Sunītim smadzeņu tūska

Dog Health

Sunītim smadzeņu tūska

Postby MarisArb » 02 May 2013, 13:55

Pēc ilgiem un smagiem izmeklējumiem mūsu krievu toja meitenītei, kurai tikai divi gadiņi tika noteikta diagnoze smadzeņu tūska, kuras dēļ ir radijušies bojājumi smadzeņu škidruma kanālā jeb paraizāk sakot kanālā kur cirkulē muguras smadzeņu šķidrum ir sašaurinājums līdz ar to šķidrums apmainās ļoti gausi. Šī ir neatgriezeniska slimība, nav zāles kas ārstētu. Sunele dzīvespriecīga, spēlējas, rej, ēd, dzer un nokārtojas, bet viņa vienā brīdī saļimst, krīt no kājām, tad atkal ceļas un tad atkal saļimst.

Meklējam iespējas sunītim ļaut dzīvot. Varbūt varat ieteikt kādu dziednieku vai ko citu, kurš glābtu sunīti.
MarisArb
Baby
Baby
 
Posts: 2
Joined: 02 May 2013, 13:28

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Sunītim smadzeņu tūska

Postby wolf-eyes » 02 May 2013, 16:40

MarisArb wrote: Varbūt varat ieteikt kādu dziednieku vai ko citu, kurš glābtu sunīti.

Elmārs Spodris darbojas arī tieši ar dzīvniekiem.
Bet vari paskatīties Maximā- tur ir grāmata "100 dziednieki Latvijā"- vai nu nopērc, vai arī palasi turpat uz vietas un mēģini ar intuīciju noteikt, kuram dziedniekam varētu lūgt palīdzību. Ir tādi, kas var tikt galā pat ar vēzi, bet ir tādi, kas atklāti arī pasaka- ar vēzi nevar tikt galā. Es uzskatu, ka, ja var tikt galā ar vēzi, tad varbūt varēs palīdzēt arī šim sunītim. Man tā grāmata tagad nav pie rokas, aizdevu draudzenei, bet, ja ļoti vajag un nav citu iespēju, tad es varu paskatīties, kurus dziedniekus savlaik pati biju atzīmējusi kā "atradumus".
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Re: Sunītim smadzeņu tūska

Postby MarisArb » 03 May 2013, 12:04

wolf-eyes wrote:
MarisArb wrote: Varbūt varat ieteikt kādu dziednieku vai ko citu, kurš glābtu sunīti.

Elmārs Spodris darbojas arī tieši ar dzīvniekiem.
Bet vari paskatīties Maximā- tur ir grāmata "100 dziednieki Latvijā"- vai nu nopērc, vai arī palasi turpat uz vietas un mēģini ar intuīciju noteikt, kuram dziedniekam varētu lūgt palīdzību. Ir tādi, kas var tikt galā pat ar vēzi, bet ir tādi, kas atklāti arī pasaka- ar vēzi nevar tikt galā. Es uzskatu, ka, ja var tikt galā ar vēzi, tad varbūt varēs palīdzēt arī šim sunītim. Man tā grāmata tagad nav pie rokas, aizdevu draudzenei, bet, ja ļoti vajag un nav citu iespēju, tad es varu paskatīties, kurus dziedniekus savlaik pati biju atzīmējusi kā "atradumus".


Paldies par atbildi. Būtu ļoti pateicīgs, ja varētu apskatīties. Ar nepacietību gaidīšu. Noteikti pameklēšu pa maksimām šo Jūsu ieteikto grāmatu.
MarisArb
Baby
Baby
 
Posts: 2
Joined: 02 May 2013, 13:28


Return to Suņu veselība

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests

cron