Displāzijas pārbaude Lietuvā

Dog Health

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Kriste » 03 Jan 2012, 14:31

Mani sāk interesēt šie jautājumi, jo springeram vajadzētu veikt displāzijas testu.. Vai vēl nekas nav mainījies - vēl joprojām LV-jā to nevar veikt par pieņemamām $ un kvalitāti? Ja nē - tad uz kurieni labāk - LT vai EE (Tartu)?
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Korland Rein » 03 Jan 2012, 14:35

Kriste wrote:Mani sāk interesēt šie jautājumi, jo springeram vajadzētu veikt displāzijas testu.. Vai vēl nekas nav mainījies - vēl joprojām LV-jā to nevar veikt par pieņemamām $ un kvalitāti? Ja nē - tad uz kurieni labāk - LT vai EE (Tartu)?

Kas vainas LV kvalitātei? 8-) Kas var būt labāks un kvalitatīvāks par digitālo Rtg? Un vai ceļš uz LT un EST ir bezmaksas? :jautri: Nekad neesmu sapratusi šīs mūžīgās diskusijas: kur labāk, letāk jēgu.... :jaut: Laiks kā tāds = NAUDA!
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Kriste » 03 Jan 2012, 14:47

Korland Rein wrote:Kas vainas LV kvalitātei?

Palasot senākas diskusijas, nākas šo kvalitāti apšaubīt! Ja ir pretējs viedoklis - klāj vaļā, neslēp sveci zem pūra :ninja: .... Tas negatīvais vairāk saistās tieši ar anestēziju.
Korland Rein wrote: Laiks kā tāds = NAUDA!

Ja es varu ieekonomēt kādus 40 Ls, sorry - es laikam slikti strādāju, jo man tik daudz dienā nemaksā. 8-)
Korland Rein wrote: Nekad neesmu sapratusi šīs mūžīgās diskusijas: kur labāk, letāk jēgu....

Slikti - es vienmēr saviem suņiem mēģinu nodrošināt to visu labāko un kvalitatīvāko, kas ne vienmēr ir tas dārgākais! :pedinja:
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Korland Rein » 03 Jan 2012, 15:06

Man šodien nav labākais no garastavokļiem, ka jau Vezim, to ietekmē meness... :jautri: Nevajadzeja man te līst, bet nu labi, ceļa atpakaļ nav....ilgi cietos : lasīju, klausījos, vēroju.... :kanepe:
Kriste, par kuru klīniku, ārstu vai konkrēti anestēzijas slikto ietekmi uz dzīvnieku iet runa? Mana pieredze nav miljonīga, bet viņa ir konkrēta un nemainīgi stabila gadu gadiem, laikam jau PALDIES par anestēzijas devu/izvēli varu tad pateikties ārstam, kas komande klīnikas parādi!.

Es zinu entos, kas lasa EST, jo LV pirms tam ir stingrāki lasījumi( :tikainesaki: ) un entos, kas brauc uz LV, lai zinātu taisnību! Paradoks ne? Cilveki kā Sprīdīsi - nepārtraukti savas laimes meklējumos!
Manā audzetavas 17 gadu pūrā ir entie lasījumi no A-D no 0-1,. no tiem viens tikai EST(kad LV nelasīja vēl) un viens LT(jo suns bija līdzīpašumā ar Lietuvas pilsoni). Un cik tad maksa LT vai EST tagad HD pārbaude, ka var ieekonomēt bez ceļa izdevumiem 40.00LVL vai arī auto degvielas patēriņš ir 2l/100km?

P.S. Cik tad LV ir veti pa "īstam" anestezeologi? Un cik tad ir to Rentgenologu, kas LV var veikt HD pārbaudei cienīgus RTG? Es tiešam nezinu! Tie atbilstošie ir oficiāli sagrupēti/iedalīti kaut kā?
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Kriste » 03 Jan 2012, 15:33

Liels paldies var viedokli! Un ļoti labi, ka ielīdi un izteici savas domas, jo tomēr izvērtēt cilvēka viedokli, kam ir n-tie gadījumi ir daudz vērtīgāk par cilvēku, kurš ir 1x dzīvē veicis vienam sunim pārbaudi!
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Robins » 03 Jan 2012, 15:38

Es šito nezinu, neesmu pētījis, bet kaut kad pirms brīža, kad viens čoms teica cik viņa zelta retriveram izmaksājusi pārbaude (liekas) Mazo brāļu hospitālī, man radās jautājums, vai Lietuvā to par velti taisa, ka visi uz turieni kuļās. Precīzu ciparu gan neatceros.
User avatar
Robins
Junior
Junior
 
Posts: 765
Images: 43
Joined: 13 Jan 2010, 16:18

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby just ERGO » 03 Jan 2012, 15:44

Ja pareizi atceros, tad brauciens uz Lietuvu ir izdevīgs tikai, ja sametās vienā autiņā vairāki suņi, kam vajadzīga pārbaude un tad sanākot ieekonomēt. :jaa:
User avatar
just ERGO
Junior
Junior
 
Posts: 547
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 12:32
Location: Mežciems

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Stafiki » 03 Jan 2012, 17:22

Всем своим амстафам дисплазию делала у нас в Латвии.И скажу что дешевле мне не вышло бы в Литве.Выгодно если собака больше 50кг.А так в принципе тоже самое.Насчет клиник скажу что одной собаке делали в Кавете,читал Авдошко ,другим делал сам Авдошко,не чего плохого сказать не могу.Единственное в Кавете собака лудше отходила от наркоза чем в мазо бралю госпитале.Насчет результатов сомнений нет.
User avatar
Stafiki
Puppy
Puppy
 
Posts: 172
Joined: 20 Feb 2010, 19:36

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Greylove » 03 Jan 2012, 18:12

just ERGO wrote:Ja pareizi atceros, tad brauciens uz Lietuvu ir izdevīgs tikai, ja sametās vienā autiņā vairāki suņi, kam vajadzīga pārbaude un tad sanākot ieekonomēt. :jaa:

Jā, un pietiekami, lai būtu vērts pacentsties. :) Nezinu, kā uz spanielu svaru, bet labradoram LV ar kādiem 70-80 ls jāreķinās, savukārt Lietuvā eur 60. Vienam sunim gan reredzu jēgu kaut kur braukt.
Nezinu, par kvalitātēm un narkozēm neko sliktu nevaru teikt, ne te, ne tur.
Image
http://www.beckettelf.com
Njuse un apvienotā melnā-šokolādes komanda
User avatar
Greylove
Junior
Junior
 
Posts: 624
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Riga, Čiekurkalns

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Rotija » 03 Jan 2012, 18:18

Greylove wrote:Jā, un pietiekami, lai būtu vērts pacentsties. :) Nezinu, kā uz spanielu svaru, bet labradoram LV ar kādiem 70-80 ls jāreķinās, savukārt Lietuvā eur 60. Vienam sunim gan reredzu jēgu kaut kur braukt.


Pie tiem 60eur pieskaitam ceļa naudu + laiku + $ tai pašai ēšanai,jo braucienā visa diena paiet turp/atpakaļ un tas pats vien sanāk +/-.
Neredzu jēgu braukt kkur citur,ja tepat LV ir pietiekami laba kvalitāte šai ''procedūrai''. ^^
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby maksis » 03 Jan 2012, 18:36

Man gan šis nav aktuāli, bet interesanti tomēr - kāpēc kārtējo reizi LV 80 LVL vs LT 60 EUR (45 LVL). Principā - atšķirība 2x... :neparliecinats:
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Korland Rein » 03 Jan 2012, 18:39

maksis wrote:Man gan šis nav aktuāli, bet interesanti tomēr - kāpēc kārtējo reizi LV 80 LVL vs LT 60 EUR (45 LVL). Principā - atšķirība 2x... :neparliecinats:

Koņčas arī LT un produkti un šmotkas ir lētākas! Bet Vacijā vēl viss lētāks, izņemot HD lasījumu! :jautri: Latvija tak lohu zeme!!! :latvija: A Polijā kādas cenas veikalos...labāk tur neiet...jūties kā Alise pasaku zemē!
maksis, tev PM! :koslene:
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Greylove » 03 Jan 2012, 19:09

Rotija, tas jau tāds baigi diskutējāms jautājums - pie cik lielas summas ekonomijas ir vērts pacensties. :kanepe: bet tas pats noteikti nesanāk, kur nu vēl, ja vairāki suņi (savi).
Image
http://www.beckettelf.com
Njuse un apvienotā melnā-šokolādes komanda
User avatar
Greylove
Junior
Junior
 
Posts: 624
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Riga, Čiekurkalns

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby NARDICUM » 04 Jan 2012, 00:36

Es gribēju rakstīt... bet nerakstīšu...
Katrs dara kā grib. Citam vajag taisnību, citam- galvenais, lai būtu A burtiņš... Jēgas vairs šīm pārbaudēm NAV :pilnmeness:
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Zuzanna » 04 Jan 2012, 01:05

Esmu taisījusi gan LV gan LT. Kvalitāte apmierināja gan tur gan te. Cena, tas gan ir cits jautājums...
Par to naudu, ko es šeit samaksātu par vienu suni, Viļņā sanāca rentgens diviem. Tā kā vedu vēl trešo, ne savu suni, tad ceļa izdevumus dalījām uz pusēm. Rezultātā, grozi kā gribi, bet ar visu laika patēriņu+ ceļa izdevumiem (ēšanu gan te neskaitu, jo jāēd tak vienalga kur, pat Latvijā no svaiga gaisa neizdzīvot) man sanāca jūtams ietaupījums. Arī tam trešajam sunim, pieskaitot visus ceļa izdevumus, sanāca lētāk nekā šeit...
Par to gan piekrītu-ja taisa rentgenu tikai vienam sunim, tad uz Viļņu braukt tiešām neatmaksājas.
http://www.tibetasmastifs.com Tibetas mastifu audzētava SHARNIMA
http://www.tibetasmastifilatvija.jimdo.com TM Latvijā
User avatar
Zuzanna
Junior
Junior
 
Posts: 981
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:52
Location: Jūrmala

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Citroniņš » 04 Jan 2012, 01:08

Man ir jēga šai pārbaudei. Vēlos vasarā sunim to veikt, lai gan nebūs vaislā izmantošanai. Kāpēc vajag? Tāpēc, ka lai gan mātes saimnieki teica, ka abiem vecākiem neesot, mums arī no ķip labiem vecākiem kriptorhs izrādījās puika. Un, ir aizdomas par kaut kādām sāpēm pakaļkājās, vai gūžās. Nekas daudz, bet es suni gribēju trenēt uz Adžiliti utt, un ja viņam tomēr ir arī displāzija, tad to es nevaru.
User avatar
Citroniņš
Puppy
Puppy
 
Posts: 389
Joined: 20 Nov 2011, 18:34
Location: Stirling, Scotland. Luxembourg. Cenu pag. Latvija.

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Korland Rein » 04 Jan 2012, 10:40

NARDICUM wrote:Citam vajag taisnību, citam- galvenais, lai būtu A burtiņš... Jēgas vairs šīm pārbaudēm NAV :pilnmeness:

+ 100!
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Ezis » 04 Jan 2012, 11:42

Zuzanna wrote:Esmu taisījusi gan LV gan LT. Kvalitāte apmierināja gan tur gan te. Cena, tas gan ir cits jautājums...

:par:

Un par tiem burtiņiem/cipariņiem runājot... Mums LT tika ne tikai 1 vai 2, bet pat 3...
User avatar
Ezis
Puppy
Puppy
 
Posts: 382
Images: 16
Joined: 13 Jan 2010, 14:38

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Korland Rein » 04 Jan 2012, 11:59

Ezis, ja runa iet par elkoņu cipariem, tad ED 3 ir tik RETI...., ka to ar burtiņu C, D, E salīdzināt nevarētu....
Ja uztaisītu % statistiku LT lasījumiem, galvu dodu ķīlā, tie būtu par 90% labāki kā LV 8-) Un man tā domāt, spriest un rakstīt liek esošā situācija un personīgā pieredze :jaa:
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Ezis » 04 Jan 2012, 20:05

Korland Rein Protams, man nav nekādas statistikas un nesākšu strīdēties.
BET. Ja dr. starp A un B izvēlas A, tad - man tas neliekas briesmīgi. Un es neticu, ka arī starp A un D kaimiņos izvēlas A. JO. Tad tak BEZjēgā stingrais LKFs tomēr neļautu tur taisīt :neparliecinats:
User avatar
Ezis
Puppy
Puppy
 
Posts: 382
Images: 16
Joined: 13 Jan 2010, 14:38

PreviousNext

Return to Suņu veselība

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests

cron