Zobakmens

Dog Health

Re: Zobakmens

Postby s_solv » 25 Oct 2011, 08:33

Baskervill wrote:Tagad aktuāli ir preventīvie pasākumi - vai kādam no klātesošiem ir k-kādas atsauksmes par "Plaque off" (jūras zāle, puverītis, kuru jāber klāt edienam)...? :jaut:


Pozitīva pieredze :) noņēma pilnīgi visu aplikumu, kas bija uz to brīdi (tas bija pirms div gadiem ), nekad neesu tīrījusi zobus savam sunim, iedodu uzgrauzt kauliņu ik pa brīdim. Kaut kad vajadzēs vēlreiz ieziet šī pulvewrīša kūri, lai gan neteiktu, ka Tikai ir šobrīd aplikums.
http://www.agility.lv - viss par adžiliti (sacensību grafiks, raksti u.c.)

http://www.tikaso.lv
Foto
User avatar
s_solv
Junior
Junior
 
Posts: 593
Images: 38
Joined: 14 Jan 2010, 15:06

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Zobakmens

Postby Sanio » 25 Oct 2011, 14:52

Baskervill wrote:k-kādas atsauksmes par "Plaque off"

Pēc zobakmeņa noņemšanas man suņu stomotologs uzreiz ieteica šo līdzekli kā profilaktisko līdzekli.
User avatar
Sanio
Junior
Junior
 
Posts: 526
Joined: 02 Aug 2010, 16:27
Location: Rīga

Re: Zobakmens

Postby ruu » 28 Oct 2011, 16:13

Sanio wrote:
Baskervill wrote:k-kādas atsauksmes par "Plaque off"

Pēc zobakmeņa noņemšanas man suņu stomotologs uzreiz ieteica šo līdzekli kā profilaktisko līdzekli.

Kur to var iegādāties? Nemācēju atrast kur Latvijā tādu var nopirkt :(
Handle every stressful situation like a dog. If you can't eat it or play with it, just pee on it and walk away.
User avatar
ruu
Puppy
Puppy
 
Posts: 355
Images: 0
Joined: 24 Aug 2011, 15:17

Re: Zobakmens

Postby pixy » 28 Oct 2011, 16:31

Pirms kāda mēneša nopirku Rīgas Centrālās Dzelzceļa stacijas Vetaptiekā - tur tāda maza, pa kreiso koridori tālajā stacijā ejot vēl aiz Dinozoo uz tirgus pusi. Maksāja 13.76ls.
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Zobakmens

Postby OSENNIJ BRIZ » 29 Oct 2011, 08:33

Laikam esmu vienīgā,kuras suņiem šis brīnumlīdzeklis nelīdzēja!Sunei sākās caureja,kas mani izbrīnija,jo viņa var''akmeņus ēst',nekad nav vēdera problēmu.Ilgažs teica,ka dažu suņu grem.sistēma nepanes šo preperātu.Sunim nedaudz noņēma aplikumu,bet bez liela efekta.
User avatar
OSENNIJ BRIZ
Puppy
Puppy
 
Posts: 396
Joined: 13 Jan 2010, 22:07

Re: Zobakmens

Postby pixy » 30 Oct 2011, 12:13

OSENNIJ BRIZ wrote:Laikam esmu vienīgā,kuras suņiem šis brīnumlīdzeklis nelīdzēja!Sunei sākās caureja,
Laikam neesi viss :( . Mana suņa te mocījās ar vēderu (arī pirmo reizi mūžā) un es beigās, visu sasienot, esmu nonākusi pie secinājuma, ka laikam vainīgs ir Plaque off. Tā kā bija vēl iespējamie vainīgie, vēlreiz noriskēšu viņai iedot, ja pēc tam dosimies nakts pastaigā, šaubu nebūs..
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Zobakmens

Postby OrlandoSeaHorse » 31 Oct 2011, 11:29

pixy wrote:
OSENNIJ BRIZ wrote:Laikam esmu vienīgā,kuras suņiem šis brīnumlīdzeklis nelīdzēja!Sunei sākās caureja,
Laikam neesi viss :( . Mana suņa te mocījās ar vēderu (arī pirmo reizi mūžā) un es beigās, visu sasienot, esmu nonākusi pie secinājuma, ka laikam vainīgs ir Plaque off. Tā kā bija vēl iespējamie vainīgie, vēlreiz noriskēšu viņai iedot, ja pēc tam dosimies nakts pastaigā, šaubu nebūs..
Tā tam būtu jābūt jau pēc definīcijas: cik ilgi suns ēd to barību ar piejaukumu, 5 min varbūt viņa atrodas mutē zobu tuvumā? Bet cik ilgi tas tīrītājs atrodas zarnās? Vairākas stundas ja ne visu dienu. Nu tad ko vairāk izbirstēs?
Es atradu pūšamo, ko 2 nedēļā iepūš mutē, tas maina siekalu sastāvu un zobakmens tik ļoti neveidojas. Škiet, ka tiešām tik ļoti ne. Nevarētu teikt, ka nemaz ne. Bet elpa kungiem labāk smaržo.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Zobakmens

Postby Bafija » 03 Nov 2011, 10:36

Uz maniem suņiem "Plaq off" strādā burtiski acīmredzami :aptracis:
Iedarbojas viņš no iekšienes uz siekalu sastāvu. Protams, ka noteikti ir suņi kuriem tas nelīdz, vai ir kādas blakusparādības.
Tūlīt sākšu kursu otram veterānam, kuram zobu stāvoklis ir ļoti slikts. Ja atcerēšos, uztaisīšu bildes - pirms un pēc mēneša.
p.s. Parīzes izstādē "Plaq off" piedāvājumā bija arī kennel iepakojumi. Ja kāds zin kur LV tādus var iegādāties, lūdzu padodiet ziņu.
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Zobakmens

Postby Sanio » 07 Nov 2011, 11:09

ruu wrote:Kur to var iegādāties? Nemācēju atrast kur Latvijā tādu var nopirkt :(


Var nopirkt Vienības gatves vetaptiekā (pretī Bērnu slimnīcai). Cenu īsti neatceros, bet bija kaut kur ap 12 Ls.
User avatar
Sanio
Junior
Junior
 
Posts: 526
Joined: 02 Aug 2010, 16:27
Location: Rīga

Re: Zobakmens

Postby ruu » 07 Nov 2011, 11:35

Pixi wrote:Pirms kāda mēneša nopirku Rīgas Centrālās Dzelzceļa stacijas Vetaptiekā - tur tāda maza, pa kreiso koridori tālajā stacijā ejot vēl aiz Dinozoo uz tirgus pusi. Maksāja 13.76ls.

Sanio wrote:Var nopirkt Vienības gatves vetaptiekā (pretī Bērnu slimnīcai). Cenu īsti neatceros, bet bija kaut kur ap 12 Ls.

Paldies! ;)
Handle every stressful situation like a dog. If you can't eat it or play with it, just pee on it and walk away.
User avatar
ruu
Puppy
Puppy
 
Posts: 355
Images: 0
Joined: 24 Aug 2011, 15:17

Re: Zobakmens

Postby _Fendi_ » 07 Nov 2011, 21:59

Esmu devusi PlaqueOff savam Briseles grifonam, pēc vetārsta ieteikuma, jo pēc 1,5 gada vecuma uz zobiem veidojās dzeltens aplikums /zobakmens. Tik tiešam, palīdzēja, dodu ik pa laikam (regulāri, kursa veidā) ... Nekādu blakus efektu nemanīju. Nezinu - mums palīdzēja. Pirku Stacijā /Origo vet.aptiekā.
User avatar
_Fendi_
Puppy
Puppy
 
Posts: 107
Images: 1
Joined: 29 Jul 2011, 18:23
Location: Rīga, Latvia

Re: Zobakmens

Postby Pom » 16 Apr 2015, 16:45

Ane wrote:Vetārsts pats piedāvāja iztikt bez narkozes, vecākajai kucei esam tīrījuši zobus tādā veidā kopā 3 reizes. :pedinja:
Suns nav jābaro rītā pirms zobu tīrīšanas, jo visas reizes suņiem bija neliela vēlme pavemkāt uzreiz pēc šprices. :pukudupsis:
Pēc tīrīšanas arī nesteidzos barot, iedevu padzerties kefīru, lai nesatraumētu kaut ko vēl vairāk.



Ane vai varat lūdzu padalīties ar sava veta kontaktiem - es arī labprāt aizvedīšu savējo špicu uz beznarkozes higiēnu!

Iepriekš paldies! :)
Pom
Baby
Baby
 
Posts: 1
Joined: 16 Apr 2015, 16:41

Re: Zobakmens

Postby Ane » 16 Apr 2015, 20:39

:) Varu! Būs jābrauc uz Daugavpili! Dakters Jurijs Gridasovs, klīnika iepretim Statoila DUS uz 18.Novembra ielas un Jelgavas (?) ielas krustojuma.
Ar narkozi esmu vienam sunim tīrījusi zobus klīnikā uz Balvu ielas, tīra ar ultraskaņu - labi, bet dārgi.
Ane
Puppy
Puppy
 
Posts: 305
Images: 5
Joined: 22 Mar 2010, 11:00

Re: Zobakmens

Postby BBC » 09 Jul 2015, 10:16

Es veicu suņu zobu higiēnu ar UDS-E skeleru! Ļoti iesaku, zobakmeni notīra bez sāpēm, narkozes un rezultāts ir skaisti, balti zobi!!! :)
BBC
Baby
Baby
 
Posts: 24
Joined: 12 Mar 2010, 15:01

Previous

Return to Suņu veselība

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests

cron