VAS Slims iesakiet vetārstu!

Dog Health

VAS Slims iesakiet vetārstu!

Postby LindaKupla » 12 May 2012, 12:23

Pirms mēneša paņēmu VAS Kucēnu, viņam tūlīt būs 3 mēneši. Vedām viņu uz trešo poti un tieši sākās nenormāla caureja. Pirms tam viņš pirms pāris dienām bija norijis nelielu kaķa spēļmantiņu peli.
Aizvedām uz Dzīvnieku veselības centru, kur protams visas potes atlika, bet uztaisīja vienu rentgenu, pēc tam lika dert pulveri un tad nākamajā dienā otru rentgenu. Pēc otrā rentgena man ārste teica, ka viņai esot aizdomas ka sunim esot iedzimta pataloģija - paplašināta resnā (vai tievā) zarna, ja viņas aizdomas apstiprināsies, tad suns nav āstējams un praktiski jāiemidzina. Nu tas tā pēc laika jāiemidzina. un pēc viņas teiktā, nu cik nu viņa vispār runāja, tad tas ka tas ir iekaisums iespējamība ir maza. Jo pēc rentgena viņam tā zarna aizņem praktiski visu iekšējo vēdera dobumu. Es protams negribu izplūst detaļās par āstu attieksmi-bet kaut kāda elementārai tolerancei jau vajadz'tu būt, vnk jāiemidzina būs un viss!!
Bet lūdzu varbūt kāds kaut ko zin? VNk es nespēju sapast vai tas ir iespējams? tik fatāli? Vai varbūt kāds var ieteikt kādu citu vetārstu, kas ir specializējies uz to, vai vnk labu citu vetārstu?!
LindaKupla
Baby
Baby
 
Posts: 1
Joined: 06 Apr 2012, 12:23

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: VAS Slims iesakiet vetārstu!

Postby gilroy » 12 May 2012, 12:32

Cik no savas pieredzes varu teikt, dakteris Sergejs Semjonovs ir specs "zarnu jautājumā". Atrodams laikam Biovet klīnikā Nīcgales ielā. LABS dakteris, tiešām.

Par attieksmi... Ziniet, reizām ir labāk pateikt visu, kā ir, un ja nav ārstējams, tad nav. Tikpat labi klīnika varēja jūs ilgi un dikti "izmeklēt"un "ārstēt", jums ts maksātu simtu simtus, un beigās būtu tas pats rezultāts.
Image
User avatar
gilroy
Junior
Junior
 
Posts: 699
Images: 66
Joined: 13 Jan 2010, 15:47

Re: VAS Slims iesakiet vetārstu!

Postby armandsv » 12 Jul 2012, 19:59

Iesaku Jelgavas Universitātes klīniku.
armandsv
Baby
Baby
 
Posts: 9
Joined: 11 Jul 2012, 23:04


Return to Suņu veselība

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests