Neēdamas lietas sunim. Sekas

Dog Health

Neēdamas lietas sunim. Sekas

Postby undd » 13 Feb 2010, 16:26

Noteikti daudzi suņinieki saskārušies ar to, ka sunim ir niķis iebāzt mutē un pagaršot to, kas viņa ēdienkārtē nav paredzēts, gan ēdamas, gan neēdamas lietas.

Mums sekojoša problēma - sune kā duma ēd sniegu, pilnām mutēm bezmazvai kā mannāputru. Normāli blakus ejot nē, bet kā tiek vaļā joņot pa kupenām, tā ir amamam. Protams, neļauju, bet tāpat pamanās ieēst. Cik lielas iespējas ir sunim saaukstēties vai varbūt vēl kaut ko saķert?
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Neēdamas lietas sunim. Sekas

Postby agich » 13 Feb 2010, 16:37

Nezinu, Hēra arī visu laiku nenormāli sniegu rij, bet nu man ir nereāli to izkontrolēt, jo pa dienu suņi ļoti daudz skraida pa pagalmu, nevaru jau visu dienu līdzi izstaigāt un uzmanīt, lai sniegu nerij. TTT pagaidām viss ok. :roll:
He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart.
User avatar
agich
Puppy
Puppy
 
Posts: 492
Images: 11
Joined: 13 Jan 2010, 13:47
Location: Bolderāja

Re: Neēdamas lietas sunim. Sekas

Postby undd » 13 Feb 2010, 17:56

Es saprastu, ja viņa būtu baigi noskrējusies un dzert gribētos, tādā veidā varbūt ar sniegu remdējot slāpes, bet ne taču, ēd tāpat i bez visas skriešanās
Pagaidām jau TTT viņai ar nekas, man tikai neliekas, ka šitā sniega ēšana ir kaut kas baigi labs + nemaz nerunājot par to, cik tas sniegs ir tīrs
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Neēdamas lietas sunim. Sekas

Postby Rotija » 13 Feb 2010, 18:22

Nezinu gan,vai par to vajadzētu satraukties. :roll: Manējie arī ēd sniegu čupām. Ramses vnk nonstopā, rij kā putru. :lol: Vēdera izeja dēļ tā var palikt mīkstāka,bet nekādām citām problēmām man šķiet,ka nevajadzētu būt. ;)
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Neēdamas lietas sunim. Sekas

Postby Demiana » 13 Feb 2010, 19:22

Domāju ka nekāda vaina nav, lai tik ēd kamēr tāds brīnums ir pieejams :mrgreen: Sniegs jau ātri mutē izkūst un paliek jau pietiekoši silts norijot. Un noteikti suns ēd tīru sniegu, nevis to šļuru kas uz ceļiem ir ;) Vairāk būtu jāsatraucas par dzeršanu no peļķēm.
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Neēdamas lietas sunim. Sekas

Postby Demix » 13 Feb 2010, 19:37

Manējie lāstekas grauž,kā koņčas,sniegu ēd aizgūtnēm,nekas traks nevar notikt,pie kam sniegs jau uz mēles izkūst ātri!Ja nu vienīgi nav ostas,ogļu termināļa rajonā,tas pelēkais :?
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Neēdamas lietas sunim. Sekas

Postby undd » 13 Feb 2010, 20:21

skaidrs, nomierinājāt : ) tikai nekad nebiju redzējusi, ka suns ar šitādu kāri var lopīt iekšā sniegu : ) Neēd jau viņa to, kas ir nošķūrētais un jau ar smiltīm u.c. netīrumiem sajaucies, nedzīvojam arī nekādai ogļraktuvei tuvumā, bet nu...
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Neēdamas lietas sunim. Sekas

Postby zuustrs » 13 Feb 2010, 20:46

Manējie ar sniegu ir iecienījuši un par to neuztraucos, bet vakar pārnākot majā / skatos piecas palielas un brūnas peļķītes. Nodomāju ka kādam caureja un savācu, bet vācot nesajutu to smirdoņu, kurai vajadzēja būt. Nesapratu, kas īsti pie vainas un gaidīju, ka kādam ārā ejot būs vieglas kājas, bet nekas vairāk nesekoja. Nobrīnījos, jo zinu ka caureja tik ātri nebeidzas. :roll: Piesēdos pie kompja un sāku rakstīt, kad pamanīju, ka melnā šokolāde, kuru biju atstājusi nu ir pazudusi :twisted: Tad man pieleca kāpēc vēmeklīši nebija smirdīgi un tādā kaku krāsā :D
zuustrs
Puppy
Puppy
 
Posts: 439
Joined: 13 Jan 2010, 21:05

Re: Neēdamas lietas sunim. Sekas

Postby silverequs » 13 Feb 2010, 20:56

Nu starp citu kad Deltam te bija tā pēdējā šaize, tad ārstam pirmās aizdomas bija uz to, ka saēdies sniegu, tad jau laikam nav tik bezrūpīgas tās izklaides. :roll:
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Neēdamas lietas sunim. Sekas

Postby energy » 13 Feb 2010, 21:33

Mūsu VAS jauktenis arī ēd sniegu visu laiku un pagaidām viss ok. Nemaz nezinu, kā varētu ar to cīnīties, vienīgi ieslēdzot istabā, bet tad suns diez vai būš laimīgs :)
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Neēdamas lietas sunim. Sekas

Postby maksis » 13 Feb 2010, 21:38

Nu principā jau tiešām sunim no sniega ēšanas nekas slikts nenotiek. Tāpat kā cilvēkam no saldējuma, ja kas. Padomājiet - cik tonnas saldžuka vasarā apēd un tāpēc slimnīcas nebūt nav pārpildītas. :mrgreen: Bet! Pie zināmas apstākļu sakritības kā no viena, tā no otra angīnu tomēr dabūt var. Tā ka... Baigi uztraukties es neuztraucos, ka manējie sniegu kilogramiem štopē iekšā, bet, ja kādam sāktu kakls sāpēt - neizslēgtu iespēju, ka tas no sniega ēšanas. Tā kaut kā.
P.S. Es tomēr sniegu pie neēdamām lietām nepieskaitītu. ;) Izlasot tēmas nosaukumu, domāju, ka runa būs par aprītām zeķbiksēm, vadiem, šampanieša korķiem vai tml..
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Neēdamas lietas sunim. Sekas

Postby undd » 13 Feb 2010, 21:59

maksis wrote:Izlasot tēmas nosaukumu, domāju, ka runa būs par aprītām zeķbiksēm, vadiem, šampanieša korķiem vai tml..


nu vot, es nevarēju izdomāt labāku tēmas nosaukumu, lai nebūtu tikai par manu itkā problēmu, bet kopumā kur varētu dalīties ar info par lietām, kas tomēr nav suņa ēdienkartē :roll:
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Neēdamas lietas sunim. Sekas

Postby maksis » 13 Feb 2010, 22:01

Nu no šī aspekta gan baigi OK. ;) Nosaukums ļoti pat labs un skaidrs.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Neēdamas lietas sunim. Sekas

Postby pape1 » 14 Feb 2010, 09:13

Runājot par sniega ēšanu.Kā reiz biju pie vetārsta uz potēm, pirms mums sieviete ar buldaga kucīti.Ārsts teica, nu lūk, sune pieēdās pilsētā sniegu un tagad kakā ar asinīm, jo sniegs bija ar sāli un citām kaitīgām vielām.Vēl mani viņš pabrīdināja, neļauj lielās pilsētās sunim ielas malās ēst sniegu...bet es dzīvoju mazpilsētā un ir privātais pagalms, tāpēc sune sniegu ēd uz nebēdu.... :)
Image

Image
pape1
Baby
Baby
 
Posts: 53
Joined: 13 Jan 2010, 20:21

Re: Neēdamas lietas sunim. Sekas

Postby Demix » 14 Feb 2010, 11:54

pape1 wrote:Runājot par sniega ēšanu.Kā reiz biju pie vetārsta uz potēm, pirms mums sieviete ar buldaga kucīti.Ārsts teica, nu lūk, sune pieēdās pilsētā sniegu un tagad kakā ar asinīm, jo sniegs bija ar sāli un citām kaitīgām vielām.Vēl mani viņš pabrīdināja, neļauj lielās pilsētās sunim ielas malās ēst sniegu...bet es dzīvoju mazpilsētā un ir privātais pagalms, tāpēc sune sniegu ēd uz nebēdu.... :)

Nu mēs arī,tāpēc nesatraucos,mazpilsētās vai lielās pļavās,mežos noteikti sniegs tīrāks,nekā Rīgas ielmalās!!!Par to sāli es pat neiedomājos :? Un vēl visādi motoreļļu nosēdumi,nu traki... Nu redz cik tālu par to sniega tīrību aizdomājoties, izsecināts :D
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Neēdamas lietas sunim. Sekas

Postby BaibaB » 14 Feb 2010, 21:46

es arī iedomājos, ka tēmā būs kaut kas par riktīgi neēdamām lietām. šodien ejam ārā, viss, protams, balts, bet Robis atrada trofeju, baltu lentu, marli, tā arī nesapratu, kas tas bija. aizauļoja ka divi deviņi, abi pārējie pakaļ, skaidrs, ka mani sadzirdēja tikai tad, kad trofeja tika apēsta :shock: :twisted: kāpēc tā bija jāēd, jorojām nesaprotu. tikai ar bažām gaidu, kad nāks ārā... pagaidām suns uzvedas, kā parasti. ko darīt? nu murgs kaut kāds. :twisted:
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Neēdamas lietas sunim. Sekas

Postby Unkas » 14 Feb 2010, 22:30

Pazvani uz Kavetu, viņi neatsaka arī telefonisku konsultāciju. Zinu ,ka šādos gadījumos Kavet meitenes dod kaut kādu pastu, kas paātrina apēstā veiksmīgu izeju.
Unkas
 

Re: Neēdamas lietas sunim. Sekas

Postby undd » 15 Feb 2010, 23:46

BaibaB wrote:es arī iedomājos, ka tēmā būs kaut kas par riktīgi neēdamām lietām.


kā jau paskaidroju maksim, tēma arī tam tika radīta, nu atvainojiet, ka es ar to savu sniegu ielīdu :P
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Neēdamas lietas sunim. Sekas

Postby link » 16 Feb 2010, 13:57

undd wrote:tikai nekad nebiju redzējusi, ka suns ar šitādu kāri var lopīt iekšā sniegu : )


Man ir viens - Sonya. Pec tam majas vemj.
link
 

Re: Neēdamas lietas sunim. Sekas

Postby BaibaB » 16 Feb 2010, 20:43

undd wrote:
BaibaB wrote:es arī iedomājos, ka tēmā būs kaut kas par riktīgi neēdamām lietām.


kā jau paskaidroju maksim, tēma arī tam tika radīta, nu atvainojiet, ka es ar to savu sniegu ielīdu :P

ir labi. ;) galvenais, ka ir tāda tēma. visi zinām, cik ļoti suņiem garšo neēdamas un neapēdamas leitas.
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Next

Return to Suņu veselība

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests