uz Poļu federācijas oficiāla saita. :jaa: Tādēļ man personiski šaubas neizsauc.
Veller
Baby
Baby
 
Posts: 29
Joined: 10 Mar 2010, 22:20

Re: Trīs izstādes maija beigās Polijā

Postby Veller » 03 May 2010, 13:53

Iejaucās pārveduma sarežģītības. Izstādes dienā 100 zloti attiekties pret izstādi Płockа. :samilejies:
Ja ierakstīt suni pēc reģistrācijas nobeiguma, un maksāt izstādes dienā 100 zlotus. :|
Veller
Baby
Baby
 
Posts: 29
Joined: 10 Mar 2010, 22:20

Re: Trīs izstādes maija beigās Polijā

Postby donna-tonna » 03 May 2010, 14:23

Es, protams, ļoti atvainojos, ka piespamoju Jūsu tēmu un līdzbraucēju meklējumus, bet... es nekādi nevaru atrast Plock kluba mājas lapāšo maģisko testu, ka poļi (!!!) būtu gatavi iet pret FCI noteikumiem un atļaut suņu reģistrāciju izstādes dienā! Pēc manas necilās PL izstāžu apmkelēšanas pieredzes, vienmēr d-line ir beigusies laicīgi, arī tagad skaidrā poļu valodā ir rakstīts, ka reģistrācija beidzas 30.aprīlī. Uz poļu izstāžu dalībniekiem attiecās noteikums, ka, ja viņi maksā izstādes dienā, tad viņi maksā dārgāk, nekā tie, kas samaksājuši laicīgi - šinī gadījumā tie ir 100 zloti. Uz ārzemniekiem tas neattiecās - viņi parasti maksā izstādes dienā, kaut suņus pieteikuši laicīgi - līdz d-lines beigām.
Ja varētu palūgt Jūs iekopēt to maģisko tekstu, es labprat palasītos. Personīgi es gan Jūsu vietā uztrauktos par šādu atkāpi (ja tāda būtu) - kā organizātori var plānot ringus, ja nevar zināt, cik un kādi suņi vēl pieteiksies izstādes dienā?! Un, ja es aizbraucot konstatētu šādu sviestu, variet būt droša, ka es to darītu zināmu FCI :jaa: Tādas izstādes rezultāti vienmēr ir apstrīdami.
Life is too short to wake up in the mornings with regrets. So, love the ones who treat you right, forget the ones who don’t. Remember that everything happens for a reason. If you get a chance take it, if it changes your life, then let it.
User avatar
donna-tonna
Junior
Junior
 
Posts: 944
Joined: 19 Jan 2010, 21:48
Location: Riga / Latvia


Return to Izstādes / citi pasākumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests