Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Dog Health

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby madja » 03 Dec 2010, 12:35

es kautkur lasīju,ka jā un spriežot pēc Frīdas, ja vien viņa nav apsaldējusies, tad šķiet,ka tas tā ir, jo tā kā tāds kobelis skraida pa dārzu un grib iet ārā ik pēc 5 min....
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby maksis » 03 Dec 2010, 12:35

Panda Bear wrote:Man arī jautājums par pirmo meklēšanos, vai ir teorētiski iespējams, ka kucei biežāk gribas čurāt?

Jā. Un ne tikai pie pirmās, bet pie jebkuras meklēšanās.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Sisija » 03 Dec 2010, 12:36

madja wrote:man LIEKAS,ka Frīdai vakar sākās meklēšanās.
cik es saprotu, arī sunei kā īstai sievietei pie hormonālajām svārstībām mainās oma - bet vai tā varētu būt,ka no TAM viņa man vispār nevar aizvērties??? respektīvi, vislaik kautko stāsta, pieprasa vēl n reizes vairāk uzmanību kā parasti, jeb tur kāda cita vaina?
pienāk klāt un - uau -au-au-uuuu-iii-iiiii-uauauauaa .
šorīt tas sākās jau pēc 7, parasti viņa man nekad netraucē gulēt, pat brīvdienās, kur nu vēl darbadienā nākt sēdēt pie gultas papļāpāt???

Par to uzmanības papildus pieprasīšanu nepateikšu, līdz šim manām 3 iepriekšējām kucēm nekādas uzvedības izmaiņas nebiju pamanījusi, bet ar Laxmi ir citādi. Vienu brīdi piefiksēju, ka sāka palikt tāda neklausīga (nu tas vēl būtu saprotams), bet arī kļuva bailīga, sāka baidīties pat no kaimiņiem pie kuriem bija gatava iet ciemos, tiklīdz kāds pavēra dzīvokļa durvis un arī no "mīļotā" sētnieka ar kuru sveicinājās katru rītu. Pēteris laukumā izteica varbūtību, ka, iespējam, drīz meklēsies. Tā arī bija. Meklēšanās cauri, visi atkal draugi. Ej nu saproti to suņa prātiņu :nadzinji: .
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby maksis » 03 Dec 2010, 12:38

madja wrote:cik es saprotu, arī sunei kā īstai sievietei pie hormonālajām svārstībām mainās oma - bet vai tā varētu būt,ka no TAM viņa man vispār nevar aizvērties??? respektīvi, vislaik kautko stāsta, pieprasa vēl n reizes vairāk uzmanību kā parasti, jeb tur kāda cita vaina?
pienāk klāt un - uau -au-au-uuuu-iii-iiiii-uauauauaa .

Var tā būt. Mana Frīda pirmajā reizē vispār uzvedās kā būtu smagi slima, pūta un elsa, un nezināja, kur sevi likt. Nāca, skatījās acīs. Tavējā vnk pieliek vokalizētu jautājumu klāt: "Kas ar mani notiek???" :hih:
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby brex » 03 Dec 2010, 12:51

maksis wrote:
Panda Bear wrote:Man arī jautājums par pirmo meklēšanos, vai ir teorētiski iespējams, ka kucei biežāk gribas čurāt?

Jā. Un ne tikai pie pirmās, bet pie jebkuras meklēšanās.


vot mana kuce ta darija - tik man liekas, ka ta ir riciba - lai max daudz kobeliem paraditu, ka vina te ira!! Jo vina pat gaja pa ielu, un ja kadu suni, redzeja, uzreizi vajadzeja pacurat, lai tacu sis izlasa un saprot, ka te interesanta meitene staiga! a ta normali - pastaigas laika paris reizes normali pacuraja un viss ( ne ta ka ar kobeli - katrs zales stiebrs jaaplej) :)

uz uzvediba ka tada seviski nemainijas meklesanas laika, tik - ja, pec tam bija viltus grutnieciba, nu - tad bija sviesc, un tad vel pie mums kuces veti nesterilizeja. un izdalijumi un cilpa ari manijas atkariba no vecuma - jauniba vareja uzraizi vareja pamanit, ka sakas, a uz vecumu - vairs ne
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Rotija » 03 Dec 2010, 12:58

PB, kucei nevis biežāk gribas čurāt,bet kuces meklēšanās laikā sāk iezīmēt teritoriju. Lai citi kobeļi jūt. Šis paradums dažkārt nebeidzas arī pēc meklēšanās.
Un,jap,kuce meklēšanās laikā var palikt bailīgāka un raksturs mainīties. Pret savējiem kļūst vēl mīļāka,runājās,prasa uzmanību utt.
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby madja » 03 Dec 2010, 13:58

njā... nav skaidrs,kurai no mums šobrīd par to visu lielāks stress, man vai Frīdai, jo laikam jau nevienai nav īsti skaidrs,kas notiek, tik tas,ka es spēju verbāli noformulēt,ka tā laikam ir meklēšanās.
katrā gadījumā, vēl pirms pāris dienām satiktie suņupuikas interesi neizrādija.
jācer,ka svētdien MGD semināru neizjauksim ar savām izpriecām.. :pilnmeness:
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Panda Bear » 03 Dec 2010, 14:21

ROTIJA wrote:PB, kucei nevis biežāk gribas čurāt,bet kuces meklēšanās laikā sāk iezīmēt teritoriju. Lai citi kobeļi jūt. Šis paradums dažkārt nebeidzas arī pēc meklēšanās.
Un,jap,kuce meklēšanās laikā var palikt bailīgāka un raksturs mainīties. Pret savējiem kļūst vēl mīļāka,runājās,prasa uzmanību utt.

Vienīgi kuce vēl nav sākusi meklēties, viņai tagad bik virs 6 mēn. Čurāšana notiek bieži, arī nesankcionētās vietās, piem., uz paklāja, gultā (saimnieces pusē :hih: , nevis saimnieka), viņai ir pamperītis nolikts tādiem ārkārtas gadījumiem un agrāk viņa vienmēr gāja tikai uz pamperīša, bet, pēdējo divu nedēļu laikā sākusi šitā izdarīties. Vai tas ir vnk kucisms vai apsaldēšanās, vai tuvojas meklēšanās. Analīzes uztaisīsim.
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby agrita » 03 Dec 2010, 17:20

Biežā čurāšana- iezīmēšana ir normāla parādība. Man Šērai pēc mēneša jāmeklējas, nu un jau tagad iezīmēta tiek teritorija un ostīšanā ir lielāka. Meklēšanās laikā raksturs mainās.... reizēm pat paliek neciešamas, bet labi, ka tas ir tikai pāris dienas, vismaz mums
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Ziedinsh » 18 Dec 2010, 22:11

Lai neveidotu jaunu tēmu, uzdošu te savu, iespējams, glupo jautājumu - vai tas ir normāli, ka manai sterealizētajai kucei kobeļi kā stulbi skrien pakaļ, lec virsū? Sajūta tāda, ka eju pastaigā ar kuci, kas meklējās un tiešām jau maz vai garu bomi tagad jāņem līdzi, lai atkautos no kobeļiem.
Ziedinsh
Baby
Baby
 
Posts: 22
Images: 1
Joined: 12 Apr 2010, 11:25

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby FANE » 18 Dec 2010, 23:53

Ziedinsh wrote:Lai neveidotu jaunu tēmu, uzdošu te savu, iespējams, glupo jautājumu - vai tas ir normāli, ka manai sterealizētajai kucei kobeļi kā stulbi skrien pakaļ, lec virsū? Sajūta tāda, ka eju pastaigā ar kuci, kas meklējās un tiešām jau maz vai garu bomi tagad jāņem līdzi, lai atkautos no kobeļiem.


Tas varētu liecināt par to, ka vetārsts atstājis neizoperētu olnīcu.
User avatar
FANE
Junior
Junior
 
Posts: 823
Joined: 14 Jan 2010, 11:26
Location: Jūrmala

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Laura » 27 Dec 2010, 12:25

Mums arī kļuvis aktuāli... Par biežo čurāšanu skaidrs. Par garastāvokļa maiņām (PMS :) ) arī skaidrs. Tikai pašlaik nevaru izdomāt turpmāko nedēļu mājas loģistiku. Ir 3 istabas un 1 būris. Kādam ir idejas, kā labāk izolēt 2 suņapuikas no 1 meitenes?
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Rotija » 27 Dec 2010, 12:30

Džekus vienā istabā, meiču otrā. Durvis aizslēgt,ja ir iespējams.
Jāskatās,vai tik kobeļi nesāk skaidrot attiecības,kamēr kuce meklējās.
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Laura » 27 Dec 2010, 12:38

Aizslēgt varu tikai 1 istabu. Pagaidām jau vēl īsti nemeklējas, tikai čurā uz visiem stūriem un uzvedas tā stipri dīvaini (OK, to, ka viņa ir jocīga, es sen sapratu). Gariks neizrāda nekādu interesi, Broča ik pa laikam paošņā un arī pagaidām nekādu interesi neizrāda. Tā kā Gariks mums ir "niknākais" mačo, domāju, ka uz īsto brīdi viņu došu prom kādam citam.
Vēl jau problēma ir kaimiņu vaukšķis. Tas gan piemērotāk būtu kādā citā tēmā, bet es viņu jau apmēram nedēļu gatavojos uzcept un apēst... :pilnmeness:
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Korfa » 27 Dec 2010, 16:30

:pastaiga:
Korfa
Junior
Junior
 
Posts: 711
Images: 23
Joined: 13 Jan 2010, 13:58

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby madja » 03 Jan 2011, 10:04

HELP!!!

esmu pilnīgākajā nesaprašanā - Frīdai meklēšanās sākās 3.decembrī (parādījās izdalījumi), pēc kādas nedēļas garāmejot bijām pie vetārsta, kas apstiprināja,ka tā ir meklēšanās. pēc Ziemassvētkiem (kas būtu tākā 3 nedēļas ) viņa pat sāka parādīt zināmas saprāta iezīmes - atkal atsaukties normāli un beidza čīkstēt, bijām pat uz treniņu un suņi nekādu interesi neizrādija, pastaigās gājām bez pavadas, BET - sestdien , kas sanāk gandrīz mēnesi kopš pirmās meklēšanās dienas, parādījās piloši izdalījumi - līdz tam bija tikai ne paŗāk tīrs dupsis un palielināta cilpa, bet tagad tā,ka pil - gan uz grīdas, gan dīvānā atradu,bijām taisni ciemos un nošmulējām tepiķi - kas notiek ar manu suni?? pie mūsu veta varu aiziet ātrākais trešdien vakarā - varbūt kādam ir nācies ar ko tādu saskarties, ka meklēšanās ilgst TIK ilgi (jeb sākas no jauna?)
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Sisija » 03 Jan 2011, 10:40

Manām kucēm nekad tā nav bijis. Sākties meklēšanās no jauna nevar, bet turpināties arī tik ilgi tā kā nevarētu. Mums ir gadījies, ka bijis iekaisums, bet tad tie izdalījumi parasti ir savādāki. Bet, kā saprotu, tā Frīdai ir pirmā meklēšanās, var būt ka ir kaut kādas novirzes no normāla procesa. Domāju, ka būs prātīgāk, ja vismaz piezvanīsi ārstam, lai saprastu vai ir vērts uztraukties.
Mums gan ir citas dīvainības, Laxmi meklējas ik pēc 4 mēnešiem un meklēšanās ilgst tikai 2 nedēļas.
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Zuzanna » 04 Jan 2011, 08:45

madja, pie pirmās meklēšanās tā var būt, ka no sākuma ir neīstā meklēšanās. Tā ir īsāka, izdalījumi nav tik daudz, vai tikai smērējas, bet pēc kāda laiciņa sākās īstā meklēšanās ar visiem pilieniem un citām pazīmēm.
Protams, sirdsmieram ir labāk pakonsultēties pie veta :)
http://www.tibetasmastifs.com Tibetas mastifu audzētava SHARNIMA
http://www.tibetasmastifilatvija.jimdo.com TM Latvijā
User avatar
Zuzanna
Junior
Junior
 
Posts: 981
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:52
Location: Jūrmala

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Panda Bear » 04 Jan 2011, 10:19

madja wrote:HELP!!!

esmu pilnīgākajā nesaprašanā - Frīdai meklēšanās sākās 3.decembrī (parādījās izdalījumi), pēc kādas nedēļas garāmejot bijām pie vetārsta, kas apstiprināja,ka tā ir meklēšanās. pēc Ziemassvētkiem (kas būtu tākā 3 nedēļas ) viņa pat sāka parādīt zināmas saprāta iezīmes - atkal atsaukties normāli un beidza čīkstēt, bijām pat uz treniņu un suņi nekādu interesi neizrādija, pastaigās gājām bez pavadas, BET - sestdien , kas sanāk gandrīz mēnesi kopš pirmās meklēšanās dienas, parādījās piloši izdalījumi - līdz tam bija tikai ne paŗāk tīrs dupsis un palielināta cilpa, bet tagad tā,ka pil - gan uz grīdas, gan dīvānā atradu,bijām taisni ciemos un nošmulējām tepiķi - kas notiek ar manu suni?? pie mūsu veta varu aiziet ātrākais trešdien vakarā - varbūt kādam ir nācies ar ko tādu saskarties, ka meklēšanās ilgst TIK ilgi (jeb sākas no jauna?)


Mana Tiga meklējās 2 vai 3 reizes pēc kārtas. Aizej pie veta un paprasi, lai uztriepi paņem. Mums toreiz bija visādi iekaisumi, veica sterilizāciju.
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby madja » 05 Jan 2011, 08:30

Šodien iesim pie veta, jo pilēšana tikai pastiprinās un paliek sarkanāka + šorīt suns 3x izvēmās - vai varēu būt,ka viņai pašai paliek nelabi no tā,ko ir otrā galā salaizījusies? jo tas izskatījās pēč kuņģa sulas kopā ar tām pašām gļotām un asinīm :ludzu: ... a vets šodien tikai no 14... :nagi:


BIJĀM pie veta- tagad esot riktīgā meklēšanās :ieraujpoda: tātad vēl trīs nedēļas. bet citādi viss ok, vemšana tiešām no tā,ka pati salaizījusies. ehhh.... un es noptiecājos,ka man ir normāls suns atpakaļ, a izrādās, viss vēl tikai priekšā...
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

PreviousNext

Return to Suņu veselība

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests

cron