It is currently 07 Aug 2020, 11:03

All times are UTC + 2 hours
Post new topic Reply to topic  [ 3 posts ] 
Author Message
 Post subject: Sirds kardiostimulators
PostPosted: 03 Nov 2018, 17:41 
Offline
Baby
Baby

Joined: 03 Nov 2018, 17:23
Posts: 3
Sveiki forumieši!
Saskaroties ar skumju situāciju, esmu te visu ar suņu sirsniņām saistīto izlasījusi krustu-šķērsu. Piereģistrējos, lai, cerams, dzirdētu kādu uzmundrinošu stāstu/pieredzi/ieteikumu.
Nelielam suņukam, 9 gadi, atklāta palielināta sirds, kas izmēra dēļ neļauj elpot. Simptomi un situācija progresē, prognoze uz atlikušo kopā būšanu - mēnesis, divi. Ieteica painteresēties par sirds kardiostimulatoriem Jelgavā, esam pierakstīti uz tuvāko pieejamo laiku pie Dr. I.Dūrīša. Bet neziņa par nākotni līdz vizītei moka..
Tā nav gluži sirds mazspēja, ko var apārstēt un pagarināt dzīves ilgumu, kā noprotu. Klepus parādījās pirms aptuveni diviem mēnešiem, vairāk kā mēnesi reizi nedēļā esam pie vet'a un špricējam zāles, klepus pazudis, bet elpa smaga visu šo laiku. Šodien tā kā palika aizdomīgi smaga elpa, un - aizbraucām pie citiem ārstiem un - parakstīta gaisa kamera uz 1h reizi dienā. Es pat nezinu, kā būt. Darām visu, ko varam lai suņuks pabūtu ar mums un savu 'sievu' maksimāli ilgi, tas arī maksā gana daudz, bet nu kkā tiksim ar to galā, naudu var sapelnīt. Tomēr tā bezspēcības sajūta ir neaprakstāma..
Tādēļ vēlējos pavaicāt - kādam ir pieredze ar līdzīga tipa problēmu? Ir ko izdevies darīt pie iedzimtas sirds kaites, lai mīluli saglābtu? Kāda ir jūšu pieredze / domas?


Share on Facebook Share on Twitter
Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sirds kardiostimulators
PostPosted: 04 Nov 2018, 19:28 
Offline
Baby
Baby

Joined: 18 Jan 2015, 23:13
Posts: 46
Images: 0
Pašai personīgi nav, bet zinu vienu Pireneju kalnu suni(gigantiska šķirne), kurš jau vairākus gadus dzīvo ar sirds stimulatoru. Operēja dr Dūrītis.


Top
 Profile Personal album  
 
 Post subject: Re: Sirds kardiostimulators
PostPosted: 07 Jan 2020, 16:25 
Offline
Baby
Baby

Joined: 03 Nov 2018, 17:23
Posts: 3
Update: suņuks, ar medikamentu lietošanu, nodzīvoja līdz 19. gada oktobra sākumam, Dr.Dūrīti varu ieteikt kā izcilu speciālistu. Nezinu, vai Rīgā vēl kur pieņem, pēdējās reizes devāmies uz Jelgavu. Viņu +/- pareizi diagnosticēja un ārstēja arī Dr.Beinarts.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 3 posts ] 

All times are UTC + 2 hours


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group