Suns need nekādu sauso barību

Grooming and Feeding of Dogs

Re: Suns need nekādu sauso barību

Postby Bonny Rain » 14 Nov 2018, 11:32

Nu, ka tai kazai nav tā piena, tad nav - nav ko mocīt sevi un suni ar to sauso. Nu neēdīs suns sauso. Es vairs pat nemēģinu un esmu jau aizmirsusi domu suni ar sauso barot. Dodu tikai svaigu gaļu. Galvenais, ka suns labprāt ēd vismaz kaut ko.
Ko tad dara suņa māsas saimnieki? Rakstīji, ka vienai māšelei tā pati problēma. Ar ko viņi baro? Varbūt vari no viņiem kādu ideju aizņemties.
Tavējais kaulus grauž? Vai arī no tās nodarbes arī atsakās. Kauli arī vajadzīga lieta.
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Suns need nekādu sauso barību

Postby Oferte » 16 Nov 2018, 11:00

Turpinu sausās barības meklējumus. Vakar iegādājos Taste of the Wild, atkal need :). Man jau parādījusies sportiska interese. Vai tiešām neviena sausā barība nebūs mana sunim laba. Vai arī tik tiešām visas sausās barības ir reāli mēsli.
Oferte
Baby
Baby
 
Posts: 13
Joined: 12 Sep 2018, 10:14

Re: Suns need nekādu sauso barību

Postby Oferte » 21 Nov 2018, 10:55

Taste of the Wild arī izbrāķēja.
Oferte
Baby
Baby
 
Posts: 13
Joined: 12 Sep 2018, 10:14

Re: Suns need nekādu sauso barību

Postby Oferte » 10 Jan 2019, 14:03

Mans izlepušais suns beidzot ir izvēlējies sev sauso barību:)Vienā no izstādēm paņēmu Proplan paraudziņu, domāts vidējiem suņiem ar jūtīgu kuņģi, ar jēra gaļu. Ēd, protams nelielos daudzumos, bet ēd, pērku mazo paku laikam 3 kg, izēd 2-3 nedēļās. Jūtīgs kuņģis viņam nav. Esmu daudz slikta dzirējusi par Proplan barību, bet suns ir izvēlējies tieši to. Ko darīt?Paralēli dodu vitamīnus, glikozamīnu. Vai kādam ir atsauksmes par Proplan sauso barību?
Oferte
Baby
Baby
 
Posts: 13
Joined: 12 Sep 2018, 10:14

Previous

Return to Suņu kopšana un barošana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests