Lauzta astīte toiterjeram :(

Dog Health

Lauzta astīte toiterjeram :(

Postby Bella1 » 18 May 2012, 18:27

Diemžēl tikko atnākot no darba konstotēju,ka manai mazajai draiskulei ir salauzta astīe,nezinu kā tas gadījies,varbūt spēlējoties ar lielo suni... :( Rīt dosimies pie vetārsta,bet gribēju zināt ko iesāk šādos gadījumos? Vai kaut kā ieģipsē? Vai tā vēlāk atgūs savu fomu un stāvēs uz augšu, kā visiem toiterjeriem? Varbūt var kupēt to asti,lai vairāk tā neatkārtotos? Sunītei patreiz ir 5 mēneši.
Bella1
Baby
Baby
 
Posts: 19
Joined: 21 Sep 2011, 13:45

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Lauzta astīte toiterjeram :(

Postby Andrushka » 18 May 2012, 20:24

Es ieteiktu doties pie Avdoško, Mazo Brāļu Hospitālī!!!
kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
User avatar
Andrushka
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1696
Joined: 14 Jan 2010, 00:22
Location: Riga

Re: Lauzta astīte toiterjeram :(

Postby Bella1 » 18 May 2012, 20:37

Diemžēl neesam no Rīgas,tāpēc nesanāks uz šo hospitāli....,bet vispār..... kam ir pieredze,ko dara suņiem ar lauztām astītēm?
Bella1
Baby
Baby
 
Posts: 19
Joined: 21 Sep 2011, 13:45

Re: Lauzta astīte toiterjeram :(

Postby NARDICUM » 19 May 2012, 08:53

Tojam es kupētu.
Pat, ja esi no dziļiem laukiem, iesaku tomēr izrauties un doties uz MBH, jo mums ir nelāga pieredze ar vietējiem vetiem.
Un vispār- tik mazu suni nedrīkst atstāt kopā ar lielu suni, pat ja viņi ir ļoti draudzīgi. Man pašai aziāts uzkāpa bolonkai uz kājiņas, rezultātā- smags lūzums. Zinu vairākus gadījumus, kad liels suns spēlējoties nogalinājis mazo.
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Lauzta astīte toiterjeram :(

Postby zuustrs » 19 May 2012, 21:04

Es laikam kupētu. Mums bija ar kaķi līdzīgi, bet mēs asti tad nenokupējām. Pēc kāda laika tā aste zaudēja spalvas spīdumu, nokalta un nokrita. Kaķis visu šo laiku neizjuta diskonfortu. Kaķenei nesāpēja. Visu atlikušo mūžu nostaigāja ar pusīti no astes.
zuustrs
Puppy
Puppy
 
Posts: 439
Joined: 13 Jan 2010, 21:05

Re: Lauzta astīte toiterjeram :(

Postby murkata » 24 May 2012, 10:03

es arī ieteiktu kupēt. ja suns ir izstāžnieks, tad no veta var paņemt iziņu, vai aktu, kas apliecinās, ka aste kupēta pēc traumas! (nezinu, tojiem tāda ir vajadzīga, vai arī drīkst izstādīt kupētos?)
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: Lauzta astīte toiterjeram :(

Postby ajame » 24 May 2012, 12:36

Manai arī bija lūzums. sākumā uzliku šinu, bet noslīdēja nost. mums bija bez skriemeļu nobīdes. viss sadzija normāli. katram gadījumam dabūju veta izziņu, ka ir dzīves laikā iegūta trauma, bet izstādēs eksperti pat nepamanīja problēmu. tagad viss ir ok, neko pat pateikt nevar
User avatar
ajame
Puppy
Puppy
 
Posts: 450
Joined: 03 Mar 2010, 23:36
Location: Tukums


Return to Suņu veselība

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests