Sunim kurkšķ vēders un neēd

Dog Health

Sunim kurkšķ vēders un neēd

Postby Dylan » 22 Jan 2014, 10:03

Kas varētu būt par vainu, ka visādi citādi mans ļoti ēdelīgais suns no rīta 4x pieskrēja pie bļodiņas un tad skrēja atpakaļ uz savus vietiņu. Ēdienam pat nepieskārās, bet dzirdu, ka viņam vēders kurkšķ. Vēders uzpūties nav, es pat teiktu, ka iekritis, kad piespiedu nedaudz - nokurkšķējās.
Vakar vakarā vēdera izeja bija pastiprināta (3 kakas 1 vietā), bet šorīt no rīta viena, normāla kaka.
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Sunim kurkšķ vēders un neēd

Postby Ligita555 » 23 Jan 2014, 22:56

Dylan wrote:Kas varētu būt par vainu, ka visādi citādi mans ļoti ēdelīgais suns no rīta 4x pieskrēja pie bļodiņas un tad skrēja atpakaļ uz savus vietiņu. Ēdienam pat nepieskārās, bet dzirdu, ka viņam vēders kurkšķ. Vēders uzpūties nav, es pat teiktu, ka iekritis, kad piespiedu nedaudz - nokurkšķējās.
Vakar vakarā vēdera izeja bija pastiprināta (3 kakas 1 vietā), bet šorīt no rīta viena, normāla kaka.

''Dylan" Mums arī tā dažreiz gadās :jaa: ,parasti tādos gadījumos iedodu LINEX ,izsķīdinu 2kaps tējkarotē ūdens un ieleju mutē :) Mums palīdz :jaa:
User avatar
Ligita555
Junior
Junior
 
Posts: 719
Joined: 14 Jan 2010, 21:53
Location: Zolitūde

Re: Sunim kurkšķ vēders un neēd

Postby Linda B. » 23 Jan 2014, 23:47

Es šādos gadījumos pieņemu,ka suncim sāp vēders.Iedodu ogli(uz savu taksi kādas 5 tabletes) un bezpiedevi bifido jogurtu,ja ēd,ja neēd,nu tad linexu vienu kapsulu(Ligitai laikam tikai Latvijas dzinēji,tad divas kapsulas šķiet loģisks daudzums),ja problēma ieilgst vai kaka nāk pamīksta padodu pāris dienas propektalīnu.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Sunim kurkšķ vēders un neēd

Postby Dylan » 24 Jan 2014, 08:53

Paldies par atbildēm, suns pēc kādām 4h paēda un pēc tam viss bija ok, pieļauju, ka parkā bija saēdies kaut kādus mēslus.
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35


Return to Suņu veselība

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests