Kucēns griež galvu uz sāniem

Dog Health

Kucēns griež galvu uz sāniem

Postby obrija » 14 Jan 2013, 15:03

Man palūdza uzprasīt padomu, varbūt kādam tā esot bijis un ir ko ieteikt.
Paziņas laukos iegādājušies kucēnu, no sākuma viss bijis ok, tad viņi kucēnu savakcinējuši un pēc pāris dienām kucēns sācis galvu liekt uz sāniem (suņi tā mēdz darīt, tā kā ar dikti lielu interesi kaut ko vērojot), citreiz mēdzot tā aizliekt, ka bez maz no kājām gāžās, no kā tas var būt, vai tas ir pārejoši, ciklvēki ir dziļos laukos un pagaidām līdz vetam netiekot.
Ielieku bildi, cik saprotu tā tas izskatās, manējam jau tā galva tā grozās pie dīvainām skaņām, bet viņiem visu laiku pēdējā nedēļā tā galva tā noliekta esot.
Image
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Kucēns griež galvu uz sāniem

Postby Laura » 14 Jan 2013, 20:38

Izskatās dīvaini... Mans šnaucerītis grieza galvu uz sāniem, kad viņam bija iekaisusi austiņa -- ļoti, ļoti. Bet galvas griešanu pavadīja arī uz vienu pusi orientētas kustības.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Kucēns griež galvu uz sāniem

Postby obrija » 14 Jan 2013, 20:42

Laura wrote:Izskatās dīvaini... Mans šnaucerītis grieza galvu uz sāniem, kad viņam bija iekaisusi austiņa -- ļoti, ļoti. Bet galvas griešanu pavadīja arī uz vienu pusi orientētas kustības.

Uz bildes jau manējais mazotnē ķēmojās, īsto neesu redzējusi, bet pēc sacītā tieši tā izskatās un turot visu laiku, tieši pēc potes sācies.
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: Kucēns griež galvu uz sāniem

Postby Laura » 14 Jan 2013, 20:49

Liekot kopā kinologu kursu zināšanas, čuju, ņuhu, poņu, pieredzi un citas būtiskas domāšanas pazīmes, man radās jautājums - vai pirms potes kucēnu attārpoja? Galvas griešana uz vienu pusi var nozīmēt diskomfortu vienā galvas pusē (niezi, neierastu spiedienu utml) - tādas pazīmes var rasties, ja potē neattārpotu suni, ja jau pote tiek saistīta ar šīs uzvedības uzsākšanu. Iespējams, ka tā ir tikai sagadīšanās. Varbūt zobi aug? (kā bērnam) Varbūt kaut ko grauzis un tas kaut kur iedūries? Variantu daudz.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Kucēns griež galvu uz sāniem

Postby obrija » 14 Jan 2013, 21:08

Laura wrote:Liekot kopā kinologu kursu zināšanas, čuju, ņuhu, poņu, pieredzi un citas būtiskas domāšanas pazīmes, man radās jautājums - vai pirms potes kucēnu attārpoja? Galvas griešana uz vienu pusi var nozīmēt diskomfortu vienā galvas pusē (niezi, neierastu spiedienu utml) - tādas pazīmes var rasties, ja potē neattārpotu suni, ja jau pote tiek saistīta ar šīs uzvedības uzsākšanu. Iespējams, ka tā ir tikai sagadīšanās. Varbūt zobi aug? (kā bērnam) Varbūt kaut ko grauzis un tas kaut kur iedūries? Variantu daudz.

Protams ka tika attārpots, pēc ilgas meklēšanas tas varētu būt muskuļu iekaisums, bet kas to zin.
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: Kucēns griež galvu uz sāniem

Postby Laura » 14 Jan 2013, 21:18

Varbūt neiralģija? Piemēram, mitrs caurvējā gulējis? Man pašai, ne suņam, bija tāda kaite - briesmīgi.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Kucēns griež galvu uz sāniem

Postby OrlandoSeaHorse » 15 Jan 2013, 10:36

Bez kursiem. Tomēr pirmo skatītos ausi. Un vispār ausi viegli pārbaudīt, ja nav vainīga - skatās nākošo iespējamo variantu. Varbūt pote bija kaut kur skausta rajonā un tagad tajā vietā pēcpotes bumbulis, kas traucē?
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg


Return to Suņu veselība

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests