Liekais svars!

Dog Health

Liekais svars!

Postby suns7 » 17 Sep 2015, 18:38

Labvakar!
Manam labradoram ir liekais svars, viņa sver ap 40kg.
Cenšos katru dienu staidzināt vismaz 5 km, jo vairāk vienkārši nesanāk.
Bija arī operācija kājai, plīsa krusteniskās saites.
Uzturā lieto diētisko profesionālo barību.

Kur problēma? Suns pa dienu paliek mājās ar omi, tad nu viņa baro suni ar visu pēc kārtas, līdz ar to svars nemazinās, pat kļūst lielāks. Nesaprotu vairs, kā rīkoties un ko darīt.
Kā lai ieskaidro omei, ka tā viņa sunim dara tikai ļaunu?
Vairākkārt ir teikts, ka arī vetārsti saka, ka sunim neko nedrīkst dot, bet nekas no tā nemainās.

Man tiešām jau raudiens nāk, jo es nezinu vairs, ko tur var darīt.

Varbūt variet dot kādus padomus gan kā likt saprast omei, ka tas kaitē suņa veselībai, gan varbūt vēl kā to svaru var samazināt?
suns7
Baby
Baby
 
Posts: 2
Joined: 17 Sep 2015, 18:33

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Liekais svars!

Postby pixy » 17 Sep 2015, 19:37

Vienīgais, ko varu ieteikt šajā gadījumā - izprintēt uz krāsainā printera lielas un iespaidīgas bildes ar aptaukojušamies iekšējiem orgāniem - kāda izskatās sirsniņa, aknas, nieres utt. Varbūt, ja audiālais materiāls nestrādā, iedarbojas vizuālais. Nu vēl, protams, var samazināt ēdiena devu, ja reiz viņš dabū visu ko citu.
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Liekais svars!

Postby suns7 » 17 Sep 2015, 20:06

pixy wrote:Vienīgais, ko varu ieteikt šajā gadījumā - izprintēt uz krāsainā printera lielas un iespaidīgas bildes ar aptaukojušamies iekšējiem orgāniem - kāda izskatās sirsniņa, aknas, nieres utt. Varbūt, ja audiālais materiāls nestrādā, iedarbojas vizuālais. Nu vēl, protams, var samazināt ēdiena devu, ja reiz viņš dabū visu ko citu.



Jā, ēdiena devu jau sen kā esmu samazinājusi, omei nezinot, bet par tiem attēliem - rīt ķeršos klāt printēšanai!
Paldies par ieteikumu! :)

Varbūt kāds var ieteikt kādu spēcīgu video šajā sakarā?
suns7
Baby
Baby
 
Posts: 2
Joined: 17 Sep 2015, 18:33


Return to Suņu veselība

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests