Eksperti - kritika un/vai komplimenti

LKF/FCI izstādes u.c. / Dog Shows

Re: Eksperti - kritika un/vai komplimenti

Postby Eklēriņš » 17 Feb 2010, 15:43

Varbūt tomēr nevajadzētu gluži tik skarbi teikt. Es pieļauju, ka viņai varētu nebūt pietiekama pieredze dažās šķirnēs. Biju ar bīglu pie viņas divus gadus pēc kārtas, tā nu organizatori mums bija salikuši :D un teikšu, ka meistarība bija ievērojami augusi, ļoti pievērsa uzmanību kustībām (pamanīja pat tādas nianses, kuras citi eskeprti nebija uzķēruši), kārtīgi suņus izčamdīja ne tikai čamdīšanas pēc, bet arī pamanīja pataisnus plecus, vājas kaulu sistēmas utt., tā kā no anatomijas arī šo to saprot, pievērš uzmanību galvas šķirnīgumam, vismaz šķinēs, kurās tas ir būtiski, novērtē labu hendlingu! Katrā gadījumā, lai arī kā biju sabižojusies uz izstādes organizatoriem, ka viņi divus gadus pēc kārtas mums ieliek vienu un to pašu ekspertu, bet nemaz to nenožēloju, jo guvu labu, interesantu un pamatotu skatījumu par suni.
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Eksperti - kritika un/vai komplimenti

Postby Zuks » 17 Feb 2010, 16:28

Daudzējādā ziņā piekrītu - čamda pamatīgi, vēro arī. Par hendlingu arī viena no..... pieminēja. Nu, bet seterus, laikam, ne visai pamatīgi pazist. Es jau nerakstu - PE - rakstu, ka ne visās, ka sminētas, ko viņa it kā ir tiesīga tiesāt, ir kompetenta. Es ne tā, ka ļoti slikti(tikai drusku).
Zuks
Junior
Junior
 
Posts: 619
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:29
Location: Salspils; Salspils novads

Re: Eksperti - kritika un/vai komplimenti

Postby Kriste » 17 Feb 2010, 16:54

Es gan vēl joprojām uzskatu, ka viņai arī no bīgliem ir mazs priekštats... Neko labu par viņu nevaru teikt, 1.kārt jau vien tāpēc, ka ringā ienāk tā, it kā gribētu pusi apšaut... :twisted: Ne pa kam negribētu vairāk zem viņas izstādīties...
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Eksperti - kritika un/vai komplimenti

Postby sidzeja » 17 Feb 2010, 17:13

Kriste wrote:Es gan vēl joprojām uzskatu, ka viņai arī no bīgliem ir mazs priekštats... Neko labu par viņu nevaru teikt, 1.kārt jau vien tāpēc, ka ringā ienāk tā, it kā gribētu pusi apšaut... :twisted: Ne pa kam negribētu vairāk zem viņas izstādīties...

+1
Man ar tieši tas nepatika, ka suņus čamda ar nepatiku, smaidu viņas seja neredzēt tāda sajūta, ka būtu atvilkta ar varu uz izstādi.... :roll: Es noteikti vairak zem viņas negribetu iziet... :)
User avatar
sidzeja
Puppy
Puppy
 
Posts: 415
Joined: 13 Jan 2010, 21:56

Re: Eksperti - kritika un/vai komplimenti

Postby Moon » 17 Feb 2010, 18:47

Zuks wrote:Tīna ir diezgan šaura spektra eksperte. Daudzās no tiesājamajām šķirnēm - tupovata.

+10000

Mēs ar vairs nekad un nekādos apstākļos neiesim zem šīs ekspertes, ļoti nepatika nezinoši šnaucera eksterjera izteikumi!
Image
User avatar
Moon
Baby
Baby
 
Posts: 22
Joined: 15 Jan 2010, 18:06

Re: Eksperti - kritika un/vai komplimenti

Postby diamond » 17 Feb 2010, 19:12

Paldies, par komentāriem, redzēsim kā mums ies.
Laikam jau mums nav ko cerēt :?
http://english-bulldog.jimdo.com/

Fantastik Dog Gordon Buck - LV & EST JCH, LV & EST & LT & BALT & RUS & RKF CH, PL CH candidate
User avatar
diamond
Baby
Baby
 
Posts: 74
Joined: 27 Jan 2010, 21:31

Re: Eksperti - kritika un/vai komplimenti

Postby bluebelton » 18 Feb 2010, 17:22

Moon wrote:
Zuks wrote:Tīna ir diezgan šaura spektra eksperte. Daudzās no tiesājamajām šķirnēm - tupovata.

+10000

Mēs ar vairs nekad un nekādos apstākļos neiesim zem šīs ekspertes, ļoti nepatika nezinoši šnaucera eksterjera izteikumi!

Tieši to pašu varu teikt par angļu seteru tiesāšanu! :nagi:
User avatar
bluebelton
Puppy
Puppy
 
Posts: 243
Joined: 13 Jan 2010, 17:57
Location: Riga, Latvia

Re: Eksperti - kritika un/vai komplimenti

Postby Creme de la Creme » 20 Feb 2010, 13:54

Nu viens eksperts nevar orientēties visās šķirnēs vienlīdz labi...Esmu bijusi ringā pie Tīnas tad, kad viņa tiesāja takšus LV pirmo reizi. Man ļoti patika attieksme pret darbu (čemdīja pamatīgi, visu pārbaudīja). Tas ka eksperts nesmaida - tā jau pierasta lieta. Dažs labs pat roku nepaspiež (pat ja hendleris to pasniedz). Bija šāda tāda kritika no manas puses (to izteicu jau uzreiz pēc izstādes), bet...tam nebija sakars ar mani, bet citiem dalībniekiem. Otro reizi pie Tīnas bijām pērn Mārupē. Viņa smaidīja visu dienu, bija ļoti laipna, suņus kārtīgi vērtēja (neviskā citi - ar vienu aci, pār plecu), deva atbilstošus vērtējumus (ne par stingu ne par maigu). Man ļoti patika!
Atrast pie kā ''piesieties'' var katram ekspertam. Sevišķi ja mūsu suņi izstādē zaudē :hih:
Man arī ir gādījies uzvarēt Vācijā pie kāda čehu eksperta (iegūt Sieger ļoti sīvā konkurencē). Bet pēc pāris mēnešiem Čehijā pie šī paša eksperta mans suns palika klasā otrais aiz šķība un līka suņa. Arguments? Ekspertu esot samulsinājusi man suņa krāsa. Taisnības labad jāsaka ka Vācijā viņš bija vienīgais rudais taksis, atšķirībā no Čehijas, kur rudo ir daudz...Bet nu...sapratu ka tam otram vairāk vajadzēja (cita čehu eksperta suns).
Tā kā...izstādēs notiek daudzdīvainu lietu.
Katram ekspertam ir savs, subjektīvais viedoklis.
Kritizēt citu darbu ir viegli.
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Eksperti - kritika un/vai komplimenti

Postby diamond » 02 Mar 2010, 13:45

Jums ir kaut kas vairāk zināms par eksperti Наталья Седых (Krievija) :nadzinji:
http://english-bulldog.jimdo.com/

Fantastik Dog Gordon Buck - LV & EST JCH, LV & EST & LT & BALT & RUS & RKF CH, PL CH candidate
User avatar
diamond
Baby
Baby
 
Posts: 74
Joined: 27 Jan 2010, 21:31

Re: Eksperti - kritika un/vai komplimenti

Postby Mada » 02 Mar 2010, 14:01

diamond wrote:Jums ir kaut kas vairāk zināms par eksperti Наталья Седых (Krievija) :nadzinji:


Nezinu kā citās šķirnēs, bet kā notiesāja kokerus - patika. Patīk kustības, proporcionāla un spēcīga ķermeņa uzbūve (bet ne liela). Ja suns iepatīkās - "vilks tevi aiz ausīm" uz CACu pat, ja jūs ringā pieļaujat kādu kūdu.
Ļoti gribētu vēlreiz zem viņas izstādīt suni :esmilu:
Last edited by Mada on 03 Mar 2010, 09:13, edited 1 time in total.
ImageImageImage
User avatar
Mada
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1202
Joined: 13 Jan 2010, 13:33

Re: Eksperti - kritika un/vai komplimenti

Postby Bafija » 03 Mar 2010, 09:00

diamond wrote:Jums ir kaut kas vairāk zināms par eksperti Наталья Седых (Krievija) :nadzinji:


Man patika attieksme, atmiņas visnotaļ pozitīvas par šo tiesnesi :1:
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Eksperti - kritika un/vai komplimenti

Postby Maruta Papelbo » 03 Mar 2010, 10:39

diamond wrote:Jums ir kaut kas vairāk zināms par eksperti Наталья Седых (Krievija) :nadzinji:

:esmilu: zinoša,laipna,mīl un pazīst suņus neatkarīgi no šķirnes. :dejosuns:
User avatar
Maruta Papelbo
Puppy
Puppy
 
Posts: 465
Joined: 14 Jan 2010, 13:35
Location: Valmiera

Re: Eksperti - kritika un/vai komplimenti

Postby OSENNIJ BRIZ » 03 Mar 2010, 12:13

Zinu,ka daudziem viņa patīk,bet man gan ir nedaudz pretēja doma.. BIGĀ lija spēcīgs lietus,viņa stāvēja zem tiesnešu nojumes un tikko ringā ienākušajiem suņiem norādīja-BIG1,BIG2..utt.Visiem pēc kārtas..atlika noželot,ka neesam Malamuti,haskiji vai kas cits rindas sākumā..
P.S.Es vienkārši atceros,cik varonīgi Rondis stāvēja stājā,paceltu galvu,acīs lietus,viņš mirkšķina,bet galvu nenolaiž..Domāju,ka visi suņi bija pelnījuši vismaz pieklājības pēc,lai viņa noietu gar visiem suņiem!Viņas vīrs gan,jokojot pa lietu lēkāja pa ringu..
User avatar
OSENNIJ BRIZ
Puppy
Puppy
 
Posts: 396
Joined: 13 Jan 2010, 22:07

Re: Eksperti - kritika un/vai komplimenti

Postby Demiana » 03 Mar 2010, 17:02

Te ar var uzzināt info par tiesnešiem
http://chernush.ru/index.php?name=Referee&letter=72
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Eksperti - kritika un/vai komplimenti

Postby Korland Rein » 05 Mar 2010, 11:31

Bafija wrote:
diamond wrote:Jums ir kaut kas vairāk zināms par eksperti Наталья Седых (Krievija) :nadzinji:


Man patika attieksme, atmiņas visnotaļ pozitīvas par šo tiesnesi :1:

Nu re..tā jau ir ar tam atsauksmem, kam pozitīvas, kam ne...Man ļooti viņa nepatīk, nedz attieksme, nedz zināšanas, nedz tiesāšanas stils..esmu bijusi pie viņas vairakkārt... :sajucis: Iespējams trāpījām uz sliktu omu... :lamajas:
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Eksperti - kritika un/vai komplimenti

Postby Demix » 08 Mar 2010, 17:44

Pie šāda frukta ir kāds izstādījies- I. NAARITS ???
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Eksperti - kritika un/vai komplimenti

Postby freda » 09 Mar 2010, 10:31

Tā ir frukte :kanepe: viņai ir afgāņu kurti un takši, pie mums tiesāja 1reiz kādus 3 gadus atpakaļ CACIBā.
freda
Baby
Baby
 
Posts: 93
Joined: 14 Jan 2010, 11:02

Re: Eksperti - kritika un/vai komplimenti

Postby Demix » 09 Mar 2010, 10:44

freda wrote:Tā ir frukte :kanepe: viņai ir afgāņu kurti un takši, pie mums tiesāja 1reiz kādus 3 gadus atpakaļ CACIBā.

Taada aizdoma bija...interesanti :jaut: Kam pieveerh lielaako uzmaniibu?
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Eksperti - kritika un/vai komplimenti

Postby freda » 09 Mar 2010, 11:34

Grūti spriest, man ne visai patīk viņas "politika", pie mums brauc izstādīt savus suņus tikai zem tādiem kas viņu pazīst, kā teikt eksperts ekspertam acī neknābs :nadzinji: un parasti vinnē. Toreiz tai mūsu CACIBā vietējie afgānisti viņu atklāti boikotēja, tas nu arī neko labu neliecina. Mana kuce toreiz resCACIBu pie viņas dabuja, vienīgo savā izstāžu karjerā 8-) . Apzināti zem viņas gan nerakstītos.
freda
Baby
Baby
 
Posts: 93
Joined: 14 Jan 2010, 11:02

Re: Eksperti - kritika un/vai komplimenti

Postby Demix » 09 Mar 2010, 11:45

freda wrote:Grūti spriest, man ne visai patīk viņas "politika", pie mums brauc izstādīt savus suņus tikai zem tādiem kas viņu pazīst, kā teikt eksperts ekspertam acī neknābs :nadzinji: un parasti vinnē. Toreiz tai mūsu CACIBā vietējie afgānisti viņu atklāti boikotēja, tas nu arī neko labu neliecina. Mana kuce toreiz resCACIBu pie viņas dabuja, vienīgo savā izstāžu karjerā 8-) . Apzināti zem viņas gan nerakstītos.

Liels paldies,ļoti skaidri sapratu,kāda viņa ir ...
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

PreviousNext

Return to Izstādes / citi pasākumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron