Lūdzu palīdziet!

Dog Health

Re: Lūdzu palīdziet!

Postby Dzimbo » 19 Sep 2013, 13:34

Izsaukta tika "riktīgā" policija - Baložu nodaļa. Tur jau tas kreņķis, ka viņiem "kranču problēmas" pie vienas vietas. Zvanīju arī vakar, kad vainīgie atteica maksāt . Ļaujiet man mazdrusciņ attapties, vēl jau čubinos pa māju un neateju praktiski ne soli no suņa, tikai tik, cik aizbraucu uz darbu - uz treniņu, bet tad mājās paliek dēls un pieskata viņu.
Attiecībā uz tiesāšanos pieredzes nav, iesniegumu viņiem uzrakstīšu gan, tur šaubu nav. Tam sunim taču vismaz agresīvā dzīvnieka siksna būtu jāuzliek valkāt. Kaut gan līdz šim es par tādu nemaz nezināju, tā ka "cilvēkam parastajam" tas nekādu info drošībai nesniedz. Atliek tam vēlreiz tikt brīvībā un sekos nākamais upuris, iespējams pat cilvēks.
Dzimbo
Baby
Baby
 
Posts: 35
Joined: 15 Sep 2013, 12:10

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Lūdzu palīdziet!

Postby Laura » 19 Sep 2013, 13:44

Dzimbo wrote:...katrai dienai labos konservus - manu blenderējumu jau neatzina....

Kādi ir "labie konservi"? Mums toreiz bija kaut kas no Hills veterinārās sērijas (baltās bundžas ar diviem burtiem virsū), bet tagad Rēzijai pēc smagas operācijas devām Dr.Clauder's, to, kurš ar āboliem. Kad vietējos veikalos izēdām visus ar āboliem, pirkām kaut kādus citus, bet tie nebija tik forši. (Ar āboliem tāpēc, ka tos ir pēc tam vieglāk dabūt laukā...). Šie ir lētāki un Džimbo jau nekāds milzis laikam nav.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Lūdzu palīdziet!

Postby Dzimbo » 19 Sep 2013, 13:58

Vislabāk der Hill's a/d - tie ir visšķidrākie un ļoti labi Džimbam garšo, bet ēd arī animondo Vom Fenstein (tos, uz kura viņam līdzīga bilde), tie gan nav tik pastētveidīgi - sajaucu un sablenderēju ar ūdeni kopā. Līdz ar to arī ūdeni saņem, ko negrib dzert
Dzimbo
Baby
Baby
 
Posts: 35
Joined: 15 Sep 2013, 12:10

Re: Lūdzu palīdziet!

Postby Creme de la Creme » 19 Sep 2013, 19:11

Man ir nācies izbarot suni ar lauztu žokli. Toreiz mērcēju sauso barību ar ūdeni (siltu) un blenderēju viendabīgā masā. Pēc vajadzības lēju klāt ūdeni (lai sanāk vajadzīgā konsistence). Baroju ar šļirci. Pārmaiņus pēc varīju arī dažādus biezeņus (labi blenderējas vistas fileja un zivs) un tumes (kā zīdaiņiem). Man kaut kā tiem konserviem nav lielas uzticības (ja runājam par ikdienas barību).
Mums ir bijušas daudzas administratīvās lietvedības par līdzīgiem gadījumiem. Līdz šim vēl nekad nav atteikts izskatīt šāda veida materiālus! Bet viss ir atkarīgs no vēlmes strādāt!
Kad būs laiks, rakstiet iesniegumu. Bet ja tie bija VP darbinieki, tad iesaku iesniegumu adresēt VP Rīgas reģiona pārvaldes priekšniekam ar lūgumu izvērtēt darbinieku rīcību. Tāpat arī jāraksta ka vēlaties lai tiktu uzsākta administratīvā lietvedība. Tas nekas ka vainīgā puse jau daļu nadas samaksājusi. Tas neliedz uzlikt papildus arī administratīvo sodu. Lai suni varētu atzīt par agresīvu, Jums jāvēršās arī PVD. Es saprotu ka pašlaik Jums domas ir par ko citu. Kad būs nedaudz vieglāk, tad arī visu izdarīsiet! Ja vajadzēs kādu padomu šajā jautājumā, droši variet man rakstīt (šeit uz pm vai uz e-pastu).
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Lūdzu palīdziet!

Postby Dzimbo » 19 Sep 2013, 20:06

Paldies, ņemšu vērā! Tieši tā, gribētos "suņu cilvēku- juristu", kas varētu palīdzēt! Un šobrīd - vēl nē...man jātiek pāri, man daudz emociju, ko arī policija teica...kā viņām nebūt!
Ko darīt, ja jau 4 zobu trūkst? Šovakar konservu ēst negribēja, bet ledusskapī bija vēl 2 mazie cīsiņi, kurus iepriekš viņam pirku - viņš gaidīja pie veikala bez siksnas - sagaidīja un sēdēja ķepām gaisā, lai dabūtu....sēdēja uzreiz arī šodien, pirmo sagriezu šķēlītēs sīki, bet viņš rija, otru sablenderēju - ēda vismaz 3 minūtes viņu.... skumji...ūdeni joprojām atsakās...
Dzimbo
Baby
Baby
 
Posts: 35
Joined: 15 Sep 2013, 12:10

Re: Lūdzu palīdziet!

Postby Elbe » 19 Sep 2013, 20:18

Ja nu akurāt juristu pārstāvēšanai tiesā, tad manai meitai šinī ziņā ir pieredze - viņa ir juriste, agrāk strādājusi Apgabaltiesā un viņai ir Taksis. Tiesa, laika gan viņai ir maz, bet ko tikai neizdarīsi suņa labā!
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: Lūdzu palīdziet!

Postby Dzimbo » 19 Sep 2013, 20:49

Ok, skat, cik te daudz jauku cilvēku! Es šobrīd uz 2 nedēļām arī esmu uzņēmusies šefību pār Džimbo krustmātes 2 suņiem un 2 kaķiem - sasmeļos pozitīvu enerģiju un mājās nododu Džimbam.
Paldies par atbalstu visiem!
Dzimbo
Baby
Baby
 
Posts: 35
Joined: 15 Sep 2013, 12:10

Re: Lūdzu palīdziet!

Postby Dzimbo » 20 Sep 2013, 14:39

Esmu atpakaļ no tukšām pārrunām - pat nevis tukšām, bet atkal negatīvām emocijām, itkā man viņu šobrīd jau nebūtu pārpārēm..
Vainīgā suņa saimnieks, pie kura tiku "aizfutbolēta" tālāk šodien apskatījās klīnikas izrakstu, bija līdzi arī Džimbo, atrādīju čekus un atkal sekoja viņu puses spriedumi - es pati esot vainīga, jo suns neesot bijis pavadā, piekrita gan, ka stāvoklis esot smags, bet PAR MAKSĀŠANU PADOMĀŠOT! Nu tādā nozīmē, ka sapratu - nu neko viņš netaisās maksāt. Uz ko atbildēju, ka ja nesamaksās summu, kas parādās čekos, tad ziņoju "Degpunktam", ziņoju Policijai, bet nu jau laikam ne vairs Baložu iecirknim un jāgatavojas tiesāties. Pirmos divus varu izpildīt, to trešo - nemāku.
Dzimbo
Baby
Baby
 
Posts: 35
Joined: 15 Sep 2013, 12:10

Re: Lūdzu palīdziet!

Postby OrlandoSeaHorse » 20 Sep 2013, 14:45

Lai viņš liekas mierā par to jūsu pavadu, 1) ne viņam spriest, 2) ļaunākajā gadījumā jums var uzlikt naudas sodu max.15 Ls. Turklāt ne viņam par labu, bet valsts kabatā. Viņa suns arī bija bez pavadas, viņam tas pats. Tā ka jūsu pavada te nekādu lomu nespēlē.

Par suņu palaišanu bez pavadas, vadāšanu bez uzpurņa - izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu līdz 15 latiem.

Par tām pašām darbībām, ja tās izdarītas atkārtoti gada laikā, pēc administratīvā soda piemērošanas - uzliek naudas sodu no 15 līdz 35 latiem.

( no http://likumi.lv/doc.php?id=17461 )

Turklāt kādai jābūt pavadai, kas spētu aizsargāt maltieti no VAS. Nav taču bruņutērps!
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Lūdzu palīdziet!

Postby Dzimbo » 20 Sep 2013, 14:50

Nu ko, tagad gaidām "Degpunktā". Raidījuma veidotāji jau ir lietas kursā
Dzimbo
Baby
Baby
 
Posts: 35
Joined: 15 Sep 2013, 12:10

Re: Lūdzu palīdziet!

Postby Dzimbo » 21 Sep 2013, 16:30

Šodienas vizīte pie dakterītes beidzās ar ģipsētu kāju, tomēr ķepa cietusi vairāk kā bija izskatījies - lauzti 3 pirksti. Vispār jau prasās pēc operatīvas iejaukšanās, bet to lemsim nākamnedēļ. Mja, vārds operācija man uzvedina uz divējām emocijām - atkal suni mocīt un kur tam rast līdzekļus.
Arī žoklis nav laba skata - neiegaugšoties ieliktā plastika, nāksies apakšžokli saīsināt. Arī to redzēs pēc nedēļas.
Kas labs? Tas, ka pats dzer ūdeni un ir salīdzinoši laba apetīte, un aste nav kājstarpē - saprot, ka par viņu rūpējas un ķepurojas!
Dzimbo
Baby
Baby
 
Posts: 35
Joined: 15 Sep 2013, 12:10

Re: Lūdzu palīdziet!

Postby OrlandoSeaHorse » 21 Sep 2013, 21:08

Tas labi, ka dzer un noskaņojums uzlabojies! Un par naudu - būs vēlreiz te jāpaprasa, es piesakos, ka oktobra vidū varēšu palīdzēt, pašlaik nekā. Domāju, ka daudziem varētu būt līdzīgi, ka mazliet jāpaplāno finanses, nevis, ka negribētu palīdzēt. Skaidrs taču, ka retais tā pēkšņi var izburt ne no kurienes summu tādai nopietnai operācijai.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Lūdzu palīdziet!

Postby Laura » 23 Sep 2013, 15:45

Mēs arī varam nākammēnes atkal padalīties... Galvenais, lai mazais baltais ķepurojas...
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Lūdzu palīdziet!

Postby wolf-eyes » 23 Sep 2013, 16:32

Laura wrote:Mēs arī varam nākammēnes atkal padalīties... Galvenais, lai mazais baltais ķepurojas...

Galvenais, ka ir dzīvs. Dzīvība ir trausla stīga.
Pārējais sadzīs. Un- tā vai citādi, būs labi.
Kā suņukam vispār iet? Kā zobiņi?
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Re: Lūdzu palīdziet!

Postby Dzimbo » 23 Sep 2013, 18:00

Kāja ģipsī, bet pārvietojas jau diezgan naski - šodien pat pa trepēm 9 pakāpienus pats pieveica, zobi gan nav labi - 4 jau zaudēti, tuvākajā laikā zaudēs vēl 4 - tātad visa priekšpuse apakšžoklim. Lai gan bieži skaloju ar dezinfekc.līdzekļi, mute smako trakāk kā vecam sunim - pūst tā plastika, negrib ieaugt.
Ķepu un žokli skatīs atkal sestdien - vai 3 pirkstu lauztie kauli būs atraduši labu vietu un nevajadzēs operatīvi iejaukties, bet par žokli - itkā saīsināšot, no priekšpuses tad turēsies pie metāla stieņa - norauts bija līdz ilkņiem, tātad līdz turienei arī būs īsāks.
Dzer pats, smalku mīkstu barību arī ēd pats, pārējās koduma vietas jau ir sadzijušas, trakākais ir žoklis. Tagad aizbraukšu pabarot kaimiņu brigādi un ielaidīšu mājās, tad mēģināšu noorganizēt svaigāku bildi, ko ielikt.
Paldies par visa veida atbalstu! Bez jums pat domāt negribas kā būtu!
Dzimbo
Baby
Baby
 
Posts: 35
Joined: 15 Sep 2013, 12:10

Re: Lūdzu palīdziet!

Postby Dzimbo » 24 Sep 2013, 10:54

Sveiki!
Šovakar (25.09.)"Degpunktā" rādīs Džimbo stāstu.
`Vakarā suņuks bija pamanījies "izkāpt" no ģipša... jāliek pa jaunam.
Dzimbo
Baby
Baby
 
Posts: 35
Joined: 15 Sep 2013, 12:10

Re: Lūdzu palīdziet!

Postby Dzimbo » 25 Sep 2013, 20:16

Redz kā pagrieza visu arī "Degpunktā" - ne es esot gribējusi rakstīt iesniegumu policijai, ne vainīgie vainīgi....
Ko man darīt?
Dzimbo
Baby
Baby
 
Posts: 35
Joined: 15 Sep 2013, 12:10

Re: Lūdzu palīdziet!

Postby fedelta » 25 Sep 2013, 21:54

Dzimbo wrote:Redz kā pagrieza visu arī "Degpunktā" - ne es esot gribējusi rakstīt iesniegumu policijai, ne vainīgie vainīgi....
Ko man darīt?



Noskatījos sižetu un uzvilkos par tās tantiņas teikumu - pavadā vajadzēja turēt! :lamajas: Sēžu un domāju kāda starpība - blakus pavadā vai blakus bez pavadas!!! Ne jau Jūsu suns uzbruka. Jūs savu suni kontrolējāt. Ne viņu monstrs tagad mokās ar ieģipsētu kājiņu un izkritušiem zobiem, ne jau viņiem ir jādomā kā apmaksāt rēķinu.Pavadas esamība tur NEKO nebūtu mainījusi. Ja suns ir adekvāts un apkārtējiem netraucē pavada var nebūt.
Viņiem tas simtkārt nāks atpakaļ, Dieviņš visu redz.

Izturību Jums, veseļojaties. :estevisamilosu:
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Lūdzu palīdziet!

Postby OrlandoSeaHorse » 25 Sep 2013, 22:01

Bezkaunība! Beigu beigās teiks, ka tu pati sakodi savu suni!
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Lūdzu palīdziet!

Postby Dzimbo » 25 Sep 2013, 22:10

To tantiņu pirmoreiz redzēju! Iepriekš esmu runājusi ar 3 citiem saimniekiem!
Man nolaižas rokas, esmu muļķa lomā nostādīta...
Bet gribēju, lai suni pārbauda uz agresiju un piedzīt ārstēšanās līdzekļus. Negribas, lai vēl kāds ciestu.
Dzimbo
Baby
Baby
 
Posts: 35
Joined: 15 Sep 2013, 12:10

PreviousNext

Return to Suņu veselība

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests