Attārpošana

Dog Health

Re: Attārpošana

Postby obrija » 20 Mar 2013, 11:00

Dehinel Plus

Jā aizvakar iedevu saviem 7 kucēniem, vakar vienam bij slikti, šodien arī ne pārāk jūtās, bet vēl arī viena meitene šodien vemj.
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Attārpošana

Postby Bafija » 20 Mar 2013, 12:55

Man izveidojies TOP 3 :kanepe:
Pratel
Caniverm
Dehinel

Bet! pilnīgi katrs zāles panes citādi pat viena metiena ietvaros :jaa:
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Attārpošana

Postby Demiana » 20 Mar 2013, 14:07

Pratel pārdot Pet Elite (LKF) Elijas ielā
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Attārpošana

Postby Dylan » 18 Dec 2013, 19:45

Kucenam ~5 menesi. Vakar izkarnijumos pamaniju tarpus, no rita iedevu Caniverm. Sodien ejot pa mezu, uztaisiju paris bildites un skatos, ka bildes sunitis izskatas ljoti tievins un novardzis. Dzivee ir lustiigs, dzivesprieciigs, apetiite laba. Pirms pamaniju tarpus, 3 dienas bija caureja. Esmu uztraukusies. Gribu, lai kads pasaka, ka buus labi. Buus tachu?
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

Re: Attārpošana

Postby pixy » 18 Dec 2013, 21:14

Dylan, kucēns var izskatīties panīcis, ja viņu tārpi "ēd nost". Ja sunim tiešām ir tārpi, pēc 10 dienām zāles jāiedod atkārtoti. Ja arī pēc tam nav pārliecības, ka tārpu vairs nav, var uztaisīt analīzes. Ja arī pēc tam suns neatkopjas - nu tad jāmeklē kāda cita vaina. Katrā ziņā kāds brītiņš jāpagaida - suns nevar atkopties pāris dienās.
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Attārpošana

Postby Dylan » 18 Dec 2013, 22:37

pixy Taarpi ir, jo gan vakar, gan sodien redzeju tos vinja kakinjas. Tiesa gan ne visaas. Bet taa laikam taa jabuut. Taarpi bija baltas, garas kjeskas, nekustiigas. Un vakar veel gljotu pikucis taads.

Es tik tagad lasu forumaa, ka attarposanas zaales bija jaadod tuksaa duushaa un peec tam nedriikst stundu eest. Sho es nebiju piefikseejusi. Zaales iedevu no pasha riita tukshaa duushaa, bet eeda vins man jau peec 5-10 minuteem. Naakamaa kakinja gan bija kaut kaados 12:30.. Tas noziimee, ka zaales neiedarbojaas un man jaadod veelreiz? vai vienkaarshi peec taam 10 dienaam? Man Vet-kliinikaa iedeva zaales "Caniverm" un teica, ka otraas peec 2 ned., bet, ka vajag veel 3shaas peec meenesha.

Ar vienvardsakot, esmu ljoti uztraukusies, bet cerams, ka viss buus labi. Man shajaa periodaa vinjam kaada speciaala bariiba ir jaadod vai to pashu ko parasti?

P.S. atvainojos par rakstiibu, shobriid atrodamies laukos un shim datoram nav garumziimes
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

Re: Attārpošana

Postby fedelta » 18 Dec 2013, 22:59

Es zinu, ka pirms potēšanas vajag divreiz ar 10 dienu intervālu attārpot, bet šādā gadījumā es nezinu, ja jau klinikā teica, ka pēc 2ned, tad domāju, ka tā arī jādara.
Lai suncis veseļojās!
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Attārpošana

Postby Dylan » 18 Dec 2013, 23:07

Tagad man viss ir sajucis, jo, kad vinju panjeemu man teica, ka ir attarpots un iedeva liidzi pustabletiiti ar ko vajadzeja attarpot pec noteikta laika. Bet man neteica, ne ka tukshaa duushaa, ne ka nedriikst peec tam eest. Tad peec ~ 2 ned mees braucaam poteeties. Bet tagad man ir aizdomas, ka varbuut poteejoties mums jau ir bijushi taarpi. Nu suniitis, naak no diezgan drausmiigiem apstaakljiem un saprotu, ka vinjam bijushas gan seeniites ausiis, gan taarpi veederaa un milziigs bads. Tad man sanaaca vinju piebarot, bet tagad skatos, ka vinjsh atkal iekrities, tas laikam to taarpu deelj. Vinjam taada pusgara spalva, ka zem taas nemaz neredz, ka patiesiibaa palicies tievinjsh..

Nu vislielaakais jautaajums man ir: ja ir tie taarpi, kaa es varu paarliecinaaties, ka izejot to tableshu kursu to vairs vispaar nav? un vai, ja taarpi ir tik ielaisti, ka kriit jau aaraa ar kakinjaam, vai pietiek ar taam tableteem vai vajag veel kaut ko?

Mans pirmais kuceens, taapeec liels uztraukums
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

Re: Attārpošana

Postby Linda B. » 19 Dec 2013, 01:41

Attārpojiet kā lika vetārsts.Kaku var aiznes uz gulbja laboratoriju,lai izmeklē uz parazītiem.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Attārpošana

Postby pixy » 19 Dec 2013, 07:22

Linda B. wrote:Attārpojiet kā lika vetārsts
Katrai tabletei ir mazliet citāds došanas veids, tā, ka ja dakteris teica pēc divām nedēļām, tad pēc divām nedēļām. Man arī kucēnam bija tārpi, lai arī nāca no normālas audzētavas. Tas nav nekas nenormāls, iedod otro, kā instrukcijā rakstīts.
Dylan wrote: ja ir tie taarpi, kaa es varu paarliecinaaties, ka izejot to tableshu kursu to vairs vispaar nav? un vai, ja taarpi ir tik ielaisti, ka kriit jau aaraa ar kakinjaam, vai pietiek ar taam tableteem vai vajag veel kaut ko?
Ja jau Tev tik lielas bažas, tiešām pēc tablešu cikla nobeiguma pagaidi kādu nedēļu un aiznes kakas uz analīzēm. Nekāds speciāls barošanas režīms vai barība nav nepieciešams.
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Attārpošana

Postby maksis » 19 Dec 2013, 08:06

Atļaušos vēlreiz pateikt savu viedokli par to, ka Caniverm ir sū*s. Ja ņem vērā manu pieredzi, tad to var dot vai nedot, rezultāta nekāda. Drontal un Flubenol gan nekad nav pievīluši.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Attārpošana

Postby Creme de la Creme » 19 Dec 2013, 10:02

maksis wrote:Atļaušos vēlreiz pateikt savu viedokli par to, ka Caniverm ir sū*s. Ja ņem vērā manu pieredzi, tad to var dot vai nedot, rezultāta nekāda. Drontal un Flubenol gan nekad nav pievīluši.

Es kucēniem lietoju Caniverm jo to ir vieglāk iedot (mazās tabletītes ir uz 2 kg ''dzīvsvara''). Līdz šim sūdzību man nav bijis. No Drontal man vienam kucēnam ir bijusi ļoti stipra alerģiska reakcija. Es pavisam mazajiem dodu pastu, bet pēc 2 mēnešu vecuma - tabletes. Pirms kucēna došanās uz jaunajām mājām, arī iedodu zāles (profilaksei). BET. Es nekad nevaru apgalvot ka kucēnam ir izdzīti visi tārpi. Un, principā, tas arī nav iespējams. Turklāt suns tārpus var ''salasīt'' arī piemājas pagalmā, laukos, parkā u.tml. Tāpēc ir ļoti svarīgi veikt regulāru attārpošanu/atblusošanu. Var taisīt kaku analīdzes, bet vai tas būs to vērts - diezvai. Kaka var būt ''tīra'', bet suns var būt pilns ar tārpiem (tas no pieredzes). Tad uz laboratoriju ir jāstiepj n-tie kaku paraugi lai būtu pilnīgi drošs.
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Attārpošana

Postby maksis » 19 Dec 2013, 10:14

Creme de la Creme wrote: Līdz šim sūdzību man nav bijis.

Man ir. Nopietnas.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Attārpošana

Postby Creme de la Creme » 19 Dec 2013, 10:31

maksis wrote:
Creme de la Creme wrote: Līdz šim sūdzību man nav bijis.

Man ir. Nopietnas.

Ticu! :jaa: Tas tāpat kā ar vakcīnām...
Vispār tā ir ļoti nopietna ķīmija...
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Attārpošana

Postby Dylan » 19 Dec 2013, 11:19

:eglite: Izskatas, ka sodien dabujam ara lielu taarpu murshkuli, tas noziimee, ka iekshinjas tiiraas un zaales tomeer ir iedarbojushaas. Es prieciiga! Ceru, ka suns arii : )
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

Re: Attārpošana

Postby Creme de la Creme » 19 Dec 2013, 13:11

Tas labi!
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Attārpošana

Postby maksis » 19 Dec 2013, 14:19

Dylan wrote::eglite: Izskatas, ka sodien dabujam ara lielu taarpu murshkuli, tas noziimee, ka iekshinjas tiiraas

Ja nāk ārā redzami tārpi, tas nozīmē, ka pēc 7-10 dienām jāattārpo vēlreiz.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Attārpošana

Postby Dylan » 19 Dec 2013, 15:42

maksis

Man vet-arsts teica, ka otra pec 2.ned. Ok, to es saprotu, bet to tresho tableti peec meenesha arii jaadod?
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

Re: Attārpošana

Postby maksis » 19 Dec 2013, 20:06

Ja nāca ārā dzīvi tārpi, es dotu arī trešo reizi, jā. Ja jau organismu šā kā tā indē, tad vismaz, lai līdz galam izdarīts, ne tikai it kā izdarīts, bet pēc īsa laika atkal viss riņķa dancis no jauna. Toties pēc tam gan - es max 2x gadā savējos attārpoju. Un arī tas - ja liekas, ka vajag. Citādi tikai 1x, parasti rudenī.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Attārpošana

Postby Creme de la Creme » 19 Dec 2013, 20:35

Otreiz iesaka dot pēc 10-14 dienām. Un pēc mēneša vajadzētu atkal, kā vets teica. Papildus var padot kaut ko imunitātes spēcināšanai (kaut vai to pašu Imunofil v.tml.)
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

PreviousNext

Return to Suņu veselība

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests

cron