Audzētavu Klepus

Dog Health

Audzētavu Klepus

Postby Maija » 11 Oct 2012, 15:02

Pēc izstādes Ķīpsalā vairāki suņi ir saslimusi ar AUDZĒTAVU KLEPU. Sakarā ar to, kā inkubācijas periods svārstās no 2 dienam līdz 2 nedēļam, inficētie dzīvnieki turpināja inficēt citus suņus. Tuvojās lilelā CACIB izstāde 'ZOOEKSPO 2012" un ir pēdējais laiks parūpēties par savu suņu aizsardzību:

Esiet pazīstami - VAKCĪNA suņiem pret AUDZĒTAVU KLEPU INFEKCIJU- Nobivac KC

Suņu aktīvai imunizācijai pret Bordetella bronchiseptica un suņu paragripas vīrusu

Vakcīna satur :

dzīvas Bordetella bronchiseptica B-C2 celma baktērijas un ≥ 103,0 un ≤ 105,8 TCID50 dzīvs suņu paragripas vīrusa celms Cornell.

Drīkst lietot grūsnības laikā

Imunitātes ilgums pēc vakcinācijas: 1 gads.
Maija
Puppy
Puppy
 
Posts: 260
Joined: 14 Jan 2010, 09:02

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Audzētavu Klepus

Postby Čoko un Gū » 30 Oct 2012, 22:37

Iespējams novēlots, un muļķīgs jautājums, bet vai pēc jebkurām zālēm- nākotnē- suncim nebūs tā, ka organisms necīnīsies vairāk pats, bet gaidīs nākamo zāļu devu? :neparliecinats:
Kas nejautā- tas neuzzin!!

http://chokodogs.jimdo.com/
User avatar
Čoko un Gū
Baby
Baby
 
Posts: 28
Images: 0
Joined: 17 Oct 2012, 08:22

Re: Audzētavu Klepus

Postby Korland Rein » 31 Oct 2012, 08:12

Imunitātes ilgums pēc šīs vakcinācijas - nosacīts..... :sajucis: citam nemaz un nekā. Par šo klepu jau ir tēma forumā.
Lietojam Imunitāti stiprinošus līdzekļus, kaut vai to pašu no GiGi Imunofil un klusībā ceram, ka ies secen.
Šī klepus infekcija ir katru reizi pēc izstādēm telpās, neatkarīgi no gadalaika.
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Audzētavu Klepus

Postby Maija » 31 Oct 2012, 12:04

Atļaušos aizrādīt, kā immunitātes ilgums pēc vakcīnas Nobivac KC ir viens gads. Un immunitāte patiešām tā arī turās, jo ir pārbaudīts uz pašas suņiem. Tā pagajušā gadā es vakcinēju savus 6 suņus februarī. šogad iegadajos vēl vien un ... ne savakcinēju. Rezultāta salima oktobrī tika viens , kurš netika vakcinēts.
Bet protams, ta ir gaumes lieta un paša izvēle : vakcinēt vai ne vakcinēt.
Maija
Puppy
Puppy
 
Posts: 260
Joined: 14 Jan 2010, 09:02

Re: Audzētavu Klepus

Postby Korland Rein » 31 Oct 2012, 12:31

Maija, savakcinēju - nekādu imunitāti nemanīju - izslimoja VISI un vairākas reizes - rudens/pavasaris pec lielajam izstādēm.
Laikam jau apgalvot un garantēt katra suņa imunitāti individuāli nav cilvēkam pa spēkam. 8-)
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Audzētavu Klepus

Postby Čoko un Gū » 31 Oct 2012, 14:11

Es laikam piekritīšu Korland Rein , man pagājušo gadu viena sunce saslima, un zāles neko nedeva, tik pēc tam vēl visādus "draņķus" sadabūja, par kuriem pirms vakcīnas nebija ne miņas.
Tagad man klepo jaunākā sunce- Krekšķis sirdi plosošs un klausīties žēl, bet ļaušu lai cīnās pati!
Kas nejautā- tas neuzzin!!

http://chokodogs.jimdo.com/
User avatar
Čoko un Gū
Baby
Baby
 
Posts: 28
Images: 0
Joined: 17 Oct 2012, 08:22

Re: Audzētavu Klepus

Postby Korland Rein » 31 Oct 2012, 14:18

Nedari tā, tā ir infekcijas slimība! Ej izlasi PM, ieteikšu tev kaut ko!
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Audzētavu Klepus

Postby Maija » 31 Oct 2012, 16:40

Oh, Korland Rein, laikām, man vienkarši paveicās, bet es esmu ļoti laimīga par to un šogad vakcinēšu visus atkal. Redzēsim rezultātus. ;)
Maija
Puppy
Puppy
 
Posts: 260
Joined: 14 Jan 2010, 09:02

Re: Audzētavu Klepus

Postby maksis » 31 Oct 2012, 17:51

Kad man savā laikā bija suns ar sačakarētu imunitāti, es viņam pilināju KC vakcīnu. Tagadējiem normālajiem suņiem - nē. Kopš tiem tālajiem aizlaikiem neviens arī nav slimojis - arī ne tad, kad vēl aktīvi pa izstādēm dzīvojāmies.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57


Return to Suņu veselība

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests