Iedarbīgs līdzeklis pret ērcēm

Dog Health

Re: Iedarbīgs līdzeklis pret ērcēm

Postby Cresty » 27 Jun 2015, 21:39

Mums arī šogad Advantix izraisa alerģiju :( Kā arī pēc 2 nedēļām sunim jau atkal ir blusas un uz deguna jau barojas odi, lai gan darbības laiks uzrādīts 3,5 - 4 nedēļas (ja nemaldos)
Jāmeklē kaut kas cits, kas strādā arī pret lidoņiem
User avatar
Cresty
Baby
Baby
 
Posts: 14
Joined: 07 May 2015, 18:56

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Iedarbīgs līdzeklis pret ērcēm

Postby gunele » 28 Jun 2015, 19:13

Demiana wrote:
gunele wrote:Foresto siksna nedarbojas. ..... Nezinu ko darīt- ņemt siksnu nost un sūtīt ražotājam ekspertīzei :lamajas: :pagalvu: , vai priecāties, ka nav piesūkušās vēl vairāk. Sezona nav pat pusē :jaut: .

Hm, man sunim jau divus mēnešus siksna kaklā (dzīvojam laukos), tpju, tpju, tpju nevienas ērces.

Es instrukciju nelasīju, bet vai patiešām tur ir rakstīts ka siksna jāslauka ar mitru lupatiņu?


Vetārsts sazinājās ar ražotāju un ražotājs ieteica reizi 2 nedēļās noslaucīt, jo varot aizsērēt siksnas poras.
Pret blusām arī nedarbojas, manam čalim blusu izraisīts dermatīts. :pagalvu: Dakteris aizrakstīja ražotājam vēlreiz.
gunele
Puppy
Puppy
 
Posts: 148
Joined: 06 Mar 2010, 17:46

Re: Iedarbīgs līdzeklis pret ērcēm

Postby ElinaF » 28 Aug 2015, 08:35

Varbūt kāds var padalīties ar padomu - pēc cik ilga laika atkal var pilināt pilienus pret blusām sunim?
Iepilināju pirms 2 nedēļām Frontline (darām to jau vairākas reizes) un nav palīdzējis. Suns kasās, noķeru blusas vienu vai divas dienā. Gan suns mocās, gan es..jo viņa necieš, ka kaut kas tur skrien pa kažoku, it sevišķi naktīs.
ElinaF
Baby
Baby
 
Posts: 41
Joined: 08 Sep 2014, 15:24
Location: Rīga

Re: Iedarbīgs līdzeklis pret ērcēm

Postby IneseL » 28 Aug 2015, 09:17

Begons wrote:Jau otro mēmnesi lietoju NexGard košļājamas tabletes saviem suņiem (labradoriem).
Jau pagājušajā gadā dzirdēju, ka tādas ir pieejamas (gan šīs, gan Bertas nama izplatītās Bravecto), bet tā kā "noraustījos" - likās aizdomīgi, ka suns apēd kaut ko tik traku, ka mēnesi pēc tam ērces panikā bēg vai piesūkušās burtiski sažūst. Šogad mana vetārste tās ieteica kā labu un iedarbīgu līdzekli un esmu dziļi apmierināta. Pieņemu, ka arī suņi, jo efekts spēcīgs. Dzīvojam pilsētas nomalē un tāds mežveidīgs biezoknis atrodas apmēram 3 min gājiena attālumā, līdz ar to, ērces pieejamas kaudzēm.
Otrs pluss - bieži sakrāmēju suņus mašīnā un braucam izskrieties, kas labradora izpildījumā nozīmē mērcēšanos katrā grāvī, dīķi vai citā kaut ciki pieņemamā ūdenskrātuvē pa ceļam. Un šis preperāts neskalojas ārā, kā skausta pilieni.
Par iedarbību runājot, sapratu, ka uz siltasiņu dzīvniekiem tā ģipte neiedarbojas. Un ticu savai vetārstei.
Piebildīšu, ka tas ir recepšu medikaments, tādēļ arī vets izvēretēs, drīkst vai nedrīkst dzīvniekam to iebarot. Un es, pērkot Vetfonda aptiekā, par tableti maksājiu ap 8.70.

Hmm, šis ir interesanti, manam garspalvim arī varbūt derētu izmēģināt.... Pie mums īpaši nebiju redzējusi, bet ASV internetveikalos ir daudz iekšā-edamu līdzekļu pret parazītiem, acīmredzot viņi kaut kā izmaina ķermeņa smaržu vai ko tamlīdzīgu un tiem zarazkiniem tas nepatīk...
User avatar
IneseL
Puppy
Puppy
 
Posts: 262
Joined: 20 Sep 2010, 09:34
Location: Rīgas rajons

Re: Iedarbīgs līdzeklis pret ērcēm

Postby IneseL » 28 Aug 2015, 09:19

Felix_PS wrote:Mēs nu jau labu brīdi dzīvojam ar Foresto kaklasiksnu. Nospļāvos par cenu un neglīto paskatu un nopirku, neesmu ne mirkli nožēlojusi. Sunim nav bijusi neviena pati ērce ne kažokā, ne piesūkusies, turklāt viņš man ir garspalvains un mīl vazāties pa visiem iespējamiem krūmiem, garu zāli un tml. Tā kā viennozīmīgi vislabākās atsauksmes no mūsu puses. :)

Jā, siksniņas manuprāt ir visefektīvākās, tomēr manam garspalvim baigi saveļās uz kakla vilna un ķemmējot tad jāņem nost, tāpēc neizvēlos. Drusku īsāka kažoka īpašniekiem varētu derēt.
User avatar
IneseL
Puppy
Puppy
 
Posts: 262
Joined: 20 Sep 2010, 09:34
Location: Rīgas rajons

Re: Iedarbīgs līdzeklis pret ērcēm

Postby IneseL » 28 Aug 2015, 09:24

Dylan wrote:Lietojam Advantix pilienus. Suns katru dienu skrien pa zāļu murkškuļiem gravā un pa mežu. Pirms tam pēc katras pastaigas pa 8-10 ērcēm nolasīju, tagad neesmu pat nevienu rāpojošu redzējusi.

Man arī Advantix bija visiedarbīgākais, līdz uzzināju, ka kollijiem to nedrīkst lietot, var sanākt šaize.... :( Tagad ņemu pilienus ar to pašu darbīgo vielu, kas ir Frontlainā. Drusku labāk vai sliktāk, bet palīdz. Tiesa, tikai mēnesi, kā jau tas rakstīts instrukcijā. Pēc tam jāpilina no jauna.
User avatar
IneseL
Puppy
Puppy
 
Posts: 262
Joined: 20 Sep 2010, 09:34
Location: Rīgas rajons

Re: Iedarbīgs līdzeklis pret ērcēm

Postby IneseL » 31 Aug 2015, 09:04

Kāds varbūt ir izmēģinājis to ultraskaņas ierīci - žetoniņu, kas it kā atbaida ērces? A-aptiekas tirgo, bija arī Ķīpsalas izstādē stendā. Ieinteresēja, bet gribētos kādas atsauksmes.
User avatar
IneseL
Puppy
Puppy
 
Posts: 262
Joined: 20 Sep 2010, 09:34
Location: Rīgas rajons

Re: Iedarbīgs līdzeklis pret ērcēm

Postby Felix_PS » 31 Aug 2015, 12:39

Ar Foresto siksnu nodzīvojām labi ilgi, bet, neilgi pēc pārvakšanās uz Šveici suns sāka dikti kasīties. Un tieši kaklu. Noņēmu siksnu un tagad viss ir ok. Dīvaini, ka kaut kāda reakcija parādījās pēc vairākiem mēnešiem lietošanas. Man par laimi ērču sezona ir galā un blusas Šveicē nedzīvo visās malās, tā kā pagaidām laimīgi iztiekam bez jebkādiem pretmošķu līdzekļiem.
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Iedarbīgs līdzeklis pret ērcēm

Postby peecis » 02 Sep 2015, 13:38

Varu paziņot, ka Bayera kiltix manam sunim pilnīgi un galīgi nedarbojas. Papildus lielam daudzumam ērču (pēc vienas nedēļas nogales rekords bija 10), beigās vēl arī blusu atradām :D

Nākamvasar mēģināšu foresto.
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Iedarbīgs līdzeklis pret ērcēm

Postby gunele » 03 Sep 2015, 19:29

peecis wrote:Varu paziņot, ka Bayera kiltix manam sunim pilnīgi un galīgi nedarbojas. Papildus lielam daudzumam ērču (pēc vienas nedēļas nogales rekords bija 10), beigās vēl arī blusu atradām :D

Nākamvasar mēģināšu foresto.


Manam sunim pilnīgi un galīgi nedarbojās Foresto. Ne pret ērcēm, ne pret blusām. :histerija:
gunele
Puppy
Puppy
 
Posts: 148
Joined: 06 Mar 2010, 17:46

Previous

Return to Suņu veselība

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests