Kuces meklēšanās izstādes laikā

Dog Health

Kuces meklēšanās izstādes laikā

Postby Odrija » 09 Mar 2010, 15:41

Pirmo reizi kucītei meklēšanās laiks, bet šajā laikā iekrīt izstāde. Kā jārīkojas, lai citiem suņiem nenojauktu pasākumu? :soks:
Odrija
Baby
Baby
 
Posts: 7
Joined: 09 Mar 2010, 15:23

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Suņa (kuces) meklēšanās izstādes laikā

Postby silverequs » 09 Mar 2010, 15:43

Odrija wrote:Pirmo reizi kucītei meklēšanās laiks, bet šajā laikā iekrīt izstāde. Kā jārīkojas, lai citiem suņiem nenojauktu pasākumu? :soks:

it kā imunofils nomāc kārdinošo smaržu.
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Suņa (kuces) meklēšanās izstādes laikā

Postby Demiana » 09 Mar 2010, 17:11

Labāk izlaist izstādi, bet ja nu pavisam to negribās pirmajās dienās iespējams palīdzēs NO LOVE no Beophar
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Suņa (kuces) meklēšanās izstādes laikā

Postby Maija_Dakota » 09 Mar 2010, 19:03

kā arī ielikt suni būrī un izvilkt tikai tieši pirms ringa sākuma, ar "pret kuču" spreju var nopūst būri un drānu, kas to sedz. nelaist pulcēties puikām pie būra. parēķiniet kuras dienas iekrīt izstādē, ja meklēšanās būs inensīva (mazāk izdalījumu ir sākumā un beigās), tad visticamāk tas būs redzams, kā zināms LV ir aizliegts piedalīties ar tekošu kuci.
Image Image Image
User avatar
Maija_Dakota
Junior
Junior
 
Posts: 913
Joined: 13 Jan 2010, 16:41
Location: Rīga, Iļģuciems, +371 22086944

Re: Suņa (kuces) meklēšanās izstādes laikā

Postby Demiana » 09 Mar 2010, 20:41

Es nezinu vai tas vēl ir spēkā, bet atceros ka vienreiz mēģināju dabūt atpakaļ 70% no samaksātās izstādes naudiņas sakarā ar to, ka kucei bija 1 meklēšanaš diena tieši pirms izstādes, LKFā man pieprasīja izziņu no vetārsta par to ka kuce patiešām meklējās. Beigās sanāca vieglāk neaizbraukt uz izstādi, nekā dabūt tos % atpakaļ, jo vislētākā izziņa man izmaksātu 5 Ls (canderos man paprasīja 20 ls, uz jautājumu ko tik dārgi man pie telefona esošais ārsts atbildēja - vai tad jūs esat vetārsts ka varat noteikt ka kuce meklējas :meitenedejo: ), par izstādi samaksāju 10 Ls, ieguvums būtu 3 Ls, kas tā pat vien tiktu iztērēts benzīnam vizinoties līdz klīnikai un LKFam :velnins:
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Suņa (kuces) meklēšanās izstādes laikā

Postby Rotija » 09 Mar 2010, 20:46

Jā,ar to izziņu un cenšanos atgūt maksu par izstādi ir kā ir. Labak vai nu palikt mājās un reģistrācijas cenu vnk norakstīt vai tomēr ņemt dalību izstādē kuci ātri atvedot,aizvedot,lai netraucētu citiem kobeļiem. :viltigs:
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Suņa (kuces) meklēšanās izstādes laikā

Postby Demix » 09 Mar 2010, 20:51

Mjā... mums arī šī iemesla dēļ gar degunu aizgāja trīs izstādes,izlēmu neriskēt,pie kam man vēl puika bija pieteikts,mājās pamēģināju salaist kopā,nekas prātīgs nesanāca,abi trakoja,leca, dauzījās,tad vēl iedomājos,ka vedot abus sabojāšu abu iznācienus un čiks vien sanāks un vēl ja viņu aiztiek,tad viņa griež asti uz sānu,kas uzreiz skaidrs un ja pamana,tad var sanākt ziepes un tā mīļā miera labad nevedu.Mēģināju arī spreju,bet kaut kā īpaši nelīdzēja.Ja būtu pie pašām beigām,tad vēl var,jo tad nav tādas uzvedības un arī izdalījumu praktiski nav.Es par visām izstādēm maksāju uz vietas un man bija jāmaksā 25% no cenas par kuru reģistrējos,izziņa maksāja 2,-Ls,tā kā daudz nezaudēju.
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Suņa (kuces) meklēšanās izstādes laikā

Postby Demiana » 09 Mar 2010, 21:03

Demix wrote:Es par visām izstādēm maksāju uz vietas un man bija jāmaksā 25% no cenas par kuru reģistrējos,izziņa maksāja 2,-Ls,tā kā daudz nezaudēju.

Nesapratu :huh:
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Suņa (kuces) meklēšanās izstādes laikā

Postby Demix » 10 Mar 2010, 00:11

Demiana wrote:
Demix wrote:Es par visām izstādēm maksāju uz vietas un man bija jāmaksā 25% no cenas par kuru reģistrējos,izziņa maksāja 2,-Ls,tā kā daudz nezaudēju.

Nesapratu :huh:

Nu,redzi aizsūtīju doķus uz e-pastu,bet naudiņu maksāju izstādes dienā uz vietas,līdz ar to atkrita klapata prasīt naudu atpakaļ vnk smaksāju tikai 25%,kā to nosaka LKF noteikumi!Ar visām domātas tās izstādes uz kurām biju kuci pierakstījusi,bet nevedu,Valmiera un Daugavpils!Nu kaut cik sakarīgi paskaidroju???
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Suņa (kuces) meklēšanās izstādes laikā

Postby Sisija » 10 Mar 2010, 08:04

Demix wrote:vnk smaksāju tikai 25%,kā to nosaka LKF noteikumi!

Tā drīkst :jaut: Tad jau es droši varu rakstīties uz visām izstādēm, citādi man pagaidām nav nemazākās saprašanas, kad mana jaunkundze varētu meklēties :neparliecinats:
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Suņa (kuces) meklēšanās izstādes laikā

Postby Demiana » 10 Mar 2010, 08:48

Demix wrote:Nu,redzi aizsūtīju doķus uz e-pastu,bet naudiņu maksāju izstādes dienā uz vietas,līdz ar to atkrita klapata prasīt naudu atpakaļ vnk smaksāju tikai 25%,kā to nosaka LKF noteikumi!Ar visām domātas tās izstādes uz kurām biju kuci pierakstījusi,bet nevedu,Valmiera un Daugavpils!Nu kaut cik sakarīgi paskaidroju???

Bet līdz tai izstādes vietai tu brauci? vai piemēram zini ka nebrauksi tāpēc ka ..... vienkārši pārskaitīji organizatoriem noteikto summu.
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Suņa (kuces) meklēšanās izstādes laikā

Postby dzungli » 10 Mar 2010, 14:29

Arī mums gadījās šāda liksta, jo jaunai kucītei noteikt meklēšanās laiku ir gandrīz neiespējami. Braucām uz izstādi Igaunijā, kur ir atļauts piedalīties tekošām kucītēm. Lietojām NO LOVE. Efekts labs, jo neviens suns pat nepievērsa uzmanību. Paši ,protams, nekur lieki nestaigājām, turējāmies ar suni maliņā, tikai tik, cik nepieciešams, lai izietu ringā. Mēs paši, kuču saimnieki, nepavisam neesam iepriecināti par šādām situācijām un neesam ieinteresēti kādu citu suni lieki satraukt.
Pēc iepriekš rakstītā, varēja nojaust, ka arī Latvijā kāds riskē piedalīties izstādē ar tekošu kucīti. Kādas sankcijas var sekot, ja pieķer, vai uz šo lietu arī pie mums sāk "pievērt acis"? Kādi noteikumi pastāv Lietuvā, Polijā, Somijā?
dzungli
Baby
Baby
 
Posts: 37
Joined: 01 Feb 2010, 20:22

Re: Suņa (kuces) meklēšanās izstādes laikā

Postby Odrija » 10 Mar 2010, 15:25

Tad no visa rakstītā saprotu, ka izstādes LV šajā periodā nedrīkst apmeklēt :(
Odrija
Baby
Baby
 
Posts: 7
Joined: 09 Mar 2010, 15:23

Re: Suņa (kuces) meklēšanās izstādes laikā

Postby Demix » 10 Mar 2010, 16:40

Odrija wrote:Tad no visa rakstītā saprotu, ka izstādes LV šajā periodā nedrīkst apmeklēt :(

Tieši tā !!!
Demiana
Līdz izstādes vietai braucu,jo puika arī bija pieteikts,ja nebrauktu , sameklētu kādu,kurš naudiņu un izziņu aizved,vai zvanītu un sūtītu izziņu uz e-pastu un naudu pārskaitītu i-bankā!Var taču visu sarunāt,tikai jāpiezvana,man gan Valmieras,gan Daugavpils kennelī bija ļoti liela atsaucība,ja grib var tak visu sarunāt,galvenais nepalikt parādā.Es reiz arī uz EST izstādi vedu viena forumieša naudiņu,lai tas neiekļūst melnajā sarakstā!
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Suņa (kuces) meklēšanās izstādes laikā

Postby JATA » 10 Mar 2010, 17:01

Ministru kabineta noteikumi Nr.266
Rīgā 2006.gada 4.aprīlī (prot. Nr.19 2.§)
Labturības prasības mājas (istabas) dzīvnieku turēšanai, tirdzniecībai un demonstrēšanai publiskās izstādēs, kā arī suņa apmācībai

```
VII. Prasības mājas (istabas) dzīvnieku demonstrēšanai publiskās izstādēs

41. Izstādes laikā mājas (istabas) dzīvniekiem nodrošina to fizioloģijai un labturībai atbilstošus apstākļus.
42. Izstādēs nedrīkst piedalīties:

42.1. mājas (istabas) dzīvnieki ar redzamām slimības pazīmēm;

42.2. mājas (istabas) dzīvnieku mātītes meklēšanās vai zīdīšanas laikā, bet kaķenes - zīdīšanas laikā;

42.3. mājas (istabas) dzīvnieku mātītes grūsnības otrajā pusē, bet kuces un kaķenes - , ja to grūsnības laiks pārsniedz 30 dienas;
http://www.weimaranersaldozo.com/ - vižlas un veimārieši
User avatar
JATA
Puppy
Puppy
 
Posts: 317
Joined: 13 Jan 2010, 15:28

Re: Suņa (kuces) meklēšanās izstādes laikā

Postby Creme de la Creme » 11 Mar 2010, 10:30

Odrija wrote:Pirmo reizi kucītei meklēšanās laiks, bet šajā laikā iekrīt izstāde. Kā jārīkojas, lai citiem suņiem nenojauktu pasākumu? :soks:

Kā jau tika minēts - ievērot likumu un palikt mājās...Principā nav nemaz tik grūti aprēķināt mekēšanās laikus un saskaņot tos ar izstādēm.
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Suņa (kuces) meklēšanās izstādes laikā

Postby Sisija » 11 Mar 2010, 12:05

Creme de la Creme wrote:Principā nav nemaz tik grūti aprēķināt mekēšanās laikus un saskaņot tos ar izstādēm.

Nav jau grūtu un sarežģiti arī nav, ja vien tā nav pirmā meklēšanās :neparliecinats:
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Suņa (kuces) meklēšanās izstādes laikā

Postby Ezis » 11 Mar 2010, 13:13

Creme de la Creme wrote:Principā nav nemaz tik grūti aprēķināt mekēšanās laikus un saskaņot tos ar izstādēm.

Vai ne? Es ar smalki sarēķināju, ka viena meklēsies aprīlī, otra maijā, trešā jūnijā. NU ok, moš kādas savilks pasākumu reizē. Tik nez kāpēc man patreiz mājās ir caura kuce? :smarzas:
User avatar
Ezis
Puppy
Puppy
 
Posts: 382
Images: 16
Joined: 13 Jan 2010, 14:38

Re: Suņa (kuces) meklēšanās izstādes laikā

Postby ezhuks » 11 Mar 2010, 13:44

Ezis wrote:Tik nez kāpēc man patreiz mājās ir caura kuce? :smarzas:

Tu nemaaki reekjinaat :tikainesaki:

Un kaa ieteiksiet veikt apreekjinus kucei, kas ir peec kuceeniem? A vot KAA es varu apreekjinaat, kad vinja pirmo reizi mekleesies peec kuceeniem? Protiv prirodi njeporjosh!
ezhuks
Junior
Junior
 
Posts: 775
Joined: 13 Jan 2010, 13:27

Re: Suņa (kuces) meklēšanās izstādes laikā

Postby Rotija » 11 Mar 2010, 13:46

Creme de la Creme wrote:Principā nav nemaz tik grūti aprēķināt mekēšanās laikus un saskaņot tos ar izstādēm.

Visādi gadās. Man ar kuce meklējās kā pēc plkst.bet tad pēkšņi vienu reizi sāka tecēt 4 mēn. ātrāk nekā plānots :apstulbis: Līdz ar to arī nākamās meklēšanās reizes nebija tik viegli izrēķināt uz priekšu. :grr:
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Next

Return to Suņu veselība

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests