Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Dog Health

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Juljet » 11 May 2011, 21:07

Sveiki!
Man ir 8 mēn. veca Ka de bo kucīte un pirms 2 nedēļām viņa sāka meklēties. Izdalījumu patreiz vēl ir ļoti daudz, bet jautājums vairāk par smaku. Visa māja no viņas burtiski smird jau pusotru nedēļu stabili. Pat visu izmazgājot un izvēdinot tā smaka vienalga degunā cērtas. Vecākiem ir labradora kucīte un tā var mierīgi gulēt blakus gutai un tik mazliet jutīs, bet kolīdz manējā apgulās maziet tuvāk tā bez maz vai uz tualeti gribās skriet. Pat liekas ka kāpņutelpā jau jūt visu šito padarīšanu. Varbūt kāds var pateikt kā kliedēt to smaku vai pusīdz samazināt? Labi ka ārā silts tad logs stāv vaļā 24/7 bet šā vai tā nelīdz. Gaidīšu jebkuru ieteikumu. Un jau iepriekš paldies! :)
Juljet
Baby
Baby
 
Posts: 3
Joined: 11 Nov 2010, 15:25

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Laura » 11 May 2011, 21:45

Mana kuce ir daudz, daudz mazāka par KaDeBo, bet arī nejauki smirdēja meklēšanās laikā. Mēs māju kopām ar etiķūdeni, bet Rēzijai uz nakti vilkām pamperu. Parasto, bērniem domāto, tik caurumu astes vietā izgriezām. (Varu ieteikt - Huggies ir gandrīz bezismēra).
It kā esmu dzirdējusi (nepretendēju uz veterināri pareizu viedokli), ka tik izteikta smaka ir tikai pirmās meklēšanās laikā, jo šis ir laiks, kad stabilizējas hormonālā sistēma.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Maija_Dakota » 11 May 2011, 21:57

protams tas var būt individuāli - bet es padomātu par iekaisuma procesu dzimumorgānos.
Image Image Image
User avatar
Maija_Dakota
Junior
Junior
 
Posts: 913
Joined: 13 Jan 2010, 16:41
Location: Rīga, Iļģuciems, +371 22086944

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby brex » 11 May 2011, 22:12

nu, nezinu- man deguns jutigs, bet nekad nejutu smaku no savas kuces kadas meklesanas laika!! var jau but, ka tas ir individuali
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Juljet » 11 May 2011, 22:52

Paldies par atbildēm! Tā smaka tiešām ir kaitinoša, tāda saldena un uzreiz var just ka sune pienāk klāt, ja pa gabalinu tad nu tā var mēģināt paciest. Ienakt mājās uzreiz iesitās nāsīs. Itkā velkam biksītes suņu lai pa māju nepilinās jo pati nevēlas savākt aiz sevīm uz nakti ar atstājam un cenšamies katru dienu izmazgāt kamēr šī pa āru dzīvojas. Bet būs varbūt jāpamēģina pamperi, tieši mazais brāļuks jāpieskata rīt, būs jāaizņemās kāds :hih: Varbūt tad būs mazliet mazāka tā smaka, jo tās biksītes tomēr mazliet samirkst. Būs arī varbūt jāaizstaigā līdz vetārstam ko viņš saka. Bet savādāk liekas ka viss tāpat kā labradoram notiekas izņemot ka smaka lielāka. :)
Juljet
Baby
Baby
 
Posts: 3
Joined: 11 Nov 2010, 15:25

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby OrlandoSeaHorse » 12 May 2011, 02:14

Saldena smaka? Man skiet, ka saldena ir strutam, ka tiesam nav kads iekaisums, labak parbaudit, neka nozelot.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Ligita555 » 12 May 2011, 11:12

OrlandoSeaHorse wrote:Saldena smaka? Man skiet, ka saldena ir strutam, ka tiesam nav kads iekaisums, labak parbaudit, neka nozelot.

Piekrītu OrlandoSeaHorse ! Es uzskatu ,ka cilvēka degunam vispār to meklēšanās smaku nevajadzetu sajust ,manējām nekad nekādas smakas nav bijušas ,agrāk kad mums bija dobis ,meklēšanās laikā bija smaka ,dakters konstatēja iekaisumu ...Vienkārši var vetam pazvanīt un pajautāt vai tas ir normāli :neparliecinats:
User avatar
Ligita555
Junior
Junior
 
Posts: 719
Joined: 14 Jan 2010, 21:53
Location: Zolitūde

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Ligita555 » 12 May 2011, 12:04

Ligita555 wrote:
OrlandoSeaHorse wrote:Saldena smaka? Man skiet, ka saldena ir strutam, ka tiesam nav kads iekaisums, labak parbaudit, neka nozelot.

Piekrītu OrlandoSeaHorse ! Es uzskatu ,ka cilvēka degunam vispār to meklēšanās smaku nevajadzetu sajust ,manējām nekad nekādas smakas nav bijušas ,agrāk kad mums bija dobis ,meklēšanās laikā bija smaka ,dakters konstatēja iekaisumu ...Vienkārši var vetam pazvanīt un pajautāt vai tas ir normāli :neparliecinats:

Šo jautājumu vajag uzdot "Veterinārā sadaļa ",tur vetārssts atbildēs :jaa:
User avatar
Ligita555
Junior
Junior
 
Posts: 719
Joined: 14 Jan 2010, 21:53
Location: Zolitūde

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby OrlandoSeaHorse » 12 May 2011, 12:31

Labāk jau pa tiešo klīnikā, i atbilde ātrāk, i par konkrēto suni. Un labāk garumā nevilkt. Ja tur nekā nav, tad tfu, tfu, tfu, proneslo, bet ja ir, tad tās lietas attīstās strauji.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Linda B. » 12 May 2011, 16:03

Nezinu,mums majas abas sunes meklesanas laika oz ta viegli pec zivim,ne ta uzkritosi,bet ja suns ielien klepi saost var
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Laura » 12 May 2011, 18:44

Es šodien par šo te padomāju un sapratu. Citiem šķiet, ka "kobeļi" smird. Tā kā man vienmēr ir bijuši vīriešu dzimuma suņi, tad man smirdīga likās tieši šī kuces meklēšanās smaka. Iespējams, smirdīgāka tāpēc, ka esam pastāvīgi ciešā kontaktā - kuce atrodas vidēji tajos pašos četros kvadrātmetros, kur es.
Un vēl kas - asinīm, jo īpaši šāda rakstura izdalījumu asinīm, ir smaka. Pašām sava. Tāda, kas nepieradušām personām var likt nopietni saraukt degunteļus... Vot tā. Atradu savu sāpi.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby agich » 12 May 2011, 19:44

Nu nezinu, man ar pirms tam mājās visu laiku bija tikai suņpikas, bet es nevaru teikt, ka Hēras meklēšanās laikā būtu bijusi kaut kāda dīvaina, traucējoša smaka, vismaz es neko nejutu, lai arī viņa man guļ blakus.
He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart.
User avatar
agich
Puppy
Puppy
 
Posts: 492
Images: 11
Joined: 13 Jan 2010, 13:47
Location: Bolderāja

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Gabe » 12 May 2011, 19:58

varbūt, ka man īpaša kuce, bet es arī ne reizes neesmu jutusi dīvainu smaku viņas meklēšanās laikā. ne pirmajā, ne otrajā. es tavā vietā aizvestu pie VETa, ja jau tā smaka tiešām ir tik spēcīga un traucējoša kā tu raksti!
User avatar
Gabe
Puppy
Puppy
 
Posts: 138
Joined: 13 Jan 2010, 22:04

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Sisija » 12 May 2011, 20:30

Man jau ceturtā kuce, bet nekad nekādu smaku arī neesmu jutusi :neparliecinats:
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Greylove » 12 May 2011, 21:19

Man līdz šim ar nekāda smaka "nāsīs nedūrās" un nebija. Līdz izlasīju šo tēmu šodien. :aknee: Tagad jūtu, un man traucē. (Kā reiz kuce mājās tek.)
Image
http://www.beckettelf.com
Njuse un apvienotā melnā-šokolādes komanda
User avatar
Greylove
Junior
Junior
 
Posts: 624
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Riga, Čiekurkalns

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Pur Pur » 12 May 2011, 21:28

Juljet wrote:Sveiki!
Man ir 8 mēn. veca Ka de bo kucīte un pirms 2 nedēļām viņa sāka meklēties. Izdalījumu patreiz vēl ir ļoti daudz, bet jautājums vairāk par smaku. Visa māja no viņas burtiski smird jau pusotru nedēļu stabili. Pat visu izmazgājot un izvēdinot tā smaka vienalga degunā cērtas. Vecākiem ir labradora kucīte un tā var mierīgi gulēt blakus gutai un tik mazliet jutīs, bet kolīdz manējā apgulās maziet tuvāk tā bez maz vai uz tualeti gribās skriet. Pat liekas ka kāpņutelpā jau jūt visu šito padarīšanu. Varbūt kāds var pateikt kā kliedēt to smaku vai pusīdz samazināt? Labi ka ārā silts tad logs stāv vaļā 24/7 bet šā vai tā nelīdz. Gaidīšu jebkuru ieteikumu. Un jau iepriekš paldies! :)


Man mājās ir četri ca de bou un ticiet man dažreiz arī kucītes mēdz ar visu ādu šajos precību laikos iesmaržināties. Ne katrā meklēšanās reizē, bet šat tad gadās. Es to nepārdzīvoju, jo zinu ka to izmazgāt nevar un pāries kad beigs meklēties!

šķirnei nav nozīmes, jo tā var gadīties jebkuras šķirnes pārstāvei. Toties suņu puikām viņas ar šādām unikālām smaržām kucīte šķiet pievilcīga :sirsninas2: Tikai mums cilvēkiem ''smird''.
User avatar
Pur Pur
Puppy
Puppy
 
Posts: 377
Images: 25
Joined: 19 Jan 2010, 20:47

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Juljet » 14 May 2011, 13:59

Tagad jau mazāk sākusi pilināties un tākā sunce tagad tikusi uz māju dzīvoties tad vairs tas tā netraucē, dzīvojas laukā ar vēl vienu suneni un jūtas dikti laimīga ka var pa pagalmu skraidīt. Pie daktera gan nesnāca vēl aizbraukt uz konsultāciju, jo dikti daudz darba bija un pati mājās gandrīz nebiju un pa sunci parūpējās citi. man vispār tāds dikti jūtīgs deguns pret visādām smakām, nepavelti mājās visu laiku logs stāv vaļā lai visu laiku svaigs gaiss majā. :)
Būs jāmēģina tomēr tagad pa brīvdienām aizskriet līdz dakterim drošības pēc :)
Cik tekošas sunes man blakus ir bijušas blakus tik visas esmu viņas jutušas bet ne tik izteikti
Juljet
Baby
Baby
 
Posts: 3
Joined: 11 Nov 2010, 15:25

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Demix » 19 May 2011, 22:43

Juljet wrote:Tagad jau mazāk sākusi pilināties un tākā sunce tagad tikusi uz māju dzīvoties tad vairs tas tā netraucē, dzīvojas laukā ar vēl vienu suneni un jūtas dikti laimīga ka var pa pagalmu skraidīt. Pie daktera gan nesnāca vēl aizbraukt uz konsultāciju, jo dikti daudz darba bija un pati mājās gandrīz nebiju un pa sunci parūpējās citi. man vispār tāds dikti jūtīgs deguns pret visādām smakām, nepavelti mājās visu laiku logs stāv vaļā lai visu laiku svaigs gaiss majā. :)
Būs jāmēģina tomēr tagad pa brīvdienām aizskriet līdz dakterim drošības pēc :)
Cik tekošas sunes man blakus ir bijušas blakus tik visas esmu viņas jutušas bet ne tik izteikti

Aizejiet gan pie veta, nepatīk man tas vārds "saldena" smaka,man visu mūžu bijušas kuces no 8 gadu vecuma,nekad nekāda smaka degunā nedūrās,līdz reiz sastapos tieši ar šo nepatīkami "saldeno"( tas bija gan pasen,kucīte bija bezšķirnes un vairs nebija jauna)...Noteikti aizejiet pie veta,mēs nokavējām...
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Elbe » 20 May 2011, 09:08

Mans kučuks ož pirmo nedēļu, pēc tam mans deguns vairs neko nesaož, toties suņupuikas!!!! Oho-ho! Bet tā smaka ir izteikta asiņu smaka. Cik atceros no jaunības dienām - ikurāt tā kā vajag.
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby madzhy » 02 Dec 2011, 12:19

Pāris dienas atpakaļ paņēmu pie sevis pieskatīt draugu kucīti - ar informāciju, ka meklēšanās laikam viņai nevajadzētu būt ātrāk par decembra vidu. (Kuci paredzēts atdot rītvakar).
Taču jau vakar radās aizdomas par meklēšanās sākumu (divas asinspiles), kas šodien apstiprinājās - ar daudzām asinspilēm. :velnins:
Manam kobelim pagaidām ir 0 reakcija. Tagad ceru, ka līdz rītvakaram izvilksim ar 0 reakciju :neparliecinats: ? Saprotu, ka tas mēdz būt individuāli, bet biju dzirdējusi, ka kobelis var sākt izrādīt interesi jau pirms meklēšanās sākuma? :neparliecinats:

Ja jau tagad neizrāda nekādas emocijas, interesanti - pēc cik ilga laika tad sāktu?
I named my dog Stay so I can say, "Come here, Stay. Come here, Stay." (Steven Wright)
User avatar
madzhy
Junior
Junior
 
Posts: 605
Images: 20
Joined: 13 Jan 2010, 12:51
Location: LV

PreviousNext

Return to Suņu veselība

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests

cron