Kucenam miiksts veders??

Dog Health

Re: Kucenam miiksts veders??

Postby Linda B. » 21 Sep 2014, 22:52

Tad jau tas ir kaut kāds konservs,ne gaļa.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Kucenam miiksts veders??

Postby kikooo » 22 Sep 2014, 07:58

Linda B. wrote:Tad jau tas ir kaut kāds konservs,ne gaļa.

Mana uztvere konservs ir bundza, bet sitas vairak izskatas pec saldetas sardeles, kas jatur saldetava.
http://www.nordichundfoder.com/
Image
kikooo
Baby
Baby
 
Posts: 62
Images: 0
Joined: 20 Aug 2014, 13:33
Location: Zviedrija

Re: Kucenam miiksts veders??

Postby pixy » 22 Sep 2014, 09:15

Mjā, dožiļi. Mūsdienu pasaule... Cik labi, ka Latvijā vēl joprojām par gaļu sauc gaļu... (kikoo, nekā personīga, tikai replika par "veco Eiropu")
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Kucenam miiksts veders??

Postby Linda B. » 22 Sep 2014, 10:32

Sardele arī nav gaļa un konservu var iepildīt arī ne-budžā.Tas ir konservs,nevis gaļa.Gaļas vienīgā sastāvdaļa ir gaļa un neviens to nepilda sardelēs,bet tirgo normāla gaļas gabala formātā.Uz ko es ieteiktu pāriet.Nu nafig tam sunim tā kukurūza tai konservā būtu vajadzīga?Tas ir lēts kunģa aizbāzējs,kas ļoti daudziem suņiem izrādās elerģiju izraisoš.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Kucenam miiksts veders??

Postby kikooo » 22 Sep 2014, 11:27

Linda B. wrote:Sardele arī nav gaļa un konservu var iepildīt arī ne-budžā.Tas ir konservs,nevis gaļa.Gaļas vienīgā sastāvdaļa ir gaļa un neviens to nepilda sardelēs,bet tirgo normāla gaļas gabala formātā.Uz ko es ieteiktu pāriet.Nu nafig tam sunim tā kukurūza tai konservā būtu vajadzīga?Tas ir lēts kunģa aizbāzējs,kas ļoti daudziem suņiem izrādās elerģiju izraisoš.

Par letu kunga aizbazeju es sito gan nesauktu!Pus menesim izmaksa tik pat ka 12 kg sausas baribas paka kas ir uz menesi iespejams vai ilgak.Bet doma jau nav turpinat barot ta visu muzu.... :jaa:
Image
kikooo
Baby
Baby
 
Posts: 62
Images: 0
Joined: 20 Aug 2014, 13:33
Location: Zviedrija

Re: Kucenam miiksts veders??

Postby kikooo » 22 Sep 2014, 11:41

Bet katra zina mums miksts veders vairak nav palielinot konservu/sardeli (sauksim ka gribam) devu bariba un samazinot sausas baribas devu. Bet tada gadijuma jautajums ir vai si sausa bariba der manam kucenam ja izraisa mikstu vederu??? Es netaisos barot visu muzu vinu ar sardeli + sausa bariba. Idealaks varians butu sausa bariba un "tira gala".
Image
kikooo
Baby
Baby
 
Posts: 62
Images: 0
Joined: 20 Aug 2014, 13:33
Location: Zviedrija

Re: Kucenam miiksts veders??

Postby AliseM » 22 Sep 2014, 14:30

Droši vien, ka ne - ja reiz kaka vairs nav tuvu ideālam...
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

Re: Kucenam miiksts veders??

Postby Linda B. » 22 Sep 2014, 14:52

Es ne par to konservu ka lēts,bet kukurūza,kas ir tur sastāvā minēta.
Un nē,ja ir mīksts vēders,tad neder.Varbūt skaties kādu citu bezgraudu barību,kas jums tur pieejama vai kaut ko ar graudiem,bet tad skaties,lai sastāvā nav kukurūzas.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Kucenam miiksts veders??

Postby julika » 23 Sep 2014, 09:54

Cik daudz siera sunim tiek dots un cik trekns viņš ir? Jo manam sunim arī no siera izeja ir mīkstāka. Un es personīgi nevis palielinātu to dīvainu sardēli, bet gan sauso paiku... Vai arī aizstātu sardēli ar normālo gaļas gabalu.
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Kucenam miiksts veders??

Postby kikooo » 23 Sep 2014, 10:41

julika wrote:Cik daudz siera sunim tiek dots un cik trekns viņš ir? Jo manam sunim arī no siera izeja ir mīkstāka. Un es personīgi nevis palielinātu to dīvainu sardēli, bet gan sauso paiku... Vai arī aizstātu sardēli ar normālo gaļas gabalu.

Neesmu merijusi gramos cik daudz siers vinam tiek dots, bet trekns nav 17%. Nonemot nost sardeli un vienu dienu barojot tikai ar sauso baribu sunim vakara jau bija pavisam miksts veders! Palielinot sardeles devu sunim vedera izeja ir perfekta!!!! Lenam gan meginu atkal palielinat sausas baribas devu, skatisos kas bus.
Image
kikooo
Baby
Baby
 
Posts: 62
Images: 0
Joined: 20 Aug 2014, 13:33
Location: Zviedrija

Previous

Return to Suņu veselība

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests

cron