Saaukstēšanās!

Dog Health

Saaukstēšanās!

Postby adzenda » 06 Apr 2010, 14:44

8 mēn. jauns labradoru meitēns šitai viltīgajā laikā salēkājās pa peļķēm ārā un nu ir laikam temperatūra, mazinājusies aktivitāte, parādījušās iesnas, apetītes nav...
Lūdzu, palīdziet ar padomu vai padalieties pieredzē, kā var tikt veseli?! :neparliecinats:
User avatar
adzenda
Puppy
Puppy
 
Posts: 348
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 15:45

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Saaukstēšanās!

Postby Noise » 06 Apr 2010, 14:54

kaa zinaat, ka ir temperatuura? vispaar man bik skepse, ka labradors taa vnk vareetu ''saauksteeties'' pa pelkjeem, njemot veeraa shkjirnes funkciju un manus noveerojumus ziemaa, kaa labji metas ledainaa kanaalaa peldeeties :apstulbis:

nav kaads krekshkjis tam visam klaat?
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Saaukstēšanās!

Postby adzenda » 06 Apr 2010, 15:00

Nu nav mans suņabērns, tādēļ neesmu pati redzējusi, kā viņa šobrīd jūtās, bet stāstīja, it kā deguns ar esot silts un galīgi sagurusi esot....
Lieta tāda, ka zinu, ka viņiem mājās šausmīgi kurina vienmēr, diemžēl saimnieki to regulēt nevar. Par cik viņai kažoks biezs un pastāvīgi mājās ir karsti, domāju varbūt pie vainas bijušas straujas temperatūras maiņas, jo kad tiek ārā, ledainā ūdenī viņa iet kā tanks. :neparliecinats:
User avatar
adzenda
Puppy
Puppy
 
Posts: 348
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 15:45

Re: Saaukstēšanās!

Postby Noise » 06 Apr 2010, 15:07

labaak, tad lai tak aizved pie veta. shitaads var buut arii saakums kaadam veederviirusam.
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Saaukstēšanās!

Postby adzenda » 06 Apr 2010, 15:10

wow... bet vai tad vēdera vīrusam iesnas ar nāktu klāt? :huh:
User avatar
adzenda
Puppy
Puppy
 
Posts: 348
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 15:45

Re: Saaukstēšanās!

Postby Noise » 06 Apr 2010, 15:18

viirusam vareetu, es par bukjeti - sagurums, paaugstinaata temperatuura (ja taa ir), apetiites zudums un zinaama apaatija.

ja buutu krekshkjis vareetu teikt, ka audzeetavu klepus, kas ir ljoti lipiigs. jo vispaar jau sunji nesakjer apauksteeshanos kaa cilveeki. liidziigi simptomi paraadaas pie dazhaadiem viirusiem un elposhanas sisteemas infekcijaam BET pret shiim infekcijaam sunji tiek poteeti liidz ar to normaalam, veselam, vakcineetam sunim maza iespeeja tos sakjert.
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Saaukstēšanās!

Postby adzenda » 06 Apr 2010, 15:25

Vakcinēts 100% ir ar visām kucēnu potēm, pati tai brīdī biju klāt mazajai meitenei un saimniekus ļoti labi zinu :)
Laikam jau vien būs jāsūta šie pie veta :|
User avatar
adzenda
Puppy
Puppy
 
Posts: 348
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 15:45

Re: Saaukstēšanās!

Postby adze » 06 Apr 2010, 19:26

gan jau labāk vetārsts palīdzētu, bet tā jau var kādu ķiploku iemānīt, ir suņi, kam ļoti garšo. Lai gan suņi nesaķer tik viegli, man viens te mājās ziemas laikā divas nedēļas nopunķojās, ārsts teica, ka pats no sevis pāries, tā arī bija, bet, ja ir aizdomas par ko smagāku, tad es laikam negaidītu.
Un par labradoru saaukstēšanos...man bija labradors dzīvoklī, apsaldējās rudenī jūrā lienot, kas man bija liels pārsteigums, bet iespējams tas ir. Ziemas laikā peldēja (lai gan neļāvu) un nekas
Image

Image
User avatar
adze
Puppy
Puppy
 
Posts: 133
Images: 2
Joined: 20 Jan 2010, 14:38
Location: Ventspils, LV

Re: Saaukstēšanās!

Postby Ezis » 06 Apr 2010, 20:02

Var labradors apsaldēties. Piemēram, zinu gadījumu, kad pavasaris jau laukā, bet ūdens vēl auksts. Un suns no priekiem pie dīķa ticis, visu dienu tik tusē iekšā ārā. Un beigās saaukstējies ka tik nu.
Ja pieradis, tad gan nevajadzētu būt. Mana 5 mēnešu dāmīte vakar atklāja peldsezonu ar kārtīgu izpeldēšanos ritīgi dziļā ūdenī. Pirms tam tusēja pa dziļajām peļķēm.
User avatar
Ezis
Puppy
Puppy
 
Posts: 382
Images: 16
Joined: 13 Jan 2010, 14:38

Re: Saaukstēšanās!

Postby Andrushka » 06 Apr 2010, 20:02

Noise wrote: jo vispaar jau sunji nesakjer apauksteeshanos kaa cilveeki.


Drusku palabošu- saķer gan- angīnu, iesnas, bronhītu, plaušu karsoni. :(
kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
User avatar
Andrushka
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1696
Joined: 14 Jan 2010, 00:22
Location: Riga

Re: Saaukstēšanās!

Postby adzenda » 06 Apr 2010, 22:31

Paldies par info :labipadarits:
Mazā esot jau bik žiperīgāka un izskatās, ka laikam nebūs nekas nopietns.
User avatar
adzenda
Puppy
Puppy
 
Posts: 348
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 15:45

Re: Saaukstēšanās!

Postby NARDICUM » 06 Apr 2010, 23:58

Ēeeee... tas labrs nav gadījumā tāds, kas pēc pīlēm aukstā ūdenī lien? :nadzinji:
Nu man 4 mēn. jagdi peldēšanas sezonu jau atklājuši, bet lielie nemaz nebija noslēguši (jā, jā! Pa visu lielo salu purvājie vietām nebija aizsaluši!) Un nekas!
Tā kā- rikšiem pie veta!
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Saaukstēšanās!

Postby Noise » 07 Apr 2010, 00:20

Andrushka wrote:
Noise wrote: jo vispaar jau sunji nesakjer apauksteeshanos kaa cilveeki.


Drusku palabošu- saķer gan- angīnu, iesnas, bronhītu, plaušu karsoni. :(


es tomeer uzskatu, ka teikshana ir arii tanii briidii novaajinaatai imuunsisteemai.

gribeeju atgaadinaat, ka viens no labju orgjinaal uzdevumiem bija paliidzeet vilkt aaraa tiiklus no aukstaam juuraam, nevelti vinjiem ir smuka tauku kaartinja.
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Saaukstēšanās!

Postby maksis » 07 Apr 2010, 06:02

Noise wrote:es tomeer uzskatu, ka teikshana ir arii tanii briidii novaajinaatai imuunsisteemai.

Nu bet cilvēkiem taču tāpat. ;)
Par labradoriem un saaukstēšanos varu arī savas 5 kapeikas piemest. Mans krustdēls labradors savā jaunībā ziemas laikā peldēdamies saķēra plaušu karsoni (vispirms saaukstējās, tad aizgāja tālāk). Protams, ka labradors pēc šķirnes būtības un sūtības ir domāts niršanai ledainā ūdenī utt., utml.. Bet! Tie suņi negulēja istabā uz dīvāna, dzīvoja ārā utt.. Galu galā arī vidusmēra labradora saimnieks saķertu plaušu karsoni, ja viņam tagad bez sagatavošanās vajadzētu pastrādāt kā tiem zvejniekiem. Ar suņiem tas pats. Viss jau no dzīvesveida un apstākļiem atkarīgs. IMHO.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Saaukstēšanās!

Postby BaibaB » 10 Apr 2010, 07:48

mani visi trīs šnauceri tagad ir saaukstējušies, es esmu pilnīgā šokā :soks: . šķauda, bet izdalījumu no deguna nav, taču sprauslā un šķauda visi. lielajā salā nebija nekas, tagad pavasarī saaukstējas. :soks:
jā, viņi padauzās pa peļķēm un grāvi, bet visi skrien un nožūst, un galu galā nav jau mīnusi, lai saķertu nezin ko. no kā viņiem šitais - nezinu. vetārsts arī gudro - varbūt no putekļiem, varbūt no augiem (bet nekas jau vēl tā īsti nezied), ķīmiju es mājās lietoju minimāli... tā nu dodu klepus sīrupu un kumelīšu tēju un skatos, kas tur notiks tālāk.
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00


Return to Suņu veselība

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests