Izsitumi uz sēkliniekiem

Dog Health

Izsitumi uz sēkliniekiem

Postby Minka » 29 Jan 2010, 12:29

Savam Eskim(Sibīrijas Haskijs) šorīt no rīta pamanīju sarkanu izsitumu uz viena sēklinieka!!Sabijos,jo tā nekad agrāk nav bijis,un sarkanais pleķis ir apmēram puscentimetru diametrā,varbūt vairāk...un dikti sarkans,jo kad suns staigā,var pamanīt to sarkanumu!!!...
kas tas varētu būt?? Pirms ejam pie veta,gribētu izlasīt jūsu visu-suņinieku domas... esmu satraukusies.!!! Paldies.
Minka/Eski
User avatar
Minka
Puppy
Puppy
 
Posts: 120
Joined: 15 Jan 2010, 12:11
Location: Riga

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Help!...dikti vajadzīgs viedoklis par tēmu...-

Postby Demix » 29 Jan 2010, 12:33

Jēls vai vnk sarkans?
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Help!...dikti vajadzīgs viedoklis par tēmu...-

Postby madzhy » 29 Jan 2010, 12:43

Varētu būt, ka apsaldētas 00.. Var pasmērēt kādu treknu, nomierinošu krēmu, ja tas tiešām ir sakairināts no aukstā laika..
I named my dog Stay so I can say, "Come here, Stay. Come here, Stay." (Steven Wright)
User avatar
madzhy
Junior
Junior
 
Posts: 605
Images: 20
Joined: 13 Jan 2010, 12:51
Location: LV

Re: Help!...dikti vajadzīgs viedoklis par tēmu...-

Postby Bak-tax » 29 Jan 2010, 12:46

Nezinu, kā haskijiem, bet man Takšu puikam mēdz apsārtums parādīties pēc sniegainām pastaigām, nu kad viņš brien pa sniegu, tā ka auses tikai laukā. Īpaši tad kad sniegs ir ass un ar ledus kārtiņu pa virsu, acīmredzot 00 kaučkā norīvējās... Mēs sasmērējam ar mitrinošo krēmu un ir ok! :)
Diagnoze- TAKSIS!
Image
Latvijas Takšu un medību Terjeru klubs
http://www.ltmtk.lv
User avatar
Bak-tax
Puppy
Puppy
 
Posts: 285
Joined: 13 Jan 2010, 13:44
Location: Latvija, Rīga

Re: Help!...dikti vajadzīgs viedoklis par tēmu...-

Postby Minka » 29 Jan 2010, 12:51

Demix wrote:Jēls vai vnk sarkans?

jēls nav,bet sarkans...riktiigi pamanaams...un nav arii taa,ka suns to vietu pastāvīgi laiza vai kasa...kas tas vareetu buut?
Minka/Eski
User avatar
Minka
Puppy
Puppy
 
Posts: 120
Joined: 15 Jan 2010, 12:11
Location: Riga

Re: Help!...dikti vajadzīgs viedoklis par tēmu...-

Postby Minka » 29 Jan 2010, 12:55

Bak-tax wrote:Nezinu, kā haskijiem, bet man Takšu puikam mēdz apsārtums parādīties pēc sniegainām pastaigām, nu kad viņš brien pa sniegu, tā ka auses tikai laukā. Īpaši tad kad sniegs ir ass un ar ledus kārtiņu pa virsu, acīmredzot 00 kaučkā norīvējās... Mēs sasmērējam ar mitrinošo krēmu un ir ok! :)

Haskim sniegs dikti patiik,ziemeļu suns,kā nekā...tas sarkanais pleķis reāli uztrauc,mosh kādu smēri pasmērēt?tikai kādu!!!
Minka/Eski
User avatar
Minka
Puppy
Puppy
 
Posts: 120
Joined: 15 Jan 2010, 12:11
Location: Riga

Re: Help!...dikti vajadzīgs viedoklis par tēmu...-

Postby Demix » 29 Jan 2010, 13:02

Minka wrote:
Bak-tax wrote:Nezinu, kā haskijiem, bet man Takšu puikam mēdz apsārtums parādīties pēc sniegainām pastaigām, nu kad viņš brien pa sniegu, tā ka auses tikai laukā. Īpaši tad kad sniegs ir ass un ar ledus kārtiņu pa virsu, acīmredzot 00 kaučkā norīvējās... Mēs sasmērējam ar mitrinošo krēmu un ir ok! :)

Haskim sniegs dikti patiik,ziemeļu suns,kā nekā...tas sarkanais pleķis reāli uztrauc,mosh kādu smēri pasmērēt?tikai kādu!!!

Nu es savējiem neko tādu neesmu manījusi,kaut arī 00 ir :shock:, ja būtu jēls varētu ko pasmērēt piemēram sintomicīna vai streptocīda ziedi,bet ja sarkans,nezināšu ko ieteikt,es jau nu fiksi laistu pie doka,es vispār esmu uz veselības lietām traki uzmanīga :oops:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Help!...dikti vajadzīgs viedoklis par tēmu...-

Postby Noise » 29 Jan 2010, 13:02

eviju?
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Help!...dikti vajadzīgs viedoklis par tēmu...-

Postby Demix » 29 Jan 2010, 13:03

Noise wrote:eviju?

Arī!!!
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Help!...dikti vajadzīgs viedoklis par tēmu...-

Postby maksis » 29 Jan 2010, 13:05

Sorry, bet man nu gan šoreiz liekas diskusija nevietā. Ne tas pleķis redzēts, nekā. Kādi vēl ieteikumi vai viedokļi? :?
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Help!...dikti vajadzīgs viedoklis par tēmu...-

Postby Laura » 29 Jan 2010, 13:08

Vienam no maniem čaļiem arī tāds pleķis reiz bija. Kad sataisījos vest pie daktera (nākamajā dienā), pleķis jau bija gandrīz pazudis. Aiznākamajā vispār vairs nebija. Bet takšveidīgajam, kurš regulāri velk to lietu pa sniegu, OO paliek zilgani violetas pēc garākām pastaigām
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Help!...dikti vajadzīgs viedoklis par tēmu...-

Postby Noise » 29 Jan 2010, 13:11

nu Eskilam (Popsim spalvainas, Kenetam veel nav kaartiigi izaugushas) arii dazhreiz uzmetas pumpa, ja nav nekaads diskomforts, kasiishanaas un paarlieka tehniskaa apkope, un iztaustot viss ir kaartiibaa, nepieveershu tam uzmaniibu. bet tas laikam ir individuaali - saimnieks pats zin, par ko ir veerts satraukties.
ja ir bazhas, labaak aiziet liidz vetam, nekaa paljauties uz citu cilveeku ieteikumiem.
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Help!...dikti vajadzīgs viedoklis par tēmu...-

Postby Minka » 29 Jan 2010, 13:25

nu re,to sarkano pleķi jau nekādi navar jums parādīt,... :roll: domāju,ka diskusija tomēr man deva savu,jo ir tomēr svariigi lasīt citu suņinieku viedokļus,lai labāk varētu saprast,kas un kā!
Paldies,ka izklāstījāt domas,mīļie!
eju pie veta,ta jau maniis,ko šis saka...
Minka/Eski
User avatar
Minka
Puppy
Puppy
 
Posts: 120
Joined: 15 Jan 2010, 12:11
Location: Riga

Re: Help!...dikti vajadzīgs viedoklis par tēmu...-

Postby Minka » 29 Jan 2010, 15:02

Paldies par atsaucību.bijām pie veta,un viņš teica,ka nekas nopietns tas nav-iedeva smēri kuru vajag pasmērēt kadas dienas5-6.teica,ka tas vareetu buut no sērsnas,no asā sniega...tā kā es ar savu kundziņu mēdzu staigāt garus gabalus pa mežiem un pļavām,tad diagnoze ir reaala...
:?
Minka/Eski
User avatar
Minka
Puppy
Puppy
 
Posts: 120
Joined: 15 Jan 2010, 12:11
Location: Riga

Re: Izsitumi uz sēkliniekiem

Postby murkata » 01 Feb 2010, 09:30

nu es arī domāju, ka sniegs vainīgs. manam sunim regulāri 00 raibi. un arī ausis iekšpusē mēdz tādas kļūt. skrienot, ausis atlokās un tieši locījuma vieta pret sāli un krūmiem tiek nedaudz satraumēt. vets arī teica, ka nekā šausmīga nav. es smērēju bepanten. meitenes, kam sīkie krūti zīduši, zina cik tā smēre laba ;P
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: Izsitumi uz sēkliniekiem

Postby Zuks » 01 Feb 2010, 10:16

Bepantens ir labs. Man Evija ļoti patīk - pat pret herpēm labāk par visiem Acikiem palīdz.
Mans jaunatklājums - krievu ražojums GLĀBĒJS, jeb Spasateļ. Zaļi strīpaina tūbiņa. Maksā zem 2 latiem. Uz bišu produktiem. Vienīgi sunim dikti garšo! :roll:
Zuks
Junior
Junior
 
Posts: 619
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:29
Location: Salspils; Salspils novads


Return to Suņu veselība

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests