Sunim tūska!!!

Dog Health

Sunim tūska!!!

Postby Rafaelito » 07 Dec 2015, 20:44

Sveiki. Griežos pie jums pēc padoma, varbūt kādam ir bijusi līdzīga pieredze. Manam franču buldogam (8 gadus vecs) ir neizskaidrojama tūska un ļoti nopietna. Tā nav nedz sirds vaina, nedz nieru, asins analīzes viņa vecumam atbilstošas ar nenopietnām izmainām, ārsti nevar rast izskaidrojumu, bet suns mirs ja neko nedarīsim. Piepampis ir kakls un arī pārējais ķermenis, urīndzenošie medikamenti nepalīdz, pats organisms ir dehidrēts neskatoties uz to ka šķidrums krājās viņā, suns jau ir novārdzis un dēļ svara mazkustīgs. Esmu izmisumā. Varbūt kāds ir saskāries ar ko līdzīgu? Nespēju domāt par iemidzināšanu. Bijām Candera ielas klīnikā, uztaisīja entos izmeklējumus bet izskaidrojuma nav.
Rafaelito
Baby
Baby
 
Posts: 25
Joined: 21 Feb 2011, 11:05

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Sunim tūska!!!

Postby Linda B. » 07 Dec 2015, 23:54

Ļoti labas atsauksmes,tieši diagnostikas jautājumos,esmu dzirdējusi par dakteri Normundu Fjodorovu.Varbūt norunājiet vizīti pie viņa.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Sunim tūska!!!

Postby Rafaelito » 08 Dec 2015, 08:21

Linda B. wrote:Ļoti labas atsauksmes,tieši diagnostikas jautājumos,esmu dzirdējusi par dakteri Normundu Fjodorovu.Varbūt norunājiet vizīti pie viņa.


Paldies, tikai problēma ir tāda, ka sunīts dzīvo tālu prom no Rīgas, vedām suni uz pārbaudēm ar cerību ka tiks skaidrībā. Kurā klīnikā pieņem Fjodorovs? Varbūt es varētu pakonsultēties.
Rafaelito
Baby
Baby
 
Posts: 25
Joined: 21 Feb 2011, 11:05

Re: Sunim tūska!!!

Postby Linda B. » 08 Dec 2015, 11:42

Iemetiet google vārdu,noteikti izmetīs arī kontaktus,diemžēl neatceros klīnikas nosaukumu,nav bijusi vajadzība turp doties.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava


Return to Suņu veselība

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests

cron