Dzemdes iekaisums steidzami līdz 13.09.12.

Dog Health

Re: Dzemdes iekaisums steidzami līdz 13.09.12.

Postby Demix » 28 Sep 2012, 20:17

vipdu wrote:Un paldies visiem, kas mani te iedrošināja un palīdzēja! :ludzu: :roze:

Kā Jums iet?
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Dzemdes iekaisums steidzami līdz 13.09.12.

Postby vipdu » 29 Sep 2012, 18:22

Šķiet, ka būs labi. Ēd, bet sākusi izmantot situāciju (to ēdīšu šo neēdīšu un ja liek darīt ko tādu, kas nepatīk uzreiz sāk klepot un lēnu vilkties - skat kāda es slima :jautri: bet kad kaut ko vajag skrien un rej) Nu, bet aktrise, jau viņa vienmēr bijusi. Sākusi arī drusku miesās pieņemties. Nākamnedēļ vēl aizvedīšu lai paskatās, (bija jāved piektdien, bet man melnā svītra turpinās un es netiku) droši vien paņems arī analīzes (lai gan viņa man dīvaina, arī pie traka iekaisuma leikocīti nebija paaugstināti, tad nu nezinu vai no analīzēm maz ko varēs spriest) Ceturdien bija pēdējā antibiotiku pote, vēl jau vajag laiku lai kārtīgi atkoptos, bet šķiet, ka būsim izķepurojušās
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: Dzemdes iekaisums steidzami līdz 13.09.12.

Postby Demix » 02 Oct 2012, 13:22

vipdu wrote:Šķiet, ka būs labi. Ēd, bet sākusi izmantot situāciju (to ēdīšu šo neēdīšu un ja liek darīt ko tādu, kas nepatīk uzreiz sāk klepot un lēnu vilkties - skat kāda es slima :jautri: bet kad kaut ko vajag skrien un rej) Nu, bet aktrise, jau viņa vienmēr bijusi. Sākusi arī drusku miesās pieņemties. Nākamnedēļ vēl aizvedīšu lai paskatās, (bija jāved piektdien, bet man melnā svītra turpinās un es netiku) droši vien paņems arī analīzes (lai gan viņa man dīvaina, arī pie traka iekaisuma leikocīti nebija paaugstināti, tad nu nezinu vai no analīzēm maz ko varēs spriest) Ceturdien bija pēdējā antibiotiku pote, vēl jau vajag laiku lai kārtīgi atkoptos, bet šķiet, ka būsim izķepurojušās

Prieks dzirdēt,ka viss iet uz labo pusi,būs o.k. :jaa: Nu haskijus aktiermākslā diez vai kāds var pārspēt :jautri:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Previous

Return to Suņu veselība

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests