Kino klibo ar priekšķepu

Dog Health

Kino klibo ar priekšķepu

Postby agnete » 23 Jan 2013, 15:56

Sveiciens visiem!
Mani ir pārņēmis "neliels" izmisums, suns gadu vecs, svars 39 kg, škirne - labradors retrīvers - klibo! Klibo ar pauzēm nu jau 6 mēnešus, klibums parasti uzrodas izstādēs, jo tieši tad sunim ir jāskrien riksītī, ikdienas gaitās klibumu redzu retāk, bet ari redzu! Protams, tas sunim netraucē spēlēties utt. pilnvertīgi dzivot,skriet, suns ne smilkst, ne izrāda nepatiku čamdot priekšķepu, ne kā citādi.
Esam bijuši MBH pie Avdoško, esam bijuši pie Drapčes, Kozindas, esam apmeklējuši vel vismaz 3 veterinārārstus, bet atbildes ir visdažādākās! Ka jādod pretiekausuma zāles un suns jātur būri, ka sunim nekas nekaiš ( jāturpina dzīvot pilnvērtīgi ) un tas ir laika jautājums, ka sunim ir jādos kalcijs, locītavu preperāti, jaliek uz diētas utt..
Esam taisijuši rentgenus, gan klibošanas sākumā, gan pāris dienas atpakaļ - no smagām kaitēm ne miņas, ne displāzijas pazīmju, ne kas cits, visi kauli smuki, veseli, saites vietās! Spilventiņos atrast arī neko nevaru kas traucētu skriet bez klibuma, nagi smuki īsi. Barojām ar Royal canin, šobrīd pārgājām uz Advance.

Es nezinu vai es gaidu atbildi kāda manam sunim ir diagnoze, bet varbut, ka kādam ir gadījies līdzigi? un var kaut ko ieteikt šajā sakarā?
varbūt jāiet pie kāda ekstrasensa? :jaut:
User avatar
agnete
Puppy
Puppy
 
Posts: 310
Images: 0
Joined: 06 Oct 2011, 10:28
Location: Babīte

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Kino klibo ar priekšķepu

Postby just ERGO » 23 Jan 2013, 16:34

Tev PM
User avatar
just ERGO
Junior
Junior
 
Posts: 547
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 12:32
Location: Mežciems

Re: Kino klibo ar priekšķepu

Postby murkata » 25 Jan 2013, 10:53

mana beibe arī kliboja un tieši ap gadu, bet ne tik ilgi - apmēram 3-4 mēnešus. te vairāk, te mazāk, bez redzamiem iemesliem. es pati domāju, ka vai nu dzīslas sastieptas, vai dzelonis kaut kur m;īkstajos audos, vai augšanas slodzes. es devu Glucoflex. vairāk neko. kā arī vairāk nodarbojos, spēlējos. vairs nav manīta tā lieta.
ārsti arī neko nerezēja.
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: Kino klibo ar priekšķepu

Postby Linda B. » 25 Jan 2013, 13:31

Te sen atpakaļ bija tā diskusija par dirofilārijām.Ieteica nodot analīzes,ja parādās kaut kas neparasts,kam nevar atrast vainu.Varbūt ir vērts pamēģināt šo variantu.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Kino klibo ar priekšķepu

Postby wolf-eyes » 25 Jan 2013, 15:56

Linda B. wrote:Te sen atpakaļ bija tā diskusija par dirofilārijām.Ieteica nodot analīzes,ja parādās kaut kas neparasts,kam nevar atrast vainu.Varbūt ir vērts pamēģināt šo variantu.

Jā, klibošana tiešām var būt kā viens no simptomiem šim parazītam. Tā man teica ārste Daiga no Mazo Brāļu hospitāļa.
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Re: Kino klibo ar priekšķepu

Postby agnete » 28 Jan 2013, 13:02

Paldies par viedokļiem!
uztaisīsim asinsainu intereses pēc!
vai tur ir kas specifisks jameklē? vai ārsti to zinās?
User avatar
agnete
Puppy
Puppy
 
Posts: 310
Images: 0
Joined: 06 Oct 2011, 10:28
Location: Babīte

Re: Kino klibo ar priekšķepu

Postby agnete » 19 Feb 2013, 17:54

Iesūtītajā paraugā asins parazīti nav konststēti.
vismaz šo varam izslēgt.. tfū..
User avatar
agnete
Puppy
Puppy
 
Posts: 310
Images: 0
Joined: 06 Oct 2011, 10:28
Location: Babīte

Re: Kino klibo ar priekšķepu

Postby Ronika » 20 Feb 2013, 21:55

Laikam jāpiesakās klibojošo suņu klubiņā :asaras: . Manam 7 mēnešus vecajam lielizmēra kucēnam (40 kg) arī tāda pati problēma. Man arī "neliels" izmisums, bet tagad skaidrs, ka pāris nedēļu ilga klibošana laikam vēl nav iemesls izmisumam. Lietojam glikozamīnu un gaidām rezultātu... Pagājušas gandrīz 2 ned., bet izskatās, ka puisis tagad klibo pat drusku stiprāk :aknee: Nu ko, - jācer, ka tomēr sagaidīsim uzlabojumus...
Ronika
Baby
Baby
 
Posts: 11
Joined: 05 Oct 2012, 10:10

Re: Kino klibo ar priekšķepu

Postby NARDICUM » 20 Feb 2013, 22:42

Nu es parasti, ja pusaudzis sāk klibot uz priekšķepu, dodu glikofleksu un kādas 3 dienas antibiotiku, un slodzi ierobežoju.
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Kino klibo ar priekšķepu

Postby Ronika » 21 Feb 2013, 09:59

Jā, laikam jau tās bija glikofleksa tbl., ko daktere izrakstīja. Antibiotikas gan pagaidām nedevu. Bija runa arī par iespējamo slodzes samazināšanu. Vienīgi problēma, ka man bez klibojošā vidusāzieša ir vēl viens 6 mēn. vecs pirenejietis, - tam gan nekas nekaiš un šim tagad bez domubiedra līdzās nav kur likt enerģiju. Līdz šim abi dzīvojās pa mājas pagalmu. Tagad nākas abus vairāk turēt iekšā. Ja iziet ārā tikai viens, tad otram diskomforts, izmisums un skraidīšana gar visiem logiem, kamēr no sienas tiek izrautas žalūzijas "ar visām saknēm" :)
Ronika
Baby
Baby
 
Posts: 11
Joined: 05 Oct 2012, 10:10

Re: Kino klibo ar priekšķepu

Postby Creme de la Creme » 22 Feb 2013, 09:16

Jā, glikoflekss pie ārstēšanas. Bet ikdienā - hondroitīni/glukozamīns.
Man paziņām puika piekliboja uz pakaļkāju. Arī rentegnos neko neuzrādīja, vairāki ārsti - vairākas diagnozes (precīzāk - īsti nekādas diagnozes). Beigās gan Drapče atrada vainu - esot pirms kāda laika bijis salauzts pirkstiņš (rentgenā gan to nez kāpēc neredzēja, bet nu pirkstiņš jau mums arī dikti maziņš...). Suns arī nekliboja visu laiku, tikai kad bija jāiet pa nelīdzenu segumu (gara zāle, šķembas u.tml.). Nu vai tā bija vai nebija, bet pēc kāda laika klibošana beidzās.
Mums gan bišķi cita svara kategorija :kanepe:
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Kino klibo ar priekšķepu

Postby agnete » 22 Feb 2013, 14:14

Mēs dodam Jointagen jau kādu 1,5 mēnesi!
Jādzīvo, jāskatās kā būs!
Mums final rezumē, ka no ātras augšanas klibo, kas esot raksturīgi lielo šķirņu kucēniem..
User avatar
agnete
Puppy
Puppy
 
Posts: 310
Images: 0
Joined: 06 Oct 2011, 10:28
Location: Babīte

Re: Kino klibo ar priekšķepu

Postby Ronika » 22 Feb 2013, 15:47

Jā, mums arī pagaidām tāda pati diagnoze. (Vēl ziemā esot nejauki tie slidenie grambainie celiņi). Jācer, ka tā arī ir un pēc laika viss normalizēsies. Klibucis ēd 2X dienā pa lielai "GlicoFlex-3" tabletei, bet otrajam neklibojošajam dodu glukozamīnu profilaksei... Veiksmīgu veseļošanos visiem strauji augošajiem! :)
Ronika
Baby
Baby
 
Posts: 11
Joined: 05 Oct 2012, 10:10

Re: Kino klibo ar priekšķepu

Postby ORKA » 04 Mar 2013, 20:44

Sveiks visiem. Vai kāds zin cik var maksāt operācija Jelgavas klīnika vai Rīgā pie dr.Drapčas, kucēnam ir priekšķepas elkoņa displazija :asaras:
ORKA
Baby
Baby
 
Posts: 67
Joined: 10 May 2010, 12:45

Re: Kino klibo ar priekšķepu

Postby vuks55 » 05 Mar 2013, 09:42

Es laikam vestu pie Avdoško MBH. Viņam artroskops un mazāk invazīva metode tomēr.

Vienai vai abām kājām? Kauliņš nepieaudzis?
vuks55
Puppy
Puppy
 
Posts: 119
Joined: 29 Feb 2012, 17:31

Re: Kino klibo ar priekšķepu

Postby ORKA » 05 Mar 2013, 10:36

vuks55 wrote:Es laikam vestu pie Avdoško MBH. Viņam artroskops un mazāk invazīva metode tomēr.

Vienai vai abām kājām? Kauliņš nepieaudzis?


Es no Ventspils, dzirdēju tikai par Drapče Rīgā un Jelgavas ārstiem - Ilgašu un Kozindu

Klibo uz priekšējo kreiso kājiņu, pēc taustes it ka nekas nepieaudzis
ORKA
Baby
Baby
 
Posts: 67
Joined: 10 May 2010, 12:45

Re: Kino klibo ar priekšķepu

Postby vuks55 » 05 Mar 2013, 13:15

MBH ir labs digitālais rentgens, tur visu labi redzēs un apstāstīs. Tā ka mans vēlējums ir doties pie Avdoško.
Bet, jā Drapče ar labi šo lietu pārzin.
vuks55
Puppy
Puppy
 
Posts: 119
Joined: 29 Feb 2012, 17:31


Return to Suņu veselība

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests

cron