Piena zobi

Dog Health

Re: Piena zobi

Postby agrita » 11 Mar 2010, 17:30

Nu, kad šērai rāva es biju klāt, un redzēju ar kādu spēku ārsts rāva, nezinu kā viņš izrautu, ja suns nebūtu zem narkozes un vēl pretotos!
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Piena zobi

Postby Sinty » 11 Mar 2010, 18:06

Ārprāts...Un es jau sapriecājos...Laikam tad jāļauj vetam noteikt, vai to narkozi vajadzēs, vai nē...
Bet es tāpat vēl ceru iekustināt...
User avatar
Sinty
Junior
Junior
 
Posts: 616
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:10
Location: Rīga

Re: Piena zobi

Postby silverequs » 12 Mar 2010, 09:10

Bez tam suns var arī sevi savainot pretojoties, un zinot manu mazsuni, viņam būtu sirdstrieka, jo viņam ļoti nepatīk jau tikai, kad kāds ne tā paskatās uz viņa zobeļiem. :tikainesaki:
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Piena zobi

Postby maksis » 12 Mar 2010, 09:18

dace.k wrote:Manā pieredzē vairākiem suņukiem ir nomainījušies piena zobiņi un nav bijušas nekādas problēmas

Dace, jums ir labradori, vai ne? Sīksuņi ir pilnīgi cita opera, tās nav salīdzināmas lietas. Maniem suņiem visiem ir zobi paši mainījušies, arī levretei, bet es esmu dzirdējusi par to, CIK lielas mēdz būt saknes sīksuņu piena zobiem. Ja citiem suņiem piena zobus es esmu vnk ar pirkstiem izrāvusi pie vajadzības (laukos, piemēram, krančelim vajadzēja - izravēju kādus 10 vienā piegājienā bez kādām pūlēm), tad tai pašai levretei man pat prātā nenāktu kaut ko tamlīdzīgu darīt.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Piena zobi

Postby čība » 12 Mar 2010, 10:23

Lielajai sunei mēs zobus... izsitām - citādāk to nemāku nosaukt. Diviem ilkņiem bija parādījušies mazi piedēklīši - īsto zobu galiņi. Mēģināju ar pirkstiem izraut - nesanāca un sunei apnika. Tad nu mēs ņēmām un spēlējām futbolu - viens un divi, visi četri ilkņi ārā plus vēl visi pārējie piena zobi. Ne sāpes, ne stresa - jo bija taču dauzīšanās un prieks! sune pat nepamanīja, ka zobu mazāk. Tikai kādu laiku tā lēnāk ēda... Bet tas lielais suns.
Mazajam bija grūtāk, bet arī paši tikām galā - dauzoties un ārdoties tā rupjāk, sanāca visus izraustīt.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Piena zobi

Postby dace.k » 13 Mar 2010, 18:06

maksi - jā man ir labradoru mafija un ar zobu maiņu tiešām nekādu problēmu nebija, es tikai esmu palīdzējusi izkustināt ilknīšus .Varbūt tiem mazajiem sunīšiem zobiņi ir ņiprāki,lai veicās zobu raušanā. :nagi:
Labradoru audzētava ''Sunset Pearl''
http://sunsetpearl.jimdo.com/
dace.k
Puppy
Puppy
 
Posts: 188
Joined: 08 Mar 2010, 14:33

Re: Piena zobi

Postby Ieva S. » 15 Mar 2010, 12:21

Ta, diemžēl, nav tikai mazo šķirņu prpblēma. Mazajiem varbut biežāk, be nevar teikt, ka tikai mazajiem.

Ja piena ilknis netraucē jaunajam augt, ir cerības, ka piena zobs izkritīs pats. Ja ilgi neizkrīt, tad jārauj. Ja piena zobs novirza jauno nepareizā vietā, tad jārauj ārā.
User avatar
Ieva S.
Baby
Baby
 
Posts: 23
Joined: 18 Jan 2010, 11:11
Location: Riga, Latvia

Re: Piena zobi

Postby Barbariisha » 24 Mar 2010, 08:40

Mūs arī dakteris sabiedēja, ka ap 5 vai 6 mēnešiem jābrauc atrādīties un varbūt būs jārauj zobi ārā. :soks:
bet tad izkrita viens, otrs, trešais un tā viens pēc otra visi zobiņi. Tagad 5 mēn un 3ned un mums zobi ir nomainījušies. mums ļoti ātri sāka mainīties ap 4,5 mēn.
Image
Barbariisha
Puppy
Puppy
 
Posts: 241
Joined: 20 Jan 2010, 11:03

Previous

Return to Suņu veselība

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests