Krusteniskas saites paravums - operacija

Dog Health

Re: Krusteniskas saites paravums - operacija

Postby bokseris » 02 Nov 2010, 09:59

Nu mums tik traki nebija suns sver tikai 37kg, bet arī uz rokām nēsājam, bet nu jau ir labi pagājuši 3 mēneši un skrien kā traks, bet cik sapratu Jums pēc avārijas tas noteikti ir savādāk
bokseris
Baby
Baby
 
Posts: 19
Joined: 28 Aug 2010, 19:59

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Krusteniskas saites paravums - operacija

Postby Diana » 09 Nov 2010, 11:20

Sveika, mums operacija ir garam. Vakar nonemam apseju un diegus.Laikam jutas vel neomuligi tadel leka uz 3 kajam.Vispar divaini ka jusu suns tik ilgi klibo, es ta sapratu ka pec menesa vajadzetu tik pat ka neklibot, nerunajot par pec pus gadu... :jaut: Mums palika pedejas antiboitiku tabletes, tas izdzersim un vel nedelas divas jadzer pretiekaisuma tabletes. Mums gan tomer nebija tik traks tas pecoperacijas periods, protams nedelu guleja blakus, bet jau otraja diena radija ka vins mak ari uz trijam kepam skriet un riet uz garamgajejiem;) To protam nelavam. Nu bet ceresim ka atri viss sadzis. Starp citu, runajot par glikozaminiem, ir izprovets pilnigi viss, glikofleksi, un kas tik tur vel nebija, un apstajos uz "brinumlidzekla" no humanas aptiekas-Artrostop. Dodu pa 1 tabletei diena, sastava ir hondroitins un glikozamins, no visam parejam tabletem, siis ir visefektivakas un suns man neklibo pec garam pastaigam.
Diana
Baby
Baby
 
Posts: 42
Joined: 13 May 2010, 15:50

Re: Krusteniskas saites paravums - operacija

Postby Elbe » 08 Apr 2018, 09:15

Kādi jaunumi šajā tēmā kopš pēdējiem ierakstiem? Mums nupat tas ir aktuāli. Kādas pieredzes un kopšanas knifi.
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: Krusteniskas saites paravums - operacija

Postby ligakrista » 08 Apr 2018, 18:27

Elbe wrote:Kādi jaunumi šajā tēmā kopš pēdējiem ierakstiem? Mums nupat tas ir aktuāli. Kādas pieredzes un kopšanas knifi.


Kā tas gadās, ka sunim tās saites saraujas? :paukojas:
Lai ātri izveseļojas! :aptracis:
ligakrista
Puppy
Puppy
 
Posts: 143
Joined: 07 Jan 2018, 19:56

Re: Krusteniskas saites paravums - operacija

Postby Korland Rein » 11 Apr 2018, 11:33

Lai mani nosit vetārsti, bet 3 gadus vairs nevienu saiti neoperējam ne krustenisko, ne pleca(kas tika sarauta vienam sunim pagājušo gadu). Pēc konkrēta piedevu kursa un miera režīma(2-3mēn), nu jau 8-tais suns atgriežas sportā. :meitenedejo:
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Krusteniskas saites paravums - operacija

Postby Elbe » 11 Apr 2018, 15:20

Ja tā saite ir pušu, vai tad viņa sadzīst? No miera vien? Man sune uz tās kājas nebalstās, lec uz trim.
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: Krusteniskas saites paravums - operacija

Postby Alpina » 11 Apr 2018, 16:06

Korland Rein wrote:Lai mani nosit vetārsti, bet 3 gadus vairs nevienu saiti neoperējam ne krustenisko, ne pleca(kas tika sarauta vienam sunim pagājušo gadu). Pēc konkrēta piedevu kursa un miera režīma(2-3mēn), nu jau 8-tais suns atgriežas sportā. :meitenedejo:



Kas tā par piedevu? Vai pie diagnozes par iekaisušu/sarautu saiti vai aizdomām par to?
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Krusteniskas saites paravums - operacija

Postby Korland Rein » 12 Apr 2018, 09:19

Elbe wrote:Ja tā saite ir pušu, vai tad viņa sadzīst? No miera vien? Man sune uz tās kājas nebalstās, lec uz trim.

Nesadzīst, protams. RTG skaidri redz, ka saite ir driskās, bet locītava ieņem tādu stāvokli, ka suns vairs neklibo. Pirmās 2-3 nedēļas visi lec uz trim ķepām, pēc tam paliek arvien labāk.
Tas ir vairāku piedevu kurss - pārbaudīta "recepte", pie tam bez antibiotikām un atsāpinātājiem. OBLIGĀTS būra-pavadas režīms 2-3 mēnešus, kā kuram.
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Krusteniskas saites paravums - operacija

Postby ivita » 26 Apr 2020, 14:52

Labdien! Sakiet lūdzu pēc apsēja noņemšanas pēc operācijas, kā jūs aizsargājāt suņa ķepu no tā, lai viņš neaiztiek šuves? Man vācu aitu suns. Ja vienkārši sabintēju, tad norauj. Ko jūs darījāt? Varbūt kāds var padalīties pieredzē.
ivita
Baby
Baby
 
Posts: 1
Joined: 26 Apr 2020, 14:47

Re: Krusteniskas saites paravums - operacija

Postby pixy » 29 Apr 2020, 12:02

Sveika! Neizbēgami, ja nevar suni pieskatīt, jāliek "lustra" - apkakle, kas neļauj ar zobiem tikt klāt pie pakaļkājām. Jā, viņiem riebjas, bet tas nav ilgi, ja normāli dzīst.
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Previous

Return to Suņu veselība

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests