Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Dog Health

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby OrlandoSeaHorse » 22 Apr 2010, 12:04

Kaimiņš savai labradormeičai tādas vilka, kad šī uz terases dzīvojās. Māja, pie tās terase, apkārt dārziņš, sēta ar mūsu dārziņu kopīga. Vispār sētā tāda pazema, ja puišiem būtu aizdomas, ka tur kaut kas tāds ir, varētu arī pārlēkt.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Rotija » 22 Apr 2010, 12:07

Par tiem aerosoliem - varētu piekrist FANEs rakstītajam. Kaut mans kobelis galīgi nav no tiem vienmēr ozabočennijs,bet,kad mūsu kuce meklējās un 1x tika sapūsta ar aerosolu,viņš par viņu interesējās divtik. Ar domu,ja jau sapūta,tad noteikti tur kaut kam ir jābūt. :medos:
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby nikii » 09 May 2010, 17:23

Kucei meklēšanās ilgst līdz 21 dienai. Vai tas nozīmē līdz 21 dienai viņai ir iespēja tik pie kucēniem? Pašlaik majās ir kuce, kas nu jau nedēļu meklējas un kobelis bez pieredzes. Visu laiku kuce bija atturīga un kobelis ar kaut kā turējās, bet šodien kuce faktiski pati mēģina stutēties apakšā. Cik ilgi vel viņa ir jāsargā kā svētā Marija?
nikii
Baby
Baby
 
Posts: 9
Joined: 13 Jan 2010, 14:50

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby OrlandoSeaHorse » 09 May 2010, 18:44

Hi, hi, sv. Mariju kā reiz slikti sargāja....
Parasti tās īstās dienas ir apmēram pa vidu, biežāk saka, ka ap 14., bet tas nav akmenī kalts, var būt ātrāk un vēlāk. Ja šie izrāda interesi, tad gan jau zin par ko.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby BaibaB » 09 May 2010, 19:30

manai vecākajai pašlaik sākas īstās dienas. tāda mīlīga, rotaļīga, mūsmāju einuham griež dupsi un vispār notiek tādi skati, ka mazgadīgā meiča sēž un blisina acis :kanepe: es jau suņiem saku, ka mazajai Tarai nav vēl 16 un lai nerāda bērnam mulsinošus skatus. :kanepe:
ja nopietni, tad, nikii, jūsmājās ir ļoti lielas iespējas tikt pie kucēniem. spriežot pēc Tava teksta, neplānots metiens, ka skan. :asaras:
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Kriste » 09 May 2010, 20:19

Meklēšanās periodu iedala trīs daļās: pirmsmeklēšanās (var ilgt 2-9 dienas, kucei piepamst cilpa, sarkani izdalījumi, bet parasti šajā laikā kuce kobeļus klāt nelaiž), īstā meklēšanas (2-9 dienas, samazinās (pazūd) sarkanie izdalījumi, samazinās cilpas izmēri)) un pēcmeklēšanās (dažas dienas).
Mums parasti ir tā, ka pirmo nedēļu (līdz 10. dienai) īpaši neuztraucos par kuci, viņai kobeļi neinteresē, bet es arī tos klāt tāpat nelaižu, jo citi kobeļi var jukt prātā, kaut kuce viņus nepielaiž. Laukos viņa brīvi tusē ar vecāku kobeli. Viņam ir tāda lielāka interese, seko visur līdzi, bet ar to viss arī beizas.
Pēc 10. dienas sāku kārtīgāk sargāt. īstās dienas sākas pēc 12. dienas. Tad arī kuce sāk interesēties par kobeļiem, spēlēties, griez dupsi u.tml. Pastiprināti viņu skatos nākamās kādas 10 dienas.
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby nikii » 10 May 2010, 13:53

Paldies meitenes par atbildēm. Kuci no būra laižu āra tikai tad, kad pati varu veltīt 100 % uzmanības. Ja kuce ilgi būrī un man vēl daudz darāmā, tad kobeli lieku pagulēt. Šāda ritmā mums jāiztur līdz 7dienai, tad saimniece savāks uz mājām. Kobelis pa laimi ir dumjš, nezin ko ar to gribošo darīt. Apkampt no aizmugures vismaz nav mēģinājis.
nikii
Baby
Baby
 
Posts: 9
Joined: 13 Jan 2010, 14:50

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby OrlandoSeaHorse » 10 May 2010, 17:36

Kad jau mēģinās, tad var arī būt par vēlu.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby nikii » 10 May 2010, 17:44

Tam takš zināms laiks ir vajadzīgs. Īpaši ja kuce ir jūtami mazāka par puiku un abi bez jebkādas iepriekšējas pieredzes.:pagalvu:
nikii
Baby
Baby
 
Posts: 9
Joined: 13 Jan 2010, 14:50

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby agrita » 12 Jul 2010, 17:42

Klau kā ir ar ikgadējās potes veikšanu meklēšanās laikā? esmu dzirdējusi, ka nedrīkstot potēt?kā īsti ir? mums kā reiz pote iekrīt meklēšānās otrajā nedeļā!
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Maija_Dakota » 12 Jul 2010, 18:45

labi tas nav, bet ļoti slikti arī tas nav.
ja tev nav plānā kādi izbraukumi ārpus lv, izstādes utt., es potētu pēc meklēšanās beigām, aizsardzība pret slimībām nebeidzas kā pasē rakstīts.
Image Image Image
User avatar
Maija_Dakota
Junior
Junior
 
Posts: 913
Joined: 13 Jan 2010, 16:41
Location: Rīga, Iļģuciems, +371 22086944

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby agrita » 12 Jul 2010, 20:33

Nu Šērai izstādes nekad nav plānā :hih: Paldies Maija, tā arī darīšu, potēšu pēc meklēšanās!
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Kriste » 30 Nov 2010, 14:02

Jaunākajai kucei, kura vēl nav meklējusies, šodien pamanīju nelielus brūnganus izdalījumus. Pirms tam uz mēbelēm manīju pāris pavisam maziņus asins pleķīšus. Bet nekādu pazīmju kucei nebija, tā arī nesapratu, kas tie par traipiem. Tā kā šodien pamanīju tos izdalījumus, laikam tomēr meklējās, kaut cilpa nemaz nav piepampusi, nekādu citu pazīmju nav. Zinu, ka pirmo tečku var pat i nemanīt.
Bet pēdējās dienās esam bijuši skraidīt ar dažādiem kobeļiem. Arī tie nav izrādījuši nekādu interesi. Kaut viens no viņiem jūk prātā, kad vecākajai kucei līdz tečkai vēl ir pāris nedēļas. Vai arī kobeļi tiek mānīti, kā saimniece? Tā var būt, ka arī tie nemana?
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Laura » 30 Nov 2010, 14:07

Kriste, es varu Garikam pajautāt... Varbūt viņam būs viedoklis šajā jautājumā. :parojas:
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Alias » 30 Nov 2010, 14:55

Laura wrote:Kriste, es varu Garikam pajautāt... Varbūt viņam būs viedoklis šajā jautājumā. :parojas:

Pārbaudīta metode - strādā labi! :hih:
Mums ir kucēni!

Akita audzētava AmberYule (FCI)
http://www.akita-inu.lv
Alias
Puppy
Puppy
 
Posts: 483
Joined: 22 Jul 2010, 11:55

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Kriste » 30 Nov 2010, 15:40

Alias wrote:
Laura wrote:Kriste, es varu Garikam pajautāt... Varbūt viņam būs viedoklis šajā jautājumā. :parojas:

Pārbaudīta metode - strādā labi! :hih:

Nē, Garika viedoklis mani interesē vismazāk - jo viņa viedoklis man ir zināms, un tas noteikti nemainās, atkarībā no manas kuces cikla fāzes... :hih:
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Demix » 30 Nov 2010, 17:05

Kriste
Mums pirmā meklēšanās(vismaz manām četrām kucēm)pagāja bez puišu intereses,tā var parādīties tuvāk aktīvajai fāzei,mums ap 10o dienu un tad + vēl kādas 10,arī cilpa piebriest ap to pašu laiku!
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Zuzanna » 01 Dec 2010, 10:02

Var būt ka nemana. Jo katrai kucei ir individuāla smarža.
Kad nesen kā meklējās vecākā kuce, mans juniorkobelis juka prātā. Atteicās no ēdiena, kuci nemitīgi sargāja, pirmās 10 dienas (un pat kādu nedēļu pirms sākuma) tikai pastiprināti interesējās, bet pēc tam vairs nebija valdāms, dabūju kuci aizvest pie saviem vecākiem, lai nabagam tas laiks nav tik sāpīgs.
Šobrīd meklējas jaunākā kuce, nu jau būs 10-tā diena, bet puiks tik paostās un viss, neizrāda absolūti nekādu interesi, apetīte kā zvēram, spēj tik šo piebarot.
Kobelim instinkti ir ļoti spēcīgi izteikti, uz citu kuču īpašajām dienām reaģē ļoti vētraini, tāpēc secinu, ka manai jaunākaji tā smarža nav tik izteikta. Nu vismaz sākuma periodā nav, pēc tam jau manīs :nadzinji:
http://www.tibetasmastifs.com Tibetas mastifu audzētava SHARNIMA
http://www.tibetasmastifilatvija.jimdo.com TM Latvijā
User avatar
Zuzanna
Junior
Junior
 
Posts: 981
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:52
Location: Jūrmala

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby madja » 03 Dec 2010, 12:25

man LIEKAS,ka Frīdai vakar sākās meklēšanās.
cik es saprotu, arī sunei kā īstai sievietei pie hormonālajām svārstībām mainās oma - bet vai tā varētu būt,ka no TAM viņa man vispār nevar aizvērties??? respektīvi, vislaik kautko stāsta, pieprasa vēl n reizes vairāk uzmanību kā parasti, jeb tur kāda cita vaina?
pienāk klāt un - uau -au-au-uuuu-iii-iiiii-uauauauaa .
šorīt tas sākās jau pēc 7, parasti viņa man nekad netraucē gulēt, pat brīvdienās, kur nu vēl darbadienā nākt sēdēt pie gultas papļāpāt???
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Panda Bear » 03 Dec 2010, 12:33

Man arī jautājums par pirmo meklēšanos, vai ir teorētiski iespējams, ka kucei biežāk gribas čurāt?
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

PreviousNext

Return to Suņu veselība

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests