Progesterona līmenis kucei

Dog Health

Re: Progesterona līmenis kucei

Postby Linda B. » 30 May 2017, 14:57

BIOR ir ng vai nmol?
Starp citu, vai tā klača tiešām patiesa, ka Gulbim kaut kas nogājis greizi ar progesterona rezultātiem kucēm? Neatbilstot patiesībai. Ir kāds tagad taisijis? Es martā pāroju, pēc Gulbja rezultātiem, un kuce tukša
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Progesterona līmenis kucei

Postby Liana » 30 May 2017, 15:16

Linda B. wrote:BIOR ir ng vai nmol?
Starp citu, vai tā klača tiešām patiesa, ka Gulbim kaut kas nogājis greizi ar progesterona rezultātiem kucēm? Neatbilstot patiesībai. Ir kāds tagad taisijis? Es martā pāroju, pēc Gulbja rezultātiem, un kuce tukša

Я делала в Гулбья в начале апреля, сдавала 3 раза (разные дни), все ок было, рост показал, до Венгрии доехаь успели, повязали успешно. Щенков ждем :)
Liana
Baby
Baby
 
Posts: 69
Joined: 02 Nov 2010, 16:29

Re: Progesterona līmenis kucei

Postby Sisija » 30 May 2017, 15:35

Linda B. wrote:BIOR ir ng vai nmol?
Starp citu, vai tā klača tiešām patiesa, ka Gulbim kaut kas nogājis greizi ar progesterona rezultātiem kucēm? Neatbilstot patiesībai. Ir kāds tagad taisijis? Es martā pāroju, pēc Gulbja rezultātiem, un kuce tukša

Atbilde ir nmol. Vienkārši man teica, ka abām šīm iestādēm ir dažādas mērvienības, un ka, lai redzētu dinamiku, atkārtoti jātaisa tajā pat laboratorijā. Mums gan tas vajadzīgs ne pārošanai, bet tomēr, gribētos tikt skaidrībā.
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Progesterona līmenis kucei

Postby Liana » 30 May 2017, 15:40

Sisija wrote:
Linda B. wrote:BIOR ir ng vai nmol?
Starp citu, vai tā klača tiešām patiesa, ka Gulbim kaut kas nogājis greizi ar progesterona rezultātiem kucēm? Neatbilstot patiesībai. Ir kāds tagad taisijis? Es martā pāroju, pēc Gulbja rezultātiem, un kuce tukša

Atbilde ir nmol. Vienkārši man teica, ka abām šīm iestādēm ir dažādas mērvienības, un ka, lai redzētu dinamiku, atkārtoti jātaisa tajā pat laboratorijā. Mums gan tas vajadzīgs ne pārošanai, bet tomēr, gribētos tikt skaidrībā.

У них единицы измерения как раз одинаковые, насколько помню, но разные методы определения, в БИОР может быть например 10, а в Гулбья 1.

Вот тут как раз первый пост про наши БИОР и Гулбья http://www.ws-club.ru/forum/viewtopic.php?f=9&t=1204
Liana
Baby
Baby
 
Posts: 69
Joined: 02 Nov 2010, 16:29

Re: Progesterona līmenis kucei

Postby Sisija » 30 May 2017, 16:01

Liana wrote:У них единицы измерения как раз одинаковые, насколько помню, но разные методы определения, в БИОР может быть например 10, а в Гулбья 1.

Вот тут как раз первый пост про наши БИОР и Гулбья http://www.ws-club.ru/forum/viewtopic.php?f=9&t=1204


Paldies. Bet man vienalga nav skaidrs kā lai tiek pie pareizā cipara kādam būtu jābūt starp meklēšanās reizēm, ja ar kuci viss ir kārtībā. Starp 10 un 1 šajā gadījumā ir milzīga atšķirība :neparliecinats: .
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Progesterona līmenis kucei

Postby Linda B. » 30 May 2017, 17:21

Kas tur dažāds? Arī Gulbim ir nmol
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Progesterona līmenis kucei

Postby Liana » 31 May 2017, 06:14

Sisija wrote:
Liana wrote:У них единицы измерения как раз одинаковые, насколько помню, но разные методы определения, в БИОР может быть например 10, а в Гулбья 1.

Вот тут как раз первый пост про наши БИОР и Гулбья http://www.ws-club.ru/forum/viewtopic.php?f=9&t=1204


Paldies. Bet man vienalga nav skaidrs kā lai tiek pie pareizā cipara kādam būtu jābūt starp meklēšanās reizēm, ja ar kuci viss ir kārtībā. Starp 10 un 1 šajā gadījumā ir milzīga atšķirība :neparliecinats: .

Судя по таблицам, которые я находила, результаты Гулбья ближе.
Анэструс - обычно около 2 nmol/l (0.5 -0.69 ng/ml).
Liana
Baby
Baby
 
Posts: 69
Joined: 02 Nov 2010, 16:29

Re: Progesterona līmenis kucei

Postby Linda B. » 15 Oct 2017, 12:27

Man smaga aizdoma, ka ar Gulbja rezultātiem kaut kas tiešām nav. Taisijām 5dien analīzes -2.3 (9 diena)
Šodien 11. diena un kuce kā nenormāla ārā plēšas pie kranča un griež šim asti. Nezinu pat vairs ko domāt, šodien mēğinam pārot un rīt nodošu analīzes 2 laborotorijās, salīdzināšanai. Labi, šoreiz suns tepat, bet nākošās reizes, ja jābrauc kur tālāk, kur tad tās analīzes var nodot, lai ir ticami?
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Previous

Return to Suņu veselība

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests

cron