Kucītei gļootaini izdalījumi

Dog Health

Kucītei gļootaini izdalījumi

Postby zaniitee9 » 19 May 2014, 01:06

Labdien! Vēršos pēc padoma un padalīšanās pieredzē: manai gadu vecajai takšu meitenei pa reizei pa pilītei izpil no cilpas tādi gļotaini, kā balti izdalījumi. Nav daudz, nav bieži, piem., šodien es novēroju, pirms dažam dienām vīrs redzējis kā nopil. Kad tagad sēžu un prātoju, kad tad varētu būt tā lieta s\akusies, v\irs paziņo, ka varētu būt jau kādu nedēļu :neparliecinats:
katrā ziņā nekādas citas novirzes vai simptomu nav- ēd labi, dauzās ar mazo kucēnu, norej kaimiņus, iet pastaigās tā kā visādi citādi ir ok.
Vai var būt sunenēm tāpat kā sievietēm, ka vienkārši ir kaut kādi izdalījumi vai tas vēst par ko nelabu?
Jau iepriekš varu teikt, ka nedzīvojam LV, pie vetārsta dosimies, tik pāris dienas gribu pavērot viņu, lai zinu ko dakterim teikt
zaniitee9
Baby
Baby
 
Posts: 13
Joined: 03 Dec 2012, 19:43

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Kucītei gļootaini izdalījumi

Postby NARDICUM » 19 May 2014, 06:23

Visdrīzāk, ka nekāda mirstama vaina tā nav. :)
Īstenībā ir jāsāk tā pa nopietno uztraukties, ja izdalījumi ir strutaini, smirdīgi, ar asiņu piejaukumu utt. Ja kopējā pašsajūta ir laba, tad arī nesmuki izdalījumi visbiežāk liecina par banālu vaginītu. Kucei makstī (tāpat kā sievietei, nekas principiāli cits tur nav) ir gļotāda, protams, ka tā nav sausa un tur ir kaut kādas gļotas. ;) :kanepe: Personīgi es neredzu vispār nekādu iemeslu iet pie vetārsta.
Un kad kucītei ir bijusi meklēšanās?
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Kucītei gļootaini izdalījumi

Postby zaniitee9 » 19 May 2014, 12:50

Man pirmā sunene, tad viss man jauns viņu pasaulē :huh:
Mums pēc pāris nedēļām jāiet pie vetārsta uz ikgadējo poti, tad nu apjautāšos viņai, pagaidām neskriešu, ja nekas veselības stāvoklī nemainīsies
Pirmā meklēšanās bija 6 mēn vecumā, nākošā tieši pēc 6 mēn atkal, tā ka tad vajadzētu būt atkal uz augusta beigām pēc maniem aprēķiniem, tas ir pēc 2-3 mēn
zaniitee9
Baby
Baby
 
Posts: 13
Joined: 03 Dec 2012, 19:43

Re: Kucītei gļootaini izdalījumi

Postby Linda B. » 19 May 2014, 14:26

Es laikam tomēr aizietu pie veta.Esmu dzīvojusi ar 4 kucēm un nevienai nekas tā pat vien nav pilējis.Šādi izdalījumi,kā aprakstīts,bija tikai kucei grūsnības laikā un kādu laiku pēc dzemdībām
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Kucītei gļootaini izdalījumi

Postby Creme de la Creme » 21 May 2014, 09:58

Labāk tomēr atrādīties vetam (ja vien Jums ir patiešām labs un zinošs vets šajos jautājumos). Tā jau ir grūti pateikt kas un kā. Jāskatās cik daudz to izdalījumu, kādā krāsā u.tml.
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads


Return to Suņu veselība

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests