Ādas sabiezējumi uz elkoņiem

Dog Health

Re: Ādas sabiezējumi uz elkoņiem

Postby n'beno » 13 Jan 2016, 22:57

Pacelšu šo tēmu. Manam labradora puisim piemetusies šī nelaime, viss vairāk izteikta uz priekšējo kāju elkoņu sāniem un tālāk uz augšu pa stilbu, uz vēdera padaudz pakritušas spalvas :asaras: nabaga puika drīz būs ar pliku vēderu. Sākās viss tas pirms Ziemassvētkiem, pie veta jau 5cas reizes esam bujuši, 4ras reizes jau ņemti nokasījumi...it kā nekas neesot, ne sēne ne ērcītes :jaut: sēžam jau 3šo nedēļu uz antibiotikām (Kefavet) un diētas (rīsi, biespiens, alerģiskā barība) bik tā kā liekas ka labāk palicis, bet uz kājām vēl joprojām sarkani pleķi + bieza kreveļaina āda, kad pieskaras vēderam ta kasās kā traks, kājas iet ritentiņā:) Vets saka ka tā varētu būt alerģija no iepriekšējās barības, bet vai tiešām alerģiska reakcija var tik ilgi nepāriet?...pievienoju arī foto ar nabaga sirdzēju :asaras:
Image
Last edited by n'beno on 19 Jan 2016, 09:02, edited 2 times in total.
User avatar
n'beno
Baby
Baby
 
Posts: 17
Joined: 19 Dec 2015, 22:45

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Ādas sabiezējumi uz elkoņiem

Postby n'beno » 14 Jan 2016, 15:07

Halooo, ir kādas idejas? :jaut:
User avatar
n'beno
Baby
Baby
 
Posts: 17
Joined: 19 Dec 2015, 22:45

Re: Ādas sabiezējumi uz elkoņiem

Postby Korland Rein » 15 Jan 2016, 15:10

n'beno wrote:Halooo, ir kādas idejas? :jaut:

Piekrītu vetam, mainiet barību! Mēneša laikā viss būs ok, ja barība derēs.
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Ādas sabiezējumi uz elkoņiem

Postby n'beno » 16 Jan 2016, 22:20

Mēnesis jau ir pagājis, barību protams nomainījam, bet vēl nedodam pilnu devu, pa biškam piebarojam pie putrām, dodam vēl aļģītes. Nu cerams ka nav kaut kāda sēnīte, nevar tak tā būt ka 4ras reizes ņem tos kasījumus un neko nekonstatē :jaut:
User avatar
n'beno
Baby
Baby
 
Posts: 17
Joined: 19 Dec 2015, 22:45

Re: Ādas sabiezējumi uz elkoņiem

Postby saphire » 17 Jan 2016, 15:28

Ja tas butu mans suns,es apstradatu ar Advokatu suni un 2 reiz nedela 3-4 nedelas pamazgatu ar Universal Medicin Shampoo vai ar Chlorhexidin shampoo.Un pec menesa atkartoti Advokat.
User avatar
saphire
Puppy
Puppy
 
Posts: 440
Joined: 21 Jan 2010, 14:51

Re: Ādas sabiezējumi uz elkoņiem

Postby n'beno » 18 Jan 2016, 11:44

saphire wrote:Ja tas butu mans suns,es apstradatu ar Advokatu suni un 2 reiz nedela 3-4 nedelas pamazgatu ar Universal Medicin Shampoo vai ar Chlorhexidin shampoo.Un pec menesa atkartoti Advokat.


Tas jau viss tiek darīts, vienīgi neapstrādājām ar Advokatu, bet citu analoģisku preperātu. Labāk jau mums ir palicis, bet kasīšanās vēl ir palikusi...it sevišķi vēders nenormāli kasās un ir sarkaniem pleķiem. Ar visām šīm augstāk minētām procedūrām, mēneša laikā tak tam kaseklim vajadzēja pazust, vai ne tā?...vai arī tas var vilkties vairāku mēnešu garumā :jaut: Vnk gribam lai darudziņš ātrāk atlabtu, daram visu ko vets liek...vrb vnk vajag apbruņoties ar pacietību... :neparliecinats:
User avatar
n'beno
Baby
Baby
 
Posts: 17
Joined: 19 Dec 2015, 22:45

Re: Ādas sabiezējumi uz elkoņiem

Postby saphire » 18 Jan 2016, 18:30

n'beno wrote:
saphire wrote:Ja tas butu mans suns,es apstradatu ar Advokatu suni un 2 reiz nedela 3-4 nedelas pamazgatu ar Universal Medicin Shampoo vai ar Chlorhexidin shampoo.Un pec menesa atkartoti Advokat.


Tas jau viss tiek darīts, vienīgi neapstrādājām ar Advokatu, bet citu analoģisku preperātu. Labāk jau mums ir palicis, bet kasīšanās vēl ir palikusi...it sevišķi vēders nenormāli kasās un ir sarkaniem pleķiem. Ar visām šīm augstāk minētām procedūrām, mēneša laikā tak tam kaseklim vajadzēja pazust, vai ne tā?...vai arī tas var vilkties vairāku mēnešu garumā :jaut: Vnk gribam lai darudziņš ātrāk atlabtu, daram visu ko vets liek...vrb vnk vajag apbruņoties ar pacietību... :neparliecinats:


Nemaz nezinaju,ka Advokatam Latvija ir analogs.Jus varat nosaukumu uzrakstit-var but tas ir letaks.
User avatar
saphire
Puppy
Puppy
 
Posts: 440
Joined: 21 Jan 2010, 14:51

Re: Ādas sabiezējumi uz elkoņiem

Postby n'beno » 19 Jan 2016, 09:04

Advocate ir analogs, saucas Vectra 3D, bet šaubos vai būs lētāks.
User avatar
n'beno
Baby
Baby
 
Posts: 17
Joined: 19 Dec 2015, 22:45

Re: Ādas sabiezējumi uz elkoņiem

Postby saphire » 19 Jan 2016, 14:28

n'beno wrote:Advocate ir analogs, saucas Vectra 3D, bet šaubos vai būs lētāks.


Hm...Man liekas,ka jums nepareizi vetarsts pateica,ka tas ir analogs.Jo Vectra 3D darbojas tikai pret blusam un ercem ( nu vel var but pret odiem un smilsu musam ).Bet es rakstiju par Advocat ,tapec ka vins darbojas pret kašķa ērču un demodekozes izraisīto ādas slimību ārstēšanai suņiem.

Advocate lieto kaķiem, seskiem un suņiem, kuriem novēro jauktas parazitāras invāzijas (vairāku parazītu izraisītas) vai kuriem pastāv šādas invāzijas risks:
• blusu invāzijas ārstēšanai un profilaksei kaķiem, seskiem un suņiem;
• kā daļu no blusu alerģiskā dermatīta (alerģiskas reakcijas uz blusu kodieniem) ārstēšanas metodēm kaķiem un suņiem;
• ausu ērču invāzijas ārstēšanai un profilaksei kaķiem un suņiem;
• utu invāzijas ārstēšanai suņiem;
• parazītisko ērču (kašķa ērču un demodekozes) izraisīto ādas slimību ārstēšanai suņiem;
• sirdstārpu slimības profilaksei kaķiem, seskiem un suņiem;
• angiostrongilozes ārstēšanai suņiem;
• vairāku (lietošanas pamācībā norādītu) gremošanas trakta apaļtārpu invāzijas ārstēšanai kaķiem un suņiem.

Es saviem suniem lietoju 2 reiz gada pret asins parazitiem.Dargs,bet sunu veseliba dargaka!!!
User avatar
saphire
Puppy
Puppy
 
Posts: 440
Joined: 21 Jan 2010, 14:51

Re: Ādas sabiezējumi uz elkoņiem

Postby n'beno » 19 Jan 2016, 23:23

Tiešām hmm, ja tā atšķirība tik liela tad noteikti jautāšu vetam lai apstrādā ar Advocatu, jo pēc veta teiktā sapratu ka tie ir līdzīgi preperāti :neparliecinats: Vasarā arī lietojam Vectra 3D jo mums tas labāk palīdzēja pret ērcēm. Paldies par info :)
User avatar
n'beno
Baby
Baby
 
Posts: 17
Joined: 19 Dec 2015, 22:45

Re: Ādas sabiezējumi uz elkoņiem

Postby saphire » 20 Jan 2016, 18:20

n'beno wrote:Tiešām hmm, ja tā atšķirība tik liela tad noteikti jautāšu vetam lai apstrādā ar Advocatu, jo pēc veta teiktā sapratu ka tie ir līdzīgi preperāti :neparliecinats: Vasarā arī lietojam Vectra 3D jo mums tas labāk palīdzēja pret ērcēm. Paldies par info :)


Uz veselibu!!!!! :dejosuns:
User avatar
saphire
Puppy
Puppy
 
Posts: 440
Joined: 21 Jan 2010, 14:51

Previous

Return to Suņu veselība

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 2 guests