Viss par grūsnību

Dog Health

Re: Viss par grūsnību

Postby magnola » 18 May 2015, 08:47

Vita wrote:Jaa, 42 diena. Pie veta bijaam un nepaartraukti uz telefona. Rokoties inetaa - taa var buut, tikai par temperatuuru info nav. Taadeel jautaaju, varbuut kaadam ir pieredze ar liidziigu situaaciju.

Varbūt tomēr pie cita ārsta aiziet? Nevajag jokot ar tādām lietām.
Vai aug tikai vēders, jeb pupiņi arī palikuši lieli? Man kā reiz arī kucītei šodien 45. diena, puncis apaļš un pupiņi arī palikuši lieli, tādi kā nekad agrāk nav bijis.
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Viss par grūsnību

Postby ingucel » 19 May 2015, 08:52

Es arī iesaku aiziet pie cita ārsta.
Man pirms daudziem gadiem bija līdzīga situācija, tikai temperatūra nebija un 56. dienā kucīte nomira (pašai toreiz par kuces grūsnību nebija nekāda pieredze un internets nebija). Vemšana sakās grūsnības otrajā pusē. Asins analīzes labas. Vemšana ne katru dienu, bet ik pa laikam. Arī ar žulti. Dakters teica, ka tā esot grūsnības toksikoze. Ko es uztraucoties, sievietem tak arī tā esot, tas ir normāli! 56.dienā redzēju, ka kucītei pavisam nav labi- tāda kā sagurusi, nespēks un vēders bija kā bumba. Temperatūra 36,7. Sazvanījos ar dakteri- dakters teica, ka nevajag braukt atrādīties, man tak esot grūsna kuce un tas viss esot normāli, kucei tūlīt sākšoties dzemdības. Pēc pusstundas kucīte sāka elsot un vēl pēc dažām minūtēm nokrita un nomira. Un vēders palika tāds kā ar ūdeni pieliets balons. Toreiz šausmīgi pārdzīvoju....un pārmetu sev, ka uzticējos dakterim un par sekciju pat nespēju domāt. Vēlāk konsultējos ar citu ārstu un bija minējumi, ka tas varēja būt slēgts dzemdes iekaisums, dzemdē krājušās strutas un dzemde plīsusi.
Ja jums usg taisīts, tad jau it kā būtu jāredz vai nav iekaisums. Bet es vienalga aizietu pie cita ārsta.
ingucel
Puppy
Puppy
 
Posts: 148
Images: 0
Joined: 31 Jan 2012, 16:01

Re: Viss par grūsnību

Postby Vita » 19 May 2015, 16:05

Paldies par ieteikumiem par citu ārstu.Mums seko līdz veseli 3 dažādi arī brīvdienās un no rīta līdz vakaram. :roze:
Šoreiz vienkārši lūdzu padalīties ar pieredzi tos, kam bijusi līdzīga pieredze.
User avatar
Vita
Puppy
Puppy
 
Posts: 211
Joined: 25 Feb 2010, 14:35

Re: Viss par grūsnību

Postby magnola » 20 May 2015, 11:43

Nu man pašlaik ar nekādas dižās pieredzes nav, tik cik kursi un internetā atrastais. Un visiem ārstiem tas liekas normāli, ka kuce vemj un ir temperatūra? ka nav kāds iekaisums :(
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Viss par grūsnību

Postby Linda B. » 20 May 2015, 18:50

Temperatūra vien liecina par iekaisumu,vemšana arī nav nekas labs.Toksikoze ir pirmo 3 nedēļu laikā,un arī tikai varbūt,man divām kucēm tādas nebija vispār,ja ir,tad tām jābūt dažām dienām.Šis viss kopā velk uz dzemdes sastrutojumu ar ko man gan ir pieredze nu jau divreiz diemžēl,tiesa pēc dzemdībām-vemšana un temperatūra.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Viss par grūsnību

Postby Vita » 20 May 2015, 22:59

Paldies visiem, kas atsaucās.
Uz doto brīdi - grūtniecības nav, ir smaga kuņģa un taisnās zarnas čūla + plaušās puņķains iekaisums. Gandrīz gadu atpakaļ pārcietām vieglā formā slimību, ko patreiz nevar īsti konstatēt.
Ar šīm lietām tiešām nedrīkst jokot un nedrīkst ielaist.
Ceru, ka mēs tiksim uz pekām.
Paldies maniem dakteriem - Daigai un Guntaram, kā arī visiem līdzautoriem! :roze: :roze: :roze: :roze: :roze: :roze: :roze: :roze: :roze: :roze:
User avatar
Vita
Puppy
Puppy
 
Posts: 211
Joined: 25 Feb 2010, 14:35

Re: Viss par grūsnību

Postby magnola » 21 May 2015, 08:49

Vita wrote:Paldies visiem, kas atsaucās.
Uz doto brīdi - grūtniecības nav, ir smaga kuņģa un taisnās zarnas čūla + plaušās puņķains iekaisums. Gandrīz gadu atpakaļ pārcietām vieglā formā slimību, ko patreiz nevar īsti konstatēt.
Ar šīm lietām tiešām nedrīkst jokot un nedrīkst ielaist.
Ceru, ka mēs tiksim uz pekām.
Paldies maniem dakteriem - Daigai un Guntaram, kā arī visiem līdzautoriem! :roze: :roze: :roze: :roze: :roze: :roze: :roze: :roze: :roze: :roze:

Veseļojaties!!!!! Ar šīm lietām tiešām nedrīkst jokot, ja ir temperatūra, ir jāuzmanās!
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Previous

Return to Suņu veselība

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests