Labs ķirurgs/klīnika

Dog Health

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby ajame » 22 Feb 2011, 14:14

Personīgi es iesaku dakteri Miervaldi Kļaviņu no Candera ielas klīnikas. Tika galā ar ļoti nesmuku lūzumu mūsu toja kājā. Operācija ilga gandrīz 3 stundas, jo tas tiešām bija juviliera darbs.
Kad toicene otro reizi salauza kāju (to pašu , tikai citā vietā lūzums bija) arī braucām pie daktera Kļaviņa.
Dakters deva prognozes, ka liela iespējamība, ka viņa klibos, taču, tagad skrienam tā, ka pat pateikt nevar ka ir bijuši 2 lūzumi. Tikai nelielas rētiņas par to liecina.
Arī mums kājā tagad stāv plāksnīte, bet nekādu problēmu ar viņu nav.
Mums gan sākumā bija jābrauc ik pēc 2-3 mēnešiem un rentgenu, lai redzētu, ka tā plāksnīte jūtās, vai ir pieņemta. Tad nu pāris reizes aizbraucām, viss bija kārtībā. Tad nu tagad mēs uz rentgenu vairs nebraucam un par saviem lūzumiem esam jau aizmirsuši :)
User avatar
ajame
Puppy
Puppy
 
Posts: 450
Joined: 03 Mar 2010, 23:36
Location: Tukums

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby undd » 22 Feb 2011, 19:22

Savulaik vēl dogs.lv forumieši pa kapeiciņai meta Lauras Vilsona ārstēšanai, kad šamam cits suns bija kaklu nopietni saplēsis, varbūt var ko līdzīgu arī šajā gadījumā noorganizēt?! Ļoti labi saprotu kā ir, kad nauda ir tikai tik cik ir, protams, var pārmest bezatbildību un ka jādomā ilgtermiņā, tomēr mēs neviens nevaram paredzēt, kas ar mums būs pēc gada, 2, 10, jo vienmēr gribas ticēt tam labākajam.
Zirdzinsh :mierina:
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby Andrushka » 22 Feb 2011, 19:39

Tieši tā,piekrītu undd, mēs katrs varam nonākt pabriesmīgā situācijā. :(
kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
User avatar
Andrushka
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1696
Joined: 14 Jan 2010, 00:22
Location: Riga

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby Torijs » 22 Feb 2011, 21:42

Ceru, ka mazajam bulciņam nav jācieš lielas sāpes, kaut ko pretsāpju tak dodat? :mierina: :asaras:
zirdzinsh, uzraksti bankas rekvizītus.
Image
User avatar
Torijs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1143
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 18:21
Location: Kurzeme

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby zirdzinsh » 23 Feb 2011, 09:54

Man tiešām trūkst vārdu..... LIELS PALDIES JUMS VISIEM!

Rīt plkst. 8.00 esam pierakstījušies pie daktera Drapčes uz operāciju. Diemžēl šī būs pirmā vizīte tieši pie viņa, tāpēc nav skaidrs, cik izmaksās operācija un zāles. Un kamēr man tas nav zināms, man roka neceļās kādam lūgt finansiālu palīdzību.. Tiklīdz zināšu kopējās izmaksas (cik saprotu, tad tie metāla stienīši būs arī jāņem ārā, kas nozīmē - vēl viena operācija), es apsolu atrakstīties šeit. Un, ja šī summa būs tik liela, ka tiešām nespēšu atrast naudiņas, tad nekas cits neatliks, kā lūgt Jūsu, mīļie suņu draugi, palīdzību.. ;(

Par Hammerīti (tas ir mana bulkas vārds).
Tie, kam ir šīs šķirnes suņuki, domāju piekritīs, ka viņiem ir ļoti augsts sāpju slieksnis. Uzreiz pēc lūzuma (kad vēl nebijām aizveduši pie ārsta) viņš nesmilkstēja, ļāva pieskarties sapampušajai ķepiņai, pačamdīt, un pat nebija tā, ka rautu kāju ārā vai neļautos. Līdz ar to pieļāvām domu, ka pampums un sāpes pāries, jo pēc lūzuma neizskatījās. Protams, nākamajā dienā, kad ķepiņa bija sapampusi 3 kārtīgi, vedām taisīt rentgenu, kurš uzrādīja šos lūzumus. Līdz ar to, man ir grūti teikt, vai viņš izjūt ļoti lielas sāpes, jo bulterjers ir bulterjers - izturīgs. Pārsvarā visu dienu viņš guļ mīkstā gultā, spilvenos. Ik pa brīdim viņam uznāk drebuļi, tad uzvelk viņam jaciņu, apsedz ar sedziņu. Uz rokām kādas 10x dienā viņš tiek iznests ārā, nokārtoties. Ēd puika ļoti labi, bet dzert gan īsti nevēlas (taču tas viņam ir jādara lielos daudzumos), viņš dod priekšroku uzgrauzt sniegu pagalmā. Pārvietojas viņš ar grūtībām uz 3 ķepiņām (bet dara to ļoti negribīgi). Aprūpe viņam ir ļoti, ļoti laba, visu laiku blakus ir mans tētis (labākais tētis pasaulē), kurš pat naktī, ja Hammers viņu modina, iznes viņu ārā, piedāvā padzerties, uzceļ gultā, noceļ no gultas, utt..
Pašlaik viņam tiek dotas antibiotikas, pretsāpju līdzekļi un urīndzenošās tabletes (lai pampums mazinātos).
User avatar
zirdzinsh
Puppy
Puppy
 
Posts: 154
Joined: 31 Jan 2010, 20:32

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby Panda Bear » 23 Feb 2011, 10:34

zirdzinsh, turam ķepas par mazo Hammeru!!!! Es ticu, ka Drapče spēj paveikt brīnumus! :ludzu: :ludzu: :ludzu:
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby Konsuella » 23 Feb 2011, 10:41

[quote="zirdzinsh"] Zini, ja godīgi esmu nesapratnē par tavu attieksmi pret savu mīluli. Tu liec suņukam gaidīt 4 dienas, tai vietā, lai steigtos sniegt viņam ppalīdzību nekavējoties, kad negadījums notika. Tu esi mežā ieputināta, vai kā? Tā trīcēšana tavai zināšanai ir no tā, ka viņš cieš lielas sāpes. Tu viņu pārbaudi uz sāpju sliekšna izturību? Vai tu maz apzinies, cik varbūt bīstama ielaista trauma vai slimība? Tu sēdi internetā un žēlojies dienām, bet nerīkojies, lai savam mīlulim palīdzētu. Man trūkst vārdu..... :neparliecinats:
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby zirdzinsh » 23 Feb 2011, 11:05

Konsuella wrote:
zirdzinsh wrote: Zini, ja godīgi esmu nesapratnē par tavu attieksmi pret savu mīluli. Tu liec suņukam gaidīt 4 dienas, tai vietā, lai steigtos sniegt viņam ppalīdzību nekavējoties, kad negadījums notika. Tu esi mežā ieputināta, vai kā? Tā trīcēšana tavai zināšanai ir no tā, ka viņš cieš lielas sāpes. Tu viņu pārbaudi uz sāpju sliekšna izturību? Vai tu maz apzinies, cik varbūt bīstama ielaista trauma vai slimība? Tu sēdi internetā un žēlojies dienām, bet nerīkojies, lai savam mīlulim palīdzētu. Man trūkst vārdu..... :neparliecinats:



Tā nu gan nav!
Negadījums notika Ceturtdien pēcpusdienā!
Piektdien vakarā suni aizvedu uz Kavet Juglā, uztaisīt rentgenu. Iešpricējām zāles.
Sestdien no agra rīta mēs braucām pie pazīstama (laba) vetārsta Ogrē. Viņš izrakstīja zāles. Tieca, ka iespējams var uzlikt šini un iztikt bez operācijas. Nomierināja mūs, ka šis nav gadījums, kad jārīkojas ļoti steidzami, jo lūzums nav vaļējs un saaugt tik drīz viss nesaug. Turklāt, ir nepieciešams, lai pampums noiet nost ķepai. Lai noskaidrot, ko darīt labāk - likt šini vai operēt un likst stienīšus, suņuka rentgens sestdien tika aizsūtīts vairākiem (dažādiem) ārstiem - to nosūtīja šis pazīstamais vetārsts.
Pirmdien saņēmām informāciju par citu vetārstu viedokli un ieteikumiem (tieši profesionālu ķirurgu), kas visi kā viens apgalvoja, ka jāliek stienīšu. Uzreiz sāku meklēt labāko ārstu, izveidoju šo topiku, sazvanīju arī Tartu klīniku, nosūtīju rentgenu.
Otrdien(vakar) izanalizējot visus variantus un savas iespējas, nolēmu operēt pie daktera Drapčes, kurš ātrākais var to izdarīt ceturtdien. Līdz ar to vakar biju arī pie sava vetārsta, kurš iedeva zāles priekš šim 2 dienām.

Tāpēc, es neuzskatu, ka šie pārmetumi ir pamatoti.
User avatar
zirdzinsh
Puppy
Puppy
 
Posts: 154
Joined: 31 Jan 2010, 20:32

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby Konsuella » 23 Feb 2011, 11:52

zirdzinsh wrote:
Tā nu gan nav!
Negadījums notika Ceturtdien pēcpusdienā!

Tāpēc, es neuzskatu, ka šie pārmetumi ir pamatoti.


Bļin....veselu nedēļu tu "marinē"suni, kuram lauzti pirkstiņi? Uz kādiem Dieva brīnumiem tu gaidi? Zini, neredzu nevienu attaisnojumu tavai darbībai. Un nemeklē, lūdzu, attaisnojumu savai BEZATBILDĪBAI!!! :laiks: Šī nedēļa var būt liktenīga tavam sunim..... :laiks: Man prāts atsakās kaut ko tādu saprast un pieņemt...
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby zirdzinsh » 23 Feb 2011, 12:22

Konsuella wrote:
zirdzinsh wrote:
Tā nu gan nav!
Negadījums notika Ceturtdien pēcpusdienā!

Tāpēc, es neuzskatu, ka šie pārmetumi ir pamatoti.


Bļin....veselu nedēļu tu "marinē"suni, kuram lauzti pirkstiņi? Uz kādiem Dieva brīnumiem tu gaidi? Zini, neredzu nevienu attaisnojumu tavai darbībai. Un nemeklē, lūdzu, attaisnojumu savai BEZATBILDĪBAI!!! :laiks: Šī nedēļa var būt liktenīga tavam sunim..... :laiks: Man prāts atsakās kaut ko tādu saprast un pieņemt...


Vetārsts uzskata savādāk. Ja ārsts man saka, ka šis nav gadījums, kad steidzami jāoperē, tad man nav pamata tam neticēt. Ko tu darītu manā vietā? Ja nebūtu gaidījusi vairāku ārstu viedokli, tad sunim vienkārši uzliktu šini un ļautu sadzīt šķībi greizi. Un, ja operēt, tad, manuprāt, sunim ir labāk, ka to dara labākais ārsts kaut arī divas dienas vēlāk, nekā kurš katrs. Šajā situācijā domāju tikai un vienīgi par to, lai suņukam būtu labāk un viņš varētu pilnvērtīgi dzīvot visu 'mūžu. Un, jā - zinu, ka viņam sāp, bet labāk ir paciesties pāris dienas, nevis riskēt ar sāpošu ķepu uz mūžu.
User avatar
zirdzinsh
Puppy
Puppy
 
Posts: 154
Joined: 31 Jan 2010, 20:32

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby silverequs » 23 Feb 2011, 12:32

Jā, šeit es piekrītu Konsuellai,trīcēšana ir no sāpēm, tas nu ir vairāk nekā skaidrs. Bet tā ir LV klīniku realitāte. Mums nav operatīvas veterinārās apkopes.
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby Konsuella » 23 Feb 2011, 12:36

zirdzinsh wrote:
....Šajā situācijā domāju tikai un vienīgi par to, lai suņukam būtu labāk un viņš varētu pilnvērtīgi dzīvot visu 'mūžu. Un, jā - zinu, ka viņam sāp, bet labāk ir paciesties pāris dienas, nevis riskēt ar sāpošu ķepu uz mūžu.


Nu, nu......es jau tev teicu-nemeklē savai BEZATBILDĪBAI attaisnojumu. Ceru, ka tavam sunim paveiksies un viņš neklibos, nevajadzēs ilgstošu antibiotiku kursu un vēl vienu tūri pretsāju līdzekļu. Ļoti ceru... :jaa: :jaa: :jaa:
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby zirdzinsh » 23 Feb 2011, 12:39

Konsuella wrote:
zirdzinsh wrote:
....Šajā situācijā domāju tikai un vienīgi par to, lai suņukam būtu labāk un viņš varētu pilnvērtīgi dzīvot visu 'mūžu. Un, jā - zinu, ka viņam sāp, bet labāk ir paciesties pāris dienas, nevis riskēt ar sāpošu ķepu uz mūžu.


Nu, nu......es jau tev teicu-nemeklē savai BEZATBILDĪBAI attaisnojumu. Ceru, ka tavam sunim paveiksies un viņš neklibos, nevajadzēs ilgstošu antibiotiku kursu un vēl vienu tūri pretsāju līdzekļu. Ļoti ceru... :jaa: :jaa: :jaa:


Bezatbildība būtu, ja es ļautu ķepai pašai sadzīt. Un sēdētu rokas klēpī salikusi.
Izlasi vēlreiz, ko es rakstīju par to, ko darīju (neizraujot tikai vienu teikumu no kopteksta) un pasaki, kur es rīkojos bezatbildīgi?
User avatar
zirdzinsh
Puppy
Puppy
 
Posts: 154
Joined: 31 Jan 2010, 20:32

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby Konsuella » 23 Feb 2011, 12:48

silverequs wrote:Jā, šeit es piekrītu Konsuellai,trīcēšana ir no sāpēm, tas nu ir vairāk nekā skaidrs. Bet tā ir LV klīniku realitāte. Mums nav operatīvas veterinārās apkopes.


Tur es tev nepiekrītu, Jelgavas klīnika savus pacientus apkalpo 24 stundas dienā. Es pati nakts vidū un vakara stundās esmu vedusi svešus suņukus pēc palīdzības. Viņi nekad nav atteikuši. Tur ir labi un zinoši dakteri, kuriem es uzticos. Bet šis gadījums-BEZATBILDĪBA tās visaugstākajā pakāpē!!!! :pagalvu: Neviens dr. arī pats labākais nevar labot kāda bezatbildības sekas, kuras var rasties nedēļu pēc da jebkuras iegūtas traumas utt..Un tik tiešām, nevajag ņemt suni, ja nespēj uzņemties atbildību, t.sk. arī rūpes par viņa veselību. 8-) Zini, kad salauzīsi kādu locekli (ptu,ptu...) mēģini paciesties kādu nedēļu, varbūt pāries.....
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby Konsuella » 23 Feb 2011, 12:51

zirdzinsh wrote:
Konsuella wrote:
zirdzinsh wrote:
Bezatbildība būtu, ja es ļautu ķepai pašai sadzīt. Un sēdētu rokas klēpī salikusi.
Izlasi vēlreiz, ko es rakstīju par to, ko darīju (neizraujot tikai vienu teikumu no kopteksta) un pasaki, kur es rīkojos bezatbildīgi?



Viens ieteikums: TURI MUTI un nevaimanā!!!!!! 8-)
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby Konsuella » 23 Feb 2011, 13:03

silverequs wrote: UPS!!! Lūdzu, atvaino...tas nebija tev adresēts!!!! Atvaino!

Zini, kad salauzīsi kādu locekli (ptu,ptu...) mēģini paciesties kādu nedēļu, varbūt pāries.....


UPS!!! Lūdzu, atvaino...tas nebija tev adresēts!!!! Atvaino! :davinuziedus: :davinuziedus: :davinuziedus:
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby undd » 23 Feb 2011, 13:08

Konsuella wrote:Viens ieteikums: TURI MUTI un nevaimanā!!!!!! 8-)


cietos, cietos, bet nu šis! kas Tu tāda, lai liktu kādam muti turēt? varbūt zirdziņam pašai vajadzēja skalpeli rokā paņemt un sunim ķepu sameistarot?
Tu pati savas bezatbildības dēļ gandrīz kaķi izžāvēji, bet vēl beigās pamanījies no tā šovu uztaisīt!
Un pietaupi savu tradicionālo tev skauž un tu ļauna, paskaties vienreiz spogulī!
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby Andrushka » 23 Feb 2011, 13:16

Biruta, nu jau Tu tiešām šauj pār strīpu!!! Kas tie par vārdiem- turi muti...?
Jā, piekrītu,ir klīnikas, kuras strādā 24 h diennaktī, bet uz ķirurģiju i neceri. ārpus kārtas (bez pieraksta) operē kuņģa sagriešanos vai traģiskas vainas, kas apdraud dzīvnieka dzīvību, un tad tikai normālājā darba laikā, kad ir visi ārsti ir uz vietas un kompetenti attiecīgajā sfērā.
kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
User avatar
Andrushka
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1696
Joined: 14 Jan 2010, 00:22
Location: Riga

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby Konsuella » 23 Feb 2011, 13:19

undd wrote:Un pietaupi savu tradicionālo tev skauž un tu ļauna, paskaties vienreiz spogulī!


Jauki, izskatās, ka tu beidzot esi paskatījusies spogulī.... :hih: :hih: :hih:

Atgādināšu vēlreiz-nav attaisnojuma šādai rīcībai...Kas nekaiš, pa dienu darbā, naktī tēvs ceļās un pieskata slimnieku, bet ko dara suņa saimniece? Vaimanā.....A, SUNS pa to laiku -IZCIEŠ SĀPES!!!!
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby undd » 23 Feb 2011, 13:23

oj, kāda mums te viena apsrāte, pat nevaru, cik smieklīgi
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

PreviousNext

Return to Suņu veselība

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests

cron