Izdalījumi pēc dzemdībām

Dog Health

Izdalījumi pēc dzemdībām

Postby Greisa » 06 Mar 2010, 22:58

Kucīte VAS - nedēļu kā dzemdējusi. Vēl joprojām ir asiņaini (gaiši brūngani) izdalījumi. Šovakar tā kā stiprāki. Vai vajdzētu "raut"uz klīniku, vai arī tur būtu jāiztīrās. Bijām dažas dienas atpakaļ pie VETa, bet uztraukumā sīki neizprašņāju.Iedeva šprices pret iekaisumu (profilaksei). It kā jūtas pagaidām labi, vienīgi vakarā tā pamazāk ēda. Mani uzrauc VETa , piebilde - cerēsim, ka neviens kucēns nav iekšā palicis.
Greisa
Baby
Baby
 
Posts: 9
Joined: 16 Jan 2010, 21:07

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Lūdzu steidzamu padomu

Postby Bafija » 07 Mar 2010, 09:19

Es visamaz konsultētos pa telefonu. Un vetu (dēļ teksta ,'" cerēsim, ka neviens kucēns nav iekšā palicis.") es 100% nomainītu!!!
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Lūdzu steidzamu padomu

Postby Unkas » 07 Mar 2010, 09:43

Vajadzētu gan vetam atrādīt, vai nevarat izsaukt mājas vizītē?
Unkas
 

Re: Lūdzu steidzamu padomu

Postby Safohouse » 07 Mar 2010, 09:55

Asiņaini izdalījumi nav nekas neparasts, tie būs vēl kādu laiku- tas ir normāli. Vispirms izmēriet kucei temperatūru- vai nav iekaisums. Ar ko situācija īsti atšķiras no normālas pēcdzemdību gaitas (īsti no teiktā tā arī nesapratu, kāpēc tika špricēts?), kas Jums liek domāt, ka kāds kucēns palicis iekšā?
User avatar
Safohouse
Puppy
Puppy
 
Posts: 270
Joined: 13 Jan 2010, 13:35
Location: Tukums

Re: Lūdzu steidzamu padomu

Postby Safohouse » 07 Mar 2010, 10:00

Un piekrītu Bafijai- normāls vets, ja būtu kaut mazākās aizdomas, ka kāds palicis iekšā, taisītu sonogrāfiju vai rentgenu. Ja tā ir tikai izrunāšanās, tad arī pilnīgi neprofesionāli- saimnieks tagad jūtas kā uz pulvera mucas sēdēdams...
User avatar
Safohouse
Puppy
Puppy
 
Posts: 270
Joined: 13 Jan 2010, 13:35
Location: Tukums

Re: Lūdzu steidzamu padomu

Postby Greisa » 07 Mar 2010, 11:18

Paldies. Tūlīt brauksim uz dr.Beinerta dienakts vet.klīniku. Ārstu toč nomainīsim. Baigā dusma.
Greisa
Baby
Baby
 
Posts: 9
Joined: 16 Jan 2010, 21:07

Re: Lūdzu steidzamu padomu

Postby Maija_Dakota » 07 Mar 2010, 11:30

iesaku dr. Anatoliju Kovaļonoku, 26499690 - zinošs šādos gadījumos, nav dārgi, elastīgs pacientu pieņemšanā http://www.anivet.lv/lat_kolektivs.html

un no dr.Beinerta dienakts vet.klīnikas labāk turēties tālāk
Image Image Image
User avatar
Maija_Dakota
Junior
Junior
 
Posts: 913
Joined: 13 Jan 2010, 16:41
Location: Rīga, Iļģuciems, +371 22086944

Re: Lūdzu steidzamu padomu

Postby Greisa » 07 Mar 2010, 16:00

Paldies, pierakstīju numuru. Atbrauca mums dakterīte uz mājām izčamdīja, rīt drošības pēc aizbrauksim uz sonogrāfiju. It kā viss kārtībā. Man jau tas suns kā bērns. Uztraucos par katru sīkumu - skatos kā ēd, klausos kā elpo..... :aptracis: Priecīga, ēd labi.
Greisa
Baby
Baby
 
Posts: 9
Joined: 16 Jan 2010, 21:07

Re: Izdalījumi pēc dzemdībām

Postby Safohouse » 07 Mar 2010, 16:36

Greisa,
prieks, ka izskatās, ka viss kārtībā? Es tā arī nesapratu, kas bija tas faktors, ka lika Jums satraukties par sunes veselību kā arī ārstam parakstīt pretiekaisuma šprices? Taču ne jau tikai izdalījumi? Manām am.buldodzēm izdalījumi vienmēr ir ne mazāk kā mēnesi pēc dzemdībām.
User avatar
Safohouse
Puppy
Puppy
 
Posts: 270
Joined: 13 Jan 2010, 13:35
Location: Tukums

Re: Izdalījumi pēc dzemdībām

Postby Greisa » 07 Mar 2010, 16:58

Nu apmēram tā - šīs bija manu suņu vēsturē pirmās dzemdības .Neplānots (mana nolaidība) metiens, bet tēvs par laimi tīrs VAS. Piedzima tikai četri kucēni, no kuriem viens nedzīvs (kucēni forši, jau aizrunāti). Izdomāju aizvest pie ārsta, drošības pēc, lai apskata, jo gribēju uzzināt tas vai tas ir normāli, ka trešā dienā vēl ir mazliet izdalījumi. Daktere apskatīja, tikai vizuāli, tajā brīdī nekā nebija un profilaksei iešpricēja kaut kāds pretiekaisuma zāles un tad sekoja tā piebilde..... Nu un es visu laiku stresoju. Nu un šodien daktere apskatīja gan mammīti, gan brašos mazuļus (2 puikas, 1 meitenīte). Mammai ir 1,5 gadi uz Ziemassvētkiem bijām pierakstījušās uz sterilizāciju, bet notika kā notika. Tagad pierakstījāmies uz sterilizāciju maijā.
Greisa
Baby
Baby
 
Posts: 9
Joined: 16 Jan 2010, 21:07

Re: Izdalījumi pēc dzemdībām

Postby Safohouse » 07 Mar 2010, 17:45

Skaidrs. Sākt apcerēt, vai tas ir labi vai slikti jau vairs nav vērts. Tagad atliek tikai novēlēt Jums augt lieliem un brašiem!
P.S. Ja temperatūra nav paaugstināta, visticamāk arī, ka viss ir OK.
User avatar
Safohouse
Puppy
Puppy
 
Posts: 270
Joined: 13 Jan 2010, 13:35
Location: Tukums

Re: Izdalījumi pēc dzemdībām

Postby Greisa » 07 Mar 2010, 19:03

Safohouse wrote:Skaidrs. Sākt apcerēt, vai tas ir labi vai slikti jau vairs nav vērts. Tagad atliek tikai novēlēt Jums augt lieliem un brašiem!
P.S. Ja temperatūra nav paaugstināta, visticamāk arī, ka viss ir OK.


Paldies!!!! :hih: Rādās - būs labi.
Greisa
Baby
Baby
 
Posts: 9
Joined: 16 Jan 2010, 21:07

Re: Izdalījumi pēc dzemdībām

Postby vuks » 07 Mar 2010, 22:00

Nu izdalījumi var būt arī vēl mēnesi pēc dzemdībām. Galvenais skatīt kā kuce un kucēni jūtas un vai nav temperatūra.
Info par VASiem(izstādēm, sacensībām, metieniem)
www.schaeferhund.lv
vuks
Puppy
Puppy
 
Posts: 163
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Izdalījumi pēc dzemdībām

Postby ajame » 08 Mar 2010, 12:13

Man gan dzemdēja kaķene, nevis kuce, bet situācija bija līdzīga. Pirmdien vakarā dzemdēja, trešdien nāca ārā asinis. Atbrauca uz mājām vets, izčamdīja un iešpricēja kaut kādas antibiotikas un stimulatoru. Teica, ka ir trīs vvarianti kāpēc asiņo:
1. Sagriezušies olvadi (paldies Dievam mums tas nebija)
2. Palikusi iekšā placenta
3. Palicis kāds kaķēns.
Laikam mums bija tas otrais varians, jo pēc šprices mums 2 dienas pilēja un tad bija viss kārtībā.
User avatar
ajame
Puppy
Puppy
 
Posts: 450
Joined: 03 Mar 2010, 23:36
Location: Tukums


Return to Suņu veselība

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests