alerģija bīglam

Dog Health

Re: alerģija bīglam

Postby OrlandoSeaHorse » 17 Oct 2011, 14:18

A.Dz.K wrote: nevis parasto porciju ar cepumiņiem.. :)
Starp citu cepumiņi zooveikalos reizēm mēdz būt tādi.... :sajucis: Manējiem nealerġiskas šķirnes absolūti nealerģiskajiem eksemplāriem pat pumpas uzmetās.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: alerģija bīglam

Postby vipdu » 18 Oct 2011, 07:39

A.Dz.K wrote:ar tavegilu ārstē alerģijas sekas - radušos izsitumus, lai tie pāriet, bet protams, ka tam nav ietekmes uz izsitumu rašanās cēloni - tādā izpratnē protams, ka neārstē:) cik zinu, nav tāda brīnumlīdzekļa, no kura cilvēkam vai dzīvniekam pārietu alerģija, piemēram, pret ziedputekšņiem u.tml. - zāles tikai samazina alerģiskās reakcijas izpausmes- nieze, izsitumi, asarojošas acis, lai tās ir mazāk traucējošas.


Līdzeklis ir, bet ārstēšana ļoti ilga un sunim droši vien grūti atrast, kas tādu pielieto. Man pašai bija ļoti liela ziedputekšņu alerģija - sākot ar agri pavasarī ziedošiem bērziem un beidzot ar vēlu rudenī ziedošām nezālēm. Es ārstējos ar homeopātiju, šovasar šķaudīju pāris reizes, bet tādas lietas kā asarojošas acis, niezošas ausis un aizsists deguns vispār nebija un var teikt, ka alerģijas nebija. Bet ārstējos es divus gadus. Es te kaut kur lasīju, ka suņiem arī ir ārsti homeopāti (tikai man pagāja ilgs laiks līdz vispār atrada pareizās zāles, kas palīdz un ārste nebija pārāk optimistiski noskaņota, bet mēģināja un paldies viņai par to)
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: alerģija bīglam

Postby buffy » 30 Oct 2011, 13:07

No savas pieredzes varu teikt, ka tā neziņa no kā īsti ir alerģija ir pati briesmīgākā. Arī izgāju cauri visai epopejai ar barības pielāgošanu, specific , hills barību alerģiskiem suņiem, diēta rīsi+jērs... tas viss prasa baigo laiku un naudu, rezultāti arī nav tūlītēji, turklāt diezgan grūti bija nodrošināt,lai kāds ''labdari's'' neiedod kādu kārumiņu papildus diētai. galarezultātā uztaisīju alergēnu testu, tas noteikti bija lētāk nekā viss iepriekš aprakstītais un izdarītais. Protams alergēnu tests jau arī nav atrisinājums visai problēmai, tas tikai parāda pret ko ir alerģija. Tas viss,kas saistīts ar pārtikas alerģiju ir kontrolējams, alerģija pret inhalējamām vielām - tas paliek saimnieka izvēlē ko darīt, vai nu homeopātija, vai cīņa ar alerģijas sekām ar antihistamīniem, vai hiposensitizācijas kurss. pašreiz manam sunim tiek veikta hiposensitizācija. par rezultātiem vēl pāragri spriest.
buffy
Baby
Baby
 
Posts: 4
Joined: 28 Jun 2011, 11:36

Re: alerģija bīglam

Postby Torijs » 22 Mar 2015, 13:33

Laikam jau īpašas cerības nav, ka buffy te ielūkojas, bet, ja nu tomēr :)
Būtu ļoti interesanti uzzināt, kā Jums un Jūsu sunim veicās ar hiposensitizācijas kursu.


Varbūt kāds cits var padalīties pieredzē?
Pēc dakteres Maskaļonokas (ceru, ka pareizi uzrakstīju) ieteikuma analīzes sūtījām nevis uz ASV, bet tepat uz Vāciju. Tagad ar nepacietību gaidām komplektu, lai uzsāktu kursu. Bet ļoooti gribētos uzzināt arī citu pieredzi.
Image
User avatar
Torijs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1143
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 18:21
Location: Kurzeme

Previous

Return to Suņu veselība

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests