NODINA cīņa ar asins parazītu

Dog Health

Re: Lūdzu palīdzi NODINAM!

Postby obrija » 01 Jun 2012, 18:14

onetouchspark wrote:Par Advocate pret Dilofilaria Repens
http://www.hindawi.com/journals/vmi/2011/482746/
Anglu val.

Būtu jauki ja kāds iztulkotu latviski, man ar angļu uz jūs.
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Lūdzu palīdzi NODINAM!

Postby wolf-eyes » 02 Jun 2012, 13:22

obrija wrote:Nu labi pieņemsim viņi sadalās un izšķīst, bet kā tās asinis attīrās, kā aknas ar to visu tiek galā, vai nav aknām pēc tam sekas? Es saprotu cērmes, paņem uz izkakā, bet šitādus pretekļus kā organisms izvada? :jaut:

Jā, es arī to gribētu uzzināt, labs jautājums.
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Re: Lūdzu palīdzi NODINAM!

Postby Panda Bear » 04 Jun 2012, 22:03

vuks55 wrote:A sevi Tu pārbaudīt nevari.... jo cilvēkos šie tārpi nesasniedz dzimumgatavību , līdz ar to arī asinīs nebūs mikrofilārijas. Suņiem jau ar atklāj tik, tad, kad tārpi sāk nākošo paaudzi ražot.
Tā ka pieļauju, ka ne vienam vien cilvēkam ar Latvijā mīt šie tārpiņi, par ko mūsu ārsti pat neiedomājas un ārstē ko citu.

Te googles tante labu rakstu krieviski izmeta.
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0% ... 0%BE%D0%B7

Bet ja pameklē latīnisko, tad vispār vienreizējus skatus vari cilvēkam redzēt.
http://www.youtube.com/watch?v=Jp89RHJfYws

Tā ka laipni lūgti šausmenītē....


vuks55, labais :jaa: Video dikti smuks :shock:
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Lūdzu palīdzi NODINAM!

Postby Nemezis » 05 Jun 2012, 12:54

wolf-eyes wrote:
obrija wrote:Nu labi pieņemsim viņi sadalās un izšķīst, bet kā tās asinis attīrās, kā aknas ar to visu tiek galā, vai nav aknām pēc tam sekas? Es saprotu cērmes, paņem uz izkakā, bet šitādus pretekļus kā organisms izvada? :jaut:

Jā, es arī to gribētu uzzināt, labs jautājums.


Kapuri sadalas asinis un organisma notiek intoksikacija.. pieagushos tarpus parasti iznem ara kirurgiski.
Mes sestdien iznemam analizhu rezultatus-polihromazija (dzelzs trukums) un toksiskas izmainjas leikocitos,paraziti asinis nav konstateti,bet bus japarbauda vel pec kada laika,ta ka prieksa mums vel ilgs atveseloshanas periods.Lai palidzetu organismam tikt gala ar intoksikaciju es dodu sunim karsilu,probiotikus un daudz udens,zalju tejas.Papildus vinsh sanem askorutinu,dzelzs preparatu,canine + vitaminus,turpinam ari antibiotiku kursu.

Otram sunim,Richijam,neko neatrada,shonedel bus gatava atbilde par Noras analizem :ludzu:

Klinika "Vetcentrs" Laboratorijas iela 19 sobrid var parbaudit suni uz dirofilarijam par 3 Ls. www.vetcentrs.lv

P.S. gadijuma ar sirdstarpiem arsteshana ir loti bistama un sarezgita-nogalinatie paraziti (pieaug.tarpi) var izraisit tromboemboliju.,tapec profilakses nolukos amerikani dod saviem suniem Interceptor un tml.tabletes katru menesi.
User avatar
Nemezis
Junior
Junior
 
Posts: 503
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:53
Location: Jūrmala

Re: Lūdzu palīdzi NODINAM!

Postby wolf-eyes » 05 Jun 2012, 13:56

Nemezis wrote:
P.S. gadijuma ar sirdstarpiem arsteshana ir loti bistama un sarezgita-nogalinatie paraziti (pieaug.tarpi) var izraisit tromboemboliju.,tapec profilakses nolukos amerikani dod saviem suniem Interceptor un tml.tabletes katru menesi.

Man rodas šādi secinājumi:
1. Vislabāk šķiet lietot Adventix, jo tas atbaida odus, un tas nozīmē, ka tie nemaz netiek klāt piesūkties. Taču pietiek tikai ar vienu inficētu odu, kas tomēr piesūcies, lai..
2. Advocate nepalīdz pret visām šo tārpu formām, tādēļ risks saglabājas, bet tā tomēr ir baigā inde.
3. Dot katru mēnesi tās tabletes varētu būt aknu un nieru bendēšana. Bet tas tad izslēdz visus riskus attiecībā uz šo problēmu.
4. Beigās tā vien liekas, ka vissakarīgāk tomēr ir nodot tās asins analīzes, lai zinātu- ir tā problēma aktuāla vai nav. Un darīt to regulāri.
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Re: NODINA cīņa ar asins parazītu

Postby obrija » 05 Jun 2012, 15:24

tapec profilakses nolukos amerikani dod saviem suniem Interceptor un tml.tabletes katru menesi.

Un kur tādas var nopirkt, vai jebkurā vet klīnikā? Cik maksā, jeb attiecas uz svaru?
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: NODINA cīņa ar asins parazītu

Postby agrita » 06 Jun 2012, 10:40

Man tikko zvanīja mamma un teica, ka no rīta ziņās esot stāstījuši par Nodinu, sižetu var kaut kur arī noskatīties?
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: NODINA cīņa ar asins parazītu

Postby Sandra » 06 Jun 2012, 13:40

agrita wrote:Man tikko zvanīja mamma un teica, ka no rīta ziņās esot stāstījuši par Nodinu, sižetu var kaut kur arī noskatīties?

Tik tikko, pirms pusstundas, LNT dienas ziņās arī rādīja šo pašu sižetu (un iespējams, ka vakarā arī rādīs).
Šeit sižets (13:16):
http://www.lnt.lv/lv/video/?video=21908
Image
"Sanbukki Goldens"
sanbukki.goldens@gmail.com
t.: +371 28852377
User avatar
Sandra
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1017
Images: 4
Joined: 27 Jan 2010, 13:12
Location: Pasaules Centrs - RĪGA

Re: NODINA cīņa ar asins parazītu

Postby Linda B. » 06 Jun 2012, 14:15

Šodien vet klīnikā nopirkām bioloģisku līdzekli pret ērcēm un visiem lidojošajiem mošķiem saucās VitaFito.Maksāja 5Ls(iepakojumā 500ml.Šovakar sapūtīsimies uz dosimies pie upītes notestēt :pilnmeness:
Varot lietot arī cilvēki.Darbības laiks-pāris stundas.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: NODINA cīņa ar asins parazītu

Postby Demiana » 06 Jun 2012, 14:43

Tas LNT sižets, atkal jau aprāva ārstu uz pusvārda :huh: nāvējošs un bīstams tas ir, ja neliekas nez zinis un neārstē :|
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: NODINA cīņa ar asins parazītu

Postby Ane » 06 Jun 2012, 20:44

:neparliecinats: Domāju, ka šie parazīti ir bijuši visu laiku, tikai mazāk izplatīti.
Vecāki stāstīja, ka viņu bērnībā daudziem bijis tā - uzradies ciets, strutains kamols (dažādās vietās, kā nu kuram), bet no tā izņemts garš, diegveida tārps. Krieviski to saukuši par "volosnik". Veci cilvēki uzskatīja, ka tas esot tas pats zirga saram līdzīgais radījums, kas dzīvo ezeros un upēs, kurš faktiski ir pilnīgi nekaitīgs.
Sargāsim savus mīluļus! :pedinja:
Ane
Puppy
Puppy
 
Posts: 305
Images: 5
Joined: 22 Mar 2010, 11:00

Re: NODINA cīņa ar asins parazītu

Postby AliseM » 07 Jun 2012, 08:40

nu nekaitīgs "zirga mats" ir līdz brīdim, kamēr nav sakontaktējies ar citu dzīvu būtni :kanepe:
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

Re: NODINA cīņa ar asins parazītu

Postby Ane » 07 Jun 2012, 19:47

Latvijā sastopamais matonis "zirga mats" uz dzīvniekiem un cilvēkiem neparazitē. :jaa:
Ane
Puppy
Puppy
 
Posts: 305
Images: 5
Joined: 22 Mar 2010, 11:00

Re: NODINA cīņa ar asins parazītu

Postby obrija » 07 Jun 2012, 20:07

Es toties izdomāju kā pasargāt kucēnus suņu būdā, lai panakti un vakarā tie odu māloņi neuzbrūk, man būdas ieejai priekšā biezs aizskars, bet tā pat viņš pa nullēm nepasargāja, kad būdu no rīta atvēru tad daži odi tomēr izmūk, vakar to aizkaru nopūtu ar cilvēkiem domāto pretodu līdzekli ''Out'', ticiet vai nā no rīta būdā neviena oda un tagad gāju nolaist to aizkaru, odi jo projām pa gabalu turās un jūtu tā līdzekļa smaržu, laikam efektīvs. :)
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: NODINA cīņa ar asins parazītu

Postby wolf-eyes » 07 Jun 2012, 21:07

obrija wrote:Es toties izdomāju kā pasargāt kucēnus suņu būdā, lai panakti un vakarā tie odu māloņi neuzbrūk,

Es savukārt mitrā lupatā saleju eikalipta eļļu un salieku gar voljēra restēm 6 vietās. Diezgan ilgi tā eļļa pakāpeniski izdalās.
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Re: NODINA cīņa ar asins parazītu

Postby Sandra » 07 Jun 2012, 21:21

obrija, a kucēni Tev to aizskatu nenorauj?
Image
"Sanbukki Goldens"
sanbukki.goldens@gmail.com
t.: +371 28852377
User avatar
Sandra
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1017
Images: 4
Joined: 27 Jan 2010, 13:12
Location: Pasaules Centrs - RĪGA

Re: NODINA cīņa ar asins parazītu

Postby obrija » 07 Jun 2012, 21:56

Sandra wrote:obrija, a kucēni Tev to aizskatu nenorauj?

Nē, pa dienu viņu ceļu augšā, viņi netiek klāt un tas gluži nav aizkars, bet gan pamatīga brezenta tipa materiāls, salikts dubultā un korsaki vēl pa mazu, kad paaugsies tad jau redzēsim, ceru ka neaiztiks. :)
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: NODINA cīņa ar asins parazītu

Postby andora » 10 Jul 2012, 08:00

Kā jūtas Nodins? :pedinja:
Image
Image
Image
andora
Baby
Baby
 
Posts: 20
Images: 3
Joined: 10 Jun 2010, 13:15
Location: Rīga

Re: NODINA cīņa ar asins parazītu

Postby Nemezis » 15 Jul 2012, 17:04

andora wrote:Kā jūtas Nodins? :pedinja:


Paldies! TTT,jau krietni labak! asins analizes vel nav idealas,bet ir uzlabojumi.Arste teica ka bus jataisa hematologijas analizes vel kadas reizes 5 ar intervalu (20-30dienas ) lidz pilnai atveseloshanai. :pedinja:
User avatar
Nemezis
Junior
Junior
 
Posts: 503
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:53
Location: Jūrmala

Re: NODINA cīņa ar asins parazītu

Postby vuks55 » 27 Mar 2013, 11:32

FYI

Man jau bija aizdomas, uztaisīju asins analīzi un mums atkal ir Dirofīlijas :jaut: Murgs kaut kāds... Braucu pakaļ zālēm.
vuks55
Puppy
Puppy
 
Posts: 119
Joined: 29 Feb 2012, 17:31

PreviousNext

Return to Suņu veselība

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests