Pie ārsta TŪLĪT vai NO RĪTA?

Dog Health

Pie ārsta TŪLĪT vai NO RĪTA?

Postby Nora » 29 Apr 2010, 21:36

7 mēnešu setera kucēnam strauji (~ 1 stundas laikā) vienai pakaļkājas lecamajai locītavai izveidojās ciets bumbulis. Suņa ļauj to aiztikt, it kā nesāp, bet tagad sāka nelikt ķepu pie zemes, brīžiem atkal liek. It kā visu laiku bija kopā ar mani, traumu neesmu ar aci redzējusi. Raut pie doka tūlīt vai rīt no rīta? Citādi visādi kucēns dzīvespriecīgs kā parasti.
Suns nesaprot, kad tu saki "Es tūlīt atgriezīšos". Viņš saprot, ka tu aizej.
http://clicker-nealremy.blogspot.com/
User avatar
Nora
Junior
Junior
 
Posts: 755
Joined: 14 Jan 2010, 12:49

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Pie ārsta TŪLĪT vai NO RĪTA?

Postby Unkas » 29 Apr 2010, 21:50

Neesmu vetārsts, bet man domāt rīt no rīta. Izskatās ka šķidrums krājas, mums kaut kas līdzīgs bija vienam sunim. Vets atbrauca, šķidrumu nolaida, bumbulī zāles salaida un viss OK. Vairāk nav atkārtojies. Kā man vets paskaidroja, suns esot kāju atsitis. Bet kā jau teicu, neesmu vets . Labāk varbūt savam vetam piezvanīt un uzprasīt.
Unkas
 

Re: Pie ārsta TŪLĪT vai NO RĪTA?

Postby Zuks » 30 Apr 2010, 09:15

Nora
Vai pie ārsta bijāt??? Ko jums teica? Kā Remītis tagad jūtas??? :soks: Veselojieties!!!! :mierina:
Zuks
Junior
Junior
 
Posts: 619
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:29
Location: Salspils; Salspils novads

Re: Pie ārsta TŪLĪT vai NO RĪTA?

Postby Nora » 30 Apr 2010, 10:50

Viss būs labi. Visticamāk, lecot sastiepis / sasitis vai arī lielais brālis par daudz ieķēris, tāpēc izveidojies lcītavas somiņas iekaisums, kā rezultātā krājas šķidrums. Prednizolona šprice, lai veicinātu šķidruma aizvadīšanu, tūskas noņemšanu, pāris dienas pretiekaisuma zāles un novērošana (un doka komentārs - no tās šprices šams varētu būt mazliet mierīgāks kā parasti. Mans komentārs - varētu, bet NAV, ir tāds pats :aptracis:)
Suns nesaprot, kad tu saki "Es tūlīt atgriezīšos". Viņš saprot, ka tu aizej.
http://clicker-nealremy.blogspot.com/
User avatar
Nora
Junior
Junior
 
Posts: 755
Joined: 14 Jan 2010, 12:49

Re: Pie ārsta TŪLĪT vai NO RĪTA?

Postby Demix » 30 Apr 2010, 11:43

Nora
Veseļojaties :davinuziedus: Par to mierīgumu,laikam ir šķirnes, kurām arī zirga deva nomierinošā nelīdz :hih:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Pie ārsta TŪLĪT vai NO RĪTA?

Postby Barbariisha » 02 May 2010, 12:49

Nora,
kā puikam?
Image
Barbariisha
Puppy
Puppy
 
Posts: 241
Joined: 20 Jan 2010, 11:03


Return to Suņu veselība

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests